Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Ακου να δεις... να στο θεσω οσο πιο απλα γινεται.

Οι γκομενες πεφτουν οταν "σαστιζουν" ... Μπορεις να εχεις και το καλυτερο μουνι (τουλαχιστον να την ψησεις να βγειτε 2-3 φορες στην αρχη γιατι μετα παιζει να αρχισει να ζηταει τα κερασματα και τα δωρα που εχουμε πει κατα καιρους) αρκει να το "αιφνιδιασεις" ... να της παρεις τον αερα πχ...
Ε ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΗΜΑΔΙ... ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ Γ Ι Ν Ε Τ Α Ι. Δεν γινεται ρε φιλε...πως το λενε... εχει χρονο να σκεφτει η αλλη τι τις λες και τι σου λεει...

Προτιμω να κατσω να κανω προπονηση το στυλακι - την ομιλια μου - τις ατακες μου και το στησιμο μου απεξω παρα να μπω να μαλακιστω σε μια οθονη. Ακομα και αν βρεις την καλη μουνιτσα απο το ιντερνετ θα την βρεις μεσα σε ενα χρονο... ενω σε αυτο το χρονο εγω θα χω βρει 5-6 απεξω.  Για να ριξεις μια γκομενα θελει να χεις τολμη και να την ψαρωσεις με ωραιο τροπο.... ανεξαρτητου εμφανισης... αυτο μεσω του ιντερνετ καταλαβαινει αμεσως καποιος λογικος ανθρωπος οτι ειναι σχεδον αδυνατο.

Από το internet μπορείς να της γαμήσεις το μυαλό πολύ πιο γρήγορα.

Αν ξέρεις.

-Παρόλαυτά, συμφωνώ πως ο κανονικός τρόπος καμακιού, ο πλέον "old school", είναι πολύ πιο φυσιολογικός.
Και πιο υγιεινός, διανοητικά, συναισθηματικά, και ό,τι άλλο μπορείς να σκεφτείς.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Παιδια μην το ψαχνετε,απο το νετ μονο μπαζα και κακογαμημενες παντρεμενες - χωρισμενες.
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια μην το ψαχνετε,απο το νετ μονο μπαζα και κακογαμημενες παντρεμενες - χωρισμενες.

Και εν γένει προβληματικές, ειδάλλως δεν θα σύχναζαν στο διαδίκτυο, ε;
Από την άλλη βέβαια, και για τις γυναίκες των φορουμ μπορεί να σκεφτεί κανείς το ίδιο.
Και γιατί όχι και για τους άνδρες.

Κακά τα ψέμματα, οι εποχές έχουν αλλάξει. Το internet έχει μπει για τα καλά στην ζωή και των δυο φύλων,
και αν πρόκειται κανείς να περνάει κάποιες ώρες της ζωής του online(πόσους Δ/Ι υπαλλήλους έχει η χώρα είπαμε ; )
δεν αποκλείεται και εκεί να γνωρίσει γκόμενα/ο. Παλιά δούλευες σε μπακάλικο, αλλά πλέον πίσω από μια οθόνη..

Οπότε δεν ξέρω αν όλοι όσοι συχνάζουν στο internet είναι προβληματικοί ή ο "προβληματικός" είναι απλώς διαφορετικός σε σχέση με τον "κανονικό" των παλαιότερων χρόνων. Εφόσον κάποιος μπορεί και βολεύεται σεξουαλικά ή και συναισθηματικά από άτομα που γνωρίζει online, δεν μου φαίνεται κακό ούτε κατακριτέο.

Όπως οι περισσότερες καταστάσεις στην ζωή όμως έχουν δυο πλευρές, καλό είναι να προσέχουμε και να μην πέφτουμε ούτε σε καταχρήσεις ("δεν έβγαινα από το σπίτι μια βδομάδα, αλλά ένιωθα καλά με τους online φίλους μου") που θα μας στερήσουν πολλά άλλα που το internet δεν δύναται πότε να προσφέρει.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Στάλθηκε από: mparmpoutsala

Οπότε δεν ξέρω αν όλοι όσοι συχνάζουν στο internet είναι προβληματικοί ή ο "προβληματικός" είναι απλώς διαφορετικός σε σχέση με τον "κανονικό" των παλαιότερων χρόνων. Εφόσον κάποιος μπορεί και βολεύεται σεξουαλικά ή και συναισθηματικά από άτομα που γνωρίζει online, δεν μου φαίνεται κακό ούτε κατακριτέο.

Σιγα που βολευονται.... Τους βγαινει η παναγια μεχρι να βγουν. Αν ειναι ετσι να το βρασω. Χανει την αξια του...διοτι παιδευεσαι περισσοτερο απο αυτο που υποτιθεται οτι θα αξιζει να κερδισεις... και η πλακα ειναι πως ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΑΞΙΖΕΙ γιατι δεν το χεις δει απο κοντα... ενω απεξω παει στο διαολο 10 λεπτακια ξοδεψες και μιλησες και με εναν ΑΝΘΡΩΠΟ... ΔΕΝ ΕΧΑΣΕΣ ΚΑΤΙ. Ουτε κερδισες μεν αλλα ουτε και εχασες (βδομαδες η βδομαδα μεχρι να βγεις τελικα απο το ιντερνετ και στο τελος να απογοητευτεις επειδη αλλο περιμενες και αλλο σου ρθε)...

Εχουμε και αλλες δουλειες... δεν μπορουμε να καιγομαστε 5-6 ωρες την μερα για μια γκομενα στο ιντερνετ... + αλλες 3-4 ωρες για την δουλεια σου... παει σαλεψες.. 10 ωρες καθε μερα υπολογιστης? ΟΥΤΕ ΚΑΝ.

Απεξω εγω θα χωνομαι... και οποια ενδιαφερεται πραγματικα για γνωριμια μαζι μου και οχι για να ΠΑΙΞΕΙ...Η' να ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙ... θα το δωσει το κινητο της. Διαφορετικα δεν θελω.

Σε μια εποχη που ολος ο κοσμος κανει τα καμακια του μεσω ιντερνετ.... Το να βγεις εξω και να το κηνυγησεις... δεν θα σε κανει να φαινεσαι προβληματικος η της παλιας σχολης... αλλα ΠΡΩΤΟΤΥΠΟΣ. Αλλωστε ποια μπορει να πει καποιον προβληματικο απο την στιγμη που της κανει την τιμη να της την πεσει στο ετσι.... Αν σε πει προβληματικο κατ' επεκτασην θιγει και την ιδια... αρα δεν θα το δει ετσι!


Οποια γουσταρει θα το προχωρησει το σκηνικο που πας να ξεκινησεις απο κοντα... Οποια δεν γουσταρει απλα θα το παιξει σνομπ... και θα το κοψει εκει (Ειναι ακριβως η ιδια που στο ιντερνετ θα στο παιζε πως θελει αλλα μονο και μονο για να σε κρατησει σαν θαυμαστη και επειδη την προφυλασσει η ασφαλεια της απομακρυσμενης επικοινωνιας)
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Στάλθηκε από: mparmpoutsala

Σιγα που βολευονται.... Τους βγαινει η παναγια μεχρι να βγουν. Αν ειναι ετσι να το βρασω.

Εχουμε και αλλες δουλειες... δεν μπορουμε να καιγομαστε 5-6 ωρες την μερα για μια γκομενα στο ιντερνετ... + αλλες 3-4 ωρες για την δουλεια σου... παει σαλεψες.. 10 ωρες καθε μερα υπολογιστης? ΟΥΤΕ ΚΑΝ.

Απεξω εγω θα χωνομαι... και οποια ενδιαφερεται πραγματικα για γνωριμια μαζι μου και οχι για να ΠΑΙΞΕΙ...Η' να ΚΟΡΟΙΔΕΨΕΙ... θα το δωσει το κινητο της. Διαφορετικα δεν θελω.

Σε μια εποχη που ολος ο κοσμος κανει τα καμακια του μεσω ιντερνετ.... Το να βγεις εξω και να το κηνυγησεις... δεν θα σε κανει να φαινεσαι προβληματικος η της παλιας σχολης... αλλα ΠΡΩΤΟΤΥΠΟ. Αλλωστε ποια μπορει να πει καποιον προβληματικο απο την στιγμη που της κανει την τιμη να της την πεσει στο ετσι.... Αν σε πει προβληματικο κατ' επεκτασην θιγει και την ιδια... αρα δεν θα το δει ετσι!


Οποια γουσταρει θα το προχωρησει το σκηνικο που πας να ξεκινησεις απο κοντα... Οποια δεν γουσταρει απλα θα το παιξει σνομπ... και θα το κοψει εκει (Ειναι ακριβως η ιδια που στο ιντερνετ θα στο παιζε πως θελει αλλα μονο και μονο για να σε κρατησει σαν θαυμαστη και επειδη την προφυλασσει η ασφαλεια της απομακρυσμενης επικοινωνιας)

Σύμφωνοι, αν είναι να σου βγαίνει η πίστη για να ρίξεις το γκομενάκι, δεν υπάρχει νόημα.

Η αλήθεια είναι πως το τσατ ανθεί στις τάξεις των αργόσχολων
όπως φοιτητές, δημόσιοι υπάλληλοι.

Αν έχει κανείς πραγματική δουλειά, δεν έχει χρόνο για μαλακίες,
και οπότε Βολντερμορτ, συμφωνούμε.

υγ. Τουλάχιστον εξωδιαδικτυακά, μπορείς να την γνωρίσεις καλύτερα κ' χωρίς να μιλάτε,
βλέπε να χορέψετε (λέμε τώρα), κτλ κτλ... Η λεκτική ανταλλαγή πληροφοριών ώστε να αναπτυχθεί
η απαραίτητη οικειότητα όμως, θα'ναι αναγκαία εκτός και αν η γκόμενα ψάχνεται για μπρούταλ σεκσ
χωρίς πολλά πολλά.

Ξέρω γω, μπορεί να λέω μαλακίες. Μια φορά έβγαλα γκόμενα από μπαρ και ήταν λιώμα.
Και μια δεύτερη που ήταν περίεργη κατάσταση.
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Το "πόσο πάει" είναι μεγάλη ατάκα πάντως  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
(σκεπτόμενος ένα παλιότερο ποστ)
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σύμφωνοι, αν είναι να σου βγαίνει η πίστη για να ρίξεις το γκομενάκι, δεν υπάρχει νόημα.

Η αλήθεια είναι πως το τσατ ανθεί στις τάξεις των αργόσχολων
όπως φοιτητές, δημόσιοι υπάλληλοι.

Αν έχει κανείς πραγματική δουλειά, δεν έχει χρόνο για μαλακίες,
και οπότε Βολντερμορτ, συμφωνούμε.

υγ. Τουλάχιστον εξωδιαδικτυακά, μπορείς να την γνωρίσεις καλύτερα κ' χωρίς να μιλάτε,
βλέπε να χορέψετε (λέμε τώρα), κτλ κτλ... Η λεκτική ανταλλαγή πληροφοριών ώστε να αναπτυχθεί
η απαραίτητη οικειότητα όμως, θα'ναι αναγκαία εκτός και αν η γκόμενα ψάχνεται για μπρούταλ σεκσ
χωρίς πολλά πολλά.

Ξέρω γω, μπορεί να λέω μαλακίες. Μια φορά έβγαλα γκόμενα από μπαρ και ήταν λιώμα.
Και μια δεύτερη που ήταν περίεργη κατάσταση.


Δεν χρειαζεται να βγαζεις μονο απο μπαρ γκομενες... αμα το χεις εξασκησει... μεχρι και στο ταχυδρομειο η στην τραπεζα να πας να πληρωσεις εναν λογαριασμο βγαζεις γκομενακι... της λες το βραδυ να πατε για φαγητο χαχαχα

Τα κλαμπ ειναι πλεον κορεσμενο μερος για γκομενες ρε....
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Δεν χρειαζεται να βγαζεις μονο απο μπαρ γκομενες... αμα το χεις εξασκησει... μεχρι και στο ταχυδρομειο η στην τραπεζα να πας να πληρωσεις εναν λογαριασμο βγαζεις γκομενακι... της λες το βραδυ να πατε για φαγητο χαχαχα

Τα κλαμπ ειναι πλεον κορεσμενο μερος για γκομενες ρε....

στο κλαμπ δεν μπορεις να μιλησεις οποτες ακυρο ακυρο ακυρο :)

πλάκα πλάκα, έπιασα κουβέντα με μια στην ΔΟΥ τις προάλλες xD
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Δεν λες μαλακιες... απλα αμα κοψεις τα ιντερνετ και ολα αυτα τα σκατα οσο αναφορα τις γνωριμιες.... Θα δεις πως θα γνωριζεις μεν γκομενα ανα μηνα (βεβαια αυτο ειναι και στο δικο σου χερι... κατα ποσο θα μιλας πιο συχνα) αλλα αυτη η γκομενα που θα γνωριζεις ανα μηνα τουλαχιστον θα γινει και κατι... δεν θα γνωριζεις πχ ανα βδομαδα και αλλη μεσω ιντερνετ και δεν θα γινεται τιποτα και απλα θα χανεις τον χρονο σου και θα σπαταλας και τσαμπα ενεργεια.

Το ιντερνετ αυτο κανει... γνωριζεις ανα βδομαδα πχ... τι ανα βδομαδα... και καθε μερα... και νομιζεις πως κατι γινεται... ε τι γινεται? στο τελος δεν γινεται ΤΙΠΟΤΑ... με την "μαστουρα" μενεις.

Νταξει ειναι εικονικο. απλα αυτο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
στο κλαμπ δεν μπορεις να μιλησεις οποτες ακυρο ακυρο ακυρο :)

πλάκα πλάκα, έπιασα κουβέντα με μια στην ΔΟΥ τις προάλλες xD

Ε ειδες? Ρωτας ενα ονοματακι την πρωτη φορα... κανεις ενα υποτυπωδη διαλογο των 5 λεπτων απλα για να σε θυμαται...Και απλα ξαναπας αλλη μια φορα.. και της πετας εκει ενα "Επειδη δεν μου ηταν και τοσο ευκολο να ξεχασω την θετικη σου παρουσια...σκεφτομαι να σε προσκαλεσω για φαγητο το βραδυ... τι λες? θελεις?"   

Βασικα πολλα μπορεις να κανεις... Πολλες νυξεις. Αναλογα.. τι πιστευεις πως θα πιασεις... Ποσο σου πηρε? Αν τελικα δεχθει να βγειτε?

ΧΜΜΜ.. ΕΝΑ 20ΛΕΠΤΟ. Και τις 2 φορες. (Αντε και καμια ωριτσα στο τηλεφωνο ομιλια πριν βγειτε)

Ασε τους αλλους να παιδευονται απο το ιντερνετ με τις μερες. Η ατολμια ειναι ελαττωμα... και καποια στιγμη πληρωνεται ακριβα. Το θεμα ειναι να καταφερεις σχετικα νωρις να την ξεριζωσεις απο μεσα σου... και αυτο το καταφερνεις με το να χωνεσαι... να ωθεις τον εαυτο σου να χωθει.

 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Παιδια μην το ψαχνετε,απο το νετ μονο μπαζα και κακογαμημενες παντρεμενες - χωρισμενες.

μην το λες βρισκεις μερικες φορες την κοπελα που ειχες ενα φλερτ στο λυκειο, και το συνεχιζεις κτλ
κανεις add μια κοπελα που ειχες δει στις διακοπες σου και κανονιζεις, 

για τετοιες καταστασεις μια χαρα ειναι
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Η ατολμια ειναι ελαττωμα... και καποια στιγμη πληρωνεται ακριβα. Το θεμα ειναι να καταφερεις σχετικα νωρις να την ξεριζωσεις απο μεσα σου... και αυτο το καταφερνεις με το να χωνεσαι... να ωθεις τον εαυτο σου να χωθει.

+10000

"Ο τολμών νικά",

αληθές :)
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Μετά από μακρόχρονή σχέση που τελείωσε άδοξα πριν ένα χρόνο περίπου, έχω να κάνω τις εξής παρατηρήσεις:Συμφωνώ με αρκετά απο αυτά που λέει ο συναγωνιστής Boldemort.Πλήν όμως αυτό που βλέπω απο τον εαυτό μου και τους ανθρώπους της σειράς μου(είμαι 33)είναι ότι ή θα έχουν κατασταλάξει κάπου ή θα τους έχει φάει η μοναξιά.Είναι δύσκολο να μπεις στην διαδικασία του φλερτ έξω.Εγώ έχω σκουριάσει γιατί ήμουν σε σχέση και δεν εξασκούσα το άθλημα.Ποτέ βέβαια δεν ήμουν μεγάλος καμακωτής κυρίως λόγω χαρακτήρα κι όχι λόγω εμφάνισης.Ετσι τώρα είναι δυό φορές πιο δύσκολο.Εβγαλα γκόμενα από ιντερνετ και κράτησε για 3 μήνες το νταλαβέρι.Εξω έχω αρχίσει και ψάχνομαι αλλά παρότι έκανα κάποιες κινήσεις δεν μου βγήκαν και κάθε απόρριψη που τρως πονάει.Θέλω να καταλήξω στο ότι δεν υπάρχουν συνταγές και κανόνες.Μπορεί αύριο να πάω σε μια τράπεζα και να βγάλω πρώτο κομμάτι ή να μπω σ'ένα site γνωριμιών να πούμε δυο μαλακίες και να βγάλω πάλι πρώτο κομμάτι.Μπορεί και να ψάχνομαι σαν τρελός επί μήνες και να μην βρίσκω ανταπόκριση ή να πέφτω σε μουρλές!!!Όλα παίζουν.Απλά μην απογοητεύεστε και να τολμάτε.Και αυτό το λέω σε όλους και πάνω απ'όλους στοον εαυτό μου γιατί καλές οι θεωρίες αλλά στην πράξη είναι δύσκολο να λες κάθε φορά "δεν πειράζει,πάμε παρακάτω".Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς!!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
478
Πόντοι
36
Μετά από μακρόχρονή σχέση που τελείωσε άδοξα πριν ένα χρόνο περίπου, έχω να κάνω τις εξής παρατηρήσεις:Συμφωνώ με αρκετά απο αυτά που λέει ο συναγωνιστής Boldemort.Πλήν όμως αυτό που βλέπω απο τον εαυτό μου και τους ανθρώπους της σειράς μου(είμαι 33)είναι ότι ή θα έχουν κατασταλάξει κάπου ή θα τους έχει φάει η μοναξιά.Είναι δύσκολο να μπεις στην διαδικασία του φλερτ έξω.Εγώ έχω σκουριάσει γιατί ήμουν σε σχέση και δεν εξασκούσα το άθλημα.Ποτέ βέβαια δεν ήμουν μεγάλος καμακωτής κυρίως λόγω χαρακτήρα κι όχι λόγω εμφάνισης.Ετσι τώρα είναι δυό φορές πιο δύσκολο.Εβγαλα γκόμενα από ιντερνετ και κράτησε για 3 μήνες το νταλαβέρι.Εξω έχω αρχίσει και ψάχνομαι αλλά παρότι έκανα κάποιες κινήσεις δεν μου βγήκαν και κάθε απόρριψη που τρως πονάει.Θέλω να καταλήξω στο ότι δεν υπάρχουν συνταγές και κανόνες.Μπορεί αύριο να πάω σε μια τράπεζα και να βγάλω πρώτο κομμάτι ή να μπω σ'ένα site γνωριμιών να πούμε δυο μαλακίες και να βγάλω πάλι πρώτο κομμάτι.Μπορεί και να ψάχνομαι σαν τρελός επί μήνες και να μην βρίσκω ανταπόκριση ή να πέφτω σε μουρλές!!!Όλα παίζουν.Απλά μην απογοητεύεστε και να τολμάτε.Και αυτό το λέω σε όλους και πάνω απ'όλους στοον εαυτό μου γιατί καλές οι θεωρίες αλλά στην πράξη είναι δύσκολο να λες κάθε φορά "δεν πειράζει,πάμε παρακάτω".Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς!!
Έχει δίκιο ο συνάδελφος. Απλά θέλω να προσθέσω ότι πρέπει να εμπιστευόμαστε λίγο περισσότερο τη διαίσθησή μας. Αν νοιώσουμε ότι η γκόμενα δεν αξίζει, αν κάτι δεν μας κολλάει τότε καλύτερα να εγκαταλείψουμε την προσπάθεια. Χάσιμο χρόνου θα είναι και στο τέλος θα φάμε και άκυρο. Δεν σας έχει συμβεί όμως να δείτε μια γκόμενα και να πάθετε τρελή πλάκα? Να νοιώσετε ότι δεν υπάρχει περίπτωση να μην της μιλήσετε? Αυτή η φάση είναι και γαμώ τις περιπτώσεις. Εκεί επιβάλλεται να προσπαθήσεις.
 

up-load-boy

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
284
Like
0
Πόντοι
1
Μετά από μακρόχρονή σχέση που τελείωσε άδοξα πριν ένα χρόνο περίπου, έχω να κάνω τις εξής παρατηρήσεις:Συμφωνώ με αρκετά απο αυτά που λέει ο συναγωνιστής Boldemort.Πλήν όμως αυτό που βλέπω απο τον εαυτό μου και τους ανθρώπους της σειράς μου(είμαι 33)είναι ότι ή θα έχουν κατασταλάξει κάπου ή θα τους έχει φάει η μοναξιά.Είναι δύσκολο να μπεις στην διαδικασία του φλερτ έξω.Εγώ έχω σκουριάσει γιατί ήμουν σε σχέση και δεν εξασκούσα το άθλημα.Ποτέ βέβαια δεν ήμουν μεγάλος καμακωτής κυρίως λόγω χαρακτήρα κι όχι λόγω εμφάνισης.Ετσι τώρα είναι δυό φορές πιο δύσκολο.Εβγαλα γκόμενα από ιντερνετ και κράτησε για 3 μήνες το νταλαβέρι.Εξω έχω αρχίσει και ψάχνομαι αλλά παρότι έκανα κάποιες κινήσεις δεν μου βγήκαν και κάθε απόρριψη που τρως πονάει.Θέλω να καταλήξω στο ότι δεν υπάρχουν συνταγές και κανόνες.Μπορεί αύριο να πάω σε μια τράπεζα και να βγάλω πρώτο κομμάτι ή να μπω σ'ένα site γνωριμιών να πούμε δυο μαλακίες και να βγάλω πάλι πρώτο κομμάτι.Μπορεί και να ψάχνομαι σαν τρελός επί μήνες και να μην βρίσκω ανταπόκριση ή να πέφτω σε μουρλές!!!Όλα παίζουν.Απλά μην απογοητεύεστε και να τολμάτε.Και αυτό το λέω σε όλους και πάνω απ'όλους στοον εαυτό μου γιατί καλές οι θεωρίες αλλά στην πράξη είναι δύσκολο να λες κάθε φορά "δεν πειράζει,πάμε παρακάτω".Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς!!

Μπραβο φίλε μου από τα πιο σωστά ποστ που εχω διαβαση!!!!!!!





 

Επισκέπτης
Δεν χρειαζεται να βγαζεις μονο απο μπαρ γκομενες... αμα το χεις εξασκησει... μεχρι και στο ταχυδρομειο η στην τραπεζα να πας να πληρωσεις εναν λογαριασμο βγαζεις γκομενακι...

Αν και εγώ πλέον είμαι παντρεμένος και δεν παίζω φόρα-παρτίδα,
με βάση τις εμπειρίες που είχαν πριν ... παντρευτώ (πριν 3,5 χρόνια)
τα μπαρ/κλαμπ/μπουζούκια/καφετέριες και λοιπά ξενυχτάδικα
είναι τα ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΜΕΡΗ  για καμάκι.Γιατί εκεί οι γκόμενες το περιμένουν
και έχουν έτοιμες χυλόπιτες , πριν δουν ποιός την πέφτει.

Τη γυναίκα μου την είδα πρώτη φορά σε διάδρομο πολυκατοικίας με γραφεία.
Κοιταχτήκαμε , μου χαμογέλασε και την περίμενα "τυχαία" από κάτω.
Της ζήτησα το τηλέφωνό της και μου το έδωσε.

Μέσω νετ , είχα βγει με την πιο εντυπωσιακή γυναίκα που κυκλοφόρησα ποτέ στη ζωή μου. Μια φορά , για μια βραδιά και δεν έκανα τίποτε.Ήταν αρραβωνιασμένη , τον αρραβωνιαστικό τον έβλεπε μόνο Σ/Κ και μαζί μου βγήκε καθημερινή , χειμώνα , γιατί βαριόταν. Πήγαμε καφέ, σινεμά , ποτό μέχρι τις 03.30 που έκλεισε το μπαρ.
Μετά ήθελε συνέχεια και μου πρότεινε να πάμε σε ... στρίπ! Ο μαλάκας το έπαιξα κυριλέ ότι δεν πάω σε τέτοια (η αλήθεια είναι ότι είχα φάει εκατομμύρια σε δρχ σε στριπ και σε κάποια με ξέρανε όλοι με το μικρό μου) και την πήγα σπίτι! 'Ηταν 1,85 ,
καστανόξανθη , γυμνασμένη με φοβερό κορμί και τρελό σέξυ ντύσιμο.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αν και εγώ πλέον είμαι παντρεμένος και δεν παίζω φόρα-παρτίδα,
με βάση τις εμπειρίες που είχαν πριν ... παντρευτώ (πριν 3,5 χρόνια)
τα μπαρ/κλαμπ/μπουζούκια/καφετέριες και λοιπά ξενυχτάδικα
είναι τα ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΜΕΡΗ  για καμάκι.Γιατί εκεί οι γκόμενες το περιμένουν
και έχουν έτοιμες χυλόπιτες , πριν δουν ποιός την πέφτει.

Τη γυναίκα μου την είδα πρώτη φορά σε διάδρομο πολυκατοικίας με γραφεία.
Κοιταχτήκαμε , μου χαμογέλασε και την περίμενα "τυχαία" από κάτω.
Της ζήτησα το τηλέφωνό της και μου το έδωσε.

Μέσω νετ , είχα βγει με την πιο εντυπωσιακή γυναίκα που κυκλοφόρησα ποτέ στη ζωή μου. Μια φορά , για μια βραδιά και δεν έκανα τίποτε.Ήταν αρραβωνιασμένη , τον αρραβωνιαστικό τον έβλεπε μόνο Σ/Κ και μαζί μου βγήκε καθημερινή , χειμώνα , γιατί βαριόταν. Πήγαμε καφέ, σινεμά , ποτό μέχρι τις 03.30 που έκλεισε το μπαρ.
Μετά ήθελε συνέχεια και μου πρότεινε να πάμε σε ... στρίπ! Ο μαλάκας το έπαιξα κυριλέ ότι δεν πάω σε τέτοια (η αλήθεια είναι ότι είχα φάει εκατομμύρια σε δρχ σε στριπ και σε κάποια με ξέρανε όλοι με το μικρό μου) και την πήγα σπίτι! 'Ηταν 1,85 ,
καστανόξανθη , γυμνασμένη με φοβερό κορμί και τρελό σέξυ ντύσιμο.
ποτε εγινε αυτο ρε τυπε?ειχα χτυπησει μια τετοια γκομενα τεταρτη βραδυ κατα τις 4 και την καταξεσκισα γιατι μου λεει με πηγε ενας μαλακας για καφε,για σινεμα,για ποτο και τελικα με αφησε αγαμητη.σε ευχαριστω ρε μεγαλε!
 

pirokavlos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.760
Κριτικές
3
Like
34
Πόντοι
16
κοιτάξτε μάγκες, αν περιμένετε να βρείτε σοβαρή γκόμενα για σχέση σε κλαμπ,καφέ είστε γελασμένοι.Είναι δυνατόν σοβαρή γκόμενα να ψάχνετε για γκόμενο σε club ή την ώρα που πάει για το καφέ της?Οι περισσότερες όπως είπε κι ο φίλος πιο πάνω λογικές κοπέλες,σε τέτοια μέρη τη χυλόπιτα την έχουν στο στόμα πρίν πάς να τους μιλήσεις.

Τώρα θα μου πεις γιατί ρε μαλάκα σε τσατ θα βρείς σωστή γκόμενα?

Η γνώμη μου είναι η εξής....γκόμενα απο το να μιλήσεις για λίγο μέχρι να τη πηδήξεις μπορείς να βρείς απο παντού..club,καφέ chat παντού και υπάρχουν και προσωπικές εμπειρίες πολλών απο δω μέσα.

Το θέμα είναι να βρείς μια σωστή κοπέλα όχι μόνο για να πηδήξεις αλλά να ταιριάζετε να ερωτευθείς και να κάνεις μια σχέση της προκοπής.Για μένα τέτοιες γνωριμίες γίνονται μέσα απο γνωστούς, τυχαία  ή ακόμη και σε μέρη που δε το περιμένεις...ακόμη και σε γλέντι γάμου π.χ. ή στη βιβλιοθήκη του Πανεπιστημίου σου,στη δουλειά σου.
 

Επισκέπτης
ποτε εγινε αυτο ρε τυπε?ειχα χτυπησει μια τετοια γκομενα τεταρτη βραδυ κατα τις 4 και την καταξεσκισα γιατι μου λεει με πηγε ενας μαλακας για καφε,για σινεμα,για ποτο και τελικα με αφησε αγαμητη.σε ευχαριστω ρε μεγαλε!

Μαλάκα αν είσαι 21 , όταν έγινε αυτό , δεν είχες τραβήξει ακόμη την πρώτη σου μαλακία και φώναζες τη μαμά σου και σου άλλαζε σεντόνια όταν είχες ονειρώξεις!
Στο Λύκειο ευτυχώς , ακόμη και τους χαζούς,
τους πάνε οι άλλοι κανά Σάββατο μεσημέρι στη Φυλής!
Και όταν λέμε ότι πήγα με την γκόμενα για καφέ,σινεμά , ποτό
(στα λέω για να μαθαίνεις , μπας και σε 10-20 χρόνια ρίξεις κανά αλβανάκι)
βρεθήκαμε κοντά στον κινηματογράφο , βγάλαμε εισητήρια , πλήρωσε ο καθένας το δικό του, πήγαμε για καφέ κοντά στο σινεμά , πλήρωσε ο καθένας τον δικο του και μετά το σινεμά απλά την πήγα με το αμάξι στο μπάρ , οπού ΚΑΙ ΕΚΕΙ πλήρωσε ο καθένας τα ποτά του και στη συνέχεια την πήγα σπίτι. Δεν χάλασα μία για την πάρτη της.

Στα λέω να μαθαίνεις,
να μην πετάς το μεροκαματο που σου δίνει κάθε βράδυ ο σουλβατζής
για το delivery ,
για να κερνάς Αλβανίδες._
Δεν γαμάς έτσι.
 

Επισκέπτης
Το θέμα είναι να βρείς μια σωστή κοπέλα όχι μόνο για να πηδήξεις αλλά να ταιριάζετε να ερωτευθείς και να κάνεις μια σχέση της προκοπής.Για μένα τέτοιες γνωριμίες γίνονται μέσα απο γνωστούς, τυχαία  ή ακόμη και σε μέρη που δε το περιμένεις...ακόμη και σε γλέντι γάμου π.χ. ή στη βιβλιοθήκη του Πανεπιστημίου σου,στη δουλειά σου.

Εδώ θέτεις το κλασσικό θέμα του "καθωσπρεπισμού".
Οι ελληνίδες όντως γουστάρουν προξενιό από γνωστούς.
Το θεωρούν πιο κυριλέ.
Το καμάκι το θεωρούν "αλήτικο".


Δες το στατιστικά όμως.
Βγες σε μερικά προξενιά.
Δες τι γκόμενες σου πασάρουν.
Στην καλύτερη περίπτωση μέτριες από εμφάνιση.
Στα δε υπόλοιπα προς τον ... πάτο.
Βασικά κάτι μαλακισμένες,
που θελουν καλό γαμπρό,
να παντρευτούν και να βγαίνουν με άλλους μαλάκες σαν αυτούς.

Τι πιθανότητες δίνεις η γκόμενα που θα σου γνωρίσει ο συμφοιτητής,
παντρεμένος/αρραβωνιασμένος/σε σχέση με μια μικροαστή μπάζο ή ημίμπαζο
(σχεδόν μέτρια στην καλύτερη)
και είναι χωριανή/ξαδέλφη/κολλητή της δικιάς του
να είναι μουνάρα , κλασσάτη , άνετη οικονομικά και ξύπνια;
Να βγείς μαζί της, να είσαι σε καφέ με 500 άτομα και να είναι η πιο μπάνικια γυναίκα εκεί μέσα;

@@ πιθανότητες ...

Και να σου κάτσει η γκόμενα του προξενιού,
όταν θα τη γαμάς για να χύσεις θα σκέφτεσαι τη μουνάρα με το στήθος μάρμαρο που είδες στην καφετέρια. Όταν ξεχαρμανιάσεις μετά από λίγο καιρό ,
θα πρέπει να σκέφτεσαι τη μουνάρα και για να σου σηκωθεί να της τον βάλεις
(στην μικροαστή γκόμενα του προξενιού).

Ο κάθε άνδρας έχει 500-1000-10.000 γνωστούς.
Αυτοί έχουν διαθέσιμες να του γνωρίσουν 5-10-100 γκόμενες.
ΠΑΝΤΑ χειρότερες από τις δικιές τους.
Αν ήταν καλύτερες , θα τις έπαιρναν αυτοί!!!!!!!!
Αυτές που σε τρελαίνουν ,
είναι άγνωστες.

Πως τις ρίχνεις;
Δεν υπάρχει φόρμουλα.
Πρέπει να προσπαθήσεις όμως.
Αν φροντίσεις να είσαι ψηλά,
δεν ασχολείσαι πολύ με μία συγκεκριμένη αν δεν δείξει αμέσως ενδιαφέρον
και δεν σε νοιάζουν οι προσπάθειες,
παρά μόνο τα νούμερα των επιτυχιών,
πάντα έχεις και επιτυχίες.

Το αν έχεις κονέ. κύκλο , προξενιά είναι για τους ασήμαντους.
Οι μάγκες που γαμάνε τις γυναίκες που χαζεύουν οι άλλοι,
ένα βράδυ πριν μπορεί να γύριζαν μόνοι τους.
Δεν κλαψομουνιάζουν ποτέ όμως!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom