Νέα

Γλωσσόφιλα και πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Είναι πολύ σπάνιο να βρεις πουτάνα να δώσει γλωσσόφιλο σε μπουρδέλο ή στούντιο.Σχεδόν ακατόρθωτο.Eίτε απο ct είτε από cg θα το περιμένεις και πάλι αν το δέχεται η κοπέλα.Καλύτερα να σου πει όχι απο την αρχή και να στο ξεκαθαρίσει παρά να σου πει ο.κ και να σε κοροιδεύει ουσιαστικά χωρίς συμμετοχή.Η ασυνέπεια μ'εκνευρίζει.Δείχνει έλλειψη σεβασμού.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.867
Πόντοι
6.925
Είναι πολύ σπάνιο να βρεις πουτάνα να δώσει γλωσσόφιλο σε μπουρδέλο ή στούντιο.Σχεδόν ακατόρθωτο.

Δεν είναι ακατόρθωτο, θέλει 1. το βασικό χημεία που είπε η Ντάρια 2. πολλαπλές συνευρέσεις που δρουν σαν καταλύτης (χημεία είπαμε) 3. την κατάλληλη στιγμή ώστε να γίνει η αντίδραση (χημεία είπαμε μην ξεχνιώμαστε)

Την αμαρτωλή εποχή είχα γλωσόφιλλα με αρκετες από 'ρδέλα ή στούντιο (τώρα είμαι μονοφιλακικός σε 1 δεν μπορώ να αντισταθώ). Με συγκεκριμένη για την οποία συνέτρεχαν οι 1 & 2 συνθήκες ένα πρωί μπήκε σίφουνας και έπεσε επάνω μου και άρχισε αμέσως τρελλά γλωσόφιλλα σαν κατακαυλωμένη γκόμενα, ενώ δεν το επεδίωκα συχνά μαζί της.
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Ακατόρθωτο τίποτα δεν είναι απλά πολύ σπάνιο.Είναι μερικές λυσσασμένες πάντως που τα κάνουν όλα και γουστάρον αλλά αυτές πρέπει να είσαι λιγάκι τυχερός να τις βρεις.Να πέσεις στην περίπτωση που λέμε.Μια καλή περίπτωση που ξέρει να δουλεύει ωραία την γλώσσα και είναι δοτική είναι η Elizabeth από Slovak Beauties.Πρέπει να της το ξεκαθαρίσεις απο την αρχή όμως να ξέρει πως θα συμπεριφερθεί σεξουαλικά.Επειδή ξέρει καλά αγγλικά πάντως,είναι συνεννοήσιμη.
 

mikrosgr

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
1.777
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
16
στα περισοτερα μαζασοσπιτα , η κοπελες δινουν γλωσοφιλλα , και ανετα μαλιστα , μην αρχισω να λεω ονοματα διοτι δεν θα τελειωσουμε , οσο τωρα αφορα σε στουντιο ή μπουρδελα , πρεπει να εισαι τακτικος πελατης ( + 20 φορες και πανω )  για να αποκτησης μια αλλη σχεση με την κοπελα . . . 
 

drax

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.290
Κριτικές
36
Like
184
Πόντοι
896
Εγώ πάντως δεν έχω βιώσει κατι τέτοιο σε μασατζίδικα.Δεν έχω πάει και πολλές φορές σε πολλά διαφορετικά βέβαια κι έτσι δεν έχω την εμπειρία ωστε να έχω μια πιο ολοκληρωμένη αποψη αλλά απο την μικρή μου εμπειρία και απο αυτά που έχω ακούσει,ειδικά στα μασατζίδικα είναι πολύ επιφυλακτικές οι κοπέλες και τις δικαιολογώ μέχρι ενός σημείου.Εκεί είναι πιστεύω που πρέπει πρώτα να σε μάθουν για ν'αρχίσουν να προσφέρουν οτιδήποτε παρά στα μπουρδέλα και τα στούντιο.Φίλε mikrosgr αν θες να μου κάνεις κάποια πρόταση για μασατζίδικα με pm θα το εκτιμούσα γιατί μέχρι τώρα στις τσάρκες μου δεν μου έχουν τύχει αυτά που περιγράφεις.
 

oneofus

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2006
Μηνύματα
274
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Εμένα μια φορά μου έχει τύχει και αναγκάστηκα να την αποφεύγω με ελιγμούς και ένιωθα άσχημα μετά.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
στα περισοτερα μαζασοσπιτα , η κοπελες δινουν γλωσοφιλλα , και ανετα μαλιστα , μην αρχισω να λεω ονοματα διοτι δεν θα τελειωσουμε , οσο τωρα αφορα σε στουντιο ή μπουρδελα , πρεπει να εισαι τακτικος πελατης ( + 20 φορες και πανω )  για να αποκτησης μια αλλη σχεση με την κοπελα . . . 
και τι μας καιει αν δινουν γλωσοφιλα ή οχι.......νομιζω οτι καποιοι δεν πανε να γαμησουν σαν σπορ ή για να εκτονωθουνε αλλα πανε να κανουν <ερωτα> και παιχνιδακια επειδη αυτο τους λειπει απο μια σχεση!
ελεος!
οσο για αυτο που λες οτι αν πας πανω απο 20-30 φορες και σε ξερει και σου δινει για κατσε και υπολογισε το ποσο επι 25-30 φορες να δεις τι μεροκαματο βγαινει!
θα μου πεις πας σταδιακα! ναι αλλα θα ταν χαζη και να μην σου κανε και κατι εξτρα.....αλιως πως θα κρατησουμε τον πελατη!
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Για τα στουντιο εισαι υπερβολικος,οχι και 20 φορες,και με 3-4 φορες μπορεις να παρεις γλωσσογιλα αλλα παιζουν πολλα ρολο και κυριως αν εχεις χημεια με την κοπελα και αν περνατε καλα,με οποια δεδομενα ισχυει αυτο.

Πολλοι απο εμας δεν εχουν σχεση (απο επιλογη] για πολυ καιρο γιατι ειναι πολυ δυσκολο να βρεις ρωσσιδακι για παρτη σου.

Καλα ενταξει το 99% βολευεται με μια ψωροελληνιδα.

 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Ρε σεις μην φιλατε στο στομα πουτανες. Εχει περασει απο εκει η σαρα και η μαρα.
 

grousouzis

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2007
Μηνύματα
51
Like
0
Πόντοι
0
Ρε σεις μην φιλατε στο στομα πουτανες. Εχει περασει απο εκει η σαρα και η μαρα.

Καλά θα ήταν να έχει περάσει η Σάρα κι η Μάρα... Το κακό είναι ότι έχουν περάσει ο Σάρος κι ο Μάρος!!!
:2funny:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Εμένα μια φορά μου έχει τύχει και αναγκάστηκα να την αποφεύγω με ελιγμούς και ένιωθα άσχημα μετά.
Σε φαντάζομαι να την αποφεύγεις και να φιλάει τον αέρα και λιώνω! :2funny:

Οι 20 φορές που γράφτηκαν είναι υπερβολικές.
Πεταχτά φιλιά στο στόμα παίζουν ενίοτε κι απο την πρώτη φορά αλλά τα απέφευγα κι εγώ, όπως ο Νίο στο μάτριξ. :rockon:
 

LEITZ

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2008
Μηνύματα
322
Like
30
Πόντοι
1
Η κρέμα ZOVIRAX με acyclovir σταματάει την αναπαραγωγή του ιού "επιχείλιος έρπης" :helpplea: :helpplea:
Τα έχουμε γράψει και παλιότερα , ΟΧΙ γλωσσόφιλα από πουτάνες περιέχουν κίνδυνο για μας και τους γύρω μας.
 

Di Angelo

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
12
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον παιδιά να πω και εγω την εμπειρια αν και οχι μεγαλη.Στις 50 περιπου φορες που εχω παει σε στουντιο (παντα) απο αυτες ηταν με περιπου 15 γυναικες απο τις οποίες με τις 7 εχουμε ριξει γλωσσοφιλα με τις περισσοτερες κιολας μου ορμησανε μονες τους.Αρα περιπου στις μισες συνεδριες ειχε γλωσσοφιλο η φαση.Τωρα ή φταει που ειμαι γλυκουλης  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ή οτι οι τύπισσες κάνουν τα πάντα για να σε τραβήξουν λογο αφραγκίας.Θα ήθελα να πιστευω το πρώτο αλλα μάλλον ειμαι πολύ ρομαντικός. :S
 

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Ρε σεις μην φιλατε στο στομα πουτανες. Εχει περασει απο εκει η σαρα και η μαρα.

Κάποιοι Πακιστανοί στο Μεταξουργείο προσφέρουν 20 ευρώ για γλωσσόφιλο, αν συναντήσουν άρνηση γίνεται 30.
Όταν είναι μόνοι στο σαλόνι δύσκολο να προβλέψει κανείς αν τελικά ενδίδει η κοπέλα.
 

Επισκέπτης
Γλωσσοφιλα δε δινω αλλα φιλια στο στομα παντα προσπαθω να δινω στα κοριτσια, αρκει να ξερω οτι δεν κανουν ακαποτα τσιμπουκια. Με το απλο φιλι στο στομα δεν κολλας τιποτα σοβαρο, μην τρελαθουμε τωρα.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Η πορεια μου στα studio μεγαλη και με εχει διδαξει τα εξης:

Το "γλωσοφιλο" δεν ειναι ενα προγραμμα το οποιο αναφερεται στο σαλονι  και κοστολογειται αναλογα.
Δεν θα ακουσεται υπηρεσια να λεει "γλωσοφιλο: 60 ευρω" για παραδειγμα.

Αυτο δεν σημαινει οτι δεν γινονται.

Εμενα μου εχει τυχει στην πλειοψηφια με κοπελες που εχω παει αρκετες φορες και εχει αναπτυχθει καποια οικιοτητα και ανεση μεταξυ μας.
Και φυσικα οχι με ολες οσες εχω παει πολλες φορες.Απλα ΚΑΠΟΙΕΣ

Μου εχει τυχει και με κοπελα απο την δευτερη φορα, αλλα που ταιριαξε πολυ η χημεια μας. Μην ξεχναμε οτι και οι κοπελες ειναι γυναικες και καποιοι πελατες θα τις ελκουν παραπανω, αφηνονται ελευθερες (σπανιως) και ετσι συμβαινει, οτι συμβαινει.

Απο οσες κοπελΕς εχω παει σε studio, θα το εχω κανει σε ενα ποσοσστο γυρω στο 5%.

Και εννοειται οτι δεν το αναφερουμε ουτε στις ενημερωσεις, ουτε στις κριτικες.

Καποια πραγματα μενουν στο δωματιο.
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
αναλογα που θα πεσεις ειναι...και τωρα με την πεινα ολο και πιο ευκολα προσφερονται...

η μιχαελα οταν δουλευε στο φωκαιας24 εδινε τρομερα γλωσσοφιλα παντως...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom