Νέα

Γλωσσόφιλα και πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
ωραια, εστω ετσι. Στατιστικα με οσες εχει παει καποιος ποσες απο αυτες φιλιοντουσαν μαζι σας? 20%?  30%, 60%, ποσο? Μιλαω αποκλειστικα για Στουντιο.  εχω εμπειριες παρα πολλες με τανες, απλα απεχω τα τελευταια 2-3 χρονια κι εχω χασει επεισοδια καθως ημουν εκτος Αθηνας. και παλι ευχαριστω για τις απαντησεις.
Kαι με cg εχεις πιθανοτητες πολλες να φιλησεις μαζι με τα ct οπως ειπε ο action man comando,αλλα συναμα εχεις πολλες πιθανοτητες να κολλησεις μικροβια.
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
μαλακια ειναι το γλωσοφιλο με πορνη :-
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Θελει να εχει την αισθηση οτι ειναι με την γκομενα κι οχι με επαγγελματια...Να μην του μεινει η αισθηση οτι ειναι με μια απο τιs "αλλεs"....αλλα αυτο ειναι ασυμβιβαστο...Οποτε αs μεινει με τον δεσμο του....εκει κολαει
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Εξηγήστε μου ένα πράγμα σας παρακαλώ!!Πώς γινεται να υπάρχουν άτομα που φιλάνε στο στόμα την Αντριάννα στο Διδύμου 20 η οποία κάνει ακάποτο???????
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
μαλλον ειναι σαν το νικ σου....
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Εξηγήστε μου ένα πράγμα σας παρακαλώ!!Πώς γινεται να υπάρχουν άτομα που φιλάνε στο στόμα την Αντριάννα στο Διδύμου 20 η οποία κάνει ακάποτο???????
Δεν ...χωραει εξηγηση εδω...Απλα το κανουνε....γιατι πετανε στα ουρανια...Παντωs γινονται κοινωνικοι....μιαs και μ αυτο τον τροπο αθελα τουs(???)  φιλησανε και τουs προηγουμενουs.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kamenosentelws

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
μαλλον ειναι σαν το νικ σου....

Μα και καμένοι να είναι δεν εξηγείται αυτή η συμπεριφορά!!Είμαι κατά του να φιλάς μια τάνα στο στόμα αλλα πόσο μάλλον όταν κάνει και ακάποτα!!!Δηλαδή εκεί που βάζεις εσύ την γλώσσα σου έχει χύσει κάποιος πριν 10 λεπτά!!
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
Μα και καμένοι να είναι δεν εξηγείται αυτή η συμπεριφορά!!Είμαι κατά του να φιλάς μια τάνα στο στόμα αλλα πόσο μάλλον όταν κάνει και ακάποτα!!!Δηλαδή εκεί που βάζεις εσύ την γλώσσα σου έχει χύσει κάποιος πριν 10 λεπτά!!
:jerking: :jerking: :jerking:
 

bisbas

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2009
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
εγω ξερω εναν που γουσταρει να φιλαει τη λαουρα στη προμηθεως !!!!!!
 

alan(1)

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
46
Like
12
Πόντοι
0
η Αντριαννα εκανε καλο και αργο γλωσσοφυλο, εφυγε ομως...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Που πήγε?Νομίζω οτι μεταφέρθηκε ή κάνω λάθος?

Δουλευει πρωινες ωρες, εννιοτε κανει και διπλοβαρδια στο Διδυμου 18 (το επανω - αυτο που ειναι διπλα στο μαγαζι που δουλευε)

Τελευταια φορα που την πετυχα εκει ηταν πριν 10 μερες περιπου.

Αν και παλι δεν την βρεις ρωτα την τσατστα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Μας κανει μεγαλη απορια (και φυσικο ειναι) το γλωσσοφιλο.

Το 69, αραγε ειναι λιγοτερο "παραξενο" ???

:huh:  :huh:  :huh:  :huh:  :huh:  :huh:  :huh:
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
ΝΑ σας πω και εγώ  κάτι για τα γλωσσόφιλα. Πέρα από το θέμα σιχασιάς ή όχι , ιατρικά είναι πολύ δύσκολο να κολλήσεις αρρώστια από γλωσσόφιλο , αν δεν έχεις ουλίτιδα ή κάποια αφθα ή πληγή στο στόμα η στα χείλη. Αν πραγματικά έχεις τέλεια στοματική υγεία , δεν κολλάς ούτε καν AIDS . Γιατί τα μικρόβια δεν περνάνε στην κυκλοφορία του σώματος , και μέσω τις πεπτικής οδού δύσκολα επιβιώνουν μικρόβια.Όχι πως εγκρίνω την τακτική αλλά , να λέμε και τον αντίλογο . Σάμπως στα εστιατόρια και στα καφέ , τι νομίζετε έχουν την τέλεια καθαριότητα όλοι τους . Ε ρε σαλάκια και σπερματάκια δια μεταφοράς  , που έχουμε φάει όλοι. Σαν έχουμε ανταλλάξει γλωσσόφιλα με πολλά άγνωστα άτομα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Σάμπως στα εστιατόρια και στα καφέ , τι νομίζετε έχουν την τέλεια καθαριότητα όλοι τους . Ε ρε σαλάκια και σπερματάκια δια μεταφοράς  , που έχουμε φάει όλοι. Σαν έχουμε ανταλλάξει γλωσσόφιλα με πολλά άγνωστα άτομα
Καλα τα σαλακια,αλλα ρε παικτη, τα σπερματακια στα εστιατορια και στα καφε πώς να βρεθηκαν;Μηπως μπερδευτηκες με το φραπε των στριπ;
 

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Σκέψου το εξής σενάριο ( το οποίο είναι βασισμένο σε δική μου πραγματική ιστορία) Παλιότερα είχα μια γκόμενα η οποία ήταν πολύ σκυλί , και δεν κώλωνε σε τίποτα σε σχέση με το σεξ. Ένα πρωί νωρίς πήγαμε για καφέ ,και περιμέναμε κάποια άτομα  για να πάμε εκδρομούλα. Τα τσογλάνια αποκοιμήθηκαν και θα αργούσαν και στο καφέ ήμασταν στο πάνω όροφο μόνοι μας . Είχα τις πρωινές γκάβλες μου και με τα πολλά βρέθηκε  ο πούτσος μου στο στόμα της κοπέλας μου . Πιτσιρικάς τότε τελείωσα εντός πεντάλεπτου  , και η μερακλού φίλη μου τα κατάπιε στο στοματάκι της . Ε η κοπέλα τότε ήπιε και από το ποτηράκι της και λίγο νεράκι ( οπότε φαντάζομαι κάποια σπερματάκια μεταφέρθηκαν στο ποτηράκι) . Η πλάκα είναι ότι ήρθε αργότερα και η φίλη της και ήπιε και αυτή από το ποτηράκι που είχαν ακουμπήσει τα πιπομένα χειλάκια της κοπέλας μου. Οπότε σκέψου πόσες γκόμενες με τα φρεσκοχυμένα χειλάκια τους έχουν πιει νεράκι από ποτηράκι. Σκέψου και πόσο καλά μπορεί να πλένει τα ποτήρια ένας κακοπληρωμένος λαντζιέρης ,και πόση αντοχή έχουν τα σπερματάκια.Έχω άδικο ?
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Σκέψου το εξής σενάριο ( το οποίο είναι βασισμένο σε δική μου πραγματική ιστορία) Παλιότερα είχα μια γκόμενα η οποία ήταν πολύ σκυλί , και δεν κώλωνε σε τίποτα σε σχέση με το σεξ. Ένα πρωί νωρίς πήγαμε για καφέ ,και περιμέναμε κάποια άτομα  για να πάμε εκδρομούλα. Τα τσογλάνια αποκοιμήθηκαν και θα αργούσαν και στο καφέ ήμασταν στο πάνω όροφο μόνοι μας . Είχα τις πρωινές γκάβλες μου και με τα πολλά βρέθηκε  ο πούτσος μου στο στόμα της κοπέλας μου . Πιτσιρικάς τότε τελείωσα εντός πεντάλεπτου  , και η μερακλού φίλη μου τα κατάπιε στο στοματάκι της . Ε η κοπέλα τότε ήπιε και από το ποτηράκι της και λίγο νεράκι ( οπότε φαντάζομαι κάποια σπερματάκια μεταφέρθηκαν στο ποτηράκι) . Η πλάκα είναι ότι ήρθε αργότερα και η φίλη της και ήπιε και αυτή από το ποτηράκι που είχαν ακουμπήσει τα πιπομένα χειλάκια της κοπέλας μου. Οπότε σκέψου πόσες γκόμενες με τα φρεσκοχυμένα χειλάκια τους έχουν πιει νεράκι από ποτηράκι. Σκέψου και πόσο καλά μπορεί να πλένει τα ποτήρια ένας κακοπληρωμένος λαντζιέρης ,και πόση αντοχή έχουν τα σπερματάκια.Έχω άδικο ?

Πολυ σιχαμενη η φιλη σου,το νερο τι το ηθελε μετα,για να χωνεψει το σπερμα σου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom