Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
οτι καποιος γουσταρει τη φιλη σου ζωονννννννννννννννν

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Και τι έγινε; Καλά θα έκανε.  :)  Απλώς ο τρόπος για να την πλησιάσει θα ήταν πουστικος.Να στο ξαναπώ η το καταλαβες; :grin:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Και τι έγινε; Καλά θα έκανε.  :)  Απλώς ο τρόπος για να την πλησιάσει θα ήταν πουστικος.Να στο ξαναπώ η το καταλαβες; :grin:
Aφού είπε ότι αμα δεν του κάτσει η καλή θα βολευτεί και με τη φίλη, δεν είναι πολύ πούστικος
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Στο facebook καθως κ σε αλλα site γνωριμιων,όπως κ τσατ  μπορεις να γνωρισεις κάθε λογης ατομο…αυτά τα site είναι ένα μικρο η μεγαλο ομοιωμα της κοινωνιας μας.καποιοι μεσα από ένα pc μπορουνε πιο ανετα να εκφραστουν παρα από κοντα..αυτο βεβαια δεν σημαινει ότι θα ριξεις κ γκομενα.λογω ότι καποια στιγμη ασχοληθηκα πολύ με το ιντερνετ  λογω ότι ημουνα αρκετες ωρες στο σπιτι μιλησα με πολλα ατομα…κ γνωρισα κ αρκετα.ειτε σοβαρα ειτε για τα μπαζα κ σε εμαφανηση κ σε χαρακτηρα.απ την μικρη λοιπον εμπειρια μου θα πω τα εξης:
-εάν μπεις σ ένα site με σκοπο δεν τον πετυχαινεις ευκολα.μπαινεις χαλαρος να περασεις καποια ωρα-ες κι αν βγει κατι βγηκε.
-ακομα κ με κοπελες που είναι ‘δυσκολες’ η  απροσιτες κρατας επαφη γιατι μπορει να την πετυχεις σε ‘αδυνατη’ στιγμη να θελει να μιλησει κ να εισαι εσυ ο τυχερος.
-παντα κανεις χαλαρη κουβνετα ,προσπαθοντας να περασεις καλα αλλα κι εκεινη ώστε να σου ξαναμιλησει η να θελει κ την επομενη την παρεα σου αναμεσα στους δεκαδες που της μιλανε ταυτοχρονα.
-δεν θελει κοπο,θελει τροπο κ υπομονη…
Δυστηχως ολες οι σωστες γυναικες εχουν γινει δυσπιστες με οσα βλεπουνε κ διαβαζουνε  στις δηθεν εξυπνες ατακες που πετανε μερικοι οποτε πολύ δυσκολα θα σου ανοιχτουνε…
Κ για να μιλησω κ με πραξεις την κοπελα που ειμαι τωρα τη γνωρισα στο facebook.
Μιλαγαμε χαλαρα οποτε μπορουσαμε περιπου 3 μηνες.μετα από το τηλ για καποιο καιρο κ τωρα ειμαστε μαζι.η κοπελα απλα ειχε περασει πολλα κ από άλλες σχεσεις κ με οσα ειχε δει μεσα εκει δεν απανταγε καν κ ουτε πιστευε κανεναν.Mε υπομονη κ απλα να εισαι χαλαρος κι όχι με πεισμα ότι θα βγαλω κατι σωνει κ καλα μπορεις να πετυχεις κατι καλο…ελπιζω να μην σας κουρασα…


Καλα αυτο εννοειται... θελει μεν να το ψαχνεις και λιγο η εστω να εχεις τα ματια σου ανοιχτα για τυχον ευκαιριες που θα παρουσιαστουν (Ξαναλεω... μιλαω για σκηνικα εξω... και εκτος ιντερνετ ακομη και αν το δικο σου παραδειγμα ειναι μεσα απο το ιντερνετ που νταξει οκ εσενα αυτο σε εκφραζει μαγκια σου) .. απο την αλλη ομως ερχεται και σε στιγμες που εισαι τελειως στα αρχιδια σου και δεν σε ενδιαφερει τιποτα.


Εμενα προσωπικα δεν με καυλωνει πλεον το γεγονος να γνωρισω καποια απο το ιντερνετ... οποτε καλυτερα να μην το κανω διοτι θα φανει οτι δεν θα εχω ορεξη... και η αλλη θα νομισει πως δεν εχω ορεξηω για αυτην ενω στην πραγματικοτητα δεν θα εχω ορεξη για το οτι φτασαμε σε σημεηιο να μπουμε στο ιντερνετ για να βρουμε μια γκομενα... εκει μας εφτασε πχ ο κομπλεξισμος η ο εγωισμος γιατι νταξει σε γενικες γραμμες δεν υπαρχει "δεν με εκφραζει η δεν μπορω να το κανω απεξω" υπαρχει το -> "Βαριεμαι να το κανω απεξω...η δεν θελω να προσπαθησω να το κανω απεξω επειδη θα εκτεθω κτλπ κτλπ"  Σιγα σιγα αν εχεις προσπαθεια και υπομονη και θεληση μπορεις να καταφερεις και αυτο που νομιζες οτι δεν γινεται.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Ωχ θα αρχίσει πάλι το ημερολόγιο της Αννούλας  :headbang:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Η διαδικασια της επικοινωνιας σε πραγματικο χρονο... δεν εχει να κανει με την εκφραση. Αλλα με την ΕΞΑΣΚΗΣΗ.

Εξασκησε στο να εισαι τολμηρος και ετοιμολογος. Αλλωστε αμα φτασουμε στο σημειο να πουμε πως η πραγματικη επικοινωνια δεν μας εκφραζει τοτε οκ ας σταματησουμε να βγαινουμε ολοι εξω απο τα σπιτια μας και ας επικοινωνουμε μεσω ΜΣΝ η Φεησμπουκ η του iPod. Επομενως ? τι? Σεβομαι την αποψη του ΝΕΟΥ.. ΑΛΛΑ εχει αρκετες ασαφειες.

Επισης γιατι να κατσεις να φας 3 μηνες στο ιντερνετ με σκοπο μονο να καταφερεις κατι που απεξω θα μπορουσες να το καταφερεις μεσα σε 1 ωριτσα το πολυ.

Το ιντερνετ ειναι για αλλες δουλειες... Οπως λεει και ο μπαρμπουτσαλα... κατεβαστε κανα λινουξ να γινετε ανθρωποι. Κλειστε τα Φεησμπουκ!!!!

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Εμενα οσες εχω συναντησει ελλεεινιδες πατσαβουρες ειταν και παρθενες  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
παιδια εχω μια ερωτηση τον τελευταιο καιρο μιλαω σε ενα τετοιο σαιτ με μερικες τσεχες 2 ολανδεζες και με 2 ρωσιδες και παιζει το εξης θεμα: παρατηρησα οτι ενω οι ολανδεζεσ και κυριως οι τσεχες δεχονται τα αστεια μου και γενικα το χιουμορ μας ειναι αρκετα κοντα, με τις ρωσιδες (αν και καβλες) δε μπορω να συνενοηθω εχω φαει απειρα Χ για αστειους λογους και ακομα και με αυτες τις 2 που μιλαω δε βγαινει γελιο στη συζητηση.
ειναι καποιο χαρακτηριστικο των ρωσιδων αυτο να παραμενουν σοβαρες ξερωγω και να μη σηκονουν μυγα στο σπαθι τους η παιζει κατι αλλο πχ δεν εχω ανακαλυψει ακομα το χιουμορ τους?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
παιδια εχω μια ερωτηση τον τελευταιο καιρο μιλαω σε ενα τετοιο σαιτ με μερικες τσεχες 2 ολανδεζες και με 2 ρωσιδες και παιζει το εξης θεμα: παρατηρησα οτι ενω οι ολανδεζεσ και κυριως οι τσεχες δεχονται τα αστεια μου και γενικα το χιουμορ μας ειναι αρκετα κοντα, με τις ρωσιδες (αν και καβλες) δε μπορω να συνενοηθω εχω φαει απειρα Χ για αστειους λογους και ακομα και με αυτες τις 2 που μιλαω δε βγαινει γελιο στη συζητηση.
ειναι καποιο χαρακτηριστικο των ρωσιδων αυτο να παραμενουν σοβαρες ξερωγω και να μη σηκονουν μυγα στο σπαθι τους η παιζει κατι αλλο πχ δεν εχω ανακαλυψει ακομα το χιουμορ τους?

απλα κανουν τις κινεζες τυπε μη μασας.
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
909
Like
123
Πόντοι
6
ρε παιδια μια γνωμη απο εσας τους εμπειρους.
Στο φαcebook ειναι μια γκομενα με ανοικτο προφιλ,ονομα Xristina Nina.
Χαζευα τις φωτογραφιες που εχει ανεβασει..ολο βυζια,στριγκακια,γλωσσες πονηρα βγαλμενες εξω..τι ζητανε τετοια ατομα γαμωτο?Τοσο ναρκισσες και μαλακισμενες ειναι??
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια μια γνωμη απο εσας τους εμπειρους.
Στο φαcebook ειναι μια γκομενα με ανοικτο προφιλ,ονομα Xristina Nina.
Χαζευα τις φωτογραφιες που εχει ανεβασει..ολο βυζια,στριγκακια,γλωσσες πονηρα βγαλμενες εξω..τι ζητανε τετοια ατομα γαμωτο?Τοσο ναρκισσες και μαλακισμενες ειναι??

n1739116177_2074.jpg


Αυτήν λες ;

Με 3751 φίλους, τι λες να ζητάει πέρα από τόνωση εγωϊσμού ;

Για πούτσο βρίσκει εύκολα offline.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Χωρτασα μπάζα στο φεισ  :jerking: :jerking: :jerking:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom