Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν πηδας απο το ιντερνετ ευκολα... θα σου πρηστουν τα αρχιδια για να το κανεις.... εκτος και αν εισαι τυχερος και κατσεις στο σκηνικο



[move] ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΑΥΤΟ ΡΕ ΜΑΥΡΟΙ????[/move]
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
δηλαδη απο εξω αν δεν εχεις φιλους που να εχουν κοπελες και ειναι ατομα σαν εσενα δεν τολμανε.
πως βρισκεις κοπελες?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
δηλαδη απο εξω αν δεν εχεις φιλους που να εχουν κοπελες και ειναι ατομα σαν εσενα δεν τολμανε.
πως βρισκεις κοπελες?

Να λοιπον μια καλη ευκαιρια να αρχισεις να τολμας αδερφε... Ολοι απο καπου ξεκινησαν... (απο οσους ειναι πλεον αυτου του αθληματος) γιατι εχουμε μεινει και λιγοι.... ξεκινα και εσυ σιγα σιγα γκομενες ειναι... δεν ειναι τερατα που θα σε φανε
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
συνηθως ποια ειναι καλα μερη.
πχ στο δρομο μπορει να τρομαξει η αλλη αν της μιλήσεις
 

jh_gr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά και από μένα, έχω μια ερώτηση να κάνω μήπως ξέρει κάποιος να μου απαντήσει. Ίσως βέβαια να έχει ήδη απαντηθεί σε αυτό το thread αλλά είναι πολύ μεγάλο (145 σελίδες) για να κάτσω να το διαβάσω όλο. Η ερώτηση μου είναι η εξής: βλέπω κάτι αγγελίες που λένε "είμαι κοπέλα μόνη, θέλω παρέα, κτλ ...". Πήρα λοιπόν ένα τέτοιο τηλέφωνο και στην πραγματικότητα είναι γραφείο γνωριμιών που σου ζητάνε πρώτα να καταθέσεις κάποια χρήματα και στη συνέχεια σου δίνουν τηλέφωνα από διάφορες κοπέλες.
Η ερώτηση είναι: έχει δοκιμάσει κάποιος κάτι τέτοιο. Μήπως είναι απάτη;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Γεια σας παιδιά και από μένα, έχω μια ερώτηση να κάνω μήπως ξέρει κάποιος να μου απαντήσει. Ίσως βέβαια να έχει ήδη απαντηθεί σε αυτό το thread αλλά είναι πολύ μεγάλο (145 σελίδες) για να κάτσω να το διαβάσω όλο. Η ερώτηση μου είναι η εξής: βλέπω κάτι αγγελίες που λένε "είμαι κοπέλα μόνη, θέλω παρέα, κτλ ...". Πήρα λοιπόν ένα τέτοιο τηλέφωνο και στην πραγματικότητα είναι γραφείο γνωριμιών που σου ζητάνε πρώτα να καταθέσεις κάποια χρήματα και στη συνέχεια σου δίνουν τηλέφωνα από διάφορες κοπέλες.
Η ερώτηση είναι: έχει δοκιμάσει κάποιος κάτι τέτοιο. Μήπως είναι απάτη;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Ξερω γω? εσενα πως σου φαινεται... Να δωσεις χρηματα για κατι που δεν εχεις καν δει... το αφηνουμε το γεγονος αν τελικα σου φερουν η δεν σου φερουν κοπελα... εσυ δηλαδη νιωθεις ικανοποιημενος με αυτου του ειδους την συναλλαγη? Τι να πω ρε μαγκες δυσκολευετε την ζωη σας χωρις λογο....

ρε αγορι μου πηγαινε να ψωνισεις κατι σε ενα καταστημα... και πες στην πωλητρια... δεσποινις μου πηγαινει αυτο? θα ηθελα και μια γυναικεια γνωμη μιας και οι γυναικες εχετε καπως καλυτερο γουστο απο εμας τα άγορακια... και αν δεις μετα οτι τσιμπαει πες της επειδη με εξυπηρετησες και μου φαινεσαι πολυ θετικος και γλυκος ανθρωπος θα ηθελα να σε κερασω μια μερα ενα καφεδακι αν φυσικα δεν εχεις καποια δεσμευση ειτε χρονου ειτε κατι αλλο... καντο αυτο 10 φορες σε 10 καλες... ε του πουστη μια δεν θα σου κατσει? θα γλιτωσεις και τα φραγκα..

Παντα και παντου υπαρχουν ευκαιριες.
 

AQ7

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2009
Μηνύματα
292
Like
0
Πόντοι
1
Οσο εμενα Ελλαδα εχουν παιξει τρελλα σκηνικα , ξεπαρθενιασματα , δεν θυμαμαι ουτε εγω τον αριθμο των φασεων. Αρκετα παλιοτερα τα πραγματα ηταν εντελως μπαμ , ραντεβου κτλ , εχω ακομα απο τοτε ενα κοκκινο τετραδιο που κραταγα τηλεφωνα με περιγραφες.

Η καλυτερη φαση απο νετ ειναι αγιου Βαλεντινου στρατο στο νετ, μπαμ ραντεβου στην πυλη και ξεσκισμα στο γραφειο ενος αξιωματικου το βραδι...Την προηγουμενη πανω σε υπνοσακο στις τουαλετες μεσα στο στρατοπεδο...Και η τελευταια μεσα στο θαλαμο , με ολο τον  κοσμο  αλεμαο το βραδι , αποκοιμηθηκε εκει και εφυγε οταν αρχισαν να ερχονται οι κληρουχες... Μεγαλη μορφη η κοπελα, τη συναντησα μετα απο 7χρονια κατα τυχη στο δρομο κοντα εκει, με τη γκομενα μου , δε με καταλαβε το οργιο :)

H δευτερη καλυτερη που γνωρισα 2 φοιτητονια οσο εμενα Αθηνα , πολυ ωραια καβλακια και μας εφερναν φαι και τσιγαρα κ μπυρες το βραδι οταν συναντιομασταν , μαμαδες εντελως .. Να ειναι καλα.

Το τοπ το αφησα για το τελος γιατι ειναι ειδικη περιπτωση. Υποκοσμος. Ερχοταν να με βλεπει με μπραβο οπου ημουν γενικα , ακομα κι οταν ημουν με αλλη. Δεν πληρωνε πουθενα οπου πηγαιναμε , το γιατι ειναι αλλη ιστορια, εγω παλι στο στρατο, η τυπισσα εχει φοτος στο Playboy μη ζητατε λεπτομερειες, σε μια δοση χωρισα , ημουν σολο, με χρυσωσε να βγουμε εξω μαζι, σε μενα γινονταν τα τρελλα τοτε λογω Al Qaida , ετοιμοτητες κτλ , σε μια δοση μου κλεισε τραπεζι σε ενα γνωστο τραγουδιστη που τον ειχε κολλητο. Εγω ημουν εξοδουχος και ειπα οκ . Και σκαει σημα τελευταια στιγμη ολοι μεσα για ετοιμοτητα ..Ο Αξ. Φυλ. μου λεει γιατι δεν το ειπες να φυγεις οπως εισαι, οταν ειδε φωτογραφιες. Δεν μπορω να πω παραπανω...

Για να μην ξεφευγουμε απο το θεμα , την τελευταια τυπισσα τη γνωρισα με προφιλ σουβλατζη , ασχημου, παρθενου και γι αυτο η τυπισσα κολλησε , γιατι δεν προσπαθησα να πουλησω κατι. Γι αυτο και μονο της βγαζω το καπελο.

Οπου και να σαι  ;)

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οσο εμενα Ελλαδα εχουν παιξει τρελλα σκηνικα , ξεπαρθενιασματα , δεν θυμαμαι ουτε εγω τον αριθμο των φασεων. Αρκετα παλιοτερα τα πραγματα ηταν εντελως μπαμ , ραντεβου κτλ , εχω ακομα απο τοτε ενα κοκκινο τετραδιο που κραταγα τηλεφωνα με περιγραφες.

Η καλυτερη φαση απο νετ ειναι αγιου Βαλεντινου στρατο στο νετ, μπαμ ραντεβου στην πυλη και ξεσκισμα στο γραφειο ενος αξιωματικου το βραδι...Την προηγουμενη πανω σε υπνοσακο στις τουαλετες μεσα στο στρατοπεδο...Και η τελευταια μεσα στο θαλαμο , με ολο τον  κοσμο  αλεμαο το βραδι , αποκοιμηθηκε εκει και εφυγε οταν αρχισαν να ερχονται οι κληρουχες... Μεγαλη μορφη η κοπελα, τη συναντησα μετα απο 7χρονια κατα τυχη στο δρομο κοντα εκει, με τη γκομενα μου , δε με καταλαβε το οργιο :)

H δευτερη καλυτερη που γνωρισα 2 φοιτητονια οσο εμενα Αθηνα , πολυ ωραια καβλακια και μας εφερναν φαι και τσιγαρα κ μπυρες το βραδι οταν συναντιομασταν , μαμαδες εντελως .. Να ειναι καλα.

Το τοπ το αφησα για το τελος γιατι ειναι ειδικη περιπτωση. Υποκοσμος. Ερχοταν να με βλεπει με μπραβο οπου ημουν γενικα , ακομα κι οταν ημουν με αλλη. Δεν πληρωνε πουθενα οπου πηγαιναμε , το γιατι ειναι αλλη ιστορια, εγω παλι στο στρατο, η τυπισσα εχει φοτος στο Playboy μη ζητατε λεπτομερειες, σε μια δοση χωρισα , ημουν σολο, με χρυσωσε να βγουμε εξω μαζι, σε μενα γινονταν τα τρελλα τοτε λογω Al Qaida , ετοιμοτητες κτλ , σε μια δοση μου κλεισε τραπεζι σε ενα γνωστο τραγουδιστη που τον ειχε κολλητο. Εγω ημουν εξοδουχος και ειπα οκ . Και σκαει σημα τελευταια στιγμη ολοι μεσα για ετοιμοτητα ..Ο Αξ. Φυλ. μου λεει γιατι δεν το ειπες να φυγεις οπως εισαι, οταν ειδε φωτογραφιες. Δεν μπορω να πω παραπανω...

Για να μην ξεφευγουμε απο το θεμα , την τελευταια τυπισσα τη γνωρισα με προφιλ σουβλατζη , ασχημου, παρθενου και γι αυτο η τυπισσα κολλησε , γιατι δεν προσπαθησα να πουλησω κατι. Γι αυτο και μονο της βγαζω το καπελο.

Οπου και να σαι  ;)

Ναι το συμπερασμα απο ολους αυτους τους μυθους ποιο ειναι δεν εχω καταλαβει  :think: :think: :think:

Το θεμα ειναι να δωσουμε καμια συμβουλη στα ατομα που δεν μπορουν ακομη και δεν εχουν βρει το επικοινωνιακο τους οχι να αρχισουμε να αραδιαζουμε τις δικες μας ιστοριες με σκοπο τι φιλαρακο εσυ? να φανεις ανωτερος? επειδη πηδηξες 2-3 μπουρουχες παραπανω? Που δεν πηδηξες... μυθομανια λεγεται η δικια σου "ασθενεια".. και εγω ειχα γκομενα μια που φωτογραφηθηκε στο ΠΕΝΘΧΑΟΥΖ αλλα μην ζητησετε λεπτομερειες παιδια οκ?  :jerking: :jerking: :jerking:
 

ZIGOLLO

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.121
Like
0
Πόντοι
16
εχει αλλαχτει καποια ρυθμιση και δε μπορω να στειλω friend request στο facebook η με μπλοκαρισε καποιος?(δεν εχω περασει ορια αποστολων)
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
μια απορια ολοι ψαχνουμε για ομορφες και οχι μπαζα γιατι και οι κοπελες να μην απαιτουν το ιδιο με μας?

Kανεις μεγαλο λαθος.

Το μεγαλυτερο ποσοστο στην Ελλαδα ειναι μπαζοφιλοι η' θεωρουν ομορφη καποια που δε βλεπεται........
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
εχει αλλαχτει καποια ρυθμιση και δε μπορω να στειλω friend request στο facebook η με μπλοκαρισε καποιος?(δεν εχω περασει ορια αποστολων)

Νομιζω εχουν δυσκολεψει τα χυμα friend requests, σε ρωτανε αν γνωριζεις προσωπικα τον αλλο και κατι τετοια. Συνηθως ενα mail προς την αλλη πλευρα θα βοηθησει, καποιοι/ες παντως με πολλους φιλους (1000+) δεν ειναι προσβασιμοι για νεα friend requests.
   Ασχετο, στο badoo πλακωνουν πολλες ξενες που δουλευουν/σπουδαζουν Ελλαδα, εχει Ρωσιδακια, Ρουμανακια και διαφορα αλλα ευρωπαικα ή και αφρικα ακομα ατομακια  ;)
 

Makis89

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
652
Like
3
Πόντοι
6
Σιγουρα ετσι οπως εχει γινει η ζωη μας σπιτι-δουλεια,δουλεια-σπιτι ο ελευθερος μας χρονος εχει αισθητα μειωθει.Ενας κουρασμενος απο τη δουλεια νεος το πιθανοτερο ειναι να ηρεμησει στην τηλεοραση/υπολογιστη παρα να εχει ορεξη να βγει εξω,ποσο μαλλον τωρα που υπαρχει και η οικονομικη κριση.
Παρολαυτα νομιζω οτι το να ψαχνεις το ετερο ημισυ μεσω ιντερνετ ειναι αφελες και χρονοτριβορο με τη πιθανοτητα το πραγμα να ειναι καλο τεμαχιο να ειναι εις βαρος σου.Δεν ξερω το κατα ποσο ισχυει αυτο που λενε μερικοι εδω οτι πριν 5 χρονια πχ γαμαγες τσακ μπαμ.Και τωρα να ασχοληθεις ολο και κατι θα βρεθει.Θα εισαι ομως ευχαριστημενος με αυτο το κατι?Τα στανταρ μειωνονται πολυ οταν μια γυναικα ψαχνει τον ''πριγκηπα'' μεσω ενως τετοιου απροσωπου εργαλειου οπως ειναι το ιντερνετ...
Οι επιλογες ειναι δικες σας.
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Περαντζαδα απο imvu, οπως περιγραφεται στο search του, IMVU: 3D Chat and Dress Up. Shop in Style, Meet New People, Create. Ολες οι φυλες του Ισραηλ υποτιθεται εκει, λιγο κοσμο εχει σχετικα, απο Ελλαδα λιγα πραγματα.
 

ianp1

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
88
Like
4
Πόντοι
0
ξέρει κανείς για το και πως γίνεσαι μέλος; πρέπει να σε προσκαλέσει κάποιος νομίζω.
 

Mortismortis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
444
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.992
ξέρει κανείς για το και πως γίνεσαι μέλος; πρέπει να σε προσκαλέσει κάποιος νομίζω.

Φιλαράκι στην μπλε μπάρα πάνω, δεξιά έχει την επιλογή εγγραφή. Πατάς εκεί και μπαίνεις.
ΥΓ: Δεν είμαι μέλος. Αν γίνεις και παίζει τπτ καλό, σφύρα και από εδώ.
 

Επισκέπτης
Δεν πηδας απο το ιντερνετ ευκολα... θα σου πρηστουν τα αρχιδια για να το κανεις.... εκτος και αν εισαι τυχερος και κατσεις στο σκηνικο



[move] ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΑΥΤΟ ΡΕ ΜΑΥΡΟΙ????[/move]

σε γενικές γραμμές έχεις δίκιο, αλλά πάντα υπάρχουν οι εξαιρέσεις...έχω μια γνωστή ξέκωλο και έπιασε γκόμενο από το facebook...συμπέρασμα ο φίλος είναι τυχερός :sunglasses:
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
Δεν πηδας απο το ιντερνετ ευκολα... θα σου πρηστουν τα αρχιδια για να το κανεις.... εκτος και αν εισαι τυχερος και κατσεις στο σκηνικο



[move] ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΑΥΤΟ ΡΕ ΜΑΥΡΟΙ????[/move]

Καλά,μή βάζεις και το χέρι σου στη φωτιά !!!!!!  :grin: :grin: :grin: :headbang2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom