Νέα

Γλωσσόφιλα και πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
τα γλωσσοφιλα ειναι τελειοσ προσωπικο θεμα.αν διαφημισεισ καποια με αυτον τον τροπο θα πηγαινουν ολοι κουτσοι στραβοι να τη φιλανε! ;) ;) ;)
Οχι να την φιλανε αλλα να ζητανε φιλια οποτε την εκθετεις. Οποτε θα σου κοψει και την καλημερα μετα. ;) ;) ;)
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.375
Like
4.565
Πόντοι
456
ξαναρωταω λοιπον κι ελπιζω να μην παρεξηγηθω.
ποιες κοπελες δεν εχουν ιδιαιτερο προβλημα να φιληθουν με πελατες.
η εστω, ποιες ειναι αυτες που δεν το κανουν ποτε. Εστω ετσι ισως βγαλω καποιο συμπερασμα πριν τις επισκεφτω. Φυσικα ειμαι κανονικος σε εμφανιση, καλοντυμενος, παντα καθαρος και ξυρισμενος, κλπ. Ειναι προυποθεση νομιζω τα προηγουμενα αν θελεις καποια να φιληθει μαζι σου.
ευχαριστω
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
στην μπουρδελο-ζωη μου μονο μια φορα μου ετυχε πριν 10 + χρονια με μια ρουμανα γλυκουλα και ηρθε πολυ αυθορμητα και απο της 2 πλευρες σε ιεραπολστολικη σταση!!!!!
Εγω δεν λεω. ;) ;) ;)
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
ξαναρωταω λοιπον κι ελπιζω να μην παρεξηγηθω.
ποιες κοπελες δεν εχουν ιδιαιτερο προβλημα να φιληθουν με πελατες.
η εστω, ποιες ειναι αυτες που δεν το κανουν ποτε. Εστω ετσι ισως βγαλω καποιο συμπερασμα πριν τις επισκεφτω. Φυσικα ειμαι κανονικος σε εμφανιση, καλοντυμενος, παντα καθαρος και ξυρισμενος, κλπ. Ειναι προυποθεση νομιζω τα προηγουμενα αν θελεις καποια να φιληθει μαζι σου.
ευχαριστω
δε σε εχουμε παρεξυγησει εσυ δε δινεισ σημασια σε αυτα που γραφουμε!!!
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
ξαναρωταω λοιπον κι ελπιζω να μην παρεξηγηθω.
ποιες κοπελες δεν εχουν ιδιαιτερο προβλημα να φιληθουν με πελατες.
η εστω, ποιες ειναι αυτες που δεν το κανουν ποτε. Εστω ετσι ισως βγαλω καποιο συμπερασμα πριν τις επισκεφτω. Φυσικα ειμαι κανονικος σε εμφανιση, καλοντυμενος, παντα καθαρος και ξυρισμενος, κλπ. Ειναι προυποθεση νομιζω τα προηγουμενα αν θελεις καποια να φιληθει μαζι σου.
ευχαριστω
Εχεις παει μεχρι τώρα με κάποια κοπέλα?
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
ξαναρωταω λοιπον κι ελπιζω να μην παρεξηγηθω.
ποιες κοπελες δεν εχουν ιδιαιτερο προβλημα να φιληθουν με πελατες.
η εστω, ποιες ειναι αυτες που δεν το κανουν ποτε. Εστω ετσι ισως βγαλω καποιο συμπερασμα πριν τις επισκεφτω. Φυσικα ειμαι κανονικος σε εμφανιση, καλοντυμενος, παντα καθαρος και ξυρισμενος, κλπ. Ειναι προυποθεση νομιζω τα προηγουμενα αν θελεις καποια να φιληθει μαζι σου.
ευχαριστω
Και σου ξανααπανταω. Κατι τετοιο δεν δεινει καμμια κοπελα στα studio μονο αν εκεινη την ωρα φαει φλασκια με την παρτη σου. Ερχεται δε μονο του. Μην το ζητησεις γιατι θα το καψεις. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Και σου ξανααπανταω. Κατι τετοιο δεν δεινει καμμια κοπελα στα studio μονο αν εκεινη την ωρα φαει φλασκια με την παρτη σου. Ερχεται δε μονο του. Μην το ζητησεις γιατι θα το καψεις. :rockon: :rockon: :rockon:
μπας και δεν έχει παει ποτέ σε καμια κοπέλα?
 

Επισκέπτης
Λαθος ερωτηση φιλαρακι. Και να το κανει καποια κοπελα το κανει εκει που θελει. Σε ολους καμμια.


Και σου ξανααπανταω. Κατι τετοιο δεν δεινει καμμια κοπελα στα studio μονο αν εκεινη την ωρα φαει φλασκια με την παρτη σου. Ερχεται δε μονο του. Μην το ζητησεις γιατι θα το καψεις. :rockon: :rockon: :rockon:


ωραιος ο κομαντο.Ετσι ακριβως.Κ δεν ισχυει μονο στα στουντιο αυτο...
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
Και σου ξανααπανταω. Κατι τετοιο δεν δεινει καμμια κοπελα στα studio μονο αν εκεινη την ωρα φαει φλασκια με την παρτη σου. Ερχεται δε μονο του. Μην το ζητησεις γιατι θα το καψεις. :rockon: :rockon: :rockon:
πεστα ρε χρυσοστομε μπασ και καταλαβει οχριστιανοσ ;) ;) ;) ;)
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.375
Like
4.565
Πόντοι
456
ωραια, εστω ετσι. Στατιστικα με οσες εχει παει καποιος ποσες απο αυτες φιλιοντουσαν μαζι σας? 20%?  30%, 60%, ποσο? Μιλαω αποκλειστικα για Στουντιο.  εχω εμπειριες παρα πολλες με τανες, απλα απεχω τα τελευταια 2-3 χρονια κι εχω χασει επεισοδια καθως ημουν εκτος Αθηνας. και παλι ευχαριστω για τις απαντησεις.
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
ωραια, εστω ετσι. Στατιστικα με οσες εχει παει καποιος ποσες απο αυτες φιλιοντουσαν μαζι σας? 20%?  30%, 60%, ποσο? Μιλαω αποκλειστικα για Στουντιο.  εχω εμπειριες παρα πολλες με τανες, απλα απεχω τα τελευταια 2-3 χρονια κι εχω χασει επεισοδια καθως ημουν εκτος Αθηνας. και παλι ευχαριστω για τις απαντησεις.
αρκετεσ ειναι αυτεσ που δινουν ψιλοφιλακια οχι ομωσ γλωσσοφιλα :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
ωραια, εστω ετσι. Στατιστικα με οσες εχει παει καποιος ποσες απο αυτες φιλιοντουσαν μαζι σας? 20%?  30%, 60%, ποσο? Μιλαω αποκλειστικα για Στουντιο.  εχω εμπειριες παρα πολλες με τανες, απλα απεχω τα τελευταια 2-3 χρονια κι εχω χασει επεισοδια καθως ημουν εκτος Αθηνας. και παλι ευχαριστω για τις απαντησεις.
καλά μας δουλεύεις? Μυαλό δεν βάζεις? δεν ρωτάνε τέτοια πράγματα έναν μπουρδελόφιλο ή studioφιλο. Αρχές! Αρχές δεν έχεις?  ;)
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
ωραια, εστω ετσι. Στατιστικα με οσες εχει παει καποιος ποσες απο αυτες φιλιοντουσαν μαζι σας? 20%?  30%, 60%, ποσο? Μιλαω αποκλειστικα για Στουντιο.  εχω εμπειριες παρα πολλες με τανες, απλα απεχω τα τελευταια 2-3 χρονια κι εχω χασει επεισοδια καθως ημουν εκτος Αθηνας. και παλι ευχαριστω για τις απαντησεις.
Τα εν οικω μη εν δημω φιλαρακι. Εγω δεν απανταω. Οποιος αλλος νομιζει οτι πρεπει ας απαντησει. Τα ποσοστα δεν παιζουν κανεναν ρολο. Μπορει με εμενα να ειναι100% και με αλλον 0% ;) ;) ;)
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Σιγά μην απαντήσουμε.... :2funny:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Σας βρησκω πολυ σωστους ολους σας. RESPECT παιδια. :rockon: :rockon: :rockon:
 

paixnidinaginete

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.371
Like
1
Πόντοι
16
ρε παλικαρια με το μπαρδον δηλαδη.

τι νοημα εχει???? και τι ....???? πωσ να το πω.

ερωτες θελετε η σεξ? δεν καταλαναινω :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom