Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nightwish1975

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
192
Like
1
Πόντοι
1
ωραιος εισαι μπραβο επεξες το παιχνιδι σου και το χαρηκες..εχω και γω επιτυχιες αλλα συνεχιζω..μια ερωτηση..απο αυτες που "εφαγες" ηταν καμμια αδιαφορη ολο το διαστημα?π.χ να μη ξεκιναει κουβεντα η να μην ανοιγει θεμα συζητησης αλλα παρολαυτα να τα καταφερνεις
'.. γιατι ειναι κατι τετοιες και χανω την υπομονη μου..
¨οχι...η καλή μέρα από το πρωί φαίνεται......αν δεν ασχολείται παύω να ασχολούμαι.Δε θα λύσουμε τα ψυχολογικά της κάθε γκόμενας ούτε θα τους δώσουμε αξία χωρίς αντίκρισμα
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ρε παιδι μου εγω δεν ξερω οντως οπως ειπε και ο προλαλυσας οτι ειναι δισκολο να γαμησεις της θεογκομεναρες δεν θελει κοπο θελει τροπο! Απο σαβουρες ολοι εχουμε δεχτει,ειχα γνωρησει κανα δυο σκουπιδοτενεκεδες και αρχησανε της απαιτησεις ,οχι να χει αμαξι,οχι να ναι πολυ ωραιος οχι ετσι οχι αλλιως αυτες πρεπει να παρακαλνε να της γαμανε και οχι το αντιθετο  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
729
Πόντοι
4.535
Χμ... άργησα να βρω αυτό το θέμα μου φαίνεται... Ας πω και εγώ.

Λοιπόν μετά από ενασχόληση μου (προσεκτική λόγω γυναίκας) στο FB έχω να δηλώσω ότι ως τώρα μόνο 3 έχω μαμήσει. Αλλά έτσι κι αλλιώς δεν το πολυχρησιμοποιώ το σάιτ και εξάλλου προσέχω για να έχω.

Η μία ήταν Βουλγάρα και το μόνο που έκανα ήταν τα έξοδα μου για ένα σαββατοκύριακο στα βόρεια της Βουλγαρίας. Μέτρια στο ύψος, σφιχτή γκόμενα γενικά που με περιποιήθηκε δεόντως αμά την εμφανίσει μου. Καθόλου δεν με χάλασε που έδωσα ίσαμε 100€ σ' όλα τα μεταφορικά πήγαινε-έλα. Ακόμα κρατάμε επαφή και με ζαλίζει να ξαναπάω...

Η δεύτερη Ελληνίδα που δεν ήθελε και πολύ ψηστήρι. Μιλήσαμε μία φορά, την επόμενη μέρα βγήκαμε. Έφαγα στο πρώτο ραντεβού αλλά στ' αμάξι και λόγω όγκου και ύψους δεν το χάρηκα. Βγήκαμε την επόμενη και έφαγα κανονικά σε δωμάτιο ξενοδοχείου... Εκεί ναι ήταν μια χαρά. Μέτρια στο ύψος επίσης, λεπτή σε κιλά. Επίσης κρατάμε επαφή αλλά δεν έχουμε βγει διότι το κορίτσι έχει και γκόμενο... α ρε και να 'ξερε!

Η τρίτη ήταν ένα στιγμιαίο λάθος... Ένα λάθος κλικ και... μου μίλησε, της μίλησα, είδα τις φωτό της και λέω ότι αν δεν μπαζώσεις δεν χτίζεις. Μέτρια στο ύψος, με αρκετά παραπανίσια κιλά αλλά όχι και τόφαλος. Ζουμπουρλή αλλά πρόσχαρη και δεκτική σ' όλα... σχεδόν. Εμένα μου άρεσε αλλά δεν μ' αρέσει να με πρήζουν... οπότε όταν μου είπε να χάσω ματς του Ηρακλή για την πάρτυ της έμεινε μόνη της...

Απλά τα πράγματα και όχι περίπλοκα. Ακόμα και για μένα που δεν είμαι τέρας αισιοδοξίας ή αυτοπεποίθησης, σαφώς δεν είμαι ο άντρακλας με τους πολλούς κοιλιακούς και τα γραμμωμένα μπράτσα. Απλά πρέπει να έχεις χιούμορ και να είσαι αξιοπρεπής. Όχι πέφτουλας και ζήτουλας κατευθείαν...
 

FanisChristo

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
691
Like
6
Πόντοι
6
Φαντάζομαι όσοι από εσάς έχετε κάνει καταστάσεις μέσω FB έχετε υιοθετήσει κάποιο τρόπο.Εμένα μου φαίνεται λίγο ανορθόδοξο.Σκέφτομαι πως να στείλεις σε κάποια που δεν τη ξέρεις καν και τι να της πεις δηλαδή.Άσε που οι πιο πολλοί έχουν το προφιλ κλειδωμένο και το βλέπουν μόνο φίλοι.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
729
Πόντοι
4.535
Εντάξει αν σταμπάρεις μια κοπέλα μέσα από κάποιο σκρουπ στο οποίο είστε και οι δυο μπορείς να ξεκινήσεις μια κάποια κουβέντα. Έχεις έναν μπούσουλα...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αν ειναι να μπαζωσω καλυτερα να παω σε μια πουτανα...

Υπο την εννοια οτι... απο το να εχεις μια μπαζο προς μετρια για 1 ωρα και παραπανω και να μπορεις να κανεις οτι "θελεις"...

Καλυτερα να εχεις μια καλη μουναρα ... ειτε απο Βουλγαρια... ειτε απο Ρωσια... ειτε γενικα απο το ανατολικο μπλοκ.. για 10 ΛΕΠΤΑ μεσα σε ενα μπουρδελακι η και για 20 λεπτα σε καποιο στουντιακι. Πανω κατω αμα το καλοσκεφτεις το ιδιο ειναι απλα στην 1η περιπτωση θυσιαζεις λιγο την εμφανιση για να την εχεις παραπανω ενω στην δευτερη περιπτωση θυσιαζεις τον χρονο για να εχεις κατι ΚΑΛΥΤΕΡΟ εμφανισιακα.

Δεν ξερω.... Μπορει να εχω φαει και εγω αρκετες χυλοπιτες απο καλες γκομενες αλλα ισως τελικα να εχω κακομαθει επειδη μου την εχουν πεσει και καλες γκομενες.... Οποτε... δεν μπαζωνω... Ειχα φασωσει στα 19 μου ΜΙΑ ΧΟΝΤΡΗ...δεν το ξανακανω... οκ φιλουσε καλα αλλα ενιωθα σαν σουβλακι.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
729
Πόντοι
4.535
Boldemort εδώ πάνω τα λεφτά για να πας σε μπουρδέλο ή στούντιο δεν παίζουν και ειδικά να πεις ότι θα το κάνω και τρεις φορές την εβδομάδα... Άρα θυσιάζω και λίγο την εμφάνιση αλλά όχι πολύ. Είπαμε είναι όλες μέτριες αλλά δεν ντρέπεσαι να τις κυκλοφορήσεις. Άσε που ξέρω τα όριά μου και το τι μπορώ και τι όχι... Πατάω στην γη που λέμε...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Boldemort εδώ πάνω τα λεφτά για να πας σε μπουρδέλο ή στούντιο δεν παίζουν και ειδικά να πεις ότι θα το κάνω και τρεις φορές την εβδομάδα... Άρα θυσιάζω και λίγο την εμφάνιση αλλά όχι πολύ. Είπαμε είναι όλες μέτριες αλλά δεν ντρέπεσαι να τις κυκλοφορήσεις. Άσε που ξέρω τα όριά μου και το τι μπορώ και τι όχι... Πατάω στην γη που λέμε...

Οχι ρε φιλε... Δεν ξερεις τα ορια σου. Επειδη οι γκομενες στην Ελλαδα ειναι 1000% πλεονεκτισσες... δεν σημαινει πως τα δικα σου ορια ειναι ως εκει... Γιατι αμα πας εξωτερικο βρισκεις πολυ καλα γκομενακια και χωρις να εισαι εμφανισιακα ΘΕΟΣ... αρκει να χεις δουλεψει το στυλ σου. Νταξει ειπαμε... εδω θελουν και να εισαι ΩΡΑΙΟΣ... και να εχεις ΣΩΜΑ... και να βγαινεις... και να το παιζεις ΚΟΥΛ και να εχεις τροπους... και να εχεις ΛΕΦΤΑ... και να χεις ΑΜΑΞΙ... νταξει... ΟΥΤΟΠΙΚΑ πραγματα... Γιατι καποιος ο οποιος εχει φτιαξει σωμα.. και εχει ασχοληθει με την εμφανιση του...δεν ειχε τον χρονο ουτε να βγαλει ΛΕΦΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥ (Αρα θα ειναι απο τον μπαμπα και ξερεις πολυ καλα ποσο ΣΚΑΤΟΦΛΩΡΟΙ στους τροπους ειναι οι περισσοτεροι οσοι τα εχουν βρει απο τον μπαμπα... νταξει αναριθμητα παραδειγματα) αλλα ουτε και να φτιαξει τους τροπους του... αλλωστε ολη μερα στο γυμναστηριο την εβγαζε..το πακετο ειναι ΜΥΘΟΣ. Δεν υπαρχει. Για αυτο και οι περισσοτερες ωραιες ειναι μονες και αγαμητες επειδη ψαχνουν παραλογα πραγματα

Η δικια μου γνωμη ειναι.... Αν ειναι να ασχολεισαι με μπαζομετριες... αστο γαμα το... πηγαινε 2 φορες την βδομαδα σε ενα μπουρδελακι και ταυτοχρονα δουλευε σαν ΜΑΝΙΑΚΟΣ ωστε να γινεις ΚΑΛΟΣ στην δουλεια σου και να αποκτησεις καποιο στατους... Τοτε στα 30-40 σου να δεις πως θα ρχονται... Μην καθεσαι να χανεις χρονο... απλα επενδυσε τον...και εχοντας υπομονη στο μελλον ομως θα ανταμοιφθεις.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
729
Πόντοι
4.535
Εντάξει σωστός σε γενικές γραμμές. Απλά παλιά πήγαινα καθημερινά σε στούντιο και μπουρδέλα και μασάζ και όλα και όχι λεφτά δεν έχω αλλά ούτε σάλιο... Άστα... Πάντως έτσι κι αλλιώς σαν τον τρελό δουλεύω και 30 είμαι ήδη αλλά το μόνο στάτους που ανεβαίνει είναι το παγωτό...

Δίκιο έχεις ότι στο εξωτερικό χτυπάς γκομενάκια άπαιχτα αλλά είναι και η όλη φάση τους. Είναι πιο απελευθερωμένες, ξέρουν τι θέλεις και τι θέλουν, δεν έχουν εξωπραγματικές απαιτήσεις και η διάθεση είναι διαφορετική. Μπορείς να γελάσεις και να παίξεις μπάλα χαλαρά. Που να το κάνεις αυτό εδώ; Πας να μιλήσεις σε καμμιά live και σε κοιτάει σαν τον Δράκο του Σέιχ Σου... αλλά είναι τελείως άλλο θέμα που ανοίγουμε...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εντάξει σωστός σε γενικές γραμμές. Απλά παλιά πήγαινα καθημερινά σε στούντιο και μπουρδέλα και μασάζ και όλα και όχι λεφτά δεν έχω αλλά ούτε σάλιο... Άστα... Πάντως έτσι κι αλλιώς σαν τον τρελό δουλεύω και 30 είμαι ήδη αλλά το μόνο στάτους που ανεβαίνει είναι το παγωτό...

Δίκιο έχεις ότι στο εξωτερικό χτυπάς γκομενάκια άπαιχτα αλλά είναι και η όλη φάση τους. Είναι πιο απελευθερωμένες, ξέρουν τι θέλεις και τι θέλουν, δεν έχουν εξωπραγματικές απαιτήσεις και η διάθεση είναι διαφορετική. Μπορείς να γελάσεις και να παίξεις μπάλα χαλαρά. Που να το κάνεις αυτό εδώ; Πας να μιλήσεις σε καμμιά live και σε κοιτάει σαν τον Δράκο του Σέιχ Σου... αλλά είναι τελείως άλλο θέμα που ανοίγουμε...

Ακριβως....

Τοτε τι να σου πω.... κοψε το καθημερινο.... Πηγαινε μια φορα στο τοσο και βολεψου με καμια χειρογλυκανη! Η' δοκιμασε να πας εξωτερικο να ψαξεις την τυχη σου και απο θεμα δουλειας.

Σε γενικες γραμμες και αυτοι που φαινονται ΩΡΑΙΟΙ και ριχνουν ωραιες γκομενες...μην τους χαιρεσαι... γιατι δεν εχεις ιδεα ουτε αυτοι τι τραβανε... Αστο... καθε μερα στο ΒΕΝΙΟΥ ειναι και χαλανε ενα καρο λεφτα... Εγω προσωπικα δεν πιστευω πλεον πως οι ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ειναι καλος στοχος γκομενας ... ακριβως οπως δεν μπορεις να συνεργαστεις με αλαζονες συνεργατες για να φερεις εις περας μια δουλεια διοτι θα χωνονται και θα ψιριζουν τα παντα προκαλωντας σου ΕΛΚΟΣ... Ετσι δεν μπορεις και να "συνεργαστεις" σεξουαλικα με μια ελληνιδα γκομενα. Και οχι δεν ειμαι κομπλεξικος... αλλα απλα ΡΕΑΛΙΣΤΗΣ. Και οποια με πει κομπλεξικο φυσικα θα το κανει επειδη καταλαβαινει αμεσως πως αν ηταν ολοι ετσι θα "πεινουσε" και δεν θα πιανανε τα κολπα της.. 

Πλεον προτιμω να μαζευω λεφτα και να κανω εξορμησεις στο εξωτερικο... 2 φορες το χρονο για καμια εκδρομουλα.. και να ριχνω και τα γκομενακια μου... και οσο ειμαι εδω κανα στουντιακι η' μπουρδελακι... ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ ΤΕΛΟΣ ...και απο μενα... πειτε στον ΜΑΣΤΕΡ21 ( που εχει το ιδιο προσωπικο μηνυμα χεχεχε)... και αν το κανετε ΟΛΟΙ αυτο το "εμπαργκο" ισως αναγκαστουν να βαλουν λιγακι μυαλο. Οτι εμφανιση και φοντα αν εχεις οταν βλεπεις πως δεν εχεις απηχηση θα αναγκαστεις να κανεις μια επανεκτιμηση.

 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
ολα καλα και ολα ωραια και ολα δεκτα αυτα που λετε αλλα αφου ειμαστε ολοι συναγωνιστες στο ιδιο αθλημα καλο θα ηταν αυτοι που κανουν κονε με καποια μεσω fb να στελνουν οταν τους ζητηθει μεσω πμ το ονομα αυτης.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ολα καλα και ολα ωραια και ολα δεκτα αυτα που λετε αλλα αφου ειμαστε ολοι συναγωνιστες στο ιδιο αθλημα καλο θα ηταν αυτοι που κανουν κονε με καποια μεσω fb να στελνουν οταν τους ζητηθει μεσω πμ το ονομα αυτης.

χαχαχαχχαχα... εγω τα εκοψα τυπε. Μαλακιες... αναπηροι ειμαστε? Με ξενερωνουν πλεον τετοιου ειδους γνωριμιες.

Καλυτερα μονος... μεχρι να παιχτει τιποτα καλο απεξω.

Για μεχρι τα 22 σου... ολα αυτα τα ΦΕΗΣΜΠΟΥΚ και οι λοιπες παπαριες καλες ειναι. Ως εκει ομως.. μεχρι τα 20...ΒΙΑ 22

ΜΕΤΑ ειναι ρεζιλικι απλα.

Τι διαολο ρε εφτασες 25 και βαλε και εχεις ακομα δυσκολια στον λογο και στο να μιλησεις και να επικοινωνησεις? Ε ΜΕΙΝΕ ΜΕ τα μπαζα απο το ιντερνετ.... ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ - ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΑΠΗΡΙΑ ΤΕΛΟΣ. Και το βαζω και προσωπικο μηνυμα απο ετουτη την ωρα.
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
χαχαχαχχαχα... εγω τα εκοψα τυπε. Μαλακιες... αναπηροι ειμαστε? Με ξενερωνουν πλεον τετοιου ειδους γνωριμιες.

Καλυτερα μονος... μεχρι να παιχτει τιποτα καλο απεξω.

Για μεχρι τα 22 σου... ολα αυτα τα ΦΕΗΣΜΠΟΥΚ και οι λοιπες παπαριες καλες ειναι. Ως εκει ομως.. μεχρι τα 20...ΒΙΑ 22

ΜΕΤΑ ειναι ρεζιλικι απλα.

Τι διαολο ρε εφτασες 25 και βαλε και εχεις ακομα δυσκολια στον λογο και στο να μιλησεις και να επικοινωνησεις? Ε ΜΕΙΝΕ ΜΕ τα μπαζα απο το ιντερνετ.... ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ - ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΑΠΗΡΙΑ ΤΕΛΟΣ. Και το βαζω και προσωπικο μηνυμα απο ετουτη την ωρα.
απλα σας διαφευγει ενας σημαντικος παραγοντας.το να εισαι παντρεμενος.δεν ειναι προβλημα το μπλα μπλα.απλα οι παντρεμενοι θελουν κατι γρηγορο και ετοιμο,δλδ λιγα λογια και βουρ στο πατσα.π.χ.σαν τις περιπτωσεις των προλαλησαντων.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
απλα σας διαφευγει ενας σημαντικος παραγοντας.το να εισαι παντρεμενος.δεν ειναι προβλημα το μπλα μπλα.απλα οι παντρεμενοι θελουν κατι γρηγορο και ετοιμο,δλδ λιγα λογια και βουρ στο πατσα.π.χ.σαν τις περιπτωσεις των προλαλησαντων.

Ναι συμφωνω... Αλλα εγω δεν βλεπω ΜΟΝΟ παντρεμενους... βλεπω και τοσα νεα παιδια και νεες κοπελες να ψαχνουν επικοινωνια μεσα απο ενα κουτι.

Για αυτο τι εχεις να πεις? Για αυτη την κατηγορια ανθρωπων... πως θα τους χαρακτηριζες?
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
Ναι συμφωνω... Αλλα εγω δεν βλεπω ΜΟΝΟ παντρεμενους... βλεπω και τοσα νεα παιδια και νεες κοπελες να ψαχνουν επικοινωνια μεσα απο ενα κουτι.

Για αυτο τι εχεις να πεις? Για αυτη την κατηγορια ανθρωπων... πως θα τους χαρακτηριζες?
σε αυτο συμφωνω απολυτα μαζι σου.δηλ να ειναι καποιοι 20-25 ετων και να μην βγαινουν εξω να ορμανε??? :jerking: :jerking:ολες βαφονται στολιζοντε και αγαμητες γυρνανε σπιτι.ορματε ρερεεεεεεεεεεεεεεεε.εχουμε γεμισει και τοσους gay που το εργο μας ειναι ακομη πιο ευκολο.αλα επειδη εγω ανηκω στηνη αλλη κατηγορια που σου ειπα και ιδιως αν ζεις σε σχετικα μικρη πολη αυτο ειναι δυσκολο να γινει γιατι θα εκτεθουμε.οποτε ψαχνουμε τα γρηγορα τα ευκολα και πανω απο ολα τα εχεμυθα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
σε αυτο συμφωνω απολυτα μαζι σου.δηλ να ειναι καποιοι 20-25 ετων και να μην βγαινουν εξω να ορμανε??? :jerking: :jerking:ολες βαφονται στολιζοντε και αγαμητες γυρνανε σπιτι.ορματε ρερεεεεεεεεεεεεεεεε.εχουμε γεμισει και τοσους gay που το εργο μας ειναι ακομη πιο ευκολο.αλα επειδη εγω ανηκω στηνη αλλη κατηγορια που σου ειπα και ιδιως αν ζεις σε σχετικα μικρη πολη αυτο ειναι δυσκολο να γινει γιατι θα εκτεθουμε.οποτε ψαχνουμε τα γρηγορα τα ευκολα και πανω απο ολα τα εχεμυθα.

Να σου πω κατι? εχεις δικιο. Το ιντερνετ ηταν ΠΑΛΙΑ... Γενικα θα πρεπει να καταλαβουν κατι ορισμενοι... οτι το "διαχρονικο" δεν αλλαζει ποτε και για καμια επικαιρη ΜΟΔΑ... το ιντερνετ και οι γνωριμιες του ηταν απλα μια επικαιρη μοδα... η οποια κρατησε περιπου μια 5ετια 2003-2008 αντε και λιγο παραπανω μεχρι και 2009. Και τωρα παλι ξαναγυρναμε στο ΚΑΝΟΝΙΚΟ... σε αυτο που δεσποζει και θα δεσποζει μια ζωη... ΣΤΟ ΚΑΜΑΚΙ δηλαδη... το εξωτερικο καμακι ομως... και ζωντανα.

Εγω για παραδειγμα απο τα 17 μεχρι τα 20. Εβγαζα γκομενες απο το ιντερνετ... και οταν λεω γκομενες εννοω μουναρες. Ειχε βγει μουναρα μαζι μου και μαλιστα χωρις να ζητησει φωτογραφια...  Αλλα πλεον.. να συμβει παρομοιο σκηνικο... εγω προσωπικα το ΑΠΟΚΛΕΙΩ...Περυσι μου τυχε δηλαδη παρομοιο σκηνικο που μιλουσαμε κανονικα και ηταν πολυ ωραιο γκομενακι και ημουν και εγω ο τυπος της απο οτι εδειχνε και στο τελος...δειλιασε.. δεν ηρθε μου το ακυρωσε και απο τοτε δεν μου ξαναμιλησε...Προσεξτε δηλαδη την διαφορα αναμεσα στα 2 σκηνικα που λεω πιο πανω.  Ακομα και ο τυπος της να εισαι θα σου πρηξει τα αρχιδια μεχρι να βγειτε... θα ζητησει και φωτογραφιες... και καμερα μετα κανα μηνα να μιλατε απο κινητο για να νιωσει ανετα... κ.ο.κ

Μαγκες παρτε το χαμπαρι το ιντερνετ Π Ε Θ Α Ν Ε. Παλια που ειχε πρωτοβγει αυτη η δυνατοτητα ηταν οκ... οποιος προλαβε - προλαβε...
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Το ίντερνετ έχει πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα.Το βασικό πλεονέκτημα είναι οτι χτυπάς γκόμενες που γουστάρουν και διαφορετικά δε θα τις έβλεπες θα σου ήταν αόρατες.Το μειονέκτημα είναι οτι δεν μπορείς να χτυπήσεις την ποικιλία που βλέπεις στους δρόμους και στα κλαμπ πας δηλαδή για πιο μέτριες εμφανισιακά γκόμενες.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Το ίντερνετ έχει πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα.Το βασικό πλεονέκτημα είναι οτι χτυπάς γκόμενες που γουστάρουν και διαφορετικά δε θα τις έβλεπες θα σου ήταν αόρατες.Το μειονέκτημα είναι οτι δεν μπορείς να χτυπήσεις την ποικιλία που βλέπεις στους δρόμους και στα κλαμπ πας δηλαδή για πιο μέτριες εμφανισιακά γκόμενες.

Ε δεν νομιζω τωρα... να χεις βγει τοσες φορες... εξω... και απο ολες αυτες τις φορες να ησουν ΤΟΟΟΣΟ στον κοσμο σου.. ωστε να μην ειδες εστω και μια να κοιταει λιγο παραπανω... και στο κατω κατω ας εκανες εσυ την αρχη... ας κοιτουσες... ας χαμογελουσες... μερικες δεν το δειχνουν ντρεπονται.... Αλλα κολωσες... γιατι εχεις συνηθισει απο το ιντερνετ. Ενταξει.. Μεινε στα πιο μετρια τοτε... αν εισαι ευχαριστημενος με αυτο..παω πασο.
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Το ίντερνετ είναι φοβερή εξάσκηση για το πραγματικό καμάκι στο δρόμο και στα κλαμπ.Σε κάνει να μη μασάς γιατί ξέρεις τις αντιδράσεις από τις γκόμενες.Αλλά στο live καμάκι παίζει ρόλο η εμφάνιση,η στάση του σώματος,ο τόνος της φωνής και όχι μόνο τι γράφεις όπως στο ίντερνετ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom