Νέα

Γλωσσόφιλα και πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
%CE%95%CF%85%CF%81%CF%8E.jpg

:2funny: :2funny:
καλοοοοοοοοοοοοοο :grin: :grin: :grin: :grin:
αλλα δεν παιζει κανενα ρολο με γλωσσοφιλα :grin: :grin: :grin: :grin:
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Φυσικά και πρέπει να υπάρχει χημεία αγαπητή Ντάρια.Δεν μπαίνεις μέσα και κατευθείαν πας να της ρουφηξεις το λαρύγγι της άλλης!!!Είναι και θέμα γούστων βέβαια.Αλλες γουστάρουν το πισοκωλητό,άλλες θέλουν και κάνα σκαμπιλάκι και άλλες γουστάρουν και το γλωσσόφιλο.Αυτό με την γυναικεία ψυχολογία το καταλαβαίνω γιατί αλλιώς σκέφτεται γενικά μια γυναίκα(για την πλειοψηφία μιλάμε) στο σεξ,αλλά έχω την εντύπωση οτι ειδικά αυτό το επάγγελμα πρέπει να γίνεται απο κοπέλες με υψηλή λίμπιντο που είναι έτοιμες για όλα και ξέρουν πως να ευχαριστήσουν τον πελάτη.Σε όλα τα επαγγέλματα βέβαια σπανίζουν αυτοί που ξεχωρίζουν.Δεν θέλω να γίνομαι γκρινιάρης :tickedoff:αλλά πιστεύω οτι κι εμείς όλοι οι απανταχού "πουτανιάρηδες" σας έχουμε καλομάθει λιγάκι.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.867
Πόντοι
6.925
Στα ct δεν υπάρχει περίπτωση να μην παίζει γλωσόφιλο. Εκεί η "χημεία" είναι υποχρεωτικό μάθημα ?

Η βοηθάει τούτο ?
URL]]
 

magkos

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.469
Κριτικές
2
Like
201
Πόντοι
16
ναι, αλλα ειναι λιγο δυσκολο να φιλας ολους τους πελατες σου.... ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ καλυτερα να γλυψω τα αρχιδια και τον πουτσο (το κανω με προφιλακτικο) παρα να δωσω γλωσσοφιλα σε εναν αγνωστο.... να ειναι και εμφανισιμος... αμα δεν υπαρχει χημεια ξεχασε το. Οκ, αυτη ειναι η γνωμη μου, μπορει αλλες κοπελες σκεφτουνται αλλιος αν και δεν εχω ακουσει ποτε μου τετοια....
βγηκε προφυλακτικο για τ αρχιδια;
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Παλιότερα στο Μετάξι με το που έρχεται στο κρεβάτι αρχίζει να με φιλά στο στόμα, αντιστάθηκα αλλά αυτή επέμενε, τελικά υπέκυψα, δεν άντεξα. Το τι έγινε εκείνη τη στιγμή στο μυαλό μου δεν περιγράφεται. Μιά από τις καλύτερες "συνερεύσεις" μου στον αγοραίο έρωτα, η κοπέλα έχυσε.

Οταν έφυγα φοβήθηκα μην κόλλησα τίποτα, πέρασα άσχημες μέρες, φυσικά δεν ξαναπήγα στην ίδια.
Από τότε δεν έχω κάνει ποτέ γλωσσόφιλο με τάνα.
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν θέλω να γίνομαι γκρινιάρης :tickedoff:αλλά πιστεύω οτι κι εμείς όλοι οι απανταχού "πουτανιάρηδες" σας έχουμε καλομάθει λιγάκι.
μαλλον εμεις σας εχουμε κακομαθει.. παλια που δεν υπηρχανε τοσα στουντια καμια κοπελα δεν καθοτανε μισιωρα στο δωματιο, ουτε προγραματα υπηρχανε με μασαζ και σεξ σοου κ τλπ.... και εισασταν ολοι ευχαριστιμενοι... τωρα πια δεν σας φτανει μια καλη συμπεριφορα τις κοπελας καθε φορα θελετε ποιο πολλα και ποιο πολλα....
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
μαλλον εμεις σας εχουμε κακομαθει.. παλια που δεν υπηρχανε τοσα στουντια καμια κοπελα δεν καθοτανε μισιωρα στο δωματιο, ουτε προγραματα υπηρχανε με μασαζ και σεξ σοου κ τλπ.... και εισασταν ολοι ευχαριστιμενοι... τωρα πια δεν σας φτανει μια καλη συμπεριφορα τις κοπελας καθε φορα θελετε ποιο πολλα και ποιο πολλα....

...και πιο παλιά ήταν ακόμη πιο καλά αλλά τεσπα,...ασ μη τ ανοίξουμε εδώ αυτό το θέμα,...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
μαλλον εμεις σας εχουμε κακομαθει.. παλια που δεν υπηρχανε τοσα στουντια καμια κοπελα δεν καθοτανε μισιωρα στο δωματιο, ουτε προγραματα υπηρχανε με μασαζ και σεξ σοου κ τλπ.... και εισασταν ολοι ευχαριστιμενοι... τωρα πια δεν σας φτανει μια καλη συμπεριφορα τις κοπελας καθε φορα θελετε ποιο πολλα και ποιο πολλα....
τα πραγματα αλαζουν.......ανεβαινουν τα χρηματα λογικο ειναι να ανεβουν και οι απαιτησεις!
πλεον υπαρχει ποικιλια και αυτο ειναι καλο για μας γιατι μπορουμε να διαλεξουμε!
εσας δεν σας συμφερει και ειναι και λογικο γιατι παλια ηθελε δεν ηθελε που θα πηγαινε????
αυτο καλο ειναι!!! με τα λεφτα μου θα διαλεξω οτι γουσταρω και δεν θα μου κανει κανεις κουμαντο....
σωστα??
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
μαλλον εμεις σας εχουμε κακομαθει.. παλια που δεν υπηρχανε τοσα στουντια καμια κοπελα δεν καθοτανε μισιωρα στο δωματιο, ουτε προγραματα υπηρχανε με μασαζ και σεξ σοου κ τλπ.... και εισασταν ολοι ευχαριστιμενοι... τωρα πια δεν σας φτανει μια καλη συμπεριφορα τις κοπελας καθε φορα θελετε ποιο πολλα και ποιο πολλα....
Είμαστε διαφορετικοί οι πελάτες ,όχι επειδή μας κακομάθατε αλλά επειδή αλλάζουν οι παραστάσεις μας. Όταν ο μέσος πελάτης έχει δει 250 terabytes με τσόντες , χυσίματα στη μάπα, κουλούρια κλπ κλπ επόμενο είναι να μην πορνοσυγκινείται πια με μια πίπα και ένα άνοιγμα των ποδιώνε
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Είμαστε διαφορετικοί οι πελάτες ,όχι επειδή μας κακομάθατε αλλά επειδή αλλάζουν οι παραστάσεις μας. Όταν ο μέσος πελάτης έχει δει 250 terabytes με τσόντες , χυσίματα στη μάπα, κουλούρια κλπ κλπ επόμενο είναι να μην πορνοσυγκινείται πια με μια πίπα και ένα άνοιγμα των ποδιώνε
ενοειται αυτο, εχεις απολυτο δικαιο, αλλα εδω τωρα μιλαμε για τα γλωσσοφιλα που ειναι λιγο δυσκολο για μια κοπελα τις δουλειας...
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
τα πραγματα αλαζουν.......ανεβαινουν τα χρηματα λογικο ειναι να ανεβουν και οι απαιτησεις!
πλεον υπαρχει ποικιλια και αυτο ειναι καλο για μας γιατι μπορουμε να διαλεξουμε!
εσας δεν σας συμφερει και ειναι και λογικο γιατι παλια ηθελε δεν ηθελε που θα πηγαινε????
αυτο καλο ειναι!!! με τα λεφτα μου θα διαλεξω οτι γουσταρω και δεν θα μου κανει κανεις κουμαντο....
σωστα??

Σωστά!  Οι πιο πολλοί απο μας βγάζουμε τα χρήματα που δίνουμε για μια επίσκεψη σε στούντιο σε περισσότερο απο μια μέρα. Αν αποτύχει η "συνεύρεση"  γάμησέ τα!!!
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Να εξηγήσω λίγο τι έννοω οτι σας έχουμε καλομάθει.Εγώ προσωπικά δεν ασχολούμαι με το σεξ επι πληρωμής μόνο και μόνο για να χύσω και να εκτονωθώ.Αυτό υπάρχουν τρόποι να το κάνω είτε τζάμπα είτε με πολύ λιγότερο κόστος.Οταν δίνω ένα μεροκάματο ή και δύο ή και τρία για μια συνάντηση,δε νομίζω οτι είμαι παράλογος να ζητάω κάτι ξεχωριστό που θα με κάνει να το θυμάμαι και να περάσω πολύ καλά.Ξέρω οτι εκ των πραγμάτων τις περισσότερες φορές θα τα κλάψω τα λεφτά μου,όπως κι έχει γίνει,αλλά τις φορές που η εκάστοτε κοπέλα ήταν καλή στην δουλειά της και γούσταρε ή μ'έκανε να πιστέψω οτι γούσταρε, η εμπειρία είναι μοναδική!Πιστεύω οτι όλοι οι συναγωνιστές καταλαβαίνουν ακριβώς τι εννοώ.Απλά υπάρχουν και κάποιοι στερημένοι που τους αρκεί με 150 ευρώ μια καλή πίπα ή με 250-300 ευρώ να τους ανοίξει τα πόδια μια όμορφη νέα κοπέλα και να κάθεται σαν άγαλμα να την κουτουπώσουν.Εμένα αυτά δεν μου αρκούν.Μου φαίνονται εκμετάλευση.Αυτή είναι η άποψή μου.Ισως να 'μαι εγώ ο παράξενος.
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Να εξηγήσω λίγο τι έννοω οτι σας έχουμε καλομάθει.Εγώ προσωπικά δεν ασχολούμαι με το σεξ επι πληρωμής μόνο και μόνο για να χύσω και να εκτονωθώ.Αυτό υπάρχουν τρόποι να το κάνω είτε τζάμπα είτε με πολύ λιγότερο κόστος.Οταν δίνω ένα μεροκάματο ή και δύο ή και τρία για μια συνάντηση,δε νομίζω οτι είμαι παράλογος να ζητάω κάτι ξεχωριστό που θα με κάνει να το θυμάμαι και να περάσω πολύ καλά.Ξέρω οτι εκ των πραγμάτων τις περισσότερες φορές θα τα κλάψω τα λεφτά μου,όπως κι έχει γίνει,αλλά τις φορές που η εκάστοτε κοπέλα ήταν καλή στην δουλειά της και γούσταρε ή μ'έκανε να πιστέψω οτι γούσταρε, η εμπειρία είναι μοναδική!Πιστεύω οτι όλοι οι συναγωνιστές καταλαβαίνουν ακριβώς τι εννοώ.Απλά υπάρχουν και κάποιοι στερημένοι που τους αρκεί με 150 ευρώ μια καλή πίπα ή με 250-300 ευρώ να τους ανοίξει τα πόδια μια όμορφη νέα κοπέλα και να κάθεται σαν άγαλμα να την κουτουπώσουν.Εμένα αυτά δεν μου αρκούν.Μου φαίνονται εκμετάλευση.Αυτή είναι η άποψή μου.Ισως να 'μαι εγώ ο παράξενος.

Καθόλου παράξενος.

RESPECT στο μεγάλο μύστη !
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Παντως στην Θεσσαλονικη δεν εχω πετυχει καμια πουτανα που να δινει γλωσσοφιλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom