Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.780
Like
137
Πόντοι
16
Στον συγκεκριμενο πήγαινε 85 ευρώ για μια φώτο + 12 για κάθε έξτρα προ ΦΠΑ. Του έδωσα 50 ευρώ προκαταβολή και τα υπόλοιπα παραδόξως δε μου τα ζήτησε ποτέ.  :2funny:

Άμα ζητάνε τόσα, θα πάρουν τ'αρχίδια μου.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
vril den apantas omws , apo to poly gamhsi einai?  :2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
ποια σαιτ τυπε εκτος απο το φβ χρησιμοποιεις?
Dod, badoo, tinder, okcupid. Από το badoo έφυγα πριν ένα μήνα γιατι ακριβυνε και γενικά χάλασε και πήγα να το αντικαταστήσω με twoo και mamba. Επειδη προκοπή δε βλέπω όμως, θα ξαναγυρίσω μάλλον με ολοκαίνουριο λογαριασμό.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
Dod, badoo, tinder, okcupid. Από το badoo έφυγα πριν ένα μήνα γιατι ακριβυνε και γενικά χάλασε και πήγα να το αντικαταστήσω με twoo και mamba. Επειδη προκοπή δε βλέπω όμως, θα ξαναγυρίσω μάλλον με ολοκαίνουριο λογαριασμό.

malakia to badoo fetos, okcupid kai dod ti paizei ekei?mono athina?
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.780
Like
137
Πόντοι
16
Σκέψου το σαν επένδυση όμως. Άμα αυτή η φωτο σου βγάλει 30 γαμησια, δεν αξίζει; ;)

Καμιά 10αρια βγάζω ήδη και με τις ερασιτεχνικές τύπε μου.

Αλλά σίγουρα είναι μια καλή επένδυση  ;)
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
369
Πόντοι
26
Dod, badoo, tinder, okcupid. Από το badoo έφυγα πριν ένα μήνα γιατι ακριβυνε και γενικά χάλασε και πήγα να το αντικαταστήσω με twoo και mamba. Επειδη προκοπή δε βλέπω όμως, θα ξαναγυρίσω μάλλον με ολοκαίνουριο λογαριασμό.

VRIL, γράφτηκα και εγώ στο Twoo, δείχνει να είναι της μόδας τώρα. Απ ότι κατάλαβα, την δική σου τακτική (κλείσιμο λογαριασμών και αλλαγή site), την εφαρμόζουν πολλοί και πολλές, γι αυτό και ξεφυτρώνουν συνέχεια νέα sites.
Σχετικά με τις επαγγελματικές φωτό, κάνε μιά περιγραφή για το είδος που έχεις παρατηρήσει οτι δουλεύει (πχ πορτραίτα, ολόσωμες, από διακοπές, μπαράκια κλπ)


 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
malakia to badoo fetos, okcupid kai dod ti paizei ekei?mono athina?
Το badoo φέτος μου έβγαλε μόνο 4 ραντεβού και 1 γαμησι, παρόλο που αγόρασα και credits. Dod έχει και πολλές επαρχιωτισες, αλλά Αθήνα εννοείται ότι δουλεύει πιο αποδοτικά. Φαντάσου να μένεις Λάρισα και να ψάχνεις γυναίκες από όλη τη Θεσσαλία. Ψύλλοι στα άχυρα... Το okcupid γενικά έχει τα χειρότερα στατιστικά συναντήσεων. Αλλά όσες περισσότερες πόρτες χτυπήσεις, τόσες περισσότερες θα ανοίξουν. ;)
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
VRIL, γράφτηκα και εγώ στο Twoo, δείχνει να είναι της μόδας τώρα. Απ ότι κατάλαβα, την δική σου τακτική (κλείσιμο λογαριασμών και αλλαγή site), την εφαρμόζουν πολλοί και πολλές, γι αυτό και ξεφυτρώνουν συνέχεια νέα sites.
Σχετικά με τις επαγγελματικές φωτό, κάνε μιά περιγραφή για το είδος που έχεις παρατηρήσει οτι δουλεύει (πχ πορτραίτα, ολόσωμες, από διακοπές, μπαράκια κλπ)
Εισαι σίγουρος για το twoo; 3 σελίδες αποτελεσμάτων στην Αθήνα με φώτο και άλλες 10 χωρίς. Κι από αυτές τις λίγες οι περισσότερες ή να ψάχνουν για ζευγάρι/γυναίκα ή μεγάλους ή να έχουν τιγκαρισμενο ινμποξ. Δε νομίζω...

Όσο για τις επαγγελματικές, προφανώς δε θα τις βγάλεις μέσα στα αυτοκίνητα και τις πολυκατοικίες. Θα δώσεις ραντεβού με το φωτογράφο σε κανένα πάρκο. Σε μπαρ/παραλία δεν είναι πρακτικό να πας να στήσεις εξοπλισμό, αλλά αν το καλοσκεφτείς, και αυτές που ανεβάζουν κάτι κλαμπ στο ίντερνετ επαγγελματικές είναι. Απλά εγώ δε συχναζω σε τέτοια μέρη. Τι είδους φωτο (πορτραίτο/ολόσωμη κλπ) δουλεύει καλύτερα δεν έχω καταλάβει. Βγάλε μια από το καθένα και δες. Οπωσδήποτε μακριά από σελφι. ;)
 

stelios12345

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.606
Like
0
Πόντοι
16
Έχουμε και δουλειές, τρολ. Εσυ γαμας τίποτα;
O kωστακης γαμει τη χουφτα του,ενιοτε γαμαει και καμια μαυρη στη γιανιτσων με 20 ευρω,στις μεγαλες του απελπισιες παει στα τσαντηρια στη βουλγαρια και πηδαει τις τσατσαδες απο τα μπουρδελα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
191
Πόντοι
1.390
O kωστακης γαμει τη χουφτα του,ενιοτε γαμαει και καμια μαυρη στη γιανιτσων με 20 ευρω,στις μεγαλες του απελπισιες παει στα τσαντηρια στη βουλγαρια και πηδαει τις τσατσαδες απο τα μπουρδελα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

βαριεμαι να ασχολουμαι παλι μαζι σου,αρκετα σε ξεφτιλισα στο θρεντ της Βαρσοβιας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και οι παμφτωχες μολδαβες σε εκλασαν ρε αναπηρε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Tυπε vril, μετράει και ή εμφάνιση για να βγαλεις γκομενες, ειδικά Ελλεηνιδες. Αν δεν είναι κάποιος καλος στην εμφάνιση τι να του κάνουν οι επαγγελματικές φωτο ;;;
Προφανώς για να βγαζεις τόσες γκομενες έχεις κάτι καλό πάνω σου.
Στους μετριους βοηθάνε τα μοδάτα ρούχα στις φώτο και το γυμνασμενα σώμα.
Υπάρχουν επίσης κι αυτοί που στο τσατ είναι επαγγελματίες και κάποιοι από αυτούς δεν χρειάζεται να έχουν πολλές φωτό για να βγάλουν γκομενες. Αν και σήμερα κι αυτοί δυσκολεύονται γιατί τα γκομενακια δίνουν σημασία στα προφίλ με πολλές φωτό σε σχέση με το παρελθόν.
 

NIK DANDOLO(1)

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.882
Κριτικές
4
Like
29
Πόντοι
16
Tυπε vril, μετράει και ή εμφάνιση για να βγαλεις γκομενες, ειδικά Ελλεηνιδες. Αν δεν είναι κάποιος καλος στην εμφάνιση τι να του κάνουν οι επαγγελματικές φωτο ;;;
Προφανώς για να βγαζεις τόσες γκομενες έχεις κάτι καλό πάνω σου.
Στους μετριους βοηθάνε τα μοδάτα ρούχα στις φώτο και το γυμνασμενα σώμα.
Υπάρχουν επίσης κι αυτοί που στο τσατ είναι επαγγελματίες και κάποιοι από αυτούς δεν χρειάζεται να έχουν πολλές φωτό για να βγάλουν γκομενες. Αν και σήμερα κι αυτοί δυσκολεύονται γιατί τα γκομενακια δίνουν σημασία στα προφίλ με πολλές φωτό σε σχέση με το παρελθόν.

Εχω μια υποψια οτι ποιο πολυ απο ολα μετραει
$$$$$$$$$$$$$$$$ /εεεεεεεεεεεε/PPPPPPPPPPPPPPPPP
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Tυπε vril, μετράει και ή εμφάνιση για να βγαλεις γκομενες, ειδικά Ελλεηνιδες. Αν δεν είναι κάποιος καλος στην εμφάνιση τι να του κάνουν οι επαγγελματικές φωτο ;;;
Προφανώς για να βγαζεις τόσες γκομενες έχεις κάτι καλό πάνω σου.
Στους μετριους βοηθάνε τα μοδάτα ρούχα στις φώτο και το γυμνασμενα σώμα.
Σε χάνω  τύπε. Από τη μία λες ότι οι επαγγελματικές φωτό δε σε σώζουν άμα δεν έχεις καλή εμφάνιση και από την άλλη ότι προσωπικά δε θα έχω θέμα εμφάνισης, άρα ούτε και με τις επαγγελματικές. Τελικά πού θες να καταλήξεις;  :grin:

Υπάρχουν επίσης κι αυτοί που στο τσατ είναι επαγγελματίες και κάποιοι από αυτούς δεν χρειάζεται να έχουν πολλές φωτό για να βγάλουν γκομενες. Αν και σήμερα κι αυτοί δυσκολεύονται γιατί τα γκομενακια δίνουν σημασία στα προφίλ με πολλές φωτό σε σχέση με το παρελθόν.
:thumbsup:
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
369
Πόντοι
26
VRIL, το Dod πως ακριβώς το βρίσκουμε ?

Δουλεύεις τους απλούς FREE λογαριασμούς, ή με μηνιαίες χρεώσεις ?
Αν θες δώσε μερικές απλές χρηστικές πληροφορίες, αφού το κατέχεις το άθλημα...
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Σε χάνω  τύπε. Από τη μία λες ότι οι επαγγελματικές φωτό δε σε σώζουν άμα δεν έχεις καλή εμφάνιση και από την άλλη ότι προσωπικά δε θα έχω θέμα εμφάνισης, άρα ούτε και με τις επαγγελματικές. Τελικά πού θες να καταλήξεις;  :grin:
:thumbsup:
Δεν σε καταλαβαίνω έτσι όπως διατυπωνεις το ερώτημα.
Θέλω να καταλήξω ότι οι φωτό ακόμη και επαγγελματικές να είναι, αν δεν έχεις τουλάχιστον μία μέτρια εμφάνιση δεν θα βοηθήσουν και πολύ.
Σκεψου την περιπτωση ενός τύπου με ατσουμπαλο σώμα Τι παραπάνω του προσδίδει ή επαγγελματική φωτο ;
Το μόνο που τον σώζει είναι το επικοινωνιακό ταλέντο ή τα λεφτά που λέει κι ο φίλος παραπάνω.
Εγώ στο προφίλ μου σε κάποια σαιτς έβαλα 3 φωτο  που μου εβγαλε ερασιτεχνης φωτογράφος με 25 ευρώ.
Τις 2 είδα ότι στο λίγο χρόνο που τις έβαλα δεν άρεσαν ούτε σε μένα και τις αφαίρεσα.
Με αυτή την μία σε σχέση με παλιότερα συζηταω με περισσότερες γκομενες από το παρελθόν. Μόνο μία γκομενα έχω βγάλει (εγώ με άριστα το 10 την αξιόλογη με 8),κι αυτή τη συνάντησα στο εξωτερικό.Θεωρω τον εαυτό μου μέτριας εμφάνισης.
Στο τσατ έχω βελτιωθεί πάντως αρκετά.
Μπορώ να αναφέρω κάποια λίγα στοιχεία που θα βοηθήσουν στο να κρατήσει κάποιος μία τύπισσα στην κουβέντα, μειώνοντας τις πιθανότητες να βαρεθεί και να εγκαταλείψει τη συζήτηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom