Νέα

Γλωσσόφιλα και πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

clk200

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
40
Like
0
Πόντοι
0
κι αν έχει κάνει πριν ακάποτο?
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
μακριά από γλωσσόφιλα παίδες... ;) ;)
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
υπαρχει θρεντ παντως για το θεμα........

και εγω φαν ειμαι,άμα ψαξεις κατα καιρους,βρισκεις.
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Θεωρητικά υπάρχει ένα ρίσκο στο γλωσσόφιλο αλλά απο την άλλη εγώ τόσα χρόνια που το κυνηγάω και το κάνω,ειλικρινά δεν έχω πάθει τίποτα,ούτε έχω ενοχληθεί ποτέ.Αν η γκόμενα το περιλαμβάνει στο μενού της πιστεύω οτι είναι καθαρή και προσέχει τουλάχιστον τα στοιχειώδη.Είναι θέμα τύχης να πέσεις και σε κάποια που γουστάρει και έχει διάθεση και ξέρει κιόλας να φιλάει.Είχα τύχει σε μια Μολδαβή ονόματι κατα δήλωσή της Irina, πριν 3 χρόνια περίπου(call-girl) η οποία ήταν απίστευτη και το κατείχε καλά το θέμα,αλλά την έχασα από τότε!Κρίμα!!  :tickedoff: :headbang:
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.867
Πόντοι
6.925
Αγόρι μου γλωσόφιλλα θα πάρεις από την γκόμενα σου, όταν αυτή γουστάρει θα είναι τα καλύτερα, από πουτάνα τι περιμένεις ? Περίπτωση θα είναι να πέσεις στην περίπτωση να είναι ελαφροφτιαγμένη με εσένα, να ,να ,να ... τρεχα γύρευε. Οταν σου τυχαίνει και δεν κωλώνεις καλά είναι.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ρε παιδι μου σκεφτηκες καλα πριν να πεις οτι το'χεις και παραπονο?????? φιλι ειναι κατι πολυ πρωσοπικο και μπορεις να το κανεις μονο με αισθηματα.. εμεις στη δουλεια τι αισθηματα να εχουμε??? θα φιλιομαστε με καθε πελατη????? μπορω να πω οτι εχω πελατες που οσα χρονια δουλευω τοσα χρονια μου ερχουνται, εκει (χημεια που λεμε) μπορεις να κανεις κατι παραπανω, αλλα οχι και με καποιον που τον βλεπεις πρωτη φορα.....
 

panoramix1982

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2009
Μηνύματα
42
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδι μου σκεφτηκες καλα πριν να πεις οτι το'χεις και παραπονο?????? φιλι ειναι κατι πολυ πρωσοπικο και μπορεις να το κανεις μονο με αισθηματα.. εμεις στη δουλεια τι αισθηματα να εχουμε??? θα φιλιομαστε με καθε πελατη????? μπορω να πω οτι εχω πελατες που οσα χρονια δουλευω τοσα χρονια μου ερχουνται, εκει (χημεια που λεμε) μπορεις να κανεις κατι παραπανω, αλλα οχι και με καποιον που τον βλεπεις πρωτη φορα.....
:tickedoff:

Ρε παίδες, δίκιο έχει η Ντάρια. Ακόμα κι όταν γνωρίσεις κάποια όσο κι αν νιωθεις οτι τη γοητευεις ή τη γουσταρεις μεχρι να τη φιλησεις δεν εισαι ποτέ σιγουρος. Από το φιλί ξεκινάνε όλα.Είναι πολύ σημαντικό!
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Nαι υπάρχει ανάλογο θέμα και είναι και αρκετά πρόσφατο.Δεν το είχα ανακαλύψει αλλιώς δεν θα άνοιγα ξανά παρόμοιο θέμα.
Τώρα για ν'απαντήσω σε σένα αγαπητή Ντάρια.Δεν συμφωνώ οτι το φιλί είναι πια και τόσο συναισθηματικό ώστε πρέπει ντε και καλά να είσαι ερωτευμένος για να το κάνεις.Πιστευω οτι αν σου αρέσει και έχεις απέναντί σου κάποιον εμφανίσιμο-η το ευχαριστιέσαι.Κι εγώ δεν θέλω ούτε να ερωτευτώ ούτε να με ερωτευτεί η κοπέλα που θα φιλήσω με πληρωμή.Και το έχω παράπονο γιατί είμαι 32 χρονών και πολύ εμφανίσιμος.Και εν πάσει περιπτώσει δεν μπορώ να καταλάβω πως η άλλη παίρνει στο στόμα της την τσαπού και καταπίνει και το υγρό πυρ και το κάνει χωρίς πρόβλημα και δεν δίνει φιλί!Νομίζω οτι είναι πιο εύκολο και για την πουτάνα το φιλί και μερικές φορές τους το βάζω σαν εναλλακτική.Δηλαδή γλωσσόφιλο αλλά όχι πίπα.Αλλωστε τον πελάτη τον κόβεις αν είναι κάνας βρωμιάρης ή αντιαισθητικός.Αν ο άλλος σου έρχεται καθαρός,ξυρισμένος με Crest και Listerine,ε δε νομίζω οτι είναι και τόσο τραυματική πια εμπειρία να ρίξουμε τα γλωσσόφιλά μας.Και για να ξεκαθαρίσω και τα πράγματα καλύτερο γλωσσόφιλο μου έχει κάνει πουτάνα παρά οι κοπέλες με τις οποίες ήμασταν και στις γλύκες του έρωτα.Γιατί πέρα απο το συναίσθημα που λέτε όλοι,το γλωσσόφιλο είναι και άκρως καβλωτική εμπειρία.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ναι, αλλα ειναι λιγο δυσκολο να φιλας ολους τους πελατες σου.... ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ καλυτερα να γλυψω τα αρχιδια και τον πουτσο (το κανω με προφιλακτικο) παρα να δωσω γλωσσοφιλα σε εναν αγνωστο.... να ειναι και εμφανισιμος... αμα δεν υπαρχει χημεια ξεχασε το. Οκ, αυτη ειναι η γνωμη μου, μπορει αλλες κοπελες σκεφτουνται αλλιος αν και δεν εχω ακουσει ποτε μου τετοια....
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
ναι, αλλα ειναι λιγο δυσκολο να φιλας ολους τους πελατες σου.... ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ καλυτερα να γλυψω τα αρχιδια και τον πουτσο (το κανω με προφιλακτικο) παρα να δωσω γλωσσοφιλα σε εναν αγνωστο.... να ειναι και εμφανισιμος... αμα δεν υπαρχει χημεια ξεχασε το. Οκ, αυτη ειναι η γνωμη μου, μπορει αλλες κοπελες σκεφτουνται αλλιος αν και δεν εχω ακουσει ποτε μου τετοια....
Χημεία και γλωσσόφιλα....Αααααααααααχχχχχχχχχχ!!!!! Τί με θύμισες τώρα..... :boobies: :boobies:
 

Επισκέπτης
ε πως ενοεις τοτε την χημεια? :helpplea:
%CE%95%CF%85%CF%81%CF%8E.jpg

:2funny: :2funny:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom