Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Λες χαζομάρες γιατί έχεις ένα μόνο πράγμα στο κεφάλι σου.Καμάκι μέσω ίντερνετ ή καμάκι live.Ενώ εγώ λέω οτι το ένα βοηθάει το άλλο.

Να ο badboy.


Σε τιποτα δεν βοηθαει το ιντερνετ ρε περιεργε... Διοτι ΑΛΛΟ το ΕΝΑ... ΑΛΛΟ το αλλο... στο ιντερνετ εχεις μπροστα την οθονη... ενω στο λαιβ εχεις μπροστα την τυπισσα... Ισα ισα που το ιντερνετ σε παει και πισω... σε αποξενωνει... σε κανει κομπλεξακια... να βγαινεις εξω και να χεζεσαι να μιλησεις σε καποια επειδη δεν το εχεις συνηθισει... απεξω θα μπορεσεις να δεις τα λαθη σου και να βελτιωνεσαι συνεχως... αντε μπραβο παραδεχθειτε επιτελους οτι κομπλαρετε και αφηστε τις δικαιολογιες... Και να σου πω και κατι? Μην νομιζεις πως αυτο δεν το εχει παρει πρεφα η ωραια γκομενα... οτι δηλαδη κομπλαρεις.. για αυτο και αν πας να της μιλησεις μεσω ιντερνετ δεν προκειται να σου δωσει καμια απολυτως σημασια... ειτε εχει 1000 φιλους (1000 κομπλεξικους δηλαδη και χεστες) ειτε εχει 1. Νταξει τωρα οσο αναφορα τα μπαζα και τις μετριες αυτες τις ριχνεις απο το ιντερνετ σχετικα ευκολα διοτι δεν τους κολλαει και κανενας απεξω... και πεινανε.



Ακουω τον καθε μαλακα να παραπονιεται (οσοι το κανουν) ειτε οτι δεν εχει γκομενα ειτε οτι δεν εχει ΩΡΑΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ... γιατι εκανες ποτε τιποτα για να εχεις ωραια γκομενα? Ειναι ξεχωριστος ο τομεας γκομενες... και αν θελεις να βγαλεις κατι καλο θα πρεπει να τριφτεις πρωτα...Γιατι μεσα απο την τριβη αποκτας τις προδιαγραφες για να εχεις διπλα σου ενα ΩΡΑΙΟ ΓΚΟΜΕΝΑΚΙ... αλλιως οκ το αφηνεις στην τυχη και οποτε ερθει...που και παλι παιζει να χασεις και την μοναδικη αυτη ευκαιρια που θα σου ερθει λογω κομπλεξ και να λες μετα ααα ρε γαμωτο μου τυχε ευκαιρια και την εχασα...και να παρακαλας μετα καμια φιλη να σου γνωρισει καμια φιλη της. αυτο ειναι το ζουμι της υποθεσης ολα τα αλλα που λετε ειναι απλα δικαιολογιες.


P.S Και αυτο το ΒΛακα τι μου τον εβαλες??? Να τον δω εγω??? ενας χαμενος και μισος ειναι... φαινεται
 

jasonbecker

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2008
Μηνύματα
697
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
6
Ειμαι σιγουρος πως τα πασης φυσεως site "κοινωνικη δικτυωσης" ελαχισα εως καθουλου εχουν επηρεασει θετικα την μοναξια των ανθρωπων. τα οποια θετικα περιστατικα που ακουγονται και γραφονται ειναι λιγοστες και μεμονωμενες περιπτωσεις.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.886
Κριτικές
31
Like
727
Πόντοι
4.535
Πολύ λιγοστές και πολύ μεμονωμένες jason... Ακόμα και εγώ που έγραψα προηγουμένως για τρεις περιπτώσεις το θεωρώ σπάνιες περιπτώσεις... Προτιμώ το live "κυνηγητό"...
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Παλιά καμάκωνα στα κλαμπ Ελληνίδες κατά δεκάδες.Εβγαινα κάθε εβδομάδα 4 φορές και πήγαινα στα κλαμπ.Οι Ελληνίδες είναι καλή εξάσκηση γιατί βγάζουν πολλές άμυνες.Μετά οι ξένες και οι Σλαύες φαίνονται πολύ απλές.

+100000
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Το ίντερνετ έχει άλλη δυναμική.Στο πραγματικό καμάκι πρέπει να υπολογίσεις το χρόνο υπάρχουν αστάθμητοι παράγοντες κτλ.Π.χ. μπορεί κάποιος να την πάρει τηλέφωνο την ώρα που καμακώνεις να εμφανιστεί μια φίλη που ζηλεύει και να την πάρει ή ακόμα να βρέξει,ο σερβιτόρος να κάνει μια μαλακία,υπάρχουν χιλιάδες πράγματα εντελώς απρόσμενα που μπορεί να συμβούν.
Το κορυφαίο ήταν όταν έχασα γκόμενα από έκρηξη χημικού εργοστασίου στην περιοχή όπου ξαφνικά η γκόμενα άρχισε να μη μπορεί να αναπνεύσει και εμένα να με πονάνε τα μάτια.Η έχω χάσει γκόμενες επειδή ο αέρας σήκωσε αμμοθύελλα στην παραλία.Γενικά είναι πιο δύσκολο να ελέγξεις την κατάσταση στον έξω κόσμο ενώ στο ίντερνετ δεν παίζουν καιρικά φαινόμενα και τρίτα άτομα και μόνο που μιλάς στη γκόμενα χωρίς παρεμβολές είναι πλεονέκτημα.

Αυτό με το εργοστάσιο τα έσπασε όμως  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε μούρη Κμαν, γαμούσες Τσέρνομπιλ τότες ; Cheesy (πυρηνικό, χημικό, μεγάλη η διαφορά αλλά δε βαριέσαι)

Επίσης με την δευτερη γραμμή, μήπως να κοιτάζουμε το meteo.gr πριν βγούμε για κανά καφέ ; :P

Μάγκες πάρτε το χαμπάρι. Ο άνθρωπος είναι ικανός για πολλά, αλλά παρόλαυτά δεν μπορεί να ελέγξει όλες
τις συνθήκες. Σιγά μην παρανοήσουμε επειδή γαμιέται το Σύμπαν.
Το παν είναι η ευελιξία μέχρις να φτάσεις στον στόχο σου.
Find a way που λένε και οι Αγγλοι.

Αυτή είναι η θεωρία, άντε πάμε πράξη :cheesy:

ΥΓ: κακά τα ψέμματα μέρη με ΔΥΝΑΤΗ μουσική δεν βοηθάνε για γνωριμίες. Προσωπικά βαριέμαι να φωνάζω σε φίλο ή
σε γκόμενα για να του πω αυτό που'χω στο μυαλό μου. Ξενερώνω. Προτιμώ ήρεμα μπαράκια, καφετέριες.
Τα κλαμπ μετράνε μονάχα για οφθαλμόλουτρο. Για τίποτε άλλο.

------------------

Παντως μετα το ποστ του Κman μου ηρθαν στο μυαλο παραμετροι που δεν τους ειχα ποτε σκεφτει...

Δηλαδη φανταζεσαι να πας να κανεις καμακι και να πιασει βροχη? Η τυφωνας? Φαντασου να σκονταψει ο σερβιτορος και να πεσει πανω της με τις κανατες και τα ποτηρια και να τις χαραξει την μουρη... και μετα να μεταμορφωθει σε ΜΟΥΜΙΑ Η ΤΥΠΙΣΣΑ και να της πεταχτει μια γλωσσα εξω τρια μετρα και μπλε και να αρχισει να σε κυνηγαει? ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑΑΑΑΑΑΞ χαχαχχαχα

Πριν κανετε καμακι συμβουλευτειτε και κανεναν μετεωρολογο καλου κακου

Χαχα τώρα είδα πως τα'χες σκεφτεί όλα πριν από μένα :cheesy:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ZIGOLLO

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.121
Like
0
Πόντοι
16
Ξερει κανεις καποια ρυθμιση ωστε να αποκρυψω την προσφατη δραστηριοτητα απο facebook?
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
Αυτό με το εργοστάσιο τα έσπασε όμως  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ρε μούρη Κμαν, γαμούσες Τσέρνομπιλ τότες ; Cheesy (πυρηνικό, χημικό, μεγάλη η διαφορά αλλά δε βαριέσαι)

Επίσης με την δευτερη γραμμή, μήπως να κοιτάζουμε το meteo.gr πριν βγούμε για κανά καφέ ; :P

Μάγκες πάρτε το χαμπάρι. Ο άνθρωπος είναι ικανός για πολλά, αλλά παρόλαυτά δεν μπορεί να ελέγξει όλες
τις συνθήκες. Σιγά μην παρανοήσουμε επειδή γαμιέται το Σύμπαν.
Το παν είναι η ευελιξία μέχρις να φτάσεις στον στόχο σου.
Find a way που λένε και οι Αγγλοι.

Αυτή είναι η θεωρία, άντε πάμε πράξη :cheesy:

ΥΓ: κακά τα ψέμματα μέρη με ΔΥΝΑΤΗ μουσική δεν βοηθάνε για γνωριμίες. Προσωπικά βαριέμαι να φωνάζω σε φίλο ή
σε γκόμενα για να του πω αυτό που'χω στο μυαλό μου. Ξενερώνω. Προτιμώ ήρεμα μπαράκια, καφετέριες.
Τα κλαμπ μετράνε μονάχα για οφθαλμόλουτρο. Για τίποτε άλλο.

------------------

Χαχα τώρα είδα πως τα'χες σκεφτεί όλα πριν από μένα :cheesy:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
kman είσαι εμπειρία ρε φιλε ... "τσερνομπιλιτικες" γκόμενες έψαχνες :2funny: :2funny:? καλά μην ξεχνάμε ότι όταν την έχεις φάτσα την γκόμενα δεν μπορεί να σε pέξει ...ισχύει και ότι άμα μάθεις στις ελληνίδες με τα κόμπλεξ και τις φοβίες οι ξένες είναι παιχνιδάκι...προετοιμάζεσαι για το εξωτερικό ουσιαστικά ;)
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
πριν λιγο γυρισα απο το hoteli... ηταν η 6η γκομενα που πηδαγα απο το fb... το fb ειναι γαμηστρωνας ξαμοληθειτε και ξεκολιατσε τες ... σημερα ηταν λιγο φολα η δουλεια... δεν πειραζει συνεχιζω ακαθεκτος...
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
πριν λιγο γυρισα απο το hoteli... ηταν η 6η γκομενα που πηδαγα απο το fb... το fb ειναι γαμηστρωνας ξαμοληθειτε και ξεκολιατσε τες ... σημερα ηταν λιγο φολα η δουλεια... δεν πειραζει συνεχιζω ακαθεκτος...

Η 6η σε πόσο καιρό?
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Η 6η σε πόσο καιρό?
τι σε ποσο καιρο... i dont understant... την πρτωτη πριν 1 χρονο περιπου και την 6η τωρα... αλλα εχω φτιαξει fake προφιλ... τα παντα ειναι πως θα τις χειριστεις τις γκομενες... ολες ειναι κουτες... αμα σκεφτεις λιγο εξυπνα γαμας.... παλια γαμαγα με το κινητο... τωρα γαμαω με το fb...
 

Mortismortis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
444
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.992
Γκόμενες παίζουν από το fb. Αλλά χρειάζεται να λιώσεις πολλές ώρες στο pc για γενικές συζητήσεις κτλ. Μέσω της εφαρμογής social me μπορείς να βγάλεις. Χρειάζεται να έχει και εσύ καλό προφίλ. Με αρκετές φωτογραφίες σου, αλλά και να ξέρεις να μιλάς. Α...και όταν λέω πως παίζουν γκόμενες, σε καμία περίπτωση δεν εννοώ πρώτης διαλογής. Β και Γ κατηγορίας να περιμένετε, ενώ να αποφεύγεται όσες δείχνουν στις φωτογραφίες τους μόνο το πρόσωπο. Κρύβουν τα κιλά τους οι...χοντρούλες.  ;)

Ας πω και εγώ τα δικά μου παραδείγματα. Στο μπλα-μπλα έχω χάσει το μέτρημα με πόσες μίλησα. Δεν βγήκα με όλες. Κάποιες τις απέρριψα, κάποιες δεν ψηνόντουσαν εύκολα και το παράτησα, με κάποιες συνέχισα.
Εχω βγει συνολικά με 12 κοπέλες για καφέ τα τελευταία 2 χρόνια. Από αυτές έγινε φάση με τις 5. Από τις υπόλοιπες τις 4 της απέρριψα. Δεν βλεπόντουσαν. Καμία σχέση με τις φωτογραφίες τους. Οι άλλες 3 μου έλεγαν αερολογίες του στυλ "Δεν κάνω τέτοιο μέσω ίντερνετ", "Μόνο φιλικά βγαίνω, επειδή μ' αρέσει να γνωρίζω κόσμο" και τις σχετικές μλκ.
Στο ψητό τώρα. Από τις 5 που πήρα.

Δύο ήταν μιλφ. 39χρ.  και 41χρ. Χύμα κατάσταση. Η μία παντρεμένη-χωρισμένη με παιδί, που δεν είχε και πολύ χρόνο για τον εαυτό της, οπότε τη βόλευε η συγκεκριμένη φάση. Το κακό ήταν πως λόγο του παιδιού της δεν μπορούσα να την βλέπω συχνά. Η άλλη είχε μείνει στο ράφι και απ' ότι κατάλαβα η αιτία ήταν πως ήθελε να αλλάζει συνέχεια...παρτενέρ.

Εκανα φάση με μία 28άρα. Καλό κομμάτι, που προερχόταν από χωρισμό με τον πρώην της και φαινόταν πως ζητούσε σεξ...
Σε μία φάση γνώρισα μία 24άχρονη. Από επαρχία, είχε έρθει Αθήνα, είχε βρει δουλειά κτλ. Αλλά αυτή ζήταγε κανονική σχέση. Για ένα διάστημα 3μηνών περίπου ήταν σαν να είχαμε σχέση. Ετσι το έβλεπε αυτή. Εγώ προσπαθούσα να βρω αφορμή για να απομακρυνθώ. Δεν ήταν κάτι το τρομερά "ερωτεύσιμο" αλλά πέρασα καλά μαζί της.
Η τρίτη ήταν μία κοπελίτσα από τη Ρουμανία. Μένει χρόνια Ελλάδα. Καμία σχέση με τον αγοραίο έρωτα. Σε αυτήν δεν πρέπει να της έχουν φερθεί και αρκετά καλά. Ηταν πολύ διστακτική σε πολλά πράγματα. Και με αυτήν πέρασα καλά. Αλλά λόγω εθνικότητας δεν γινόταν να το συνεχίσω...Δεν ήθελα να την κοροϊδεύω και το τελείωσα σχετικά σύντομα. Που και που με τη συγκεκριμένη μιλάμε, αλλά σε τελείως φιλικό επίπεδο πλέον.

 

Επισκέπτης
Η στατιστική του εκτός pc καλύτερη κ με μεγάλυτερη επιτυχία πάντως!!! :P

Εγώ πάντως χωρίς ιδιαίτερα πολλές ώρες στο FB δεν έχω καταφέρει κάτι όσες φορές προσπάθησα!!! :rolleyes:

Υ.Γ.Εχώ βέβαια 2 στα σκαριά τώρα θα δείξει....
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Γκόμενες παίζουν από το fb. Αλλά χρειάζεται να λιώσεις πολλές ώρες στο pc για γενικές συζητήσεις κτλ. Μέσω της εφαρμογής social me μπορείς να βγάλεις. Χρειάζεται να έχει και εσύ καλό προφίλ. Με αρκετές φωτογραφίες σου, αλλά και να ξέρεις να μιλάς. Α...και όταν λέω πως παίζουν γκόμενες, σε καμία περίπτωση δεν εννοώ πρώτης διαλογής. Β και Γ κατηγορίας να περιμένετε, ενώ να αποφεύγεται όσες δείχνουν στις φωτογραφίες τους μόνο το πρόσωπο. Κρύβουν τα κιλά τους οι...χοντρούλες.  ;)

Ας πω και εγώ τα δικά μου παραδείγματα. Στο μπλα-μπλα έχω χάσει το μέτρημα με πόσες μίλησα. Δεν βγήκα με όλες. Κάποιες τις απέρριψα, κάποιες δεν ψηνόντουσαν εύκολα και το παράτησα, με κάποιες συνέχισα.
Εχω βγει συνολικά με 12 κοπέλες για καφέ τα τελευταία 2 χρόνια. Από αυτές έγινε φάση με τις 5. Από τις υπόλοιπες τις 4 της απέρριψα. Δεν βλεπόντουσαν. Καμία σχέση με τις φωτογραφίες τους. Οι άλλες 3 μου έλεγαν αερολογίες του στυλ "Δεν κάνω τέτοιο μέσω ίντερνετ", "Μόνο φιλικά βγαίνω, επειδή μ' αρέσει να γνωρίζω κόσμο" και τις σχετικές μλκ.
Στο ψητό τώρα. Από τις 5 που πήρα.

Δύο ήταν μιλφ. 39χρ.  και 41χρ. Χύμα κατάσταση. Η μία παντρεμένη-χωρισμένη με παιδί, που δεν είχε και πολύ χρόνο για τον εαυτό της, οπότε τη βόλευε η συγκεκριμένη φάση. Το κακό ήταν πως λόγο του παιδιού της δεν μπορούσα να την βλέπω συχνά. Η άλλη είχε μείνει στο ράφι και απ' ότι κατάλαβα η αιτία ήταν πως ήθελε να αλλάζει συνέχεια...παρτενέρ.

Εκανα φάση με μία 28άρα. Καλό κομμάτι, που προερχόταν από χωρισμό με τον πρώην της και φαινόταν πως ζητούσε σεξ...
Σε μία φάση γνώρισα μία 24άχρονη. Από επαρχία, είχε έρθει Αθήνα, είχε βρει δουλειά κτλ. Αλλά αυτή ζήταγε κανονική σχέση. Για ένα διάστημα 3μηνών περίπου ήταν σαν να είχαμε σχέση. Ετσι το έβλεπε αυτή. Εγώ προσπαθούσα να βρω αφορμή για να απομακρυνθώ. Δεν ήταν κάτι το τρομερά "ερωτεύσιμο" αλλά πέρασα καλά μαζί της.
Η τρίτη ήταν μία κοπελίτσα από τη Ρουμανία. Μένει χρόνια Ελλάδα. Καμία σχέση με τον αγοραίο έρωτα. Σε αυτήν δεν πρέπει να της έχουν φερθεί και αρκετά καλά. Ηταν πολύ διστακτική σε πολλά πράγματα. Και με αυτήν πέρασα καλά. Αλλά λόγω εθνικότητας δεν γινόταν να το συνεχίσω...Δεν ήθελα να την κοροϊδεύω και το τελείωσα σχετικά σύντομα. Που και που με τη συγκεκριμένη μιλάμε, αλλά σε τελείως φιλικό επίπεδο πλέον.
Eσυ φιλαράκο έχεις κάνει σπουδή, όχι μαλακίες..
 

Mortismortis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
444
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.992
Eσυ φιλαράκο έχεις κάνει σπουδή, όχι μαλακίες..

Οι 12 κοπέλες που βγήκα για καφέ ήταν τα τελευταία δύο χρόνια. Αν το δεις στατιστικά, μία κάθε δίμηνο. Και όπως ανέφερα από τις 12, μόνο με τις 5 καταλήξαμε στο κρεβάτι.

Η στατιστική του εκτός pc καλύτερη κ με μεγάλυτερη επιτυχία πάντως!!! :P

Εγώ πάντως χωρίς ιδιαίτερα πολλές ώρες στο FB δεν έχω καταφέρει κάτι όσες φορές προσπάθησα!!! :rolleyes:

Υ.Γ.Εχώ βέβαια 2 στα σκαριά τώρα θα δείξει....

Στάνταρ. Αρκεί να έχεις καλή παρέα όταν βγαίνεις και να συχνάζεις σε μαγαζιά που και οι κοπέλες "παίζουν".
 

Nikolas_ta_pinw

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
606
Like
1
Πόντοι
6
Οι 12 κοπέλες που βγήκα για καφέ ήταν τα τελευταία δύο χρόνια. Αν το δεις στατιστικά, μία κάθε δίμηνο. Και όπως ανέφερα από τις 12, μόνο με τις 5 καταλήξαμε στο κρεβάτι.

Στάνταρ. Αρκεί να έχεις καλή παρέα όταν βγαίνεις και να συχνάζεις σε μαγαζιά που και οι κοπέλες "παίζουν".
με τα προλεγόμενα πρέπει να τρως τρελλό χρόνο στο pc σου (πολυ μπλα μπλα και χρόνο να ασχοληθείς με την καθεμία), πρόσθεσε ύπνο και δουλειά ίσον εικάζω οτι είσαι φαινόμενο φίλε

Όσο για το βγαίνεις και συχνάζεις?άραγε το κάνεις? (ρητορική)
 

Mortismortis

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαΐ 2010
Μηνύματα
444
Κριτικές
13
Like
12
Πόντοι
1.992
με τα προλεγόμενα πρέπει να τρως τρελλό χρόνο στο pc σου (πολυ μπλα μπλα και χρόνο να ασχοληθείς με την καθεμία), πρόσθεσε ύπνο και δουλειά ίσον εικάζω οτι είσαι φαινόμενο φίλε

Όσο για το βγαίνεις και συχνάζεις?άραγε το κάνεις? (ρητορική)

Λόγω της δουλειάς μου δουλεύω σε pc με internet. Εχω, λοιπόν, την πολυτέλεια να συνδυάζω το χρόνο της δουλειάς με τη συζήτηση μέσω fb. Γενικά λόγω της δουλειάς περνάω αρκετό χρόνο μπροστά στον Υ/Π, αλλά μπορώ να κλέψω ένα 20λεπτο-30λεπτο για να μπω σε σάιτ της αρεσκείας μου.
Φυσικά και βγαίνω και έχω κάνει φάσεις και στην πραγματική ζωή. Το θρεντάκι, όμως, αναφέρεται στις γνωριμίες μέσω διαδικτύου και γι αυτό αναφέρθηκε μόνο σε αυτά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom