Νέα

Γλωσσόφιλα και πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

joyjoy

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
251
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
Τι να κάνω αφού η κοπέλα ήταν πολύ λαίμαργη , και της έκατσε το χύσι στο λαιμό .Έτσι είναι αν είσαι γλυκοτσούτσουνος!!!
 

giorgos29

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2009
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
Στα 2 γλωσσόφιλα ο έρπη ή λοιμώδης μονοπυρήνωση,δώρο  :2funny:

Μάγκες,οι πουτάνες γλύφουν αρχίδια,κώλους (ορισμένες) θέλετε να τις γλωσσοφιλίσετε;
υπαρχουν πολλοι μαλακες μην ανυσηχεις πανω στη καβλα τους οι σαβουρογαμηδες δεν υπολογιζουν ουτε το κολο τους
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Γλωσσόφιλα και πουτάνες; ούτε να το σκεφτόμαστε!
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Γλωσσόφιλα και πουτάνες; οχι αυτα τα δυο δε συνδυαζονται.
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
Μας κανει μεγαλη απορια (και φυσικο ειναι) το γλωσσοφιλο.

Το 69, αραγε ειναι λιγοτερο "παραξενο" ???

:huh:  :huh:  :huh:  :huh:  :huh:  :huh:  :huh:
Εχεις μεγαλο δικιο, οι πουτανες σε μεγαλο ποσοστο εχουνε μυκητες, χλαμυδια και αλλα μικροβια που δεν φαινονται, μπορει το μουνακι να δειχνει λαχταριστο και να τα εχει αυτα .. Κι ομως πολλοι που σκεφτονται με το κατω κεφαλι τις κανουνε γλυφομουνι, το γλωσσοφιλο σας χαλασε?
Κλασικη παγιδα τα χλαμυδια με τα οποια το μουνι βγαζει ενα λευκο υγρο και ο αλλος τη γλυφει και νομιζει οτι την εχει καυλωσει κιολας  :uglystupid:
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Οποιος κολλησει ποτε κατι ας παιξει λοττο!
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
Οποιος κολλησει ποτε κατι ας παιξει λοττο!
Φιλε αυτη ειναι η λογικη "Ειμαι μαγκας και περναω ολα τα φαναρια με πορτοκαλι και δε τρακαρω ποτε", ε, μια φορα θα σου ρθει η νταλικα στη μουρη...
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Εχεις μεγαλο δικιο, οι πουτανες σε μεγαλο ποσοστο εχουνε μυκητες, χλαμυδια και αλλα μικροβια που δεν φαινονται, μπορει το μουνακι να δειχνει λαχταριστο και να τα εχει αυτα .. Κι ομως πολλοι που σκεφτονται με το κατω κεφαλι τις κανουνε γλυφομουνι, το γλωσσοφιλο σας χαλασε?
Κλασικη παγιδα τα χλαμυδια με τα οποια το μουνι βγαζει ενα λευκο υγρο και ο αλλος τη γλυφει και νομιζει οτι την εχει καυλωσει κιολας  :uglystupid:

Και το γλιφομούνι επικίνδυνο είναι. Ποτέ δεν κάνω με τάνα, στο 69 απλά κοιτάω ή παίζω με τα δάχτυλα, κατά προτίμηση με προφυλακτικό.
Ακόμα και με γκόμενα το αποφεύγω.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.867
Πόντοι
6.925
Και το γλιφομούνι επικίνδυνο είναι. Ποτέ δεν κάνω με τάνα, στο 69 απλά κοιτάω ή παίζω με τα δάχτυλα, κατά προτίμηση με προφυλακτικό.

Δλδ να καταλάβω μόλις γυρίσει 69 η τάνα βγάζεις προφυλακτικούλι και το περνάς στο δάχτυλο και σκαλίζεις ... ???
Ακόμα και με γκόμενα το αποφεύγω.

Αααα εδώ θα τα χαλάσουμε ...
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Πάντως εμένα μου αρέσουν οι ιερόδουλες που κάνουν γλωσσόφιλα. Όχι για να κάνω και εγώ (ποτέ δεν έχω κάνει), αλλά γιατί μια τέτοια κοπέλα φανερώνει ότι έχει sex attitude και δεν κάνει αγγαρεία. Πάντως , δεν νομίζω σήμερα κάποια να κάνει, πλην Ντενίζας βέβαια
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Δλδ να καταλάβω μόλις γυρίσει 69 η τάνα βγάζεις προφυλακτικούλι και το περνάς στο δάχτυλο και σκαλίζεις ... ???

Προφυλακτικό ζητάω από την τάνα...

Αααα εδώ θα τα χαλάσουμε ...

Φίλος είχε ταλαιπωρειθεί επειδή έκανε γλειφομούνι σε γκόμενα...
Μου αρέσει αλλά έχει ρίσκο...
 

brdlust

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
458
Κριτικές
36
Like
12
Πόντοι
5.760
Πάντως εμένα μου αρέσουν οι ιερόδουλες που κάνουν γλωσσόφιλα. Όχι για να κάνω και εγώ (ποτέ δεν έχω κάνει), αλλά γιατί μια τέτοια κοπέλα φανερώνει ότι έχει sex attitude και δεν κάνει αγγαρεία. Πάντως , δεν νομίζω σήμερα κάποια να κάνει, πλην Ντενίζας βέβαια

Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.!! Είναι η κάβλα της στιγμής και δεν έχει σχέση με αγάπες και έρωτες που γράφουν κάποιοι σε προηγούμενες σελίδες... Επίσης σε συγχαίρω που δεν έχεις υποκύψει σε αυτήν την κάβλα... Εγώ προσωπικά αν και ταυτίζομαι στην σκέψη μαζί σου στο θέμα αυτό, έχω υποκύψει κάποιες ελάχιστες φορές και έχω ανταλλάξει γλωσσόφιλα με μασατζούδες κυρίως...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Πάντως εμένα μου αρέσουν οι ιερόδουλες που κάνουν γλωσσόφιλα. Όχι για να κάνω και εγώ (ποτέ δεν έχω κάνει), αλλά γιατί μια τέτοια κοπέλα φανερώνει ότι έχει sex attitude και δεν κάνει αγγαρεία. Πάντως , δεν νομίζω σήμερα κάποια να κάνει, πλην Ντενίζας βέβαια

Και η Αντριαννα κανει....
 

alan(1)

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
46
Like
12
Πόντοι
0
χμ ισως γιαυτο εχει και ιδιαζουσα γευση το γλωσσοφιλο της Αντριαννας.
 
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.014
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
16
Προσωπικά φιλιά από ιερόδουλες ποτέ,δεν μου κάθεται καλά ρε παιδί μου!!! :(
Να έχει μπει πριν κανένας λυγδιάρης να την φιλάει ή στην χειρότερη να του πάρει ακάποτη πίπα και μετά εγώ,μπλιάχ!!! :o
Υ.Γ.Το να κωλύσω οτιδήποτε το σκέφτομαι μετά από αυτό το αηδιαστικό σκηνικό!!!
 

Επισκέπτης
  Σιχάθηκα όταν με φίλησε η Ελενα (Αγ.Πέτρου-Φυλής 200,134όροφος,Περγάμου κ.τ.λ.) σκεπτόμενος οτι πριν έγλειφε τον κάθε βρωμιάρη αλλοδαπό και Ελληνα.Γύρισα το μάγουλο για να την αποφύγω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom