Νέα

Γλωσσόφιλα και πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KRATOS

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Σοφία που την εβρισκες στο Φυήσ 54,κοντο ξανθό με μικρό στήθος
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.375
Like
4.565
Πόντοι
456
Καλησπερα στο φορουμ.
Αν μπορει καποιος να με πληροφορησει ποιες απο τις κοπελες που ειναι σε στουντιο φιλιουνται στο στομα με τους πελατες. Εχω αυτη την ιδιαιτεροτητα οταν κανω σεξ με καποια. Αν δεν φιλιομαστε, ξενερωνω. Για να μην παει λοιπον χαμενος κοπος και χρημα, για το λογο αυτο σας ρωταω. Αν δεν θελει καποιος να γραψει δημοσια ας στειλει ΠΜ.
ευχαριστω...

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Καλησπερα στο φορουμ.
Αν μπορει καποιος να με πληροφορησει ποιες απο τις κοπελες που ειναι σε στουντιο φιλιουνται στο στομα με τους πελατες. Εχω αυτη την ιδιαιτεροτητα οταν κανω σεξ με καποια. Αν δεν φιλιομαστε, ξενερωνω. Για να μην παει λοιπον χαμενος κοπος και χρημα, για το λογο αυτο σας ρωταω. Αν δεν θελει καποιος να γραψει δημοσια ας στειλει ΠΜ.
ευχαριστω...
Λαθος ερωτηση φιλαρακι. Και να το κανει καποια κοπελα το κανει εκει που θελει. Σε ολους καμμια.
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Λαθος ερωτηση φιλαρακι. Και να το κανει καποια κοπελα το κανει εκει που θελει. Σε ολους καμμια.
Να ακούς τον ΚΟΜΑΝΤΟ. Οι κοπέλες δεν το κάνουν έτσι. Δεν το πληρώνεις αυτό. Αν της κάνεις κλικ, αν σε συμπαθεί, εξαρταται απο πολλά...
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
σωστοσ ο κομμαντο  :rockon: :rockon:
Και να μην περιμενει να του το πουν κι ολας. Εγω δεν θα το ελεγα ποτε κατι τετοιο. Εκθετεις την κοπελα οταν σου δινει κατι παραπανω απ' οτι πρεπει. ;) ;) ;)
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Και να μην περιμενει να του το πουν κι ολας. Εγω δεν θα το ελεγα ποτε κατι τετοιο. Εκθετεις την κοπελα οταν σου δινει κατι παραπανω απ' οτι πρεπει. ;) ;) ;)
έτσι. αυτά εξάλλου είναι οι "οικειότητες" που αναπτύσσονται και μένουν μυστικά...
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Καλησπερα στο φορουμ.
Αν μπορει καποιος να με πληροφορησει ποιες απο τις κοπελες που ειναι σε στουντιο φιλιουνται στο στομα με τους πελατες. Εχω αυτη την ιδιαιτεροτητα οταν κανω σεξ με καποια. Αν δεν φιλιομαστε, ξενερωνω. Για να μην παει λοιπον χαμενος κοπος και χρημα, για το λογο αυτο σας ρωταω. Αν δεν θελει καποιος να γραψει δημοσια ας στειλει ΠΜ.
ευχαριστω...

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
Αν θες φιλακια μονο απο τα ct θα παρεις συγουρα. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
Και να μην περιμενει να του το πουν κι ολας. Εγω δεν θα το ελεγα ποτε κατι τετοιο. Εκθετεις την κοπελα οταν σου δινει κατι παραπανω απ' οτι πρεπει. ;) ;) ;)
ναι ρε φιλε εννοειται!εγω ψαχνομουνα για κατι τετοιο και το βρηκα μονοσ μου.συμφονω και με τον πιτσιρικο ;) ;) ;)
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
έτσι. αυτά εξάλλου είναι οι "οικειότητες" που αναπτύσσονται και μένουν μυστικά...
ο αληθινος αντρας κατι τετοια τα παιρνει στον ταφο του πιτσιρικο. Τα εν οικω μη εν δημω ποτε. ;) ;) ;)
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
ναι ρε φιλε εννοειται!εγω ψαχνομουνα για κατι τετοιο και το βρηκα μονοσ μου.συμφονω και με τον πιτσιρικο ;) ;) ;)
Παιζουν πολλα για να παρεις κατι τετοιο και το πρωτο ειναι θεμα χημειας ειτε απο την αρχη η γνωριζοντας σε καλυτερα με το καιρο. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
ο αληθινος αντρας κατι τετοια τα παιρνει στον ταφο του πιτσιρικο. Τα εν οικω μη εν δημω ποτε. ;) ;) ;)
τα γλωσσοφιλα ειναι τελειοσ προσωπικο θεμα.αν διαφημισεισ καποια με αυτον τον τροπο θα πηγαινουν ολοι κουτσοι στραβοι να τη φιλανε! ;) ;) ;)
 

DIMITRIS41

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
549
Κριτικές
13
Like
6
Πόντοι
1.997
ο αληθινος αντρας κατι τετοια τα παιρνει στον ταφο του πιτσιρικο. Τα εν οικω μη εν δημω ποτε. ;) ;) ;)
στην μπουρδελο-ζωη μου μονο μια φορα μου ετυχε πριν 10 + χρονια με μια ρουμανα γλυκουλα και ηρθε πολυ αυθορμητα και απο της 2 πλευρες σε ιεραπολστολικη σταση!!!!!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Παιζουν πολλα για να παρεις κατι τετοιο και το πρωτο ειναι θεμα χημειας ειτε απο την αρχη η γνωριζοντας σε καλυτερα με το καιρο. :rockon: :rockon: :rockon:
θέμα χημείας. έθηξες κάτι σημαντικό. οι περισσότεροι δεν καταλαβαίνουν πως και οι κοπέλες είναι γυναίκες, δηλαδή κάποια που δεν αρέσει σε μένα μπορεί για σένα να' ναι θησαυρός.
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom