Νέα

Γλωσσόφιλα και πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
ρε ούτε να συνενοηθούμε σαν άνθρωποι δεν μπορούμε με της μαλακίες που πετάτε . έλα ρε bull_ έχεις δει καπότα σε διάσταση σακούλας άμα είναι έτσι πες το μου και εμένα που να το δω .
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ακομα φιλατε πουτανες;;; το ν; βρειτε καμια γκομενα να μην εχετε και τετοιες αποριες δεν παιζει ε;
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
ρε ούτε να συνενοηθούμε σαν άνθρωποι δεν μπορούμε με της μαλακίες που πετάτε . έλα ρε bull_ έχεις δει καπότα σε διάσταση σακούλας άμα είναι έτσι πες το μου και εμένα που να το δω .
Aμα δε μπορεις να καταλαβεις μια παρομοιωση αστο δε πειραζει..στο επομενο επεισοδιο παλι κοντα σας..
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
ρε ούτε να συνενοηθούμε σαν άνθρωποι δεν μπορούμε με της μαλακίες που πετάτε . έλα ρε bull_ έχεις δει καπότα σε διάσταση σακούλας άμα είναι έτσι πες το μου και εμένα που να το δω .
Χαλάρωσε και ξαναδιάβασε αυτά που γράφουμε πιο προσεκτικά,θα καταλάβεις τι εννοώ κι εγώ και τα άλλα παιδιά...εσύ κόλησες στη σακούλα και την κουράδα..φιλικά σου το λέω!!!
Α και πού'σαι...καπότα στο μέγεθος σακούλας μπορεί να μην έχω δει...αλλά κουράδες μπόλικες :2funny:
 

Επισκέπτης
ακομα φιλατε πουτανες;;; το ν; βρειτε καμια γκομενα να μην εχετε και τετοιες αποριες δεν παιζει ε;
αντε ρε λυσε καμμια εξισωση..που θα βρουμε και γκομενες....τι να τις κανουμε οταν εχουμε πουτανες ???
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Aμα δε μπορεις να καταλαβεις μια παρομοιωση αστο δε πειραζει..στο επομενο επεισοδιο παλι κοντα σας..
εγώ μπορώ να καταλάβω τα επιχειρήματα σας . Εσύς μπορείτε ?
Χαλάρωσε και ξαναδιάβασε αυτά που γράφουμε πιο προσεκτικά,θα καταλάβεις τι εννοώ κι εγώ και τα άλλα παιδιά...εσύ κόλησες στη σακούλα και την κουράδα..φιλικά σου το λέω!!!
Α και πού'σαι...καπότα στο μέγεθος σακούλας μπορεί να μην έχω δει...αλλά κουράδες μπόλικες :2funny:
μέχρι και με σκατά μπλέξατε .
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
αντε ρε λυσε καμμια εξισωση..που θα βρουμε και γκομενες....τι να τις κανουμε οταν εχουμε πουτανες ???

πολλα λες μικρο μου πονυ και ερχεσαι σε αντιθεση με παλιοτερα λεγομενα σου  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom