Νέα

Γλωσσόφιλα και πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαγκες να ρωτησω κατι που ισως βεβαια να εχει ειπωθει πιο πριν?αν γνωρισεις μια κοπελα εξω οπουδηποτε αλλα ακομη κ μια γνωστη ξερεις τι ρολο βαραει?ξερεις αν πριν τα φιλακια και τα γουτσου γουτσου που κανει κ δινει σε σενα επαιρνε πιπα σε κανενα παλαμαρι λυγδιαρη?καταρχην απο προσωπικες εμπειριες γυναικων που γνωρισα καμμια δεν ζητησε προφυλακτικο να βαλω αν δεν εκανα εγω την κινηση..καποιες με παρακινουσαν κιολας να μην βαλω...ελεος..οι πουτανες ειναι ο κινδυνος η ολλες η γυναικες τελικα αν το παμε ετσι?μην τρελκαθουμε κιολας μεγαλο ποσοστο γυναικων που συναντατε στο μπαρ το καφε κλπ εχει αφροδισια..ας μην κοροιδευομαστε. :rockon: 
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
ρε μαγκες να ρωτησω κατι που ισως βεβαια να εχει ειπωθει πιο πριν?αν γνωρισεις μια κοπελα εξω οπουδηποτε αλλα ακομη κ μια γνωστη ξερεις τι ρολο βαραει?ξερεις αν πριν τα φιλακια και τα γουτσου γουτσου που κανει κ δινει σε σενα επαιρνε πιπα σε κανενα παλαμαρι λυγδιαρη?καταρχην απο προσωπικες εμπειριες γυναικων που γνωρισα καμμια δεν ζητησε προφυλακτικο να βαλω αν δεν εκανα εγω την κινηση..καποιες με παρακινουσαν κιολας να μην βαλω...ελεος..οι πουτανες ειναι ο κινδυνος η ολλες η γυναικες τελικα αν το παμε ετσι?μην τρελκαθουμε κιολας μεγαλο ποσοστο γυναικων που συναντατε στο μπαρ το καφε κλπ εχει αφροδισια..ας μην κοροιδευομαστε. :rockon: 
τουλάχιστον οι επαγγελματίες πουτάνες ελέγχονται τακτικά, ενώ οι ερασιτέχνες μυξοπαρθένες,....έως και ποτέ !
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
700
Like
481
Πόντοι
26
ρε μαγκες να ρωτησω κατι που ισως βεβαια να εχει ειπωθει πιο πριν?αν γνωρισεις μια κοπελα εξω οπουδηποτε αλλα ακομη κ μια γνωστη ξερεις τι ρολο βαραει?ξερεις αν πριν τα φιλακια και τα γουτσου γουτσου που κανει κ δινει σε σενα επαιρνε πιπα σε κανενα παλαμαρι λυγδιαρη?καταρχην απο προσωπικες εμπειριες γυναικων που γνωρισα καμμια δεν ζητησε προφυλακτικο να βαλω αν δεν εκανα εγω την κινηση..καποιες με παρακινουσαν κιολας να μην βαλω...ελεος..οι πουτανες ειναι ο κινδυνος η ολλες η γυναικες τελικα αν το παμε ετσι?μην τρελκαθουμε κιολας μεγαλο ποσοστο γυναικων που συναντατε στο μπαρ το καφε κλπ εχει αφροδισια..ας μην κοροιδευομαστε. :rockon: 

Χ1000000000000000000
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
τουλάχιστον οι επαγγελματίες πουτάνες ελέγχονται τακτικά, ενώ οι ερασιτέχνες μυξοπαρθένες,....έως και ποτέ !

ναι αλλά και πάλι, το κάνεις ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ότι έχουν ρουφήξει/φάει/πιει ΤΟ ΒΟΣΠΟΡΟ!?
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Τι να σου πω,...
ΔΕΝ το κάνεις υπο νορμάλ συνθήκες !
Αλλά καμιά φορά ΟΛΑ γίνονται και μετά το σκέφτεσαι και λές  Πάλι καλά που την έβγαλα καθαρή ,...!
 

avatar

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.528
Like
9
Πόντοι
16
Τι να σου πω,...
ΔΕΝ το κάνεις υπο νορμάλ συνθήκες !
Αλλά καμιά φορά ΟΛΑ γίνονται και μετά το σκέφτεσαι και λές  Πάλι καλά που την έβγαλα καθαρή ,...!

Επειδη ποτε δε ξερεις ποιος ηταν πριν απο εσενα οχι δε το κανεις.
Μια φορα ΔΕ θα τη βγαλεις καθαρη και μετα θα χτυπας το κεφαλι σου.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Τι να σου πω,...
ΔΕΝ το κάνεις υπο νορμάλ συνθήκες !
Αλλά καμιά φορά ΟΛΑ γίνονται και μετά το σκέφτεσαι και λές  Πάλι καλά που την έβγαλα καθαρή ,...!

Ναι ρε φίλε και άλλη φορά να προσέχεις! fuck με ασφάλεια για να fuck συνέχεια!  :cheesy: :cheesy:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Κοίτα είπα για νορμάλ συνθήκες , αλλά μου'χει τύχει να ξεφύγει η φάση εντελώς και απο μένα και από τη τάνα και την έχουμε καταβρεί και οι δύο και να είμαστε αλλού φαν πάρκ εκείνη την ώρα!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Κοίτα είπα για νορμάλ συνθήκες , αλλά μου'χει τύχει να ξεφύγει η φάση εντελώς και απο μένα και από τη τάνα και την έχουμε καταβρεί και οι δύο και να είμαστε αλλού φαν πάρκ εκείνη την ώρα!

Μια φορα εχει τυχει και σε μενα.

Μπορει να γινει. Ειναι πως καθεται η στιγμη.....

Kαι το ολο σκηνικο, παει σε αλλη φαση. ξεφευγει....

Εννοηται οτι μιλαμε για μια στις 100. (και εαν)

Συμφωνω απολυτα με τον tsiboukio

 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
και που δουλεει αυτη? ειναι καλη?
το ονομα της στην κυριολεξια σημαινει ``απωθω τους ανδρες``...αλλα με αυτα που κανει καταφερνει μονο το αντιθετο!!! Σε μενα τουλαχιστον...
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Μια φορα εχει τυχει και σε μενα.

Μπορει να γινει. Ειναι πως καθεται η στιγμη.....

Kαι το ολο σκηνικο, παει σε αλλη φαση. ξεφευγει....

Εννοηται οτι μιλαμε για μια στις 100. (και εαν)

Συμφωνω απολυτα με τον tsiboukio
1 / 100 ? δε νομιζω! περισσοτερες ειναι! για ψαχτειτε λιγο...
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Κοίτα είπα για νορμάλ συνθήκες , αλλά μου'χει τύχει να ξεφύγει η φάση εντελώς και απο μένα και από τη τάνα και την έχουμε καταβρεί και οι δύο και να είμαστε αλλού φαν πάρκ εκείνη την ώρα!
σωστο...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
ρε μαγκες να ρωτησω κατι που ισως βεβαια να εχει ειπωθει πιο πριν?αν γνωρισεις μια κοπελα εξω οπουδηποτε αλλα ακομη κ μια γνωστη ξερεις τι ρολο βαραει?ξερεις αν πριν τα φιλακια και τα γουτσου γουτσου που κανει κ δινει σε σενα επαιρνε πιπα σε κανενα παλαμαρι λυγδιαρη?καταρχην απο προσωπικες εμπειριες γυναικων που γνωρισα καμμια δεν ζητησε προφυλακτικο να βαλω αν δεν εκανα εγω την κινηση..καποιες με παρακινουσαν κιολας να μην βαλω...ελεος..οι πουτανες ειναι ο κινδυνος η ολλες η γυναικες τελικα αν το παμε ετσι?μην τρελκαθουμε κιολας μεγαλο ποσοστο γυναικων που συναντατε στο μπαρ το καφε κλπ εχει αφροδισια..ας μην κοροιδευομαστε. :rockon: 
Αυτο τωρα τι ειναι,επιχειρημα για να κανουμε ακα τσιμπου και γλωσσοφιλα με πουτανες;
Οποιος ειναι μαλακας ας κανει σεξ με την κοπελια του χωρις καποτα χωρις πριν να εχουν κανει εξετασεις,ποσο μαλλον οταν μιλαμε για γουαν νιχτεν σταντ!
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
ελέγχονται κ στο στόμα για επιχείλιο έρπη ας πούμε?
:headbang:Δεν νομίζω να ελέγχονται για "επιχείλιο έρπη" , όπως έχω ενημερώσει σε προηγούμενο postarisma ,  εισέπραξα επιχείλιο έρπη από τη Μαρία στη Διδύμου 8α. Στη θεία αυτή της έκανα φασαρία και της ζήτησα να δώ το βιβλιαράκη υγείας της , το οποίο όπως οφείλει μου έδειξε.Είχε περάσει κανονικά από γιατρούς ..........αλλά τον "επιχείλιο έρπη δεν της τον βρήκαν!! ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΠΑΝΩ ΜΟΥ
 

P0l0

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
40
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Τι τα θέλετε τα φιλιά? Γκόμενες παμε να βγάλουμε? παραδέχομαι είναι καυλωτικό αλλά εκτός του ότι εγκυμωνεί κινδύνους κάτι τέτοιο...δεν βρίσκω το λόγο!!!  :idiot: :idiot:
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
:headbang:Δεν νομίζω να ελέγχονται για "επιχείλιο έρπη" , όπως έχω ενημερώσει σε προηγούμενο postarisma ,  εισέπραξα επιχείλιο έρπη από τη Μαρία στη Διδύμου 8α. Στη θεία αυτή της έκανα φασαρία και της ζήτησα να δώ το βιβλιαράκη υγείας της , το οποίο όπως οφείλει μου έδειξε.Είχε περάσει κανονικά από γιατρούς ..........αλλά τον "επιχείλιο έρπη δεν της τον βρήκαν!! ΤΟΝ ΒΡΗΚΑ ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΠΑΝΩ ΜΟΥ


Φίλε ειδικά για τον επιχείλιο δε μπορείς να ξέρεις ποτέ από πού τον κόλλησες.Παίζει να τον είχες και για χρόνια και να σου εκδηλώθηκε τότε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom