Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Αν έχεις λίγο μυστήριο και διαφορετικότητα και η γκόμενα ψάχνεται ...
δεν είναι δύσκολο να σταματήσει.

Οπουδήποτε. Εφόσον σταματήσει , δείχνει και ότι είναι ανοιχτό μυαλό , σε σχέση με τη μέση ελλεηνίδα , που πάει και γαμιέται με τον πρώτο σαπιοκοιλιά που θα της κάνει προξενιό η κολλητή της ....
Αυτό το μυστήριο και τη διαφορετικότητα πώς ξέρει κάποιος αν τα έχει; Κι αν δεν τα έχει, πώς τα δημιουργεί;

Δε βοηθάς ιδιαίτερα ως προς το τι να πεις πάντως. Ένα γενικόλογο "θα σταματήσει ό,τι κι αν πεις, φτάνει να έχεις αυτό το κάτι διαφορετικό" δεν είναι αρκετό.

Θα θυμάστε την κλασσική Λακο-Ιστορία ....


με το χοντρό υδραυλικό που φόραγε πλεκτό με οριζόντια ρίγα
και σκαρπίνι με τρακτερωτή λαστιχιένια σόλα
που παντρεύτηκε μία κολλητή γυναίκας συμφοιτητού μου ....
Όχι δεν τη θυμάμαι.
 

JudasXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες συμβουλή. ..
Αφιερώστε ελαχιστο χρονο στο ιντερνετικο καμάκι μονο σε αυτές που πιθανόν θα γαμησετε γρήγορα.
Έχοντας βγει στα 25.35 με δεκάδες γκόμενες κ έχοντας πηδηξει σχεδον απο ολα τα σαιτ απο μια φορά τουλάχιστον το εγχείρημα δεν ΑΞΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ...
1.τιγκα στα ψυχολογικά  λέμε.
2. Πρόσφατες χωρισμενες που ψάχνονται  να πατησουν να ξεσπάσουν καπου λες κ φταις εσυ.
3.αγαμητες πολυ καιρο καθε λογής
4 άλλες που γουσταρουν το φλερτ ψαχνουν υπηρέτη.
5.δεν λέμε  να ειναι μουναρα οι νορμαλ εστω ειναι ενα 5%.
Αναλυση του 5%.....
Λοιπιον αυτο το ποσοστό θα ψαξει τον καλύτερο  φαινομενικά δηλαδή. ..
Σκεφτητε την καθε εφαρμογη σαν skrkutz.gr...
Πχ τον πιο κοντινο...λεφτά κ εμφανισιμο. ...
Στο τσατ οσο μπλα μπμα κ να χεις θα καταλήξεις φιλενάδα.
Μακρια απο ξενες που ζητάνε  εισητηρια κτλ....εκει μόνο αν έρθει διακοπες εδω.
Το ολο θέμα δεν αξιζει τον κοπο συνν όλες απο το ιντερνετικο πέσιμο  ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΤΟ ΑΛΗΘΙΝΌ χα χα κ ομως ετσι είναι. ..
Το να γαμησεις μια έστω  καλη παντα με χρονο π ξοδέψεις δεν αξίζει.
Πχ μια φορα ειχα βγεί  με ενα ναυάγιο 48 αυτη 29.30 εγω ...αντε να ηταν 46..
Τα μυνηματα π μου εδειξε απο 25χρονους μιλάμε για κούκλους έπαθα πλάκα. .
Κ αυτη ηταν παρακμη λεμε δεν εκανα τίποτα την πασαρα σε φίλο τυχαια κ καλα ειχςν μιλήσει  (που να θυμονταν επαφες)...
Κ τι ειπ2 η καργια??? Οτι τη1 την έπεσα  στεγνά  κ παρακαλαγα....δεν ηξερε οτι ο τυπος ηταν φίλος.
Ξερω πολλοί ισως δουλεύουν  βραδιά αλλοι δεν εχουν χρήμα για εξω η ακομγ τις παρέες που είχαν.
Μια λεξη ΑΙΦΝΙΔΙΑΣΜΌΣ....κ θράσος σε νορμαλ πλαίσιά ακομη κ μέτριος σε εμφςνιση κ χρήμα βα στε σίγουροι οτι μερικες φορες ισως οχι για μεγάλο διαστημα θα γαματε καλυτερο μουνι απο καποιον με πιο χοντρο πορτοφόλι.
Αυτο γινεται μονο εξω.
...
Κ το πιο βασικό το ιντερνετ γινεται συνήθεια χανεις την φόρμα  πραγματικές  ευκαιριες ΕΞΩ.
λειτουργεί  σαν υποκατάστατο.
Οπότε  με μέτρο  κ μόνο για γρηγορες καταστάσεις


φιλε εισαι πολύ σωστος, το THE GAME εξω παιζεται.....και τι εγινε αν φας και ακυρα? τουλάχιστον ξεμπερδεύεις γρηγορα και δεν ταλαιπωρεισαι με τις ωρες στα chat....και γινεσαι και καλυτερος κάθε φορα στον τροπο προσέγγισης σου..το youtube είναι γεματο video με οδηγιες για να πλησιασεις και να ριξεις γκομενες και μαλιστα και για κάθε χωρα ξεχωριστα!!!
 

JudasXXX

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Με το tinder τι παιζει ελλαδα? το ειχα δοκιμασει οκτωμβριο στην πολωνια και ειχε καλα ποσοστα, απανταγανε οι κοπελες και επιανες κουβεντουλα ευκολα

 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
To badoo είναι γεμάτο πουτάνες.Εμείς θέλουμε φρέσκο κρέας.Tinder και okc.ΤΕΛΟΣ.
 

Naruto

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
755
Κριτικές
20
Like
1.436
Πόντοι
2.290
To badoo είναι γεμάτο πουτάνες.Εμείς θέλουμε φρέσκο κρέας.Tinder και okc.ΤΕΛΟΣ.

Με το tinder  δεν ξερω αν κανω κατι λαθος.ειναι κανα 2-3 μηνες που παταω καρδουλες που και που αλλα ποτε δεν πηρα κατι σαν απαντηση;;εχει να πληρωνεις για να στειλεις μηνυμα; ή γενικα κατι που δεν κανω;
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
χαιρετω ολα τα μαχημα καμακια!!! :s&m_2:

εχω κατι μερες  που γυρισα απο  διακοπες  ..
λοιπον  εχουμε και λεμε ..

μπηκα στα προφιλ μου σε twoo και  okc και  ειδα κατι καλα  Match οπου τα δυο προχωρησαν με γοργους ρυθμους ...

παντα τετοια εποχη σχεδον ολες  οι ελευθερες γυρνανε αγαμητες και με χαμηλη αυτοπεποιθηση και γαμιουνται πιο ευκολα ...
εχτες εσπρωξα τη πρωτη και κανονισα καφεδακι με αλλη μια ...
παμε γερα!!!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Κι εγώ συμπαίχτη γάμησα χθες από σπόντα.  :hi:

Με το πρώτο κιόλας μήνυμα μου ζήτησε να βγούμε και χωρίς πολλά πολλά την κάλεσα σπίτι μου. Από την άλλη, μια άλλη τύπισσα που βγήκε για να γαμηθεί με άφησε με το πουλί στο χέρι και ψαχνόμουνα πως και γιατί το έχασα. Τελικά μου είπε που στράβωσε το κονέ και όλα καλά.
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
ενταξει  ολα μεστο προγραμμα ειναι ...
το θετικο  ειναι εσπρωξες... :dancing:


παμε γερα .. εχουμε κανα μηνα ακομα καυτο  ...
γενικα  ολες αυτες τρελαινονται καπως με τις εποχες σαν τα λουλουδια ... :2funny:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
ενταξει  ολα μεστο προγραμμα ειναι ...
το θετικο  ειναι εσπρωξες... :dancing:


παμε γερα .. εχουμε κανα μηνα ακομα καυτο  ...
γενικα  ολες αυτες τρελαινονται καπως με τις εποχες σαν τα λουλουδια ... :2funny:
Ειλικρινά δε θέλω να ξέρω πόσα ακόμα έχουνε πάει άκλαφτα κάνοντας την ίδια ακριβώς μαλακία. Ευτυχώς που έμαθα τι παίχτηκε. Αν και γενικά πιστεύω ότι η εξωτερική εμφάνιση είναι τα πάντα, άσχετα με την politically correct άποψη ότι σημασία έχει η προσωπικότητα και το στυλάκι σου. Με μια καλή εμφάνιση συγχωρούνται πολλά λάθη και ανοίγονται περισσότερες ευκαιρίες. Υπάρχει πολύς κόσμος στο badoo που γαμάει στέλνοντας ένα απλό "γεια σου τι κάνεις, τι ψάχνεις εδώ" και όλοι έχουν σαν κοινό τούμπανο φωτογραφίες από παραλίες με γραμμωμένο, μαυρισμένο κορμί.

Κάποια εποχικότητα στην ανταπόκριση δεν έχω παρατηρήσει εγώ. Πχ τον περσινό Μάρτιο μου είχε τύχει να βγω πάνω από 10 ραντεβού.
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
τι παιχτηκε δηλαδη  ;;
εκτος αν ειναι προσωπικο ..
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Εγώ πάλι δεν σταυρωνω γκομενα της προκοπής με τίποτα από τα ντειτιν. Το OKC το είχα στο κινητό ένα διάστημα, είδα ότι δεν είχα αποτέλεσμα και το εβγαλα.
Εσείς πως τα καταφέρετε ; Έχετε βάλει πάνω από 2 φωτο ; Δεχεστε μηνύματα από τυπισσες της προκοπής ;
Εγώ δεν γουσταρω να έχω πάνω από μία και ίσως εκεί χάνω το παιχνίδι.
Δεχεστε μηνύματα από τυπισσες της προκοπής ;
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
εγω εχω 4 φωτο .
δεχομαι  κυριως επισκεψεις για πρωτη φορα και οχι μυνηματα ... ( οι  ελληνιδες τουλαχιστον  σε εμενα ετσι δειχνουν το ενδιαφερον τους...) ,
ο μεσος  ορος ειναι μετριες  προς λιγο καλες .
αυτες  που ειναι  πολυ καλες εως  υπερμουναρες ειναι ξενες και  δη  τουριστριες ... ( 3 εχω φαει μεχρι τωρα .. ) .
αυτα απο  εμενα .
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Οπότε σύντροφοι ποιο θεωρούμε πιο δυνατό δίκτυο ώστε να έχουμε το πολυπόθητο αποτέλεσμα; Προσωπικά, έκανα εγγραφή στο parea και στο badoo εδώ και έξι μέρες, με 2φώτο και περιγραφές κλπ, αλλά τζίφος και στα δυο. Στο πρώτο αν και δέχονται αιτήματα φιλίας δεν έχουν πολύ όρεξη για κουβέντα, άσε που είναι λίγες σχετικά, ενώ στο δεύτερο δεν μου βγάζει κανένα ταίριασμα. Μόνο επισκέψεις...
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
εγω το  baddo  το  σταματησα ... το θεωρω μουφα και μη λειτουργικο .
πλεον παιζω μπαλα σε  twoo & okc .
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
εγω το  baddo  το  σταματησα ... το θεωρω μουφα και μη λειτουργικο .
πλεον παιζω μπαλα σε  twoo & okc .

Εδώ και λίγα λεπτά που χρησιμοποιώ το twoo βλέπω πως επιτρέπει μόνο τα likes/dislikes εάν δεν είσαι premium χρήστης. Σωστά;
 

scout3r

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2016
Μηνύματα
368
Like
0
Πόντοι
1
μπορεις και μυνηματα με καποιο οριο ανα ημερα..
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Σκέφτηκα να κάνω ένα πείραμα. Να βάλω στο προφίλ μου, μόνο φωτο από πολύ εμφανισιμο ανδρικό μοντέλο που βρήκαστο ιντερνετ. Έβαλα απλές και όχι επαγγελματικες. Θελω να δω αν θα κάνουν ματς, αν θα είναι λαλιστατες στα μηνύματα, αν θα δίνουν τηλ, αν θα στέλνουν επιπλέον φωτο, αποκαλυπτικές ή άλλες.
Έχει κάνει κάποιος ανάλογο πείραμα ;
Κάποιες φορές μπορεί να καταφέρει έτσι να κρατήσει επικοινωνία με λιγες από αυτές, ακόμη κι αν αποκαλύψει ότι δεν είναι αυτός που φαίνεται. Αυτη είναι η γνώμη μου. Θα ήθελα να ακούσω τη δική σας.
Είναι μία τακτική που ακολουθούν αρκετοί, σε διάφορα σαιτ που δεν έχουν αυστηρό έλεγχο φωτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom