Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

ultraswien

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
103
Like
12
Πόντοι
1
Ρε παιδες ενα studio girl Marianna Irina στο fcbk  που την βρισκουμε?
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Όσοι χρησιμοποιείτε τα ντειτιν σαιτς και τις εφαρμογές, δεχεστε κανένα μήνυμα από αξιοπρεπές σε εμφάνιση γκομενακι ή μόνο στελνετε ;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Όσοι χρησιμοποιείτε τα ντειτιν σαιτς και τις εφαρμογές, δεχεστε κανένα μήνυμα από αξιοπρεπές σε εμφάνιση γκομενακι ή μόνο στελνετε ;
Έχω δεχτεί, αλλά μόνο από μπαζόλες. Εκτός από το twoo που μου έδειχνε στις αρχές που δεν έμπαινα ότι έχω δεχτεί μηνύματα, αλλά υποψιάζομαι ότι είναι τρικ της εφαρμογής, γιατί έκτοτε δεν έχω ξαναδεχτεί.

edit: Επίσης είχα λάβει από αξιοπρεπή σε εμφάνιση όταν άλλαξα την τοποθεσία μου στο badoo και το Tinder σε χώρα του εξωτερικού.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Όσοι χρησιμοποιείτε τα ντειτιν σαιτς και τις εφαρμογές, δεχεστε κανένα μήνυμα από αξιοπρεπές σε εμφάνιση γκομενακι ή μόνο στελνετε ;


Ρε μάγκες .... σκεφτείτε λογικά ...

Καμία εφαρμογή δεν ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ.
Κονέ σου κάνει με τις ... ΥΠΑΡΧΟΥΣΕΣ ....


Θα ψαχτεί ΜΟΥΝΑΡΑ ΕΛΛΗΝΙΔΑ με τέτοιο τρόπο ;
ΈΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ;;;



Από την άλλη στη Βαρσοβία ή τη Βουδαπέστη ....
η τελευταία καθαρίστρια του μετρό , μπορεί να μας φαίνεται βάλσαμο.
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
369
Πόντοι
26
Έχω δεχτεί, αλλά μόνο από μπαζόλες. Εκτός από το twoo που μου έδειχνε στις αρχές που δεν έμπαινα ότι έχω δεχτεί μηνύματα, αλλά υποψιάζομαι ότι είναι τρικ της εφαρμογής, γιατί έκτοτε δεν έχω ξαναδεχτεί.

edit: Επίσης είχα λάβει από αξιοπρεπή σε εμφάνιση όταν άλλαξα την τοποθεσία μου στο badoo και το Tinder σε χώρα του εξωτερικού.

Το Twoo στέλνει κάθε μέρα μηνύματα του στύλ "Η τάδε επισκέφτηκε το προφίλ σου" και μετά σου βγάζει την οθόνη για να γραφτείς στις Premium υπηρεσίες με συνδρομή. Μάλλον μούφα είναι...

 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.780
Like
137
Πόντοι
16
Το Twoo στέλνει κάθε μέρα μηνύματα του στύλ "Η τάδε επισκέφτηκε το προφίλ σου" και μετά σου βγάζει την οθόνη για να γραφτείς στις Premium υπηρεσίες με συνδρομή. Μάλλον μούφα είναι...

Και σε εμένα το ίδιο συμβαίνει. Και εννοείται πως πέρα από τις ... "επισκέψεις" στο προφίλ μου, κάθε μέρα μου έρχονται ειδοποιήσεις στο email ότι και καλά μου έστειλαν και ... "μήνυμα" ...

Εγώ premium μέλος δεν γίνομαι ... ΑΣ ΠΑΡΟΥΝ Τ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ...

:sunglasses:
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Το έχω πέι 40 φορές αλλά μάλλον μερικοί θέλετε να χάνετε το χρόνο σας.Δεν υπάρχει dating site πέρα από τα okc και tinder.Πόσες φορές θα τα λέμε;;;;;
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Και σε εμένα το ίδιο συμβαίνει. Και εννοείται πως πέρα από τις ... "επισκέψεις" στο προφίλ μου, κάθε μέρα μου έρχονται ειδοποιήσεις στο email ότι και καλά μου έστειλαν και ... "μήνυμα" ...

Εγώ premium μέλος δεν γίνομαι ... ΑΣ ΠΑΡΟΥΝ Τ'ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ...

:sunglasses:
Άμα κάνεις μερικά likes στην Ανακάλυψη μπορείς να ξεκλειδώσεις τους επισκέπτες σου.

Φυσικά και premium δεν αξίζει για κανένα λόγο. Το premium σου δίνει τη δυνατότητα να στείλεις σε αυτές που έχουν βάλει όριο ηλικίας ή έχουν φουλαρισμένο ίνμποξ. Το να στείλεις σε μία που δεν είσαι στο τάργκετ γκρουπ της λόγω ηλικίας ή έχει δεχθεί 100 μηνύματα είναι απλά ηλίθιο.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Το έχω πέι 40 φορές αλλά μάλλον μερικοί θέλετε να χάνετε το χρόνο σας.Δεν υπάρχει dating site πέρα από τα okc και tinder.Πόσες φορές θα τα λέμε;;;;;
Το badoo δεν είναι dating site; Επίσης υπάρχουν και τα chat.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Φουλάρισμα βενζίνη , αμολιέσαι στο δρόμο και την πέφτεις σε ό,τι έχει μουνί.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Μέσα από το αμάξι την πέφτεις;


Έχει σημασία αυτό ;
Από μέσα, σε διπλανές σταματημένες, το παρκάρεις , το ξεπαρκάρεις , μπαίνεις σε πάρκιγκ , σε εμπορικά .... ΠΑΝΤΟΥ ....


Το έχω γράψει άπειρες φορές.
Κάθε μέρα ακούω ιστορίες.
Αυτές των ... ελεύθερων είναι τρεις κατηγορίες.


1)Προξενιά. Γνωστοί από δουλειές, πανεπιστήμια, χωριά. Φόλες γκόμενες.
2)Καμάκι . Παντού. Οπουδήποτε.
3)λεφτάδες ... οι γκόμενες πάνε μόνες τους ...


Μία εξαίρεση όσοι είναι στη νύχτα, ειδική κατηγορία μόνοι τους.
Καλύτεροι κι από τους λεφτάδες με πιο πολλές προτάσεις.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Έχει σημασία αυτό ;
Από μέσα, σε διπλανές σταματημένες, το παρκάρεις , το ξεπαρκάρεις , μπαίνεις σε πάρκιγκ , σε εμπορικά .... ΠΑΝΤΟΥ ....
Όλα έχουν σημασία. Και τι τους λες στο δρόμο και σταματάνε; Η μόνη περίπτωση να σταματήσουν στο δρόμο είναι να ρωτήσεις για οδηγίες, αλλά μετά είναι πιο δύσκολο να πας την κουβέντα εκεί που θες.
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.780
Like
137
Πόντοι
16
Άμα κάνεις μερικά likes στην Ανακάλυψη μπορείς να ξεκλειδώσεις τους επισκέπτες σου.

Φυσικά και premium δεν αξίζει για κανένα λόγο. Το premium σου δίνει τη δυνατότητα να στείλεις σε αυτές που έχουν βάλει όριο ηλικίας ή έχουν φουλαρισμένο ίνμποξ. Το να στείλεις σε μία που δεν είσαι στο τάργκετ γκρουπ της λόγω ηλικίας ή έχει δεχθεί 100 μηνύματα είναι απλά ηλίθιο.

Τα μηνύματα που μου έρχονται είναι ή δεν είναι μούφα ;
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.780
Like
137
Πόντοι
16
Ε απάντα στα μηνύματα για να το διαπιστώσεις. Εγώ νομίζω ότι είναι μούφα.

Μούφα είναι διότι δεν φαίνεται κάποιο μήνυμα, παρά μόνο μου λέει ότι "η τάδε κοπέλα θέλει να συνομιλήσει μαζί σου" και μου δείχνει το προφίλ της. Αρχίδια καλανδρέζικα δηλαδή.

 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Μούφα είναι διότι δεν φαίνεται κάποιο μήνυμα, παρά μόνο μου λέει ότι "η τάδε κοπέλα θέλει να συνομιλήσει μαζί σου" και μου δείχνει το προφίλ της. Αρχίδια καλανδρέζικα δηλαδή.
Α άλλο αυτό. Εννοείται πούτσες μπλε, αφού δεν υπάρχει πουθενά στην εφαρμογή κουμπί που δηλώνεις επιθυμία συνομιλίας με κάποιον.
 

zeljko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2016
Μηνύματα
9.752
Κριτικές
4
Like
235
Πόντοι
346
Όλα έχουν σημασία. Και τι τους λες στο δρόμο και σταματάνε; Η μόνη περίπτωση να σταματήσουν στο δρόμο είναι να ρωτήσεις για οδηγίες, αλλά μετά είναι πιο δύσκολο να πας την κουβέντα εκεί που θες.


Αν έχεις λίγο μυστήριο και διαφορετικότητα και η γκόμενα ψάχνεται ...
δεν είναι δύσκολο να σταματήσει.

Οπουδήποτε. Εφόσον σταματήσει , δείχνει και ότι είναι ανοιχτό μυαλό , σε σχέση με τη μέση ελλεηνίδα , που πάει και γαμιέται με τον πρώτο σαπιοκοιλιά που θα της κάνει προξενιό η κολλητή της ....


Θα θυμάστε την κλασσική Λακο-Ιστορία ....


με το χοντρό υδραυλικό που φόραγε πλεκτό με οριζόντια ρίγα
και σκαρπίνι με τρακτερωτή λαστιχιένια σόλα
που παντρεύτηκε μία κολλητή γυναίκας συμφοιτητού μου ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom