Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Την μαζα... την ακολουθεις..και πας με τα νερα της. Οταν εχεις να κερδισεις κατι αρκετα σπουδαιο φανταζομαι.

Οπως ακριβως οι πολιτικοι που κερδιζουν την εξουσια τους.

Τωρα αν εσυ πας να ακολουθησεις την μαζα για να ριξεις μια γκομενα. Λυπαμαι αλλα αυτα που θα δαπανησεις ειναι περισσοτερα απο αυτα που θα κερδισεις... Αρα καταντας κοροιδο.
δεν ακολουθω την μαζα εγω. απλως αναφερω πως εχει η κατασταση οποιος θελει διαφωνη δεν υπαρχει προβλημα εγω ειπα την αποψη μου
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
Σχετικο και αυτο. Βασικα κοιταξε να δεις... ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ.

Αν βλεπεις πως η αλλη ειναι ενα κοριτσι το οποιο εκτιμαει πραγματα... δεν ειναι κακομαθημενο... δεν το παιζει νεοπλουτη (ενω ειναι ξεβρακωτη) και σε γενικες γραμμες εχει μια καλη εμφανιση αλλα και το μυαλο μεσα στο κεφαλι της... εκει πληρωνεις. Κερνας... και κανεις και πραγματα για να την ευχαριστησεις... Γιατι αξιζει τον κοπο... Αλλα αν η αλλη τωρα παει να στο παιξει ιστορια... και εγω βγαινω και εγω παω μπουζουκια και εγω χαλαω και εγω καλοπερναω... και εσυ δεν τα κανεις και εισαι ξενερωτος... ε εκει.. κατα 80% πρεπει να την στειλεις... αλλιως καθεσαι και κανεις αυτα που ειπε και ο ΤΕΡΜΙΝΕΙΤΟΡ και στο τελος εχεις καταντησει να παρεις καταναλωτικο η να βγαλεις καρτα για να μην εισαι ξενερωτος για χαρη της γκομενας 

Οι πουτανες ειναι ανεξαρτητο κεφαλαιο.. πας οποτε θες. Ειτε εχεις γκομενα ειτε δεν εχεις.

φιλε ουτε τα μπουζουκια μου αρεσουν ουτε καταναλωτικο εχω παρει.
απλως ανεφερα αυτο που εχω καταλαβει εγω μπορει να κανω λαθος αλλα και παλι την γνωμη μου ειπα.
γι'αυτο και δεν εχω κοπελα γιατι δεν κανω αυτα που κανουνε ολοι οι ελληνες
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ευτυχως που η καλη κοπελιτσα που εκτιμαει καποια πραγματα θα βρει εσενα..

Εγω μπορει να μην εχω το δικιο -> του να χαρακτηριζω αν ο τροπος με τον οποιο καποιοι διασκεδαζουν ειναι καραγκιοζιστικος η οχι.

Εσυ ομως απεναντιας οπως βλεπω...εχεις καθε δικαιωμα να ειρωνευεσαι και να μειωνεις καποιον απο την στιγμη που δεν τον ξερεις και καθολου μαλιστα (Δεν τον εχεις δει... δεν τον εχεις γνωρισει.. δεν ξερεις τι καλα στοιχεια μπορει να εχει πανω του η' σαν προσωπικοτητα). Επομενως η κριση σου δεν ειναι αντικειμενικη..


ΤΕΡΜΙΝΕΙΤΟΡ Δεν εκραξα την αποψη σου. Καθε αλλο... Απλα καποιες φορες θα πρεπει να βλεπουμε και τι "τιμη" παει να υψωσει η αλλη.

Η καλυτερα... αν υπαρχει σωστη συσχετιση μεταξυ "τιμης" και απαιτησεων και αυτων που προκειται να μας προσφερει σαν ανθρωπος. (Χαρακτηρας , Εμφανιση , Επιπεδο , Ψυχισμος κτλπ )

Για ορισμενες δεν αξιζει να σπαταλησεις χρονο
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
sadmain.jpg
 

Επισκέπτης
Εγω μπορει να μην εχω το δικιο -> του να χαρακτηριζω αν ο τροπος με τον οποιο καποιοι διασκεδαζουν ειναι καραγκιοζιστικος η οχι.

Εσυ ομως απεναντιας οπως βλεπω...εχεις καθε δικαιωμα να ειρωνευεσαι και να μειωνεις καποιον απο την στιγμη που δεν τον ξερεις και καθολου μαλιστα (Δεν τον εχεις δει... δεν τον εχεις γνωρισει.. δεν ξερεις τι καλα στοιχεια μπορει να εχει πανω του η' σαν προσωπικοτητα). Επομενως η κριση σου δεν ειναι αντικειμενικη..

τονισα την τελευταια σου προταση και κατεληξα σε αυτο το συμπερασμα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
τονισα την τελευταια σου προταση και κατεληξα σε αυτο το συμπερασμα.

Ναι οκ.. Αλλα δεν εισαι 100% σιγουρη πως αν ειχα μια τετοια γκομενα τελικα θα ηθελα να παω σε καποια Ιεροδουλη.

Καποιες φορες οι λεξεις ειναι αοριστες. Και απο το να το πεις μεχρι και να το κανεις απεχει αρκετα. (Που δεν το ειπα ακριβως ετσι οπως νομιζεις αλλα οκ )

Να αλλο ενα κακο... Βιαζεστε! Ειστε παρορμητικες.
 

Επισκέπτης
Οι πουτανες ειναι ανεξαρτητο κεφαλαιο.. πας οποτε θες. Ειτε εχεις γκομενα ειτε δεν εχεις.

(Που δεν το ειπα ακριβως ετσι οπως νομιζεις αλλα οκ )

Να αλλο ενα κακο... Βιαζεστε! Ειστε παρορμητικες.

εχμ, τι λεγαμε?
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
boldemort,telika file oloi oi plhroforikarioi eimaste idioi...

mia xara ta les ,ase twra thn maza isixi gt den proketai na allaksei ...

telika yparxoyn kai dyo treis eksipnoi se ayto to kratos...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
boldemort,telika file oloi oi plhroforikarioi eimaste idioi...

mia xara ta les ,ase twra thn maza isixi gt den proketai na allaksei ...

telika yparxoyn kai dyo treis eksipnoi se ayto to kratos...

χαχαχα... γραφε με ελληνικα ομως γιατι θα σε κραξουν.

Βελβυ.. ελα ενταξει. Μια κουβεντα ειπαμε. Αν ειναι να την δεσεις και κομπο τωρα...

Λες και τοσες γκομενες δεν εχουν παει με τους πρωην τους και δεν το εχουμε παρει χαμπαρι!
 

Επισκέπτης
Βελβυ.. ελα ενταξει. Μια κουβεντα ειπαμε. Αν ειναι να την δεσεις και κομπο τωρα...

Λες και τοσες γκομενες δεν εχουν παει με τους πρωην τους και δεν το εχουμε παρει χαμπαρι!

α ναι οκ. ας την κερατωσω λοιπον, γτ αααα η καριολα μπορει να κανει τα ιδια. αλλα εγω ειμαι πιο μαγκας οποτε θα το κανω πρωτος.
οταν σιχαινεσαι και καταδικαζεις μια συμπεριφορα, δεν κανεις τα ιδια απλα για να μην πιαστεις κοροιδο, ακομα κι αν οι πιθανοτητες ειναι εναντιον σου.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
α ναι οκ. ας την κερατωσω λοιπον, γτ αααα η καριολα μπορει να κανει τα ιδια. αλλα εγω ειμαι πιο μαγκας οποτε θα το κανω πρωτος.
οταν σιχαινεσαι και καταδικαζεις μια συμπεριφορα, δεν κανεις τα ιδια απλα για να μην πιαστεις κοροιδο, ακομα κι αν οι πιθανοτητες ειναι εναντιον σου.

Το προβλημα σε εισαγωγικα ειναι οτι εγω δεν ειπα πουθενα πως θα κερατωνα καποια λογω του φοβου μου μηπως το κανει πρωτη. Αλλα βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασματα. Το θεμα του κερατωματος ειναι ΠΟΛΥΥΥΥ μεγαλο... Καταρχην δεν εχω φοβιες μηπως με κερατωσει καποια. Η' προσπαθω να μην εχω...

Οκ αφησα ανοιχτο το ενδεχομενο του να επισκεφτω καποια Πουτανα ακομα και σε περιοδο σχεσης αλλα αυτο δεν σημαινει πως τελικα θα το εκανα κιολας.
Παντως θα προτιμουσα αν ηταν να την κερατωσω να το κανω με Πουτανα παρα με την Κολλητη της. (Οπως κανουν οι περισσοτεροι και οι περισσοτερες)

Οσο για τις πιθανοτητες... εσυ τις δημιουργεις. Αν κανεις πχ την αλλη να σε ερωτευτει.. ειναι σχεδον αδυνατο να σε κερατωσει απο την στιγμη που θα εχει εσενα συνεχεια στο μυαλο της.


 

Επισκέπτης
Το προβλημα σε εισαγωγικα ειναι οτι εγω δεν ειπα πουθενα πως θα κερατωνα καποια λογω του φοβου μου μηπως το κανει πρωτη. Αλλα βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασματα. Το θεμα του κερατωματος ειναι ΠΟΛΥΥΥΥ μεγαλο... Καταρχην δεν εχω φοβιες μηπως με κερατωσει καποια. Η' προσπαθω να μην εχω...

Οσο για τις πιθανοτητες... εσυ τις δημιουργεις. Αν κανεις πχ την αλλη να σε ερωτευτει.. ειναι σχεδον αδυνατο να σε κερατωσει απο την στιγμη που θα εχει εσενα συνεχεια στο μυαλο της.

ρε μην τα γυρνας!!
λες οτι θες μια γκομενα που να σε εκτιμαει, και μετα στο ιδιο ποστ λες οτι στις πουτανες πας οποτε θελεις, ειτε εχεις σχεση ειτε οχι. αυτο σχολιασα!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ρε μην τα γυρνας!!
λες οτι θες μια γκομενα που να σε εκτιμαει, και μετα στο ιδιο ποστ λες οτι στις πουτανες πας οποτε θελεις, ειτε εχεις σχεση ειτε οχι. αυτο σχολιασα!

Ναι εκεινο που δεν μπορεις εσυ να καταλαβεις... ειναι οτι σε αυτη την προταση που σχολιασες το πρωτο σκελος (αυτο με την εκτιμηση) ειναι ΣΙΓΟΥΡΟ... ενω το δευτερο (αυτο με τις πουτανες) μπορει και να ΜΗΝ ειναι.

Ειπα πως απλα πας οποτε θελεις... ειτε εχεις σχεση ειτε δεν εχεις.... αυτο δεν σημαινει πως θα πηγαινα κιολας. Και αυτη τη στιγμη ας πουμε που μιλαμε εχω ΚΑΙΙΙΙΙΡΟ να παω.Ακομα και αν το υποστηριζω.... Μην εισαι και Απολυτη... Αστο λιγο φλου... αμεσως να καταληξεις σε ενα συμπερασμα.. που αυριο μπορει να αλλαξει

Και οσο για το κερατωμα... στα αρχιδια μου. Ακομα και αν το κανει και πρωτη κιολας ... και στα γρηγορα και τα παντα. Λες και εγω αν το ειχα σκοπο δεν θα την προλαβαινα... η δεν θα το εκανα.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
μπα, χαρα δεν θα δειτε.
Γιατι μπορει να γουσταρω μπαζα αλλα ειμαι γνησια ελλεηνιδα  ;)
χαλια συμπεριφορα λέμε....

Στη συμπεριφορά καλή είσαι..... Αλλά τα σαπάκια τα κυκλοφορείς! :birdman:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Αν και εγώ πλέον είμαι παντρεμένος και δεν παίζω φόρα-παρτίδα,
με βάση τις εμπειρίες που είχαν πριν ... παντρευτώ (πριν 3,5 χρόνια)
τα μπαρ/κλαμπ/μπουζούκια/καφετέριες και λοιπά ξενυχτάδικα
είναι τα ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΜΕΡΗ  για καμάκι.Γιατί εκεί οι γκόμενες το περιμένουν
και έχουν έτοιμες χυλόπιτες , πριν δουν ποιός την πέφτει.

Τη γυναίκα μου την είδα πρώτη φορά σε διάδρομο πολυκατοικίας με γραφεία.
Κοιταχτήκαμε , μου χαμογέλασε και την περίμενα "τυχαία" από κάτω.
Της ζήτησα το τηλέφωνό της και μου το έδωσε.
ετσι ακριβως...
ειναι σα να πηγαινεις για ψαρεμα και να ταρασσεις τα νερα...
οι γκομενες σε τετοια μερη(ειδικα οι μπανικες) αναμενουν την κινηση σου..
το πιθανοτερο ειναι να εχει κανει καποιος κινηση πριν απο σενα...
με αυξημενη λοιπον την αυτοπεποιθηση της απο την/τις προηγουμενη/νες χυλοπιτα/τες που'χει ριξει,σε φερνει αντιμετωπο με ενα δυσκολο εγχειρημα...
συνηθως οταν απο μια παρεα μου αρεσει μια,κερναω ποτο τη διπλανη της,που σχεδον παντα ειναι λιγοτερο εμφανισιμη...
ενα ωραιο κολπο για να μπω στην παρεα τους και να μπριζωσω την <<ωραια>>,βαζοντας τη σε αμφιβολιες....
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ποτε εγινε αυτο ρε τυπε?ειχα χτυπησει μια τετοια γκομενα τεταρτη βραδυ κατα τις 4 και την καταξεσκισα γιατι μου λεει με πηγε ενας μαλακας για καφε,για σινεμα,για ποτο και τελικα με αφησε αγαμητη.σε ευχαριστω ρε μεγαλε!

και γαμω τα ενηλικα ποστ λεμε  :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ετσι ακριβως...
ειναι σα να πηγαινεις για ψαρεμα και να ταρασσεις τα νερα...
οι γκομενες σε τετοια μερη(ειδικα οι μπανικες) αναμενουν την κινηση σου..
το πιθανοτερο ειναι να εχει κανει καποιος κινηση πριν απο σενα...
με αυξημενη λοιπον την αυτοπεποιθηση της απο την/τις προηγουμενη/νες χυλοπιτα/τες που'χει ριξει,σε φερνει αντιμετωπο με ενα δυσκολο εγχειρημα...
συνηθως οταν απο μια παρεα μου αρεσει μια,κερναω ποτο τη διπλανη της,που σχεδον παντα ειναι λιγοτερο εμφανισιμη...
ενα ωραιο κολπο για να μπω στην παρεα τους και να μπριζωσω την <<ωραια>>,βαζοντας τη σε αμφιβολιες....

+111

Epipleon se auta ta merh opws eipes kai esu mia mpaniki gomena perimenei tin kinisi sou... enw apo alla merh kati tetoio den paizei toso...opote tha tin aifnidiaseis... kati to opoio an to xeiristeis kala tha metavei pros ofelos sou

P.S Sorry gia ta greeklish magkes.. alla trexw Linux auti ti stigmi : P
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ποτε εγινε αυτο ρε τυπε?ειχα χτυπησει μια τετοια γκομενα τεταρτη βραδυ κατα τις 4 και την καταξεσκισα γιατι μου λεει με πηγε ενας μαλακας για καφε,για σινεμα,για ποτο και τελικα με αφησε αγαμητη.σε ευχαριστω ρε μεγαλε!

Tis Ellehnides lete...alla kai eseis den pate pisw.

Klassikos Ellehnas.. Pikarei ton allon epeidi kai kala tou pidikse tin gomena.

O antras o sigouros kanei tin douleia tou xwris na griniazei kai na kokoreuete. Oloi oi alloi pou to kanoun auto einai anasfaleis kai gia ta klammata to oti tous ekatse mia gomena kai tin pidiksan kapws kali dn leei kati auto...(tha itan kai auti pio ilithia apo autous) tha ksanakanoun na doun gomena me ayta ta muala tin alli dekaetia pali.

Mia megali eu8ini gia tin katastash twn Ellehnidwn pistevw feroun kai oi adres autou tou topou kata ena 40% oposdipote. to allo 30% ok proerxete apo tin tileorash...

AN den htan orismenoi kai toso MLKES den tha tis eixan oute kakomathei... oute tha tis eixan gemisei dusareskeia.. ekdikitikotita ktlp ktlp
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
Ήμουν χτες σε ένα παγκάκι κ' άραζα με μια παρέα νομίζω.
Και ήρθε ένα καλό γκομενάκι δίπλα μου, και πριν το καταλάβω
ανταλλάσαμε γλώσσες..Μετά αμέσως στο 315 που έμενα τότε, αν και παραλίγο
να μπούμε σε λάθος δωμάτιο, και μόλις έκλεισε η πόρτα

ΞΥΠΝΗΣΑ γαμώ το κέρατο το τράγιο.

Και γαμώ το όνειρο, μου έφτιαξε το κέφι.

Να πάει στο διάολο το internet, η πραγματική ζωή δεν θέλει ηλεκτρικό ρεύμα.

Μέρες συμμπουρδελιάρηδες.
 

mparmpoutsala

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
484
Like
0
Πόντοι
1
συνηθως οταν απο μια παρεα μου αρεσει μια,κερναω ποτο τη διπλανη της,που σχεδον παντα ειναι λιγοτερο εμφανισιμη...
ενα ωραιο κολπο για να μπω στην παρεα τους και να μπριζωσω την <<ωραια>>,βαζοντας τη σε αμφιβολιες....

Καλό κολπάκι, αλλά φαντάζομαι η ξενέρα που θα φάει η διπλανή αυτής που σ'αρέσει
θα περιλαμβάνεται στις "παράπλευρες(κυριολεκτικά) απώλειες" ε;...

Και πάλι δεν νομίζω πως θα το έκανα ούτε πως θα το κάνω. Αφενός δεν γουστάρω
να χώνομαι σε παρέες, αφετέρου, προτιμώ ντιρεκτ χτυπήματα. Κ' έτσι συνήθως
προτιμώ μοναχικούς στόχους.

P.S Sorry gia ta greeklish magkes.. alla trexw Linux auti ti stigmi : P

Δικιολογίες, κ' άλλοι τρέχουν Λίνουξ :P
Σε συγχωρώ όμως γιατί είσαι εντάξει τυπος  :grin:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom