Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
Παν μέτρον άριστον! Ούτε η δαιμονοποίηση αλλά ούτε και η θεοποίηση κάνουν καλό. Και το έξω σας να έχετε, και το φλερτ να το κάνετε, και το chat καλό είναι. Όπως μπορεί κανείς...Έχει τύχει να φάει τρελό κόλλημα γκόμενα μέσω chat (με κάμερα πάντα) από εξωτερικό και η οποία ήρθε για εμένα στην Ελλάδα...ενώ κάτι άλλες που είναι Ελληνίδες (ή μένουν στην Ελλάδα), δεν θα περπατούσαν 10 βήματα να έρθουν σε εμένα. Τι να λέμε τώρα!
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Παν μέτρον άριστον! Ούτε η δαιμονοποίηση αλλά ούτε και η θεοποίηση κάνουν καλό. Και το έξω σας να έχετε, και το φλερτ να το κάνετε, και το chat καλό είναι. Όπως μπορεί κανείς...Έχει τύχει να φάει τρελό κόλλημα γκόμενα μέσω chat (με κάμερα πάντα) από εξωτερικό και η οποία ήρθε για εμένα στην Ελλάδα...ενώ κάτι άλλες που είναι Ελληνίδες (ή μένουν στην Ελλάδα), δεν θα περπατούσαν 10 βήματα να έρθουν σε εμένα. Τι να λέμε τώρα!

ειναι που οι Ελληνες ειναι και πολυ γκομενοι ναουμ

οι Ελλεηνιδες απλα τους εχουν συνηθισει.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Παν μέτρον άριστον! Ούτε η δαιμονοποίηση αλλά ούτε και η θεοποίηση κάνουν καλό. Και το έξω σας να έχετε, και το φλερτ να το κάνετε, και το chat καλό είναι. Όπως μπορεί κανείς...Έχει τύχει να φάει τρελό κόλλημα γκόμενα μέσω chat (με κάμερα πάντα) από εξωτερικό και η οποία ήρθε για εμένα στην Ελλάδα...ενώ κάτι άλλες που είναι Ελληνίδες (ή μένουν στην Ελλάδα), δεν θα περπατούσαν 10 βήματα να έρθουν σε εμένα. Τι να λέμε τώρα!
Αυτό που λες με τα 10 βήματα συμβαίνει τις περισσότερες φορές. Οι Ελληνίδες δεν κάνουν τίποτα πλέον για μια ενδεχόμενη καλή γνωριμία. Μετά πώς θα κλαίγονται ότι δεν υπάρχουν άντρες? Με το chat απλά παίζουν προσπαθώντας να επιβεβαιώσουν στο φτωχό μυαλό τους ότι οι γνωρμίες μέσω ίντερνετ δεν αξίζουν! Αν όμως τους έχεις έτοιμο τον πλούσιο γαμπρό, εκεί κάνουν τούμπες!! Με μέτρο όμως, μην τις πάρεις και για απελπισμένες! Κοινώς: είναι πολύύύύ στην κοσμάρα τους!! (Silva εσύ εξαιρείσαι, το έχεις αποδείξει πολλές φορές, ανήκεις στην κατηγορία των ισορροπημένων γυναικών)
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Αυτό που λες με τα 10 βήματα συμβαίνει τις περισσότερες φορές. Οι Ελληνίδες δεν κάνουν τίποτα πλέον για μια ενδεχόμενη καλή γνωριμία. Μετά πώς θα κλαίγονται ότι δεν υπάρχουν άντρες? Με το chat απλά παίζουν προσπαθώντας να επιβεβαιώσουν στο φτωχό μυαλό τους ότι οι γνωρμίες μέσω ίντερνετ δεν αξίζουν! Αν όμως τους έχεις έτοιμο τον πλούσιο γαμπρό, εκεί κάνουν τούμπες!! Με μέτρο όμως, μην τις πάρεις και για απελπισμένες! Κοινώς: είναι πολύύύύ στην κοσμάρα τους!! (Silva εσύ εξαιρείσαι, το έχεις αποδείξει πολλές φορές, ανήκεις στην κατηγορία των ισορροπημένων γυναικών)

να την πω την αμαρτια μου?
θα την πω κι ας με κραξετε.
εγω δεν ξερω καμμια που να μπαινει σε τσατ.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
να την πω την αμαρτια μου?
θα την πω κι ας με κραξετε.
εγω δεν ξερω καμμια που να μπαινει σε τσατ.
Για μια ακόμα φορά επιβεβαιώνεις αυτό που πιστεύω για σένα. Χαίρομαι πολύ που είσαι εδώ.
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
Για μια ακόμα φορά επιβεβαιώνεις αυτό που πιστεύω για σένα. Χαίρομαι πολύ που είσαι εδώ.

(σταματα το δουλεμα :P)
ειλικρινα ομως,χωρις δοση ειρωνειας,ποσο τοις εκατο να ειναι οι πιθανοτητες να μην περνανε την ωρα τους εκει μεσα απλα?
 

Επισκέπτης
ε? κανεις δεν βγαινει με την παρεα του απλα για να διασκεδασει? :S
τι λετε??
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
βουλωμένο γράμμα διαβάζεις.

Μπαα....
Πού τέτοια τύχη...
Απλά το έχεις παραδεχτεί πάμπολλες φορές...

Και καλά κάνεις (όπως και πολλές άλλες), για να βλέπουμε χαρά κι εμείς οι χοντροί κι ατσούμπαλοι  :2funny:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Μπαα....
Πού τέτοια τύχη...
Απλά το έχεις παραδεχτεί πάμπολλες φορές...

Και καλά κάνεις (όπως και πολλές άλλες), για να βλέπουμε χαρά κι εμείς οι χοντροί κι ατσούμπαλοι  :2funny:

μπα, χαρα δεν θα δειτε.
Γιατι μπορει να γουσταρω μπαζα αλλα ειμαι γνησια ελλεηνιδα  ;)
χαλια συμπεριφορα λέμε....
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ε? κανεις δεν βγαινει με την παρεα του απλα για να διασκεδασει? :S
τι λετε??

Για μενα διασκεδαση μπορει να ειναι να βγω με κανα φιλο σε κανα ηρεμο μπαρακι... Η' για κανα καφε και μετα να παμε να αραξουμε σε κανα παλιο λυκειο μας... να κανουμε κανα τσιγαρακι και να θυμηθουμε και τα παλια... η ΠΡΟ στο σπιτι στην 32αρα με κοκα κολες και σουβλακια.

Δηλαδη ολοι πρεπει να μαστε μπουζουκοβιοι σε αυτη τη χωρα? Αυτο ειναι διασκεδαση... να πηγαινεις μπουζουκια να αραζεις πρωτο τραπεζι με το μισο πουκαμισο το ΜΩΒ  ανοιχτο μπροστα και την καδενα στο λαιμο να κανεις πως τραγουδας και να καπνιζεις ανα 5 λεπτα και να μλκιζεσαι ολο το βραδυ εχωντας πληρωσει κανα 100αρι και βαλε.

ΑΣΕ ΡΕ.

ΚΑΡΑγκιοζιλικια ειναι αυτα για μενα... επειδη το κανουν οι ΠΟΛΛΟΙ δεν σημαινει πως ειναι και το σωστο...

(Καλα το μαστ σιγουρα ειναι μιας και το κανουν ΠΟΛΛΑ κοροιδα) αλλα σωστη διασκεδαση δεν πιστευω οτι ειναι
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Για μενα διασκεδαση μπορει να ειναι να βγω με κανα φιλο σε κανα ηρεμο μπαρακι... Η' για κανα καφε και μετα να παμε να αραξουμε σε κανα παλιο λυκειο μας... να κανουμε κανα τσιγαρακι και να θυμηθουμε και τα παλια... η ΠΡΟ στο σπιτι στην 32αρα με κοκα κολες και σουβλακια.

Δηλαδη ολοι πρεπει να μαστε μπουζουκοβιοι σε αυτη τη χωρα? Αυτο ειναι διασκεδαση... να πηγαινεις μπουζουκια να αραζεις πρωτο τραπεζι με το μισο πουκαμισο το ΜΩΒ  ανοιχτο μπροστα και την καδενα στο λαιμο να κανεις πως τραγουδας και να καπνιζεις ανα 5 λεπτα και να μλκιζεσαι ολο το βραδυ εχωντας πληρωσει κανα 100αρι και βαλε.

ΑΣΕ ΡΕ.
έχεις πολλά ψυχολογικά προβλήματα
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
να την πω την αμαρτια μου?
θα την πω κι ας με κραξετε.
εγω δεν ξερω καμμια που να μπαινει σε τσατ.

Δεν ξέρεις μάλλον τις σωστές εφαρμογές και τα σωστά social networking sites (ένα από αυτά το facebook)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom