Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Παλιά καμάκωνα στα κλαμπ Ελληνίδες κατά δεκάδες.Εβγαινα κάθε εβδομάδα 4 φορές και πήγαινα στα κλαμπ.Οι Ελληνίδες είναι καλή εξάσκηση γιατί βγάζουν πολλές άμυνες.Μετά οι ξένες και οι Σλαύες φαίνονται πολύ απλές.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.887
Κριτικές
31
Like
727
Πόντοι
4.535
Σκέψου όμως να έχεις και την γυναίκα δίπλα… καλό ντοκιμαντέρ. Όχι να παίξεις, ούτε να το σκεφτείς δεν μπορείς. Και πως τυχαίνει στην περίπτωσή μου όταν βγαίνω με την νόμιμη να βγαίνουν και όλες οι μοναχικές θεομουνάρες και να ψάχνονται… απλά γκαντέμης φίλε.

Όντως το θέμα Internet δεν παίζει πολύ. Υπάρχουν βέβαια και εξαιρέσεις αλλά αν είναι να φας όλη την μέρα σου μέσα στο κουτί για να ψήσεις μια γκόμενα βγες σ’ ένα μπαράκι και κάνε κίνηση. Αλλά όχι τις παρωχημένες πλέον με σφηνάκια και χαζά. Ντου στο ψαχνό και καλό μπλα μπλα θέλει…
 

tenten777

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2009
Μηνύματα
763
Like
1
Πόντοι
6
Σκέψου όμως να έχεις και την γυναίκα δίπλα… καλό ντοκιμαντέρ. Όχι να παίξεις, ούτε να το σκεφτείς δεν μπορείς. Και πως τυχαίνει στην περίπτωσή μου όταν βγαίνω με την νόμιμη να βγαίνουν και όλες οι μοναχικές θεομουνάρες και να ψάχνονται… απλά γκαντέμης φίλε.

Όντως το θέμα Internet δεν παίζει πολύ. Υπάρχουν βέβαια και εξαιρέσεις αλλά αν είναι να φας όλη την μέρα σου μέσα στο κουτί για να ψήσεις μια γκόμενα βγες σ’ ένα μπαράκι και κάνε κίνηση. Αλλά όχι τις παρωχημένες πλέον με σφηνάκια και χαζά. Ντου στο ψαχνό και καλό μπλα μπλα θέλει…
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Το ίντερνετ έχει άλλη δυναμική.Στο πραγματικό καμάκι πρέπει να υπολογίσεις το χρόνο υπάρχουν αστάθμητοι παράγοντες κτλ.Π.χ. μπορεί κάποιος να την πάρει τηλέφωνο την ώρα που καμακώνεις να εμφανιστεί μια φίλη που ζηλεύει και να την πάρει ή ακόμα να βρέξει,ο σερβιτόρος να κάνει μια μαλακία,υπάρχουν χιλιάδες πράγματα εντελώς απρόσμενα που μπορεί να συμβούν.
Το κορυφαίο ήταν όταν έχασα γκόμενα από έκρηξη χημικού εργοστασίου στην περιοχή όπου ξαφνικά η γκόμενα άρχισε να μη μπορεί να αναπνεύσει και εμένα να με πονάνε τα μάτια.Η έχω χάσει γκόμενες επειδή ο αέρας σήκωσε αμμοθύελλα στην παραλία.Γενικά είναι πιο δύσκολο να ελέγξεις την κατάσταση στον έξω κόσμο ενώ στο ίντερνετ δεν παίζουν καιρικά φαινόμενα και τρίτα άτομα και μόνο που μιλάς στη γκόμενα χωρίς παρεμβολές είναι πλεονέκτημα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Το ίντερνετ έχει άλλη δυναμική.Στο πραγματικό καμάκι πρέπει να υπολογίσεις το χρόνο υπάρχουν αστάθμητοι παράγοντες κτλ.Π.χ. μπορεί κάποιος να την πάρει τηλέφωνο την ώρα που καμακώνεις να εμφανιστεί μια φίλη που ζηλεύει και να την πάρει ή ακόμα να βρέξει,ο σερβιτόρος να κάνει μια μαλακία,υπάρχουν χιλιάδες πράγματα εντελώς απρόσμενα που μπορεί να συμβούν.
Το κορυφαίο ήταν όταν έχασα γκόμενα από έκρηξη χημικού εργοστασίου στην περιοχή όπου ξαφνικά η γκόμενα άρχισε να μη μπορεί να αναπνεύσει και εμένα να με πονάνε τα μάτια.Η έχω χάσει γκόμενες επειδή ο αέρας σήκωσε αμμοθύελλα στην παραλία.Γενικά είναι πιο δύσκολο να ελέγξεις την κατάσταση στον έξω κόσμο ενώ στο ίντερνετ δεν παίζουν καιρικά φαινόμενα και τρίτα άτομα και μόνο που μιλάς στη γκόμενα χωρίς παρεμβολές είναι πλεονέκτημα.

Νταξει καταλαβαινεις πως αυτη τη στιγμη γινεσαι γελοιος... στην προσπαθεια σου να βρεις τις πιο απιθανες δικαιολογιες για να μην πας να μιλησεις σε μια γκομενα απεξω ετσι? Σοπα ρε φιλε...και μεσα στο κλαμπ που ησουν εσυ οπως μας ειπες πιο πανω και τους μιλουσες κατα δεκαδες... μηπως εγινε και εκει καμια εκρηξη απο τις τουαλετες?

ΧΑΧΑΧΑ ΣΗΚΩΣΕ ΑΝΕΜΟΘΥΕΛΑ ΛΕΕΙ.. μηπως ηταν και τυφωνας ρε φιλαρακο? χαχαχαχαχαχα αισχος. ακου τι λενε

Ε κοιτα αμα οταν ειναι να πας να μιλησεις σε καποια σε πιανουν κρισεις πανικου και βλεπεις εργοστασια να κανουν εκρηξεις και να μην μπορεις να αναπνευσεις αστο καλυτερα... αραξε στο ιντερνετ..

Ασε μμην πιασει και καμια νεροποντη και σας παρασυρει και κανας χειμμαρος μιας που φοβασαι και μηπως βρεξει εσυ
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Σκέψου όμως να έχεις και την γυναίκα δίπλα… καλό ντοκιμαντέρ. Όχι να παίξεις, ούτε να το σκεφτείς δεν μπορείς. Και πως τυχαίνει στην περίπτωσή μου όταν βγαίνω με την νόμιμη να βγαίνουν και όλες οι μοναχικές θεομουνάρες και να ψάχνονται… απλά γκαντέμης φίλε.

Όντως το θέμα Internet δεν παίζει πολύ. Υπάρχουν βέβαια και εξαιρέσεις αλλά αν είναι να φας όλη την μέρα σου μέσα στο κουτί για να ψήσεις μια γκόμενα βγες σ’ ένα μπαράκι και κάνε κίνηση. Αλλά όχι τις παρωχημένες πλέον με σφηνάκια και χαζά. Ντου στο ψαχνό και καλό μπλα μπλα θέλει…
Όχι φίλε, δεν είσαι γκαντέμης,  όλοι το παθαίνουμε αυτό! Απλά οι γυναίκες είναι ανώμαλες. Όταν βλέπουν δεσμευμένο άντρα θέλουν να πηδηχτούν (όχι απ'το παράθυρο) ασύστολα!! Είναι κάτι σαν αφροδισιακό!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Παντως μετα το ποστ του Κman μου ηρθαν στο μυαλο παραμετροι που δεν τους ειχα ποτε σκεφτει...

Δηλαδη φανταζεσαι να πας να κανεις καμακι και να πιασει βροχη? Η τυφωνας? Φαντασου να σκονταψει ο σερβιτορος και να πεσει πανω της με τις κανατες και τα ποτηρια και να τις χαραξει την μουρη... και μετα να μεταμορφωθει σε ΜΟΥΜΙΑ Η ΤΥΠΙΣΣΑ και να της πεταχτει μια γλωσσα εξω τρια μετρα και μπλε και να αρχισει να σε κυνηγαει? ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑΑΑΑΑΑΞ χαχαχχαχα

Πριν κανετε καμακι συμβουλευτειτε και κανεναν μετεωρολογο καλου κακου
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Παντως μετα το ποστ του Κman μου ηρθαν στο μυαλο παραμετροι που δεν τους ειχα ποτε σκεφτει...

Δηλαδη φανταζεσαι να πας να κανεις καμακι και να πιασει βροχη? Η τυφωνας? Φαντασου να σκονταψει ο σερβιτορος και να πεσει πανω της με τις κανατες και τα ποτηρια και να τις χαραξει την μουρη... και μετα να μεταμορφωθει σε ΜΟΥΜΙΑ Η ΤΥΠΙΣΣΑ και να της πεταχτει μια γλωσσα εξω τρια μετρα και μπλε και να αρχισει να σε κυνηγαει? ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΓΙΑΑΑΑΑΑΞ χαχαχχαχα

Πριν κανετε καμακι συμβουλευτειτε και κανεναν μετεωρολογο καλου κακου

Η ικανότητα να προβλέψεις το απρόβλεπτο καθορίζει το βαθμό της επιτυχίας σου.Κοίτα εδώ τι λέει ο μέγας βαλκάνιος καμάκιας badboy.
[video][video]http://www.youtube.com/watch?v=qR-dKTTDi2U/youtube[/video]]
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Η ικανότητα να προβλέψεις το απρόβλεπτο καθορίζει το βαθμό της επιτυχίας σου.Κοίτα εδώ τι λέει ο μέγας βαλκάνιος καμάκιας badboy.
[video][video]http://www.youtube.com/watch?v=qR-dKTTDi2U/youtube[/video]]

Κατσε γιατι εχω και εγω ενα βιντεο με τον ΠΡΕΚΑ... αλλα δεν το βρισκω.. ρε γαμωτο τωρα

ειδικα εκει που λεει "ΕΙΣΑΙ ΠΑΛΑΑΑΑΑΒΟΣ ΠΡΕΚΑ" νομιζω σου παει γαντι.
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Λες χαζομάρες γιατί έχεις ένα μόνο πράγμα στο κεφάλι σου.Καμάκι μέσω ίντερνετ ή καμάκι live.Ενώ εγώ λέω οτι το ένα βοηθάει το άλλο.

Να ο badboy.

 

matrix21

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
27
Like
1.919
Πόντοι
5.235
ας μου απαντησει καποιος που ξερει... :think:

οταν παω να κανω αιτημα φιλιας σε καποιον/α στο facebook  και ο αλλος/η εχεις πολλους φιλους (το πολλους ειναι σχετικο) μου βγαζει μηνυμα οτι "Συγνώμη, ο χρήστης αυτός ήδη έχει πάρα πολλούς φίλους."

ξερει καποιος γιατι το βγαζει???
και τι εγινε που εχει πολλους φιλους, ας κανει και εναν ακομα... :think:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ας μου απαντησει καποιος που ξερει... :think:

οταν παω να κανω αιτημα φιλιας σε καποιον/α στο facebook  και ο αλλος/η εχεις πολλους φιλους (το πολλους ειναι σχετικο) μου βγαζει μηνυμα οτι "Συγνώμη, ο χρήστης αυτός ήδη έχει πάρα πολλούς φίλους."

ξερει καποιος γιατι το βγαζει???
και τι εγινε που εχει πολλους φιλους, ας κανει και εναν ακομα... :think:

προτεινω να κανεις αποψε αυπνια γιαυτο το λογο
 

jimpo

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
ας μου απαντησει καποιος που ξερει... :think:

οταν παω να κανω αιτημα φιλιας σε καποιον/α στο facebook  και ο αλλος/η εχεις πολλους φιλους (το πολλους ειναι σχετικο) μου βγαζει μηνυμα οτι "Συγνώμη, ο χρήστης αυτός ήδη έχει πάρα πολλούς φίλους."

ξερει καποιος γιατι το βγαζει???
και τι εγινε που εχει πολλους φιλους, ας κανει και εναν ακομα... :think:

Το φβ θέτει όρια στους ποσους φίλους μπορείς να έχεις.
Προφανώς αυτός/η που πήγες να προσθέσεις τα έχει ξεπεράσει.
 

Επισκέπτης
ας μου απαντησει καποιος που ξερει... :think:

οταν παω να κανω αιτημα φιλιας σε καποιον/α στο facebook  και ο αλλος/η εχεις πολλους φιλους (το πολλους ειναι σχετικο) μου βγαζει μηνυμα οτι "Συγνώμη, ο χρήστης αυτός ήδη έχει πάρα πολλούς φίλους."

ξερει καποιος γιατι το βγαζει???
και τι εγινε που εχει πολλους φιλους, ας κανει και εναν ακομα... :think:

γι αυτο πολλοι κανουν κι αλλα προφιλ Ταδε Ταδοπουλος Α, Β κοκ
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
fb=διαδικτυακος ζωολογικος κηπος.
 

Tha_Carter _III

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
εγώ γνώρισα μία μέσω facebook βγήκαμε, έπαιξαν κάποιες φάσεις αλλά δε προχώρησαν τα πράγματα σε κάρφωμα... damn!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom