Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
19
Πόντοι
16
Έχει τύχει να φάει τρελό κόλλημα γκόμενα μέσω chat (με κάμερα πάντα) από εξωτερικό και η οποία ήρθε για εμένα στην Ελλάδα...ενώ κάτι άλλες που είναι Ελληνίδες (ή μένουν στην Ελλάδα), δεν θα περπατούσαν 10 βήματα να έρθουν σε εμένα. Τι να λέμε τώρα!

Γι αυτο και λεγονται ελλεινιδες
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
μίλησε ο lion ο λογικός...ο καθένας έχει τη γνώμη του φιλαράκο..
Καταρχήν καλησπέρα ΜΑΛΑΚΑ.
Σαφώς κι ο καθένας έχει τη γνώμη του, αλλά όταν αυτούς που δε συμφωνούν με τη γνώμη του τους χαρακτηρίζει καραγκιόζηδες τότε έχει κόμπλεξ και ψυχολογικά προβλήματα
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Καταρχήν καλησπέρα ΜΑΛΑΚΑ.
Σαφώς κι ο καθένας έχει τη γνώμη του, αλλά όταν αυτούς που δε συμφωνούν με τη γνώμη του τους χαρακτηρίζει καραγκιόζηδες τότε έχει κόμπλεξ και ψυχολογικά προβλήματα

και μενα με χαρακτήρισες μαλάκα...μπράβο είσαι ωραίος!!!Να σε χαίρονται! :bigdick:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Με χαίρονται
 

Επισκέπτης
Για μενα διασκεδαση μπορει να ειναι να βγω με κανα φιλο σε κανα ηρεμο μπαρακι... Η' για κανα καφε και μετα να παμε να αραξουμε σε κανα παλιο λυκειο μας... να κανουμε κανα τσιγαρακι και να θυμηθουμε και τα παλια... η ΠΡΟ στο σπιτι στην 32αρα με κοκα κολες και σουβλακια.

Δηλαδη ολοι πρεπει να μαστε μπουζουκοβιοι σε αυτη τη χωρα? Αυτο ειναι διασκεδαση... να πηγαινεις μπουζουκια να αραζεις πρωτο τραπεζι με το μισο πουκαμισο το ΜΩΒ  ανοιχτο μπροστα και την καδενα στο λαιμο να κανεις πως τραγουδας και να καπνιζεις ανα 5 λεπτα και να μλκιζεσαι ολο το βραδυ εχωντας πληρωσει κανα 100αρι και βαλε.

ΑΣΕ ΡΕ.

ΚΑΡΑγκιοζιλικια ειναι αυτα για μενα... επειδη το κανουν οι ΠΟΛΛΟΙ δεν σημαινει πως ειναι και το σωστο...

(Καλα το μαστ σιγουρα ειναι μιας και το κανουν ΠΟΛΛΑ κοροιδα) αλλα σωστη διασκεδαση δεν πιστευω οτι ειναι

ναι βασικα οτι να ναι λες. και τονιζεις με κεφαλαια πραγματα εντελως ασχετα.
πρωτον, σιχαινομαι τα μπουζουκια.
δευτερον, επειδη δεν διασκεδαζεις ετσι εσυ, δε σημαινει οτι ειναι καραγκιοζιλικια.
τριτον, δε χρειαζεται να βγαινει καποιος απλα για να του κατσει γκομενα, βγαινει απλα για να διασκεδασει με την παρεα του. να χορεψει, να πιει, να δει κοσμο, να να να να.
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
ναι βασικα οτι να ναι λες. και τονιζεις με κεφαλαια πραγματα εντελως ασχετα.
πρωτον, σιχαινομαι τα μπουζουκια.
δευτερον, επειδη δεν διασκεδαζεις ετσι εσυ, δε σημαινει οτι ειναι καραγκιοζιλικια.
τριτον, δε χρειαζεται να βγαινει καποιος απλα για να του κατσει γκομενα, βγαινει απλα για να διασκεδασει με την παρεα του. να χορεψει, να πιει, να δει κοσμο, να να να να.

μέσα στα "να" βάλε και το..

να ψαχτεί...να κάνει το ψώνιο του..να..να...να
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ναι βασικα οτι να ναι λες. και τονιζεις με κεφαλαια πραγματα εντελως ασχετα.
πρωτον, σιχαινομαι τα μπουζουκια.
δευτερον, επειδη δεν διασκεδαζεις ετσι εσυ, δε σημαινει οτι ειναι καραγκιοζιλικια.
τριτον, δε χρειαζεται να βγαινει καποιος απλα για να του κατσει γκομενα, βγαινει απλα για να διασκεδασει με την παρεα του. να χορεψει, να πιει, να δει κοσμο, να να να να.

1ον Η διασκεδαση αυτη καθεαυτη των μπουζουκιων δεν ειναι καραγκιοζιλικι. Καραγκιοζιλικι ειναι ο τροπος με τον οποιο κανουν ορισμενα πραγματα εκει μεσα για να διασκεδασουν.

2ον "δε χρειαζεται να βγαινει καποιος απλα για να του κατσει γκομενα, βγαινει απλα για να διασκεδασει με την παρεα του. να χορεψει, να πιει, να δει κοσμο, να να να να."  Σχετικα με αυτο... Ολοι και ολες ετσι λενε... Αλλα αμα κατσει κατι δεν θα πουν οχι φανταζομαι.. ειδικα τα μπακουρακια. (Που νταξει για αυτο βγαινουν... αλλα μιας και θες να το κουκουλωσουμε κανενα προβλημα)

Επισης στην παρουσα φαση... ειπαμε πως ΔΕΝ συμφερει σε μερικους απο εμας να βγουν εξω και να πεταξουν λεφτα... Γιατι εσυ μεν ωραια καλα και χαλαρα τα λες... αλλα αν δεν υπαρχει και ενα αποτελεσμα... ειναι σαν να πεταξες τα λεφτα σου.

Για μενα αποτελεσμα στην παρουσα φαση ειναι να βρω ενα γκομενακι να του τον σφυριξω.. Και δεν ντρεπομαι να το πω Οκ?

Ολες οι αλλες οι περιπλανησεις... μεσα στα κλαμπ και τα μπουζουκια διχως νοημα εμενα στην παρουσα φαση δεν μου λενε κατι.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
1ον Η διασκεδαση αυτη καθεαυτη των μπουζουκιων δεν ειναι καραγκιοζιλικι. Καραγκιοζιλικι ειναι ο τροπος με τον οποιο κανουν ορισμενα πραγματα εκει μεσα για να διασκεδασουν.
Και ποιος είσαι εσύ που θα πεις στον καθένα πώς θα διασκεδάσει; Ρ' άγαμησου αγαθιάρη, όταν θα φτιάξεις δικό σου κέντρο διασκέδασης να βάλεις και κανόνες διασκέδασης ντρούλη ντρούλη χοντρούλη
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Τα πραγματα ειναι απλα.
Εισαι εμφανισιμος βγαζεις γκομενακια ανετα χωρις λογια η θα στην πεσουν αυτες.
Δεν εισαι εμφανισιμος τοτε  απαιτη προσπαθεια και να χρηισιμοπιησεις αρκετα το
μυαλο σου για να βρεις κατι προτοτυπο για να κεντρισης την προσοχη της κοπελας,
τελος για τα μπουζουκια και να μην θες πρεπει να το κανεις για να μην δειχνεις
ξενερωτος. ασχετα αν δεν σου αρεσει συνηθίζεται αν κανεις κατι που δεν κανουνε οι αλλοι να φαίνεσαι
ξενερωτος η διαφορετικος πολυ απο την μαζα.
οποτε ακολουθεις την μαζα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τα πραγματα ειναι απλα.
Εισαι εμφανισιμος βγαζεις γκομενακια ανετα χωρις λογια η θα στην πεσουν αυτες.
Δεν εισαι εμφανισιμος τοτε  απαιτη προσπαθεια και να χρηισιμοπιησεις αρκετα το
μυαλο σου για να βρεις κατι προτοτυπο για να κεντρισης την προσοχη της κοπελας,
τελος για τα μπουζουκια και να μην θες πρεπει να το κανεις για να μην δειχνεις
ξενερωτος. ασχετα αν δεν σου αρεσει συνηθίζεται αν κανεις κατι που δεν κανουνε οι αλλοι φενεσαι
ξενερωτος η διαφορετικος πολυ απο την μαζα.
οποτε ακολουθεις την μαζα

Την μαζα... την ακολουθεις..και πας με τα νερα της. Οταν εχεις να κερδισεις κατι αρκετα σπουδαιο φανταζομαι.

Οπως ακριβως οι πολιτικοι που κερδιζουν την εξουσια τους.

Τωρα αν εσυ πας να ακολουθησεις την μαζα για να ριξεις μια γκομενα. Λυπαμαι αλλα αυτα που θα δαπανησεις ειναι περισσοτερα απο αυτα που θα κερδισεις... Αρα καταντας κοροιδο.

 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Και ποιος είσαι εσύ που θα πεις στον καθένα πώς θα διασκεδάσει; Ρ' άγαμησου αγαθιάρη, όταν θα φτιάξεις δικό σου κέντρο διασκέδασης να βάλεις και κανόνες διασκέδασης ντρούλη ντρούλη χοντρούλη

boldemort, μη τον παίρνεις στα σοβαρά τον lion, απο τότε που το ξέρω, όλο τις ίδιες γραφικότητες και μαλακίες λέει.Ήθελα να ξερα οι γονείς του δε προβληματίζονται με τη πάρτυ του??
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
boldemort, μη τον παίρνεις στα σοβαρά τον lion, απο τότε που το ξέρω, όλο τις ίδιες γραφικότητες και μαλακίες λέει.Ήθελα να ξερα οι γονείς σου δε προβληματίζονται με τη πάρτυ σου??

Ουτε καν του απανταω οπως βλεπεις.  :grin:

Δεν με αγγιζουν αυτα που λεει.. αποψη του

 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Την μαζα... την ακολουθεις..και πας με τα νερα της. Οταν εχεις να κερδισεις κατι αρκετα σπουδαιο φανταζομαι.

Οπως ακριβως οι πολιτικοι που κερδιζουν την εξουσια τους.

Τωρα αν εσυ πας να ακολουθησεις την μαζα για να ριξεις μια γκομενα. Λυπαμαι αλλα αυτα που θα δαπανησεις ειναι περισσοτερα απο αυτα που θα κερδισεις... Αρα καταντας κοροιδο.

όπως έχει πεί κι ένα φιλαράκι μου, άμα δεις κι ο προϋπολογισμός του να ρίξεις μια γκόμενα (με τους καφέδες,τα ποτά,τις βενζίνες κ.λ.π.) ξεπερνά τα 50 ευρώ...πάς σ'ένα στούντιο και καθάρισες.Και πιο οικονομικά και σίγουρο γαμήσι.Και καμιά φορά γαμάς και καλύτερη ;)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
boldemort, μη τον παίρνεις στα σοβαρά τον lion, απο τότε που το ξέρω, όλο τις ίδιες γραφικότητες και μαλακίες λέει.Ήθελα να ξερα οι γονείς του δε προβληματίζονται με τη πάρτυ του??
Οι γονείς μου έχουν αρχίσει και προβληματίζονται γιατί έχω αρχίσει και γαμάω μάνες
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
όπως έχει πεί κι ένα φιλαράκι μου, άμα δεις κι ο προϋπολογισμός του να ρίξεις μια γκόμενα (με τους καφέδες,τα ποτά,τις βενζίνες κ.λ.π.) ξεπερνά τα 50 ευρώ...πάς σ'ένα στούντιο και καθάρισες.Και πιο οικονομικά και σίγουρο γαμήσι.Και καμιά φορά γαμάς και καλύτερη ;)
τη δεη, την ευδαπ, το χαρτόσημο των 30 κ.λ.π.... α ρε καημένε...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
όπως έχει πεί κι ένα φιλαράκι μου, άμα δεις κι ο προϋπολογισμός του να ρίξεις μια γκόμενα (με τους καφέδες,τα ποτά,τις βενζίνες κ.λ.π.) ξεπερνά τα 50 ευρώ...πάς σ'ένα στούντιο και καθάρισες.Και πιο οικονομικά και σίγουρο γαμήσι.Και καμιά φορά γαμάς και καλύτερη ;)

Σχετικο και αυτο. Βασικα κοιταξε να δεις... ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ.

Αν βλεπεις πως η αλλη ειναι ενα κοριτσι το οποιο εκτιμαει πραγματα... δεν ειναι κακομαθημενο... δεν το παιζει νεοπλουτη (ενω ειναι ξεβρακωτη) και σε γενικες γραμμες εχει μια καλη εμφανιση αλλα και το μυαλο μεσα στο κεφαλι της... εκει πληρωνεις. Κερνας... και κανεις και πραγματα για να την ευχαριστησεις... Γιατι αξιζει τον κοπο... Αλλα αν η αλλη τωρα παει να στο παιξει ιστορια... και εγω βγαινω και εγω παω μπουζουκια και εγω χαλαω και εγω καλοπερναω... και εσυ δεν τα κανεις και εισαι ξενερωτος... ε εκει.. κατα 80% πρεπει να την στειλεις... αλλιως καθεσαι και κανεις αυτα που ειπε και ο ΤΕΡΜΙΝΕΙΤΟΡ και στο τελος εχεις καταντησει να παρεις καταναλωτικο η να βγαλεις καρτα για να μην εισαι ξενερωτος για χαρη της γκομενας 

Οι πουτανες ειναι ανεξαρτητο κεφαλαιο.. πας οποτε θες. Ειτε εχεις γκομενα ειτε δεν εχεις.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
όπως έχει πεί κι ένα φιλαράκι μου, άμα δεις κι ο προϋπολογισμός του να ρίξεις μια γκόμενα (με τους καφέδες,τα ποτά,τις βενζίνες κ.λ.π.) ξεπερνά τα 50 ευρώ...πάς σ'ένα στούντιο και καθάρισες.Και πιο οικονομικά και σίγουρο γαμήσι.Και καμιά φορά γαμάς και καλύτερη ;)
To καμια φορα μου αρεσε........
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
Σχετικο και αυτο. Βασικα κοιταξε να δεις... ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ.

Αν βλεπεις πως η αλλη ειναι ενα κοριτσι το οποιο εκτιμαει πραγματα... δεν ειναι κακομαθημενο... δεν το παιζει νεοπλουτη (ενω ειναι ξεβρακωτη) και σε γενικες γραμμες εχει μια καλη εμφανιση αλλα και το μυαλο μεσα στο κεφαλι της... εκει πληρωνεις. Κερνας... και κανεις και πραγματα για να την ευχαριστησεις... Γιατι αξιζει τον κοπο... Αλλα αν η αλλη τωρα παει να στο παιξει ιστορια... και εγω βγαινω και εγω παω μπουζουκια και εγω χαλαω και εγω καλοπερναω... και εσυ δεν τα κανεις και εισαι ξενερωτος... ε εκει.. κατα 80% πρεπει να την στειλεις... αλλιως καθεσαι και κανεις αυτα που ειπε και ο ΤΕΡΜΙΝΕΙΤΟΡ και στο τελος εχεις καταντησει να παρεις καταναλωτικο η να βγαλεις καρτα για να μην εισαι ξενερωτος για χαρη της γκομενας 

Οι πουτανες ειναι ανεξαρτητο κεφαλαιο.. πας οποτε θες. Ειτε εχεις γκομενα ειτε δεν εχεις.

καλά ναι ρε εννοείται, απλά στη φάση που μαι εγώ τώρα που χω σταθερή σχέση και θέλω απλά να κάνω τις μαλακιούλες μου και να ρίχνω καμιά ψωλιά ...δε μπορώ να ξεπερνάω το όριο των 50...γτ αλλιώς είπαμε..ΣΤΟΥΝΤΙΟΟ
 

Επισκέπτης
Αν βλεπεις πως η αλλη ειναι ενα κοριτσι το οποιο εκτιμαει πραγματα... δεν ειναι κακομαθημενο... δεν το παιζει νεοπλουτη (ενω ειναι ξεβρακωτη) και σε γενικες γραμμες εχει μια καλη εμφανιση αλλα και το μυαλο μεσα στο κεφαλι της... εκει πληρωνεις. Κερνας... και κανεις και πραγματα για να την ευχαριστησεις... Γιατι αξιζει τον κοπο... Αλλα αν η αλλη τωρα παει να στο παιξει ιστορια... και εγω βγαινω και εγω παω μπουζουκια και εγω χαλαω και εγω καλοπερναω... και εσυ δεν τα κανεις και εισαι ξενερωτος... ε εκει.. κατα 80% πρεπει να την στειλεις... αλλιως καθεσαι και κανεις αυτα που ειπε και ο ΤΕΡΜΙΝΕΙΤΟΡ και στο τελος εχεις καταντησει να παρεις καταναλωτικο η να βγαλεις καρτα για να μην εισαι ξενερωτος για χαρη της γκομενας 

Οι πουτανες ειναι ανεξαρτητο κεφαλαιο.. πας οποτε θες. Ειτε εχεις γκομενα ειτε δεν εχεις.

ευτυχως που η καλη κοπελιτσα που εκτιμαει καποια πραγματα θα βρει εσενα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom