Νέα

Γλυκά Πονούσε το Μαχαίρι !!! Αυτογνωσία και ''θεραπεία''.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
Mindreader

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.334
Πόντοι
28.786
ποιο ειναι το νοημα του γεροντοερωτα ομως???και η δυναμη του ??προσπαθει ο <<γερος>> να αποδειξει στον ιδιο και στους φιλους του οτι μπορει να  μαμαει ακομα και τρεχει πισω απο την καθε γκομενα και  χαλαει λεφτα .Παρα πολλα τα παραδειγματα ,η επιβεβαιωση του εγω

Στον εαυτό του μπορεί να αποδείξει ότι μπορεί ακόμη να γαμάει χρησιμοποιόντας πουτάνες. Δεν χρειάζεται να ερωτευθεί για να το κάνει.

Στους φίλους του μπορεί να επιβεβαιωθεί χρησιμοποιόντας ώσ ''τρόπαια'' βιζιτούδες και εσκορτούδες. Υπάρχουν πολλές που βγαζουν εισόδημα στη συγκεκριμένη ''διατεταγμένη υπηρεσία ''.  Πάλι δεν χρειάζεται να ερωτευθεί για να το πετύχει

Οταν όμως κάποιος φτάνει στο σημείο να απορίπτει ( μαλακωδώς κατα την άποψή μου ) την γυναίκα του τα παιδιά του τους συγγενείς του, τη ζωή του όλη για τα μάτια μιας μπεμπέκας τότε μάλλον κάτι άλλο πιο ισχυρό που δεν μπορεί να κοντρολάρει του συμβαίνει. Για αυτό μιλάμε !!


 

charout

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2015
Μηνύματα
564
Like
38
Πόντοι
6
Στον εαυτό του μπορεί να αποδείξει ότι μπορεί ακόμη να γαμάει χρησιμοποιόντας πουτάνες. Δεν χρειάζεται να ερωτευθεί για να το κάνει.

Στους φίλους του μπορεί να επιβεβαιωθεί χρησιμοποιόντας ώσ ''τρόπαια'' βιζιτούδες και εσκορτούδες. Υπάρχουν πολλές που βγαζουν εισόδημα στη συγκεκριμένη ''διατεταγμένη υπηρεσία ''.  Πάλι δεν χρειάζεται να ερωτευθεί για να το πετύχει

Οταν όμως κάποιος φτάνει στο σημείο να απορίπτει ( μαλακωδώς κατα την άποψή μου ) την γυναίκα του τα παιδιά του τους συγγενείς του, τη ζωή του όλη για τα μάτια μιας μπεμπέκας τότε μάλλον κάτι άλλο πιο ισχυρό που δεν μπορεί να κοντρολάρει του συμβαίνει. Για αυτό μιλάμε !!
Εχεις δικιο κρινω απο τον εαυτο μου ,με το δικο μου σκεπτικο το βλεπω παραλογο αλλα υπαρχουν τετοιοι τυποι παρα πολλοι που παρασυρονται απο μια μπεμπεκα η και οχι μπεμπεκα και τρεχουν πισω της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom