Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
αυτο που σου πε ο μπολντερμορτ...οσο και να το κατεχουν, ολοι ειμαστε διαφορετικοι ο καθενας λεει αλλα και μπορει να χαλασει η δουλεια.μια μεγαλη παρεα δεν χρηζει σοβαρου ενδιαφεροντος απο τις γκομενες.καταλαβαινω τι θες να πεις,γι αυτο σου λεω για να μην γινεται η βολτα και η διασκεδαση αυτοσκοπος για καμακι και οταν τελειωνει η νυχτα χωρις αντικρυσμα ,να το βλεπουμε αρνητικα,2 καλοι φιλοι και βουρ,χωρις να κατακρινω την μεγαλη παρεα και τοτε μπορει να τυχει αλλα να ξερεις οτι οι γυναικες γινονται πιο ανασφαλης οταν τις κοιταζει μια παρεα αντρων και ξεκλειδωνονται ακομα δυσκολοτερα απο οτι μπορει να ηθελαν
ναι δίκιο έχεις κατάλαβα τι θες να πεις.
πράγματι τα καλύτερα αποτελέσματα τα έχω δει όταν βγαίνουμε με ένα φίλο μου δυάδα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
έχεις δίκιο,πρέπει να το εντάξουμε στην καθημερινότητα και να εκμεταλλευόμαστε κάθε ευκαιρία κι όχι να λέμε θα βγω Γκάζι πχ για να βρω.
απλά δεν ξέρω το μόνος μου,άλλος έναν τουλάχιστον εγώ τον θέλω.

Ενταξει... Παρε και αλλον εναν... απλα κοιταξε να τον εχεις τεσταρει τι ρολο βαραει επειδη πολλοι το βλεπουν αρνητικα...οχι επειδη ειναι κατι το αρνητικο αυτο που κανεις , κανω και γενικα θελουμε να κανουμε... αλλα επειδη οι ιδιοι αρνουνται πεισματικα για καποιον ηλιθιο λογο να βγουν εξω και να παιξουν. Για αυτους τους τυπους εγω δεν εχω θεση στην παρεα.... εχουν καθε δικαιωμα να θεωρουν το καμακι πεφτουλικο... καραγκιοζιλιστικο...καταντια και ολα τα σχετικα...ειτε εχουν δικιο ειτε δεν εχουν απλα δεν θα το μεταδωσουν σε μενα.

P.S Να εισαι ανεκτικος και ευελικτος στις χυλοπιτες... εχεις να φας πολλες.
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Ενταξει... Παρε και αλλον εναν... απλα κοιταξε να τον εχεις τεσταρει τι ρολο βαραει επειδη πολλοι το βλεπουν αρνητικα...οχι επειδη ειναι κατι το αρνητικο αυτο που κανεις , κανω και γενικα θελουμε να κανουμε... αλλα επειδη οι ιδιοι αρνουνται πεισματικα για καποιον ηλιθιο λογο να βγουν εξω και να παιξουν. Για αυτους τους τυπους εγω δεν εχω θεση στην παρεα.... εχουν καθε δικαιωμα να θεωρουν το καμακι πεφτουλικο... καραγκιοζιλιστικο...καταντια και ολα τα σχετικα...ειτε εχουν δικιο ειτε δεν εχουν απλα δεν θα το μεταδωσουν σε μενα.

P.S Να εισαι ανεκτικος και ευελικτος στις χυλοπιτες... εχεις να φας πολλες.
αυτό λέω κι εγώ,δεν είναι ότι ο άλλος δε θέλει,αλλά πως να το κάνουμε αν δεν το 'χει δημιουργεί και για σένα άσχημη εικόνα.
χαχα έχω φάει αρκετές κι απ'αυτές,τις χωνεύω γρήγορα και συνεχίζω ;)
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
....... Απλα εννοουσα να μην ειναι μιζερος , ζηλιαρης και γενικα αλαζονικο τσιρακι. Σε στυλ και τι πας να κανεις τωρα και εισαι πεφτουλας... ΟΧΙ τετοιους τους αφηνω σπιτι ... δεν γουσταρω να μου μαυρισουν την ψυχη, ας οριμασουν πρωτα και ας καταλαβουν .......
αρα χρειαζεσαι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΤΥΧΗ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑΝ που ειναι το αντιθετο του παραπανω. ΠΑΡΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και να σου πω και κατι που τωρα το θυμηθηκα... επειδη λετε και για δυαδες... ειναι πολυ σημαντικο αυτο που σου λεω πιο πανω... γιατι ειχα πιασει κουβεντα σε μια τυπισσα στην σταση του Τρενου στον Ταυρο και ηταν με μια φιλη της... την ρωτησα αρχικα αν εχουν ωρα που περιμενουν το τρενο...και αφου μου απαντησε μετα απο λιγο γυρναει και μου λεει θα σε ρωτησω και εγω κατι...λεω πες μου... λεει σταματαει και στην Ομονοια?? και γυρναει η ζηλιαρα η φιλη της της δινει και καλα μια φαπουλα και λεει αφου μωρη εκει παμε...ελεος...

Ε ΒΛΕΠΕΤΕ? πως μπορει να σε εκθεσει ενας δευτερος η μια δευτερη στην παρεα? βεβαια συνεχισα και μετα την κουβεντα...

απλα θελω να σου πω μπιανκο_βερντι οτι οταν εισαι με αλλους... καμια φορα πετανε μαλακιες μονο και μονο για να στο χαλασουν
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Και να σου πω και κατι που τωρα το θυμηθηκα... επειδη λετε και για δυαδες... ειναι πολυ σημαντικο αυτο που σου λεω πιο πανω... γιατι ειχα πιασει κουβεντα σε μια τυπισσα στην σταση του Τρενου στον Ταυρο και ηταν με μια φιλη της... την ρωτησα αρχικα αν εχουν ωρα που περιμενουν το τρενο...και αφου μου απαντησε μετα απο λιγο γυρναει και μου λεει θα σε ρωτησω και εγω κατι...λεω πες μου... λεει σταματαει και στην Ομονοια?? και γυρναει η ζηλιαρα η φιλη της της δινει και καλα μια φαπουλα και λεει αφου μωρη εκει παμε...ελεος...

Ε ΒΛΕΠΕΤΕ? πως μπορει να σε εκθεσει ενας δευτερος η μια δευτερη στην παρεα? βεβαια συνεχισα και μετα την κουβεντα...

απλα θελω να σου πω μπιανκο_βερντι οτι οταν εισαι με αλλους... καμια φορα πετανε μαλακιες μονο και μονο για να στο χαλασουν
το χειροτερο να σε αποκαρδιωνουν. Ειπαμε παλι ενας που να κανει για 10
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αρα χρειαζεσαι ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΗ ΤΥΧΗ ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΜΕ ΕΝΑΝ που ειναι το αντιθετο του παραπανω. ΠΑΡΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ.

χαχαχαχχαχα πες το ψεμματα... εγω τους ειπα... δεν εχω προβλημα να παιζω μονος μου...ισα ισα το βρισκω πιο βολικο.

Και μετα αν την εμφανισω σε καμια παρεα... "Που την βρηκες ρε μαγκα αυτη?" .. στα πατατακια παιδια... τις δινουν δωρο
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
χαχαχαχχαχα πες το ψεμματα... εγω τους ειπα... δεν εχω προβλημα να παιζω μονος μου...ισα ισα το βρισκω πιο βολικο.

Και μετα αν την εμφανισω σε καμια παρεα... "Που την βρηκες ρε μαγκα αυτη?" .. στα πατατακια παιδια... τις δινουν δωρο
ζηλεια του ηττοπαθη και αγαμητου
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Και να σου πω και κατι που τωρα το θυμηθηκα... επειδη λετε και για δυαδες... ειναι πολυ σημαντικο αυτο που σου λεω πιο πανω... γιατι ειχα πιασει κουβεντα σε μια τυπισσα στην σταση του Τρενου στον Ταυρο και ηταν με μια φιλη της... την ρωτησα αρχικα αν εχουν ωρα που περιμενουν το τρενο...και αφου μου απαντησε μετα απο λιγο γυρναει και μου λεει θα σε ρωτησω και εγω κατι...λεω πες μου... λεει σταματαει και στην Ομονοια?? και γυρναει η ζηλιαρα η φιλη της της δινει και καλα μια φαπουλα και λεει αφου μωρη εκει παμε...ελεος...

Ε ΒΛΕΠΕΤΕ? πως μπορει να σε εκθεσει ενας δευτερος η μια δευτερη στην παρεα? βεβαια συνεχισα και μετα την κουβεντα...

απλα θελω να σου πω μπιανκο_βερντι οτι οταν εισαι με αλλους... καμια φορα πετανε μαλακιες μονο και μονο για να στο χαλασουν
ισχύει αυτό,απλά πιο πιθανό ανάμεσα σε γυναίκες που παίζει πάντα ο ανταγωνισμός,ζήλια κλπ,παρά άμα είσαι δυάδα με έναν καλό σου φίλο και ξεκαθαρίσετε απ'την αρχή ποιος πάει για ποια κλπ
πάντα υπάρχει ο κίνδυνος να σε εκθέσει ο άλλος,αλλά σταθμίζεις και τα θετικά
γενικά δε διαφωνώ αν μπορεί κάποιος και μόνος του μπράβο του,δεν εξαρτάται κι από άλλους.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ζηλεια του ηττοπαθη και αγαμητου

Του Μαλακα βασικα... γιατι αυτο που κανω... μπορει ο καθενας να το κανει.. και πιο αποτελεσματικα και απο μενα... μπορει να χεις καλυτερο χιουμορ απο μενα φιλε.

bianco_verdi ναι ενταξει...για αυτο κανετε μια κουβεντα απο πριν... μπας και ξεσπασει εκει.. και μετα σε αφησει ησυχο. Επισης μακρια απο τυπους που ειναι σε φαση " Εγω θα χωθω σε ολες και θα τις πηδηξω ολες για να νιωσω καλυτερος απο σενα" κατι τετοιοι τυποι ειναι απιστευτοι γυφτοι και σιγουρα θα χαλασουν πολλες δουλειες γιατι δεν εχουν μαθει πως δεν ειναι ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ.

Ακομη εχω πολλα να μαθω... απλα εχω δει και αρκετα σκηνικα ως τωρα... οσο για τα Σαββατα βραδυ που κανουν ουρες για να κερασουν σφηνακια στα Κλαμπ... νταξει... τελειωμενοι απο χερι οι περισσοτεροι...για μενα 2 λεξεις εχουν την περισσοτερη σημασια στο καμακι...

1. Καθημερινοτητα

2. Φυσικα πραγματα
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια τι να σας πω.... εμενα μου λενε για Γκαζι ορισμενοι γνωστοι μου... αλλα ειμαι πιο πολυ της καθημερινοτητας... ΠΧ βλεπω μια στο τρενο? Αν εχω ορεξη και κεφι.. θα προσπαθησω να σκεφτω κατι ωστε να της πιασω την κουβεντα αν τσιμπαει ακομη περισσοτερο το συνεχιζω και για κινητο.

Και σε Πιττα του Παππου ειχα δοκιμασει να κανω κοννε με αυτην στο ταμειο γιατι μ αρεσε και εδειχνε να τσιμπαει (οσο ετοιμαζοντουσαν τα σουβλακια) ξαναπηγα και μια δευτερη φορα αλλα δεν την βρηκα εκει... πφφφφ

Οσο για τα στεκια... στο Γκαζι και στο Κολωνακι παιρνεις πολυ ανετα κινητο απο φοιτητριες... αλλα εμενα μ αρεσουν τα πιο εξτριμ!!!!!! χαχααχαχχα LOVE THISGAME!

ετσι ακριβως..δεν μετραει το που αλλα οι συνθηκες..ενα βλεμμα μπορει να λεει πολλα,αρκει να εισαι σε εγρηγορση να το διαβασεις και να κινηθεις ασχετα απο την καταληξη.οι γρηγορες κινησεις,το πνευμα,το θρασος η διαφορετικοτητα συνθετουν την ιδιοφυια.ιδιοφυια ειναι η εμπνευση της στιγμης, πραγμα που κανει αυτους που την εχουν να ξεχωριζουν ασχετα απο τα εμφανισιακα τους προσοντα.αυτο ειναι  και στη τελικη που μια σωστη γυναικα με καλες πνευματικες βασεις θα εκτιμησει .γι αυτες που δεν καταλαβαινουν δεν χρειαζεται να στεναχωριεσαι γιατι ουτως η αλλως δεν θα καταλαβουν ποτε αυτα που μπορεις να τους προσφερεις.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Του Μαλακα βασικα... γιατι αυτο που κανω... μπορει ο καθενας να το κανει.. και πιο αποτελεσματικα και απο μενα... μπορει να χεις καλυτερο χιουμορ απο μενα φιλε.

bianco_verdi ναι ενταξει...για αυτο κανετε μια κουβεντα απο πριν... μπας και ξεσπασει εκει.. και μετα σε αφησει ησυχο. Επισης μακρια απο τυπους που ειναι σε φαση " Εγω θα χωθω σε ολες και θα τις πηδηξω ολες για να νιωσω καλυτερος απο σενα" κατι τετοιοι τυποι ειναι απιστευτοι γυφτοι και σιγουρα θα χαλασουν πολλες δουλειες γιατι δεν εχουν μαθει πως δεν ειναι ΜΟΝΟΙ ΤΟΥΣ.

Ακομη εχω πολλα να μαθω... απλα εχω δει και αρκετα σκηνικα ως τωρα... οσο για τα Σαββατα βραδυ που κανουν ουρες για να κερασουν σφηνακια στα Κλαμπ... νταξει... τελειωμενοι απο χερι οι περισσοτεροι...για μενα 2 λεξεις εχουν την περισσοτερη σημασια στο καμακι...

1. Καθημερινοτητα

2. Φυσικα πραγματα
και εγω αυτο πιστευω στην φυσικοτητα και χαλαροτητα των πραγματων. Και η καθημερινοτητα μετραει αλλα μεσω δουλειας?  :think:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
ετσι ακριβως..δεν μετραει το που αλλα οι συνθηκες..ενα βλεμμα μπορει να λεει πολλα,αρκει να εισαι σε εγρηγορση να το διαβασεις και να κινηθεις ασχετα απο την καταληξη.οι γρηγορες κινησεις,το πνευμα,το θρασος η διαφορετικοτητα συνθετουν την ιδιοφυια.ιδιοφυια ειναι η εμπνευση της στιγμης, πραγμα που κανει αυτους που την εχουν να ξεχωριζουν ασχετα απο τα εμφανισιακα τους προσοντα.αυτο ειναι  και στη τελικη που μια σωστη γυναικα με καλες πνευματικες βασεις θα εκτιμησει .γι αυτες που δεν καταλαβαινουν δεν χρειαζεται να στεναχωριεσαι γιατι ουτως η αλλως δεν θα καταλαβουν ποτε αυτα που μπορεις να τους προσφερεις.
στην δευτερη βγηκες κερδισμενος.
1/ προυπηρεσια
2/αποφυγη λανθασμενης επενδυσης
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
και εγω αυτο πιστευω στην φυσικοτητα και χαλαροτητα των πραγματων. Και η καθημερινοτητα μετραει αλλα μεσω δουλειας?   :think:

Ε μεσω δουλειας... δεν γνωριζω τι ακριβως παιζει. Διοτι αν γινει κατι...μετα μαθαινεται. Βεβαια εκει μπορει να αποκτησεις καλη φημη και να σου ρχονται και μονες τους οι επομενες αλλα και παλι ισως δημιουργηθει περιεργο κλιμα στους συναδελφους σου οι οποιοι φυσικα μπορει να μην κοιτανε και με τοσο καλο ματι τις "επιτυχιες" σου. Περαν της δουλειας ομως... μπορεις να σκεφτεις ακομη και τους πιο απλους χωρους με τους οποιους ερχεσαι σε αλληλεπιδραση... ΠΧ.. Ειχες σκεφτει ποτε να την πεσεις στην ωραια υπαλληλο του Βιβλιοπωλειου σου? Ειχες σκεφτει ποτε να την πεσεις σε μια Γειτονισσα σου? Αν εκει που δουλευεις... ερχονται και πελατισσες??? (εδω ομως θελει μεγαλη προσοχη) γενικα....εχεις σκεφτει να πας Γυμναστηριο? Σε καποια Σχολη Χορου?

Μηπως τωρα τελευταια ειδες οτι στο ταδε εμπορικο καταστημα πχ παιζουν ωραια γκομενακια?
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
ετσι ακριβως..δεν μετραει το που αλλα οι συνθηκες..ενα βλεμμα μπορει να λεει πολλα,αρκει να εισαι σε εγρηγορση να το διαβασεις και να κινηθεις ασχετα απο την καταληξη.οι γρηγορες κινησεις,το πνευμα,το θρασος η διαφορετικοτητα συνθετουν την ιδιοφυια.ιδιοφυια ειναι η εμπνευση της στιγμης, πραγμα που κανει αυτους που την εχουν να ξεχωριζουν ασχετα απο τα εμφανισιακα τους προσοντα.αυτο ειναι  και στη τελικη που μια σωστη γυναικα με καλες πνευματικες βασεις θα εκτιμησει .γι αυτες που δεν καταλαβαινουν δεν χρειαζεται να στεναχωριεσαι γιατι ουτως η αλλως δεν θα καταλαβουν ποτε αυτα που μπορεις να τους προσφερεις.
ωραίος φίλε τα'πες όλα :thumbsup:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ειδικα το Γυμναστηριο και οι Σχολες Χορου ειναι πολυ καλες εναλλακτικες. Για πιο "δομημενο" καμακι.

Διαφορετικα... σε οποιονδηποτε χωρο πατας το ποδι σου αρχικα κοζαρεις και ξαναπατας... για να κανεις κινησεις.
 

newman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ από το μόνο που έχω γαμήσει είναι adult.gr
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom