Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ipi

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Παρατηρήσατε τις αλλαγές στο zoo ;
Πλεόν θα αποθαρρύνει πολλούς να συνεχίσουν τις διαδικτυακές γνωριμίες.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
ρε παπαρες διαβαζα εδω μεσα οτι καποιοι εβγαλαν γκομενα στο zoo, πηγα και εγω στα σπατα στο zoo αλλα αρχιδια δεν βρηκα τιποτα..μονο μαιμουδες εχει εκει ρε..
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
ρε παπαρες διαβαζα εδω μεσα οτι καποιοι εβγαλαν γκομενα στο zoo, πηγα και εγω στα σπατα στο zoo αλλα αρχιδια δεν βρηκα τιποτα..μονο μαιμουδες εχει εκει ρε..

Κι αυτές που κυκλοφορούν στο zoo, κάτι τέτοιες είναι συνήθως...... :2funny:
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Πολυ λιγα.. Στο badoo παντως τελευταια πετυχαινω καμποσες CG, για οποιον ενδιαφερεται ας στειλει pm
 

bafdoc

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σου συναγωνιστη, αν μπορεις ενημερωσε. Ευχαριστω.
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
μια απορια ολοι ψαχνουμε για ομορφες και οχι μπαζα γιατι και οι κοπελες να μην απαιτουν το ιδιο με μας?
 

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Νομίζω ότι το πώς θα χειριστεί κάποιος τις σελίδες κοινωνικης δικτυωσης όπως λέγονται είναι κάτι υποκειμενικο και δεν υπάρχουν νόρμες. Μετά απο χρόνια "διατριβής" σε αυτά,θεωρώ ότι βρίσκεται κάτι στα μέτρα του καθενός, είναι μεγάλη σπατάλη ενέργειας για ένα πηδημα, καθώς χρειάζεται πολύ χρόνο για το φιλτράρισμα των ... υποψηφίων αλλά και μετά. Συν ότι απ όσο έχω καταλάβει αν υπάρχει κατηγορία γυναικών που θα ανταποκριθεί για ενα πηδημα επιεικώς δε θα βλέπεται (ο,τι πληρωνεις παιρνεις).
 

Swordmaster

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
6
Εγώ πάντως στέλνω από το Facebook το ίδιο μήνυμα (αν θέλουν να τους δίνω 100 euro για κάθε φορά που κάνουμε σεξ.. βέβαια στολισμένο.. όχι τόσο χύμα) και στις 100 ωραίες γυναίκες (όχι μπάζα, χοντρές κτλ) θα μου κάτσει ένα 5% χωρίς ψήσιμο κα πολύ μπλα μπλα.. Βέβαια η αλήθεια είναι πως θέλει αρκετό χρόνο για το ψάξιμο αλλά δόξα τον Θεό έχω αρκετό.

Και φυσικά όλα αυτά με κανονικό προφίλ στο οποίο όποια γκόμενα το βλέπει καταλαβαίνει από τις φωτογραφίες ότι έχω χρήμα ;-)

Η πλάκα βέβαια είναι πως μερικές κάνουν παζάρι στην τιμή και ζητάνε 200 και 300 euro και τότε είναι που πέφτει το τρελό γέλιο γιατί τις παραπέμπω στην ιστοσελίδα του Ζ και το citytours.eu, βλέπουν που παίζουν οι ταρίφες από τις επαγγελματίες και το βουλώνουν.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Συν ότι απ όσο έχω καταλάβει αν υπάρχει κατηγορία γυναικών που θα ανταποκριθεί για ενα πηδημα επιεικώς δε θα βλέπεται (ο,τι πληρωνεις παιρνεις).

Παλια που ημουν πιο μικρος και οποτε ειχα ελευθερο χρονο το εψαχνα... βασικα δεν το εψαχνα ακριβως... απλα εμπαινα σε ολες αυτες τις μπουρδες και εκανα κουβεντα να περασει η ωρα... παντα γινοταν ολο και κατι... το συνηθες της υποθεσης.. οπως λεει και καποιος συναγωνιστης πιο πανω ειναι να μαζεψεις μπουρουχες... δηλαδη γκομενακια που εμφανισιακα κυμαινονται απο το 5.. μεχρι και το 6. Μετριες δηλαδη. Απο αυτες οι μισες ηταν σιγουρα για σχεση (ειχαν καλο χαρακτηρα) και μεσα απο ολες αυτες ειχα τσιμπησει και ΜΙΑ... τελευταια φορα...(περυσι) η οποια και φαινοταν για σχεση και ξεφευγε λιγο απο αυτη την βαθμολογια δηλαδη ηταν γυρω στο 7 (αξιοπρεπεστατη εμφανιση) . Τωρα οσοι ψαχνουν απο 7 και πανω... ας το αφησουν... δεν προκειται... Παλια ΝΑΙ. Εβγαζες... ειχα βγαλει οταν ημουν 20 και γκομενα του 8-9 απο τσατ... αλλα μιλαμε τωρα για πριν 5 χρονια που ακομη το παραμυθι με το ιντερνετ ηταν φρεσκο και τσιμπουσαν πολλες.. Τωρα πεθανε και αυτο.
 

κυνικός

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2010
Μηνύματα
163
Κριτικές
4
Like
67
Πόντοι
1
Παλια ΝΑΙ. Εβγαζες... ειχα βγαλει οταν ημουν 20 και γκομενα του 8-9 απο τσατ... αλλα μιλαμε τωρα για πριν 5 χρονια που ακομη το παραμυθι με το ιντερνετ ηταν φρεσκο και τσιμπουσαν πολλες.. Τωρα πεθανε και αυτο.

Κ εγω παλιοτερα ειχα κανει καποιες επιτυχεις ας πουμε σχεσεις αλλα δεν εχω καταλαβει αν ισχυει μονο αυτο ή βαρεθηκα την ολη διαδικασια απλως και παραιτουμαι ευκολοτερα ή πως η μεση διαδικτυακη γυναικα  που αναζητα κατι εχει νοητικη αναπτυξη προσεγγισιμη απο την αντιστοιχη 20ετη ανδρικη (+/-5)...
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Έκανε σεξ με 1.500 κοπέλες που γνώρισε στο Internet!
02 Αύγουστος 2010

Έκανε σεξ με 1.500 κοπέλες που γνώρισε στο Internet


Με περισσότερες από 1500 γυναίκες ισχυρίζεται ότι πήγε ένας 60χρονος, ο Κλιβ Γουόρθ…
Ο πρώην ανθρακωρύχος δήλωσε ότι τις 300  κοπέλες,  τις γνώρισε από το facebook, ενώ τις υπόλοιπες τις γνώρισε από άλλα κοινωνικά δίκτυα.
Ήταν τόσο απροκάλυπτα σεξομανής που η σελίδα τελικά αναγκάστηκε να του διαγράψει το προφίλ του καθώς δεχόταν παράπονα από τις γυναίκες!
Το ίδιο συνέβη και το 2004 όταν τον έδιωξαν από το datingdirect.com μετά από χιλιάδες παράπονα γυναικών που τις ενοχλούσε.
Πάντως ο Κλίβ δεν πτοείται καθώς έχει δημιουργήσει νέο λογαριασμό με όνομα Κάρολ Πίτερς  και εμφανίζει τη φωτογραφία του μοντέλου Κάρολι Ρόμπινσον.

Star.gr
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom