Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Δεν σε καταλαβαίνω έτσι όπως διατυπωνεις το ερώτημα.
Θέλω να καταλήξω ότι οι φωτό ακόμη και επαγγελματικές να είναι, αν δεν έχεις τουλάχιστον μία μέτρια εμφάνιση δεν θα βοηθήσουν και πολύ.
Σκεψου την περιπτωση ενός τύπου με ατσουμπαλο σώμα Τι παραπάνω του προσδίδει ή επαγγελματική φωτο ;
Οκ μαζί σου.

Εγώ στο προφίλ μου σε κάποια σαιτς έβαλα 3 φωτο  που μου εβγαλε ερασιτεχνης φωτογράφος με 25 ευρώ.
Τις 2 είδα ότι στο λίγο χρόνο που τις έβαλα δεν άρεσαν ούτε σε μένα και τις αφαίρεσα.
Με αυτή την μία σε σχέση με παλιότερα συζηταω με περισσότερες γκομενες από το παρελθόν. Μόνο μία γκομενα έχω βγάλει (εγώ με άριστα το 10 την αξιόλογη με 8),κι αυτή τη συνάντησα στο εξωτερικό.Θεωρω τον εαυτό μου μέτριας εμφάνισης.
Το ερώτημά μου δεν ήταν για σένα, μιας και δεν ξέρω εμφανισιακά πως είσαι. Απλά μετά γράφεις:

Προφανώς για να βγαζεις τόσες γκομενες έχεις κάτι καλό πάνω σου.
Τελικά πιστεύεις ότι εμφανισιακά υπολείπομαι ή όχι; Εκτός αν αυτό για τις επαγγελματικές φωτό το είπες γενικά και όχι συγκεκριμένα.

Στο τσατ έχω βελτιωθεί πάντως αρκετά.
Μπορώ να αναφέρω κάποια λίγα στοιχεία που θα βοηθήσουν στο να κρατήσει κάποιος μία τύπισσα στην κουβέντα, μειώνοντας τις πιθανότητες να βαρεθεί και να εγκαταλείψει τη συζήτηση.
Χαίρομαι που βελτιώθηκες, αλλά με τον τρόπο που παίζω προτείνω σχετικά γρήγορα συνάντηση, γιατί δε με ενδιαφέρει μία ατέρμονη τσατο-συζήτηση που μπορεί να μην καταλήξει πουθενά. Άμα θέλεις, μπορώ να σου το αιτιολογήσω πιο εμπεριστατωμένα.
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
369
Πόντοι
26
Μπορώ να αναφέρω κάποια λίγα στοιχεία που θα βοηθήσουν στο να κρατήσει κάποιος μία τύπισσα στην κουβέντα, μειώνοντας τις πιθανότητες να βαρεθεί και να εγκαταλείψει τη συζήτηση.

Α μπράβο, τέτοια θέλουμε...
"Μάθετε το Ιντερνετ chating εύκολα"
"1000+1 ιδέες για αποτελεσματικό chat"

Δώστε τα φώτα σας στον αδαή λαό....
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Α μπράβο, τέτοια θέλουμε...
"Μάθετε το Ιντερνετ chating εύκολα"
"1000+1 ιδέες για αποτελεσματικό chat"

Δώστε τα φώτα σας στον αδαή λαό....
Μάλλον αυτό που θέλετε είναι ένας οδηγός για το πως θα μονοπωλείτε την προσοχή μιας attention whore που μπήκε στην εφαρμογή να κάνει μπίρι-μπίρι και να πάρει επιβεβαίωση, σαν ένα άλλο facebook.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Vril θα σου απαντήσω αυριο.
Θέλω μία χάρη από κάποιον που χρησιμοποιεί την εφαρμογή Jaumo .
Υπάρχει μία τύπισσα που θέλω να καταλάβω αν είναι γυναίκα ή άνδρας. Ζήτησα φεις, γουατςαπ πριν μέρες αλλά δεν έδινε. Ο τρόπος που γράφει παραπέμπει σε άνδρα.Οι φωτο δεφαίνονται ψεύτικες και δεείναι από ξενη.Εχει και μία από κλαμπ.Αν θέλει κάποιος να προσπάθησει να διαπιστώσει αν είναι ανδρας ή γυναίκα του δίνω το username της.
Μου την έδωσε πολύ ή Ελλεηνιδα και θέλω να πάρω εκδίκηση για το μπλο που μου έκανε δίχως να την βρισω. Μάλιστα στο τέλος με έβρισε χοντρά δίχως να μπορώ να της απαντήσω.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
Vril θα σου απαντήσω αυριο.
Θέλω μία χάρη από κάποιον που χρησιμοποιεί την εφαρμογή Jaumo .
Υπάρχει μία τύπισσα που θέλω να καταλάβω αν είναι γυναίκα ή άνδρας. Ζήτησα φεις, γουατςαπ πριν μέρες αλλά δεν έδινε. Ο τρόπος που γράφει παραπέμπει σε άνδρα.Οι φωτο δεφαίνονται ψεύτικες και δεείναι από ξενη.Εχει και μία από κλαμπ.Αν θέλει κάποιος να προσπάθησει να διαπιστώσει αν είναι ανδρας ή γυναίκα του δίνω το username της.
Μου την έδωσε πολύ ή Ελλεηνιδα και θέλω να πάρω εκδίκηση για το μπλο που μου έκανε δίχως να την βρισω. Μάλιστα στο τέλος με έβρισε χοντρά δίχως να μπορώ να της απαντήσω.


mhn asxoleisai type moy
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
369
Πόντοι
26
Μάλλον αυτό που θέλετε είναι ένας οδηγός για το πως θα μονοπωλείτε την προσοχή μιας attention whore που μπήκε στην εφαρμογή να κάνει μπίρι-μπίρι και να πάρει επιβεβαίωση, σαν ένα άλλο facebook.

VRIL, είμαι 52 χρονών και είμαι της "παλιάς σχολής" (Live Kamaki). Παρόλα αυτά βλέπω (πχ στα μπαράκια) οτι υπάρχει αρκετός κόσμος, κυρίως νέοι, που δεν πλησιάζουν κοπέλες από κοντά και προτιμούν το Ιντερνετικό ψηστήρι, μάλλον ως πιό ασφαλές. Ασε που πάνε στα μπαρ και αντί να ασχοληθούν με τις γκόμενες γύρω τους, το πρώτο πράγμα που κάνουν είναι να ζητήσουν τον κωδικό του WIFI για να κάνουν CHECK-IN.

Οι "κάντε μου κάθε μία ώρα LIKE" & Attention Whores ξεχωρίζουν από μακρυά, ειδικά στο FB. Στα εξειδικευμένα sites γνωριμιών, τα πράγματα αλλάζουν. Επειδή δεν κατέχω το συγκεκριμένο Know-how, πιστεύω πως θα βοηθούσε πολύ αν εσεις που έχετε πείρα στο Ιντερνετικό καμάκι, δώσετε κάποιες απλές συμβουλές όπως:
Αν πχ μέσα στα 5 πρώτα μηνύματα δεν κανονιστεί το πρώτο ραντεβού, τότε πάμε γι άλλα κλπ κλπ




Το επιδιωκόμενο αποτέλεσμα είναι να ψηθεί το όποιο γκομενάκι
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
VRIL, είμαι 52 χρονών και είμαι της "παλιάς σχολής" (Live Kamaki). Παρόλα αυτά βλέπω (πχ στα μπαράκια) οτι υπάρχει αρκετός κόσμος, κυρίως νέοι, που δεν πλησιάζουν κοπέλες από κοντά και προτιμούν το Ιντερνετικό ψηστήρι, μάλλον ως πιό ασφαλές. Ασε που πάνε στα μπαρ και αντί να ασχοληθούν με τις γκόμενες γύρω τους, το πρώτο πράγμα που κάνουν είναι να ζητήσουν τον κωδικό του WIFI για να κάνουν CHECK-IN.

Αυτό δυστυχώς είναι σημείο των καιρών και δε φταίνε μόνο οι νέοι άντρες.

Οι "κάντε μου κάθε μία ώρα LIKE" & Attention Whores ξεχωρίζουν από μακρυά, ειδικά στο FB. Στα εξειδικευμένα sites γνωριμιών, τα πράγματα αλλάζουν. Επειδή δεν κατέχω το συγκεκριμένο Know-how, πιστεύω πως θα βοηθούσε πολύ αν εσεις που έχετε πείρα στο Ιντερνετικό καμάκι, δώσετε κάποιες απλές συμβουλές όπως:
Αν πχ μέσα στα 5 πρώτα μηνύματα δεν κανονιστεί το πρώτο ραντεβού, τότε πάμε γι άλλα κλπ κλπ

Μιας λοιπόν που δεν κατέχεις το know how, να σε πληροφορήσω ότι και τα sites γνωριμιών βρίθουν από attention whores που μπαίνουν για e-επιβεβαίωση. Δεν αποκλείεται να είναι οι ίδιες με αυτές που ζητιανεύουν τα likes στο Facebook. Ο μόνος τρόπος για να τις ξεσκαρτάρεις αυτές είναι να προτείνεις τη συνάντηση ΓΡΗΓΟΡΑ. Εγώ τι κάνω:

1. Μέσα σε 10 το πολύ μηνύματα στην εφαρμογή προτείνω μετάβαση σε άλλο μέσο επικοινωνίας (συνήθως fb)
2. Εκεί την άλλη μέρα ή και την ίδια μέσα σε 5 το πολύ μηνύματα τη ρωτάω αν ενδιαφέρεται για συνάντηση.
3. Αν όχι, δεν προσπαθώ καν να την πείσω, χαιρετάω και πάμε γι' άλλα.
Αν ίσως, μπορεί να της μιλήσω άλλες 1-2 φορές, ανάλογα πόσο γουστάρω, πριν της ξαναπροτείνω και σε δεύτερη άρνηση πάει στον αγύριστο.
Αν ναι, προτείνω για την ίδια ή την επόμενη μέρα. Αλλά εντάξει, με γυναίκες έχουμε να κάνουμε... μέχρι τη συνάντηση δεν είναι ασυνήθιστο να γίνουν 1-2 αναβολές.

Με ερωτήματα του στυλ "πως θα κεντρίσεις την προσοχή της άλλης" και "με τι θέματα συζήτησης θα την κάνεις να σε ερωτευτεί/μη βαρεθεί", βλέπεις το δέντρο και χάνεις το δάσος. Γιατί μη γελιόμαστε, οι περισσότερες ξέρουν από πριν με τι σκοπό έχουν μπει στην εφαρμογή. Όσες έχουν μπει για e-επιβεβαίωση και για e-παρέα, δεν πρόκειται να βγουν στον αιώνα τον άπαντα. Από αυτές που μπήκαν με σκοπό να γνωρίσουν κάποιον, αν θέλουν να βγουν μαζί σου το ξέρουν μέσα σε μερικά δευτερόλεπτα από το μήνυμά σου και το προφίλ σου (κυρίως το δεύτερο). Ή για να το θέσω και διαφορετικά, η ίδια που θα σου πει το "όχι" στο 10ο μήνυμα είναι η ίδια ακριβώς που θα σου πει το "όχι" στο 1000ο. Κάνε το πείραμα, αν θες να το εξακριβώσεις. Υπάρχει και μια μικρή κατηγορία που ενώ θέλει, φοβάται να βγει από το ίντερνετ, γιατί δεν το έχει ξανακάνει ή είναι πολύ ντροπαλή, αλλά σε αυτήν τα ποσοστά μετατροπής είναι τόσο μικρά που δεν αξίζει να ασχοληθείς κατ' εμέ. Στην τελική τι θέλεις; Να γίνεις η διαδικτυακή φιλενάδα της άλλης που θα τσατάρετε επί μέρες ή να βγεις και να τη γαμήσεις; Το τσατ είναι ένα εργαλείο για κλείσιμο real life ραντεβού και όχι μέσο αποπλάνησης. Αλλά καλύτερα τα λέει ο φίλος μου εδώ:



Είσαι ελεύθερος να διαφωνήσεις όσο θες. Αν δε συμμερίζεσαι αυτό τον τρόπο παιχνιδιού, μπορείς να ακολουθήσεις το δικό σου του "μπλα μπλα μπλα", αλλά μην έρθεις μετά εδώ και παραπονεθείς ότι δεν μπορείς να βγάλεις ραντεβού από το ίντερνετ. Εγώ προτιμώ τις 10 ώρες που μπορεί να θέλει κάποια μέχρι να νιώσει άνετα και καβλωμένη για να βγει μαζί μου να τις αφιερώσω για να στείλω σε άλλες 1000 που μέσα σε αυτές κάποιες θα πουν το "ναι" αμέσως.
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
369
Πόντοι
26
Τύπε VRIL, με βρίσκεις σύμφωνο σε όλα. Είναι πολύ καλό που τα έγραψες όλα αυτά, γιατί πολλοί δυστυχώς γίνονται άθελα τους "φίλες" της κάθε κομπλεξικής που ψάχνει συνεχώς για επιβεβαίωση.
Παρεπιπτώντως, και στο Live Kamaki, την ίδια τακτική εφαρμόζω. Αν την επομένη μέρα δεν κλειστεί ραντεβού, παίρνω το κουβαδάκι μου και σε άλλη παραλία.
 
Εγγρ.
20 Ιουλ 2016
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
παιδια χανετε τον χρονο σας.εχω βγει 4 ραντεβου το ενα χειροτερο απο το αλλο.....οι οραιες γκομενεσ δεν κυκλοφορουν σε τελειωμενα sites αλλα σε μπαρακια κτλ....εκει να πατε...αντε ξεκολατε και λιγο απο την οθονη
σσσσ ωραιος!!
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Τις προάλλες, παρατήρησα στο Tinder ότι το ματς με μια τύπισσα έγινε αμέσως μετά το σουιπ ράιτ  :huh: :o
Επειδή είναι λίγο απίθανο η γκόμενα να σου κάνει match αμέσως, πριν καλά καλά δει το προφίλ σου και τις άλλες φώτο, είναι εύκολα κατανοητό ότι η ίδια εφαρμογή κάποιες φορές κάνει αυτόματα το match βάση κοινων χαρακτηριστικών των 2 προφίλ.

Το αυτόματο match μπορείτε να το καταλάβετε όταν δεν λάβετε καμία απάντηση από την τύπισσα ακόμη και στο πρώτο μήνυμά σας ή στα επόμενα
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
569
Πόντοι
1.056
Τις προάλλες, παρατήρησα στο Tinder ότι το ματς με μια τύπισσα έγινε αμέσως μετά το σουιπ ράιτ  :huh: :o
Επειδή είναι λίγο απίθανο η γκόμενα να σου κάνει match αμέσως, πριν καλά καλά δει το προφίλ σου και τις άλλες φώτο, είναι εύκολα κατανοητό ότι η ίδια εφαρμογή κάποιες φορές κάνει αυτόματα το match βάση κοινων χαρακτηριστικών των 2 προφίλ.

Το αυτόματο match μπορείτε να το καταλάβετε όταν δεν λάβετε καμία απάντηση από την τύπισσα ακόμη και στο πρώτο μήνυμά σας ή στα επόμενα

Ναι γιατί σε είχε κάνει ήδη αυτή.
 

duthmanakos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Το dod εχει πολυ ψωμι παιδια , τεινει να γινει το νεο zoo και badoo κατι παιζει , εμενα μ εχει φτιαξει και το parea.gr
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Μαγκες συμβουλή. ..
Αφιερώστε ελαχιστο χρονο στο ιντερνετικο καμάκι μονο σε αυτές που πιθανόν θα γαμησετε γρήγορα.
Έχοντας βγει στα 25.35 με δεκάδες γκόμενες κ έχοντας πηδηξει σχεδον απο ολα τα σαιτ απο μια φορά τουλάχιστον το εγχείρημα δεν ΑΞΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ...
1.τιγκα στα ψυχολογικά  λέμε.
2. Πρόσφατες χωρισμενες που ψάχνονται  να πατησουν να ξεσπάσουν καπου λες κ φταις εσυ.
3.αγαμητες πολυ καιρο καθε λογής
4 άλλες που γουσταρουν το φλερτ ψαχνουν υπηρέτη.
5.δεν λέμε  να ειναι μουναρα οι νορμαλ εστω ειναι ενα 5%.
Αναλυση του 5%.....
Λοιπιον αυτο το ποσοστό θα ψαξει τον καλύτερο  φαινομενικά δηλαδή. ..
Σκεφτητε την καθε εφαρμογη σαν skrkutz.gr...
Πχ τον πιο κοντινο...λεφτά κ εμφανισιμο. ...
Στο τσατ οσο μπλα μπμα κ να χεις θα καταλήξεις φιλενάδα.
Μακρια απο ξενες που ζητάνε  εισητηρια κτλ....εκει μόνο αν έρθει διακοπες εδω.
Το ολο θέμα δεν αξιζει τον κοπο συνν όλες απο το ιντερνετικο πέσιμο  ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΌ χα χα κ ομως ετσι είναι. ..
Το να γαμησεις μια έστω  καλη παντα με χρονο π ξοδέψεις δεν αξίζει.
Πχ μια φορα ειχα βγεί  με ενα ναυάγιο 48 αυτη 29.30 εγω ...αντε να ηταν 46..
Τα μυνηματα π μου εδειξε απο 25χρονους μιλάμε για κούκλους έπαθα πλάκα. .
Κ αυτη ηταν παρακμη λεμε δεν εκανα τίποτα την πασαρα σε φίλο τυχαια κ καλα ειχςν μιλήσει  (που να θυμονταν επαφες)...
Κ τι ειπ2 η καργια??? Οτι τη1 την έπεσα  στεγνά  κ παρακαλαγα....δεν ηξερε οτι ο τυπος ηταν φίλος.
Ξερω πολλοί ισως δουλεύουν  βραδιά αλλοι δεν εχουν χρήμα για εξω η ακομγ τις παρέες που είχαν.
Μια λεξη ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΜΌΣ....κ θράσος σε νορμαλ πλαίσιά ακομη κ μέτριος σε εμφςνιση κ χρήμα βα στε σίγουροι οτι μερικες φορες ισως οχι για μεγάλο διαστημα θα γαματε καλυτερο μουνι απο καποιον με πιο χοντρο πορτοφόλι.
Αυτο γινεται μονο εξω.
...
Κ το πιο βασικό το ιντερνετ γινεται συνήθεια χανεις την φόρμα  πραγματικές  ευκαιριες ΕΞΩ.
λειτουργεί  σαν υποκατάστατο.
Οπότε  με μέτρο  κ μόνο για γρηγορες καταστάσεις
 

antexeis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες συμβουλή. ..
Αφιερώστε ελαχιστο χρονο στο ιντερνετικο καμάκι μονο σε αυτές που πιθανόν θα γαμησετε γρήγορα.
Έχοντας βγει στα 25.35 με δεκάδες γκόμενες κ έχοντας πηδηξει σχεδον απο ολα τα σαιτ απο μια φορά τουλάχιστον το εγχείρημα δεν ΑΞΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ...
1.τιγκα στα ψυχολογικά  λέμε.
2. Πρόσφατες χωρισμενες που ψάχνονται  να πατησουν να ξεσπάσουν καπου λες κ φταις εσυ.
3.αγαμητες πολυ καιρο καθε λογής
4 άλλες που γουσταρουν το φλερτ ψαχνουν υπηρέτη.
5.δεν λέμε  να ειναι μουναρα οι νορμαλ εστω ειναι ενα 5%.
Αναλυση του 5%.....
Λοιπιον αυτο το ποσοστό θα ψαξει τον καλύτερο  φαινομενικά δηλαδή. ..
Σκεφτητε την καθε εφαρμογη σαν skrkutz.gr...
Πχ τον πιο κοντινο...λεφτά κ εμφανισιμο. ...
Στο τσατ οσο μπλα μπμα κ να χεις θα καταλήξεις φιλενάδα.
Μακρια απο ξενες που ζητάνε  εισητηρια κτλ....εκει μόνο αν έρθει διακοπες εδω.
Το ολο θέμα δεν αξιζει τον κοπο συνν όλες απο το ιντερνετικο πέσιμο  ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΌ χα χα κ ομως ετσι είναι. ..
Το να γαμησεις μια έστω  καλη παντα με χρονο π ξοδέψεις δεν αξίζει.
Πχ μια φορα ειχα βγεί  με ενα ναυάγιο 48 αυτη 29.30 εγω ...αντε να ηταν 46..
Τα μυνηματα π μου εδειξε απο 25χρονους μιλάμε για κούκλους έπαθα πλάκα. .
Κ αυτη ηταν παρακμη λεμε δεν εκανα τίποτα την πασαρα σε φίλο τυχαια κ καλα ειχςν μιλήσει  (που να θυμονταν επαφες)...
Κ τι ειπ2 η καργια??? Οτι τη1 την έπεσα  στεγνά  κ παρακαλαγα....δεν ηξερε οτι ο τυπος ηταν φίλος.
Ξερω πολλοί ισως δουλεύουν  βραδιά αλλοι δεν εχουν χρήμα για εξω η ακομγ τις παρέες που είχαν.
Μια λεξη ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΜΌΣ....κ θράσος σε νορμαλ πλαίσιά ακομη κ μέτριος σε εμφςνιση κ χρήμα βα στε σίγουροι οτι μερικες φορες ισως οχι για μεγάλο διαστημα θα γαματε καλυτερο μουνι απο καποιον με πιο χοντρο πορτοφόλι.
Αυτο γινεται μονο εξω.
...
Κ το πιο βασικό το ιντερνετ γινεται συνήθεια χανεις την φόρμα  πραγματικές  ευκαιριες ΕΞΩ.
λειτουργεί  σαν υποκατάστατο.
Οπότε  με μέτρο  κ μόνο για γρηγορες καταστάσεις

:kneel:  :kneel:  :kneel:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Εγώ αυτό τον καιρό πειραματίζομαι με ένα σύστημα, όπου προτείνω τη συνάντηση στο 3ο μήνυμα. Όταν ο στόχος δεχτεί, μπορώ να χτίσω οικειότητα στο μεσοδιάστημα μέχρι τη μέρα του ραντεβού. Προς το παρόν μόνο κάτι χοντρές ή μέτριες λένε το 'ναι' και δεν κανονίζω. Θα δοκιμάσω το σύστημα σε καμιά 200 και θα δω τι απόδοση έχει. Είναι εκπληκτικό τι συμπεράσματα βγάζει κανείς πάντως.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.662
Πόντοι
3.495
Αμα έχεις χρόνο ειναι οκ....αλλα κ παλι να ξερεις μεσω του ιντερνετ ακομη κ η χοντρή εχει απαιτήσεις γιατι??? Γιατι εχει 100 μυνηματα.
Γιατι εχει τόσα γιατι όλοι μας ψαχνουμε την ευκολη λύση χωρις κόπο  κ ρίσκο.
Πχ σε μια παρέα σου ςν ειχε 5 μέτριες δεν θα την έπεφτε ς σε ολες.
Στο νετ δεν σε νοιάζει γιατι εισαι ανώνυμος.

 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
369
Πόντοι
26
Λοιπόν, να πω κι εγώ την μέχρι στιγμής εμπειρία μου (κυρίως από Tagged & Twoo):

1) Μου την έχουν "πέσει" 3 Βουλγάρες που έμεναν παλιά στην Ελλάδα και μιλάνε Ελληνικά, οι οποίες (λένε) οτι έχουν επιστρέψει πίσω στην πατρίδα τους και ζητάνε να τους στείλω χρήματα με Western Union για τα εισητήρια τους, για να έρθουν Ελλάδα να ψάξουν για δουλειά.

2) Εχω κάνει ψάξιμο στο Tagged εκτός από Ελλάδα σε αρκετές διαφορετικές χώρες (Βουλγαρία, Σερβία, Ρουμανία, Ρωσία, Ουκρανία, Αγγλία, Γερμανία, Πολωνία, Αυστραλία, Αμερική, Καναδάς, Φιλιππίνες) ίσως να έχω ξεχάσει κάποια χώρα. Στέλνω email σε αυτές που έχουν κάνει τελευταίο Log-In μέσα στην εβδομάδα, άρα είναι ενεργοί χρήστες. Θα σας φανεί περίεργο, αλλά οι μόνες που απαντάνε σχεδόν πάντα είναι οι Φιλιππινέζες !!!

3) Οι περισσότερες Ελληνίδες όπως είπε και προηγουμένως ο φίλος, είναι μπάζα και είτε αγάμητες είτε κακογαμημένες και επιπλέον έχουν πολλά ψυχολογικά....

4) Υπάρχει στο tagged.com το μέλος Xrusa I (από το Αγρίνιο κατά δήλωση της) που με 10Ε κάρτα PaySafe κάνει Live Show. Δεν έχει ανεβάσει δική της φωτό, αλλά μοστράρει τα βρακιά της. Οποιος δοκιμάσει, ας μας πει εντυπώσεις...
www.tagged.com/profile.html?uid=5808648000]http://www.tagged.com/profile.html?uid=5808648000[/url]

Af4Dh5T93cjeI8PdPEa7QJBc_eOV996skiB0ICfWdtjg2S5FGq21iA==.jpg




 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom