Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.899
Πόντοι
7.815
Παίδες,

στο Netlog τι παίζει, καθώτι .. αδαής (έχω μείνει μόνο στην εποχή του FB) .. ?

:think: :think: :think:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Γκόμενες παίζουν από το fb. Αλλά χρειάζεται να λιώσεις πολλές ώρες στο pc για γενικές συζητήσεις κτλ. Μέσω της εφαρμογής social me μπορείς να βγάλεις. Χρειάζεται να έχει και εσύ καλό προφίλ. Με αρκετές φωτογραφίες σου, αλλά και να ξέρεις να μιλάς. Α...και όταν λέω πως παίζουν γκόμενες, σε καμία περίπτωση δεν εννοώ πρώτης διαλογής. Β και Γ κατηγορίας να περιμένετε, ενώ να αποφεύγεται όσες δείχνουν στις φωτογραφίες τους μόνο το πρόσωπο. Κρύβουν τα κιλά τους οι...χοντρούλες.  ;)

Ε αυτο ειναι το ζουμι της υποθεσης ρε φιλε. Για αυτο καθομαστε και λεμε οτι παρτε τον κωλο σας και βγειτε εξω να το παλεψετε μηπως ριξετε κατι πολυ καλυτερο απο αυτο που μπορεις να ριξεις μεσω του ΦΕΗΣΜΠΟΥΚ. Οι πολυ ωραιες γκομενες συνηθως δεν εχουν φαει πολυ καμακι στην ζωη τους γιατι οι αντρες κομπλαρουν. Επομενως αν πας απεξω και σε μια πολυ καλη (Οχι ψωνισμενη πολυ καλη που φαινεται οτι πηγαινει για βιζιτες και πορσικα...το τονιζω... αλλα απλα αγαθομουνα πολυ καλη που εχει πολλες απο αυτες) στανταρ θα ριξεις.

Και οπως ειπαν και οι προλαλησαντες... Τρως τα ματια σου στο Κομπιουτερ. Δεν συμφερει

Τεσπα παιδια δεν υπαρχει λογος να διαφωνουμε... αλλωστε ουτε δικες μας γκομενες τρωτε ουτε δικες σας γκομενες τρωμε...γκομενες εχει πολλες ...και ωραιες κιολας... απλα οταν θα βγειτε ορισμενοι εξω και θα αρχισετε να δρατε με ανεση και τολμη τοτε θα δειτε πως το εξωτερικο παιχνιδι δεν αντικαθηστατε με κανενα αλλο.

Τωρα οσοι λενε και εχω κανει και απεξω σκηνικα αλλα τωρα ειμαι στο ΦΕΗΣΜΠΟΥΚ... ΜΑΛΑΚΙΕΣ... απλα ξεσυνηθιζεις με το ΦΕΗΣΜΠΟΥΚ και χανεις την "φορμα" σου συνηθιζεις σε εναν αλλο τυπο παιχνιδιου ΠΑΘΗΤΙΚΟ... αλλωστε αμα εβγαζες και απεξω λαβρακι ποιος ο λογος να καθοσουν στο ΦΕΗΣΜΠΟΥΚ... απλα παραδεχτειτε το ορισμενοι οτι θελετε δουλεια και κλειστε το ΦΕΗΣΜΠΟΥΚ.

Οσο καθεστε και δικαιολογειτε τον εαυτο σας... θα αναγκαζεστε να κανετε ποιοτικους συμβιβασμους και γενικα να ειστε πισω στον εξωτερικο τομεα...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Και θα το δειτε και μονοι σας οταν ξαφνικα κλεισετε το ΦΕΗΣΜΠΟΥΚ οτι οντως σας ειχε κανει κακο... γιατι δεν ειχατε ακονισει το μυαλο σας στον εξω κοσμο... στην ετοιμολογια... την ανεση... την φυσικοτητα των κινησεων και γενικα ολους αυτους τους παραγοντες που θα σε κανουν να ριξεις ακομη και την μουναρα και ας εισαι και κουασιμοδος η επιτυχης εξωτερικη επικοινωνια εχει καταντησει επιστημη και τεχνη ειναι σαν τον Μαρκετιν και τις τεχνες της Πειθους. Γιατι οκ εστω οτι βγαινεις εξω και μιλας σε τυπισσες...ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ? Σαφως και πρεπει να βγαινουν αυθορμητα αλλα αυθορμητα βγαινουν απο την στιγμη που το χεις δουλεψει και λιγο και εχεις ενα γενικο πλανο στο μυαλο σου για το πως κινεισαι...αλλιως καθεσαι σαν μαγκωμενος (το χω δει αρκετες φορες) αραξτε Ολα τα αλλα ειναι δικαιολογιες... τεμπελιες και υπεκφυγες.

Κλειστε το γαμηδι
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Και θα το δειτε και μονοι σας οταν ξαφνικα κλεισετε το ΦΕΗΣΜΠΟΥΚ οτι οντως σας ειχε κανει κακο... γιατι δεν ειχατε ακονισει το μυαλο σας στον εξω κοσμο... στην ετοιμολογια... την ανεση... την φυσικοτητα των κινησεων και γενικα ολους αυτους τους παραγοντες που θα σε κανουν να ριξεις ακομη και την μουναρα και ας εισαι και κουασιμοδος η επιτυχης εξωτερικη επικοινωνια εχει καταντησει επιστημη και τεχνη ειναι σαν τον Μαρκετιν και τις τεχνες της Πειθους. Γιατι οκ εστω οτι βγαινεις εξω και μιλας σε τυπισσες...ΤΙ ΘΑ ΠΕΙΣ? Σαφως και πρεπει να βγαινουν αυθορμητα αλλα αυθορμητα βγαινουν απο την στιγμη που το χεις δουλεψει και λιγο και εχεις ενα γενικο πλανο στο μυαλο σου για το πως κινεισαι...αλλιως καθεσαι σαν μαγκωμενος (το χω δει αρκετες φορες) αραξτε Ολα τα αλλα ειναι δικαιολογιες... τεμπελιες και υπεκφυγες.

Κλειστε το γαμηδι

πες τα ρε φιλε... :rockon:
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
σωστά όσα λες Βόλντεμορτ
απλά αυτό που έχω δει εγώ από την πείρα μου(τουλάχιστον σε ηλικίες 20 με 30) είναι ότι για να ρίξεις καλή γκόμενα απ'έξω-χωρίς να στοχεύεις σε κλαμπόβιες-σκυλούδες-μοντέλα/γλάστρες που ψάχνουν για λεφτάδες-
χρειάζεται στυλάκι,αυτοπεποίθηση και το κυριότερο να έχεις μια καλή παρέα 2-3 φιλαράκια που να 'το χουν κι αυτοί το σπορ και να ξέρεις να κυκλοφορήσεις στα στέκια τα ανάλογα με το στυλ σου που γίνεται παιχνίδι.
χωρίς τη σωστή παρέα,μόνος σου δύσκολα τα πράγματα.
και χρειάζεται παρέα που και να τη γουστάρεις και να το χει το θέμα
έχω φιλαράκια γαμώ τα παιδιά ,αλλά όταν βγαίνουμε φοβούνται να μιλήσουν σε γκόμενα :headbang:
έτσι μόνος σου δεν πας πουθενά.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
σωστά όσα λες Βόλντεμορτ
απλά αυτό που έχω δει εγώ από την πείρα μου(τουλάχιστον σε ηλικίες 20 με 30) είναι ότι για να ρίξεις καλή γκόμενα απ'έξω-χωρίς να στοχεύεις σε κλαμπόβιες-σκυλούδες-μοντέλα/γλάστρες που ψάχνουν για λεφτάδες-
χρειάζεται στυλάκι,αυτοπεποίθηση και το κυριότερο να έχεις μια καλή παρέα 2-3 φιλαράκια που να 'το χουν κι αυτοί το σπορ και να ξέρεις να κυκλοφορήσεις στα στέκια τα ανάλογα με το στυλ σου που γίνεται παιχνίδι.
χωρίς τη σωστή παρέα,μόνος σου δύσκολα τα πράγματα.
και χρειάζεται παρέα που και να τη γουστάρεις και να το χει το θέμα
έχω φιλαράκια γαμώ τα παιδιά ,αλλά όταν βγαίνουμε φοβούνται να μιλήσουν σε γκόμενα :headbang:
έτσι μόνος σου δεν πας πουθενά.

Ναι. Το στυλακι και η αυτοπεποιθηση αποκτιεται... δεν ειναι μια φυσικη ικανοτητα... ειναι μια δεξιοτητα. Κανεις δεν εχει γεννηθει περισσοτερο τολμηρος η ατολμος. ΑΠΟΦΑΣΗ ειναι.. Ασφαλως στο σημειο αυτο θα πρεπει να πω οτι οκ ορισμενοι το αποκτουν μετα την 2Η γκομενα ενω αλλοι μετα την....20Η αλλα τι σημασια εχει? Εφοσον καποια στιγμη θα το αποκτησεις? Και εγω πριν 3 χρονια που πρωτοξεκινουσα ειχα παει να μιλησω σε μια και γελουσανε μεχρι και οι πετρες (συμπεριλαμβανομενων και των περαστικων μαζι με τους φιλους μου) ετρεμα.. δεν ηξερα τι να πω... δεν ηξερα πως να το πω... γενικα εφυγα ΑΚΛΑΦΤΟΣ. Τωρα ομως χωνομαι μεχρι και στο ΜΕΤΡΟ αμα μου δειξεις μια...

Οσο για τους φιλους που λες σε αυτο δεν συμφωνω... Τις καλυτερες δουλειες τις κανεις οταν εισαι ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ. Γιατι και καμακια να ειναι οι φιλοι οσο να ναι ενας ανταγωνισμος υπαρχει και αναμφιβολα θα πεταξει καποιος μια μαλακια και μπορει να ερθεις και σε δυσκολη θεση..η να σου χαλασει το σκηνικο αμα βλεπει πως το πηγαινεις καλα... Παρατα τους... δεν μιλανε επειδη περιμενουν απο σενα... ετσι εχουν μαθει στην τεμπελια και ταυτοχρονα στην γκρινια ααα δεν εχουμε γκομενα... δεν μας κολλανε δεν μας κανουνε...
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
σωστά όσα λες Βόλντεμορτ
απλά αυτό που έχω δει εγώ από την πείρα μου(τουλάχιστον σε ηλικίες 20 με 30) είναι ότι για να ρίξεις καλή γκόμενα απ'έξω-χωρίς να στοχεύεις σε κλαμπόβιες-σκυλούδες-μοντέλα/γλάστρες που ψάχνουν για λεφτάδες- αυτες ειναι οτι χειροτερο.... μονο για ξεπετα και αντε γεια ειναι
χρειάζεται στυλάκι,αυτοπεποίθηση και το κυριότερο να έχεις μια καλή παρέα 2-3 φιλαράκια που να 'το χουν κι αυτοί το σπορ και να ξέρεις να κυκλοφορήσεις στα στέκια τα ανάλογα με το στυλ σου που γίνεται παιχνίδι.
χωρίς τη σωστή παρέα,μόνος σου δύσκολα τα πράγματα.
και χρειάζεται παρέα που και να τη γουστάρεις και να το χει το θέμα
έχω φιλαράκια γαμώ τα παιδιά ,αλλά όταν βγαίνουμε φοβούνται να μιλήσουν σε γκόμενα :headbang: δεν ειναι ο φοβος αλλα το οτι δεν εχεις κανενα πατημα να μιλησεις και ειδικα αν δεν κανουν κι αυτες κινηση ειναι καπως ... αλλα ειναι και στον χαρακτηρα του καθενος αν θα ειναι πεφτουλας η οχι
έτσι μόνος σου δεν πας πουθενά. δυστυχως αυτο εχω παθει κι εγω και ειναι απολυτα σωστο αυτο που λες
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
οποιος/α περιμενει απο site να βρει τον μπουλο
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
σωστά όσα λες Βόλντεμορτ
απλά αυτό που έχω δει εγώ από την πείρα μου(τουλάχιστον σε ηλικίες 20 με 30) είναι ότι για να ρίξεις καλή γκόμενα απ'έξω-χωρίς να στοχεύεις σε κλαμπόβιες-σκυλούδες-μοντέλα/γλάστρες που ψάχνουν για λεφτάδες-
χρειάζεται στυλάκι,αυτοπεποίθηση και το κυριότερο να έχεις μια καλή παρέα 2-3 φιλαράκια που να 'το χουν κι αυτοί το σπορ και να ξέρεις να κυκλοφορήσεις στα στέκια τα ανάλογα με το στυλ σου που γίνεται παιχνίδι.
χωρίς τη σωστή παρέα,μόνος σου δύσκολα τα πράγματα.
και χρειάζεται παρέα που και να τη γουστάρεις και να το χει το θέμα
έχω φιλαράκια γαμώ τα παιδιά ,αλλά όταν βγαίνουμε φοβούνται να μιλήσουν σε γκόμενα :headbang:
έτσι μόνος σου δεν πας πουθενά.
φιλε μου αν πηγαινετε 4-5 μπακουρια μαζι, σοβαρη γκομενα δεν βγαζεις,γιατι ασχετα αν ξερουν να μιλανε ειναι δυσκολο να ταιριαξουν τα γουστα ολονων οπως αντιστοιχα και των γυναικων που σας βλεπουν αλλα περναει και στα ορια του χαβαλε η δουλεια.2 φιλοι ειναι καλυτερο και πιο ευκολο να βρειτε 2ξεμπαρκες παρα 4 η 5 που να σας αρεσουν και να αρεσετε και σεις σε αυτες.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Να κανουν αυτες κινηση? ΟΧΙ παιδια... οχι δεν τα ξερετε καλα τα πραγματα.... εφοσον βγαινεις εξω οποτε γουσταρεις να παιξεις αυτο το παιχνιδι δεχεσαι εκ των προτερων καποια πραγματακια για να μην υπαρχουν συγχυσεις... ΕΝΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ την πρωτη κινηση θα την κανεις ΕΣΥ.. εσυ θα μιλησεις... εσυ θα βρεις την αφορμη... ΕΣΥ θα δημιουργησεις το ΠΑΤΗΜΑ... Φυσικα ολα αυτα ειναι απορροια ολων οσων ειπα και προηγουμενως οτι δηλαδη για να εχεις φτασει σε τετοιο ακριβως σημειο του να εισαι "εφευρετικος" και να βρισκεις αφορμες και δικαιολογιες να πιασεις την κουβεντα σε καποια... θα πρεπει να εχεις κλεισει ΦΕΗΣΜΠΟΥΚ..ΖΟΥ ... ΧΑΙ ΦΑΙΒ .. ΤΣΑΤ ΡΟΥΛΕΤ και γενικα ολα αυτα τα ΣΚΑΤΑ... και να το εχεις δουλεψει απεξω. Επισης ξεχαστε αυτα τα κλισε σε στυλ "Τωρα εγω ειμαι Πεφτουλας?" αν δεν εισαι πεφτουλας (με σωστο τροπο και ευγενικο παντα) τοτε τι εισαι? γκομενιτσα που περιμενει να της την πεσουν? ελα ρε σοβαρευτειτε

Τυπος ο οποιος παιζει το παιχνιδι της προσεγγισης δεν εχει ποτε στο μυαλο του οτι θα του κανει η αλλη πρωτη κινηση...ξεχαστε το αυτο
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Ναι. Το στυλακι και η αυτοπεποιθηση αποκτιεται... δεν ειναι μια φυσικη ικανοτητα... ειναι μια δεξιοτητα. Κανεις δεν εχει γεννηθει περισσοτερο τολμηρος η ατολμος. ΑΠΟΦΑΣΗ ειναι.. Ασφαλως στο σημειο αυτο θα πρεπει να πω οτι οκ ορισμενοι το αποκτουν μετα την 2Η γκομενα ενω αλλοι μετα την....20Η αλλα τι σημασια εχει? Εφοσον καποια στιγμη θα το αποκτησεις? Και εγω πριν 3 χρονια που πρωτοξεκινουσα ειχα παει να μιλησω σε μια και γελουσανε μεχρι και οι πετρες (συμπεριλαμβανομενων και των περαστικων μαζι με τους φιλους μου) ετρεμα.. δεν ηξερα τι να πω... δεν ηξερα πως να το πω... γενικα εφυγα ΑΚΛΑΦΤΟΣ. Τωρα ομως χωνομαι μεχρι και στο ΜΕΤΡΟ αμα μου δειξεις μια...

Οσο για τους φιλους που λες σε αυτο δεν συμφωνω... Τις καλυτερες δουλειες τις κανεις οταν εισαι ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ. Γιατι και καμακια να ειναι οι φιλοι οσο να ναι ενας ανταγωνισμος υπαρχει και αναμφιβολα θα πεταξει καποιος μια μαλακια και μπορει να ερθεις και σε δυσκολη θεση..η να σου χαλασει το σκηνικο αμα βλεπει πως το πηγαινεις καλα... Παρατα τους... δεν μιλανε επειδη περιμενουν απο σενα... ετσι εχουν μαθει στην τεμπελια και ταυτοχρονα στην γκρινια ααα δεν εχουμε γκομενα... δεν μας κολλανε δεν μας κανουνε...
για το στυλάκι και την αυτοπεποίθηση και πάλι συμφωνώ μαζί σου.
το είδα και σε μένα,όσο περνάν τα χρόνια το δουλεύεις και το φέρνεις στα μέτρα σου,είναι θέμα τριβής.

για την παρέα που λέω, δεν εννοώ να χωθούν όλη η παρέα μαζί,απλά άμα έχεις φίλους που γενικώς την ψάχνουν,γουστάρουν να βγαίνουν, να κάνουν σκηνικά κλπ,είναι πιο εύκολο να κάτσουν καλές φάσεις.άμα έχεις τίποτα μούχλες που παίζουν μόνο προ τι προκοπή να δεις.

για μόνος σου δεν ξέρω,εννοείς να χώνεσαι στο δρόμο και στο μετρό;δεν ξέρω κατά πόσο είναι εύκολο να σε δει στα σοβαρά η άλλη
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
το καλυτερο να πας με εναν καλο. Αυτος θα σου δειξει και θα μαθεις απο κοντα. Οπως ενας πωλητής σε ενα νεο, ενας ξυλουργοσ σε νεο κτλ. Παντως εχει ρισκο οπως τις επιχειρησεις. Στις 10 προσπαθειες η 1 πιανει.
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
φιλε μου αν πηγαινετε 4-5 μπακουρια μαζι, σοβαρη γκομενα δεν βγαζεις,γιατι ασχετα αν ξερουν να μιλανε ειναι δυσκολο να ταιριαξουν τα γουστα ολονων οπως αντιστοιχα και των γυναικων που σας βλεπουν αλλα περναει και στα ορια του χαβαλε η δουλεια.2 φιλοι ειναι καλυτερο και πιο ευκολο να βρειτε 2ξεμπαρκες παρα 4 η 5 που να σας αρεσουν και να αρεσετε και σεις σε αυτες.
εννοώ ότι αν υπάρχει ένας πυρήνας της παρέας από άτομα που'το χουν το θέμα,είναι πιο εύκολο και για σένα,βοηθά ο ένας τον άλλο ακόμα και με τις γνωριμίες του,τα στέκια που χει βρει κλπ.
δε λέω να βγαίνει μπακουροπαρέα και να κάνουν ντου όλοι μαζί.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
για το στυλάκι και την αυτοπεποίθηση και πάλι συμφωνώ μαζί σου.
το είδα και σε μένα,όσο περνάν τα χρόνια το δουλεύεις και το φέρνεις στα μέτρα σου,είναι θέμα τριβής.

για την παρέα που λέω, δεν εννοώ να χωθούν όλη η παρέα μαζί,απλά άμα έχεις φίλους που γενικώς την ψάχνουν,γουστάρουν να βγαίνουν, να κάνουν σκηνικά κλπ,είναι πιο εύκολο να κάτσουν καλές φάσεις.άμα έχεις τίποτα μούχλες που παίζουν μόνο προ τι προκοπή να δεις.

για μόνος σου δεν ξέρω,εννοείς να χώνεσαι στο δρόμο και στο μετρό;δεν ξέρω κατά πόσο είναι εύκολο να σε δει στα σοβαρά η άλλη

Εξαρταται τι στυλ θα δειξεις... αν οσα λες ειναι σωστα δομημενα και δειχνουν μια συνεπεια τοτε δεν υπαρχει προβλημα. Αν εισαι καλοντυμενος και οχι λετσος. Αν δειχνεις γενικα νορμαλ... Οσο για το Μετρο οκ ειναι παρατραβηγμενο... το ΜΕΤΡΟ ειναι για την αδρεναλινη πιο πολυ εκει οι 10 στις 1 οπως ειπε και ο μπορδελμαν.. Αλλα σχολη δεν εχετε ρε παιδια? Δουλειες κατι? δεν συναναστραφεστε με κοσμο καθημερινα? ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ. Σουπερ μαρκετ δεν πας? Ζαχαροπλαστεια? Καταστηματα Ρουχων? γενικα... ειναι διασκεδαστικο



Οσο για τους φιλους... εμενα με αγχωνουν.. προτιμω να χωνομαι μονος μου... το πολυ ΑΛΛΟΝ ΕΝΑΝ ΘΕΛΩ.. με τον οποιον θα εχουμε συζητησει και καποια πλανα εκ των προτερων ωστε να μην υπαρξει ανταγωνισμος εκεινη την ωρα. Αν ειναι ωριμος ΟΚ δεχομαι...αν ειναι Μαλακας ξεχασε το... προτιμω μονος μου.
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
.........



Οσο για τους φιλους... εμενα με αγχωνουν.. προτιμω να χωνομαι μονος μου... το πολυ ΑΛΛΟΝ ΕΝΑΝ ΘΕΛΩ.. με τον οποιον θα εχουμε συζητησει και καποια πλανα εκ των προτερων ωστε να μην υπαρξει ανταγωνισμος εκεινη την ωρα. Αν ειναι ωριμος ΟΚ δεχομαι...αν ειναι Μαλακας ξεχασε το... προτιμω μονος μου.
σωστα πρεπει ειπαμε να εχεις εναν καλο συναδελφο να σου μαθει.
ΟΧΙ ΑΓΕΛΗ ΜΕ ΑΧΡΗΣΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ (και ασ ειναι οι καλυτεροι φιλοι)  που δεν καταδεχονται ουτε να πανε σε ιερη δουλη.

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Παιδια τι να σας πω.... εμενα μου λενε για Γκαζι ορισμενοι γνωστοι μου... αλλα ειμαι πιο πολυ της καθημερινοτητας... ΠΧ βλεπω μια στο τρενο? Αν εχω ορεξη και κεφι.. θα προσπαθησω να σκεφτω κατι ωστε να της πιασω την κουβεντα αν τσιμπαει ακομη περισσοτερο το συνεχιζω και για κινητο.

Και σε Πιττα του Παππου ειχα δοκιμασει να κανω κοννε με αυτην στο ταμειο γιατι μ αρεσε και εδειχνε να τσιμπαει (οσο ετοιμαζοντουσαν τα σουβλακια) ξαναπηγα και μια δευτερη φορα αλλα δεν την βρηκα εκει... πφφφφ

Οσο για τα στεκια... στο Γκαζι και στο Κολωνακι παιρνεις πολυ ανετα κινητο απο φοιτητριες... αλλα εμενα μ αρεσουν τα πιο εξτριμ!!!!!! χαχααχαχχα LOVE THISGAME!
 

sexAdct

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2010
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
εννοώ ότι αν υπάρχει ένας πυρήνας της παρέας από άτομα που'το χουν το θέμα,είναι πιο εύκολο και για σένα,βοηθά ο ένας τον άλλο ακόμα και με τις γνωριμίες του,τα στέκια που χει βρει κλπ.
δε λέω να βγαίνει μπακουροπαρέα και να κάνουν ντου όλοι μαζί.

αυτο που σου πε ο μπολντερμορτ...οσο και να το κατεχουν, ολοι ειμαστε διαφορετικοι ο καθενας λεει αλλα και μπορει να χαλασει η δουλεια.μια μεγαλη παρεα δεν χρηζει σοβαρου ενδιαφεροντος απο τις γκομενες.καταλαβαινω τι θες να πεις,γι αυτο σου λεω για να μην γινεται η βολτα και η διασκεδαση αυτοσκοπος για καμακι και οταν τελειωνει η νυχτα χωρις αντικρυσμα ,να το βλεπουμε αρνητικα,2 καλοι φιλοι και βουρ,χωρις να κατακρινω την μεγαλη παρεα και τοτε μπορει να τυχει αλλα να ξερεις οτι οι γυναικες γινονται πιο ανασφαλης οταν τις κοιταζει μια παρεα αντρων και ξεκλειδωνονται ακομα δυσκολοτερα απο οτι μπορει να ηθελαν
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
σωστα πρεπει ειπαμε να εχεις εναν καλο συναδελφο να σου μαθει.
ΟΧΙ ΑΓΕΛΗ ΜΕ ΑΧΡΗΣΤΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ (και ασ ειναι οι καλυτεροι φιλοι)  που δεν καταδεχονται ουτε να πανε σε ιερη δουλη.

Καλα ναι... αν και δεν εννοω τοσο απο την αποψη να μου μαθει... γιατι γενικα μου αρεσει να χωνομαι και να βλεπω τα λαθη μου μονος μου. Απλα εννοουσα να μην ειναι μιζερος , ζηλιαρης και γενικα αλαζονικο τσιρακι. Σε στυλ και τι πας να κανεις τωρα και εισαι πεφτουλας... ΟΧΙ τετοιους τους αφηνω σπιτι ... δεν γουσταρω να μου μαυρισουν την ψυχη, ας οριμασουν πρωτα και ας καταλαβουν πως σε καθεναν αντιστοιχουν 4 γκομενες εκ των οποιων οι 2 θα ειναι φοβερες και οτι δεν θα τους τις φαμε και μετα.
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.725
Like
57
Πόντοι
16
Παιδια τι να σας πω.... εμενα μου λενε για Γκαζι ορισμενοι γνωστοι μου... αλλα ειμαι πιο πολυ της καθημερινοτητας... ΠΧ βλεπω μια στο τρενο? Αν εχω ορεξη και κεφι.. θα προσπαθησω να σκεφτω κατι ωστε να της πιασω την κουβεντα αν τσιμπαει ακομη περισσοτερο το συνεχιζω και για κινητο.

Και σε Πιττα του Παππου ειχα δοκιμασει να κανω κοννε με αυτην στο ταμειο γιατι μ αρεσε και εδειχνε να τσιμπαει (οσο ετοιμαζοντουσαν τα σουβλακια) ξαναπηγα και μια δευτερη φορα αλλα δεν την βρηκα εκει... πφφφφ

Οσο για τα στεκια... στο Γκαζι και στο Κολωνακι παιρνεις πολυ ανετα κινητο απο φοιτητριες... αλλα εμενα μ αρεσουν τα πιο εξτριμ!!!!!! χαχααχαχχα LOVE THISGAME!

έχεις δίκιο,πρέπει να το εντάξουμε στην καθημερινότητα και να εκμεταλλευόμαστε κάθε ευκαιρία κι όχι να λέμε θα βγω Γκάζι πχ για να βρω.
απλά δεν ξέρω το μόνος μου,άλλος έναν τουλάχιστον εγώ τον θέλω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom