Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
(σταματα το δουλεμα :P)
ειλικρινα ομως,χωρις δοση ειρωνειας,ποσο τοις εκατο να ειναι οι πιθανοτητες να μην περνανε την ωρα τους εκει μεσα απλα?

απλά απλά, αλλά προκύπτει και κανένας πούτσος αν γίνει το απαραίτητο κλικ...

για τσατ γνωριμιων λενε

όλα τα τσατ για γνωριμία υπάρχουν, η μόνη διαφορά του irc/msn/facebook από τα
sites γνωριμιών είναι πως στα πρώτα υπάρχει η ψευδαίσθηση ότι απλά περνάς την ώρα σου,
και ότι δεν ψάχνεις γκόμενα/ο. Ενώ στα δεύτερα θεωρώ πως τα πράγματα είναι πιο ειλικρινή.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Καλό κολπάκι, αλλά φαντάζομαι η ξενέρα που θα φάει η διπλανή αυτής που σ'αρέσει
θα περιλαμβάνεται στις "παράπλευρες(κυριολεκτικά) απώλειες" ε;...
"παραπλευρη απωλεια"(που αν προχωρησει η κατασταση με τον στοχο α',λιγο με ενδιαφερει)
ή "παραπλευρο οφελος" αν δεν περπατησει η δουλεια με το στοχο α'..εξαλλου ο στοχος β΄θα σε αντιμετωπισει πολυ καλυτερα(ευκολο πηδημα) οντας κουρασμενος απο το συνεχες φτυσιμο που θα τρωει ολο το βραδυ,καθοτι ολοι θα κανουν κινηση για τη φιλη του.. ;).
βλεποντας και κανοντας.. :sunglasses:
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
"παραπλευρη απωλεια"(που αν προχωρησει η κατασταση με τον στοχο α',λιγο με ενδιαφερει)
ή "παραπλευρο οφελος" αν δεν περπατησει η δουλεια με το στοχο α'..εξαλλου ο στοχος β΄θα σε αντιμετωπισει πολυ καλυτερα(ευκολο πηδημα) οντας κουρασμενος απο το συνεχες φτυσιμο που θα τρωει ολο το βραδυ,καθοτι ολοι θα κανουν κινηση για τη φιλη του.. ;).
βλεποντας και κανοντας.. :sunglasses:

Είμαι σίγουρος πως το είδες το κόλπο από το
"a beautifull mind" :P
 

Επισκέπτης
"παραπλευρη απωλεια"(που αν προχωρησει η κατασταση με τον στοχο α',λιγο με ενδιαφερει)
ή "παραπλευρο οφελος" αν δεν περπατησει η δουλεια με το στοχο α'..εξαλλου ο στοχος β΄θα σε αντιμετωπισει πολυ καλυτερα(ευκολο πηδημα) οντας κουρασμενος απο το συνεχες φτυσιμο που θα τρωει ολο το βραδυ,καθοτι ολοι θα κανουν κινηση για τη φιλη του.. ;).
βλεποντας και κανοντας.. :sunglasses:

:o
εχω πολλα να μαθω εδω μεσα :rolleyes:
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
:o
εχω πολλα να μαθω εδω μεσα :rolleyes:

Μην δίνετε επιχειρησιακά στοιχεία στον εχθρό ρεεεεεε

Να τώρα η velvy θα το πει το κόλπο σε 3 φίλες της.
Η κάθε μία από τις φίλες της σε άλλες 3, η κάθε μία από τις τελευταίες σε άλλες 3...
και τελικά θα μαθευτεί εκθετικάαααα :P
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Μην δίνετε επιχειρησιακά στοιχεία στον εχθρό ρεεεεεε

Να τώρα η velvy θα το πει το κόλπο σε 3 φίλες της.
Η κάθε μία από τις φίλες της σε άλλες 3, η κάθε μία από τις τελευταίες σε άλλες 3...
και τελικά θα μαθευτεί εκθετικάαααα :P
εχω και αλλα θανατηφορα βελη στη φαρετρα μου..
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
αχαχα! εκανες εντιτ οταν το εγραφα κι εγω!

αντε πειτε κι αλλα να περασει η ωρα!

purplejihad.jpg
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μπαρμπουτσαλα χαχαχα ρε δεν εχω βρει ακομα στο Λινουξ την επιλογη της Γλωσσας. χαχα τρεχω τις εντολες στα γκρικλισ τοσο καιρο οποτε δεν με απασχολησε ποτε.

Τεσπα εγω πιστευω πως το ιντερνετ μπορει να σε κανει ΠΛΟΥΣΙΟ... αρχικα σε ιδεες και σε γνωσεις και μετα και σε χρηματα (αφου αξιοποιησεις αυτες τις γνωσεις)

Τωρα οσοι το χρησιμοποιουν για να καιγονται στο ΦΕΗΣΜΠΟΥΚ η' στα Τσατ και μλκες κομπλεξικοι θα γινουν ως προς την Λαιβ επικοινωνια και κινηση αλλα και ας πανε να το κοψουν ρε παιδια... ελεος δηλαδη. Τσαμπα λεφτα... τσαμπα συνδεση

Αν το θες για γκομενοδουλειες κλεβε απο τον διπλανο... σηματακι... μεχρι μερικα dB's σε πλατος..πιστευω σου φτανει για να συνδεθεις σε εναν τσατ σερβερ και να βρεις το αλλο σου μισο.

Μην χαλατε τωρα ολοκληρο καναλι! Αμαρτια
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Μην δίνετε επιχειρησιακά στοιχεία στον εχθρό ρεεεεεε

Να τώρα η velvy θα το πει το κόλπο σε 3 φίλες της.
Η κάθε μία από τις φίλες της σε άλλες 3, η κάθε μία από τις τελευταίες σε άλλες 3...
και τελικά θα μαθευτεί εκθετικάαααα :P

γιατι ρε μεγάλε αν το μαθει τι θα γίνει δηλαδη; Θα παρεξηγηθει που της την επεσε ;  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom