Νέα

Γλωσσόφιλα και πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Αν το χει η μοιρα σου να κολλησεις κατι με το φιλι θα το κολλησεις αλλωστε και μενα μου χε κατσει περυσι γκομενακι που ειχε πιπωσει ακαποτα οπως μου ειχε πει καποιον και μαλλον ειχε κολλησει ερπη στα χειλη.... Φυσικα δεν την φιλησα ΠΟΤΕ!

Τωρα αν ομως πας και το κανεις στα μπουρδελα αυτο.. τοτε απλα παιζεις με την τυχη σου...Αλλα ο καθενας κανει οτι γουσταρει αρκει να ειναι υπευθυνος μετα και να ενημερωνει
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
απ την καθε βρωμιαρα κινδυνευες ρε!  οι επαγγελματιες μετα το καθε πηδημα βαζουν 10αντισηπτικα να πουμε και καθε 15 κανουν εξετασεις...
οι αλλες οι βρωμιαρες που τσιμπουκωνουν οποιον βρουνε ειναι ο κινδυνος... :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
απ την καθε βρωμιαρα κινδυνευες ρε!  οι επαγγελματιες μετα το καθε πηδημα βαζουν 10αντισηπτικα να πουμε και καθε 15 κανουν εξετασεις...
οι αλλες οι βρωμιαρες που τσιμπουκωνουν οποιον βρουνε ειναι ο κινδυνος... :2funny: :2funny:

Καλα μην βαζεις και το πουλι σου στην φωτια ! Αλλωστε καμια φορα απλα πανε ριχνουν λιγο νερο πανω τους και σου ξαναρχονται ;)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Αν το χει η μοιρα σου να κολλησεις κατι με το φιλι θα το κολλησεις αλλωστε και μενα μου χε κατσει περυσι γκομενακι που ειχε πιπωσει ακαποτα οπως μου ειχε πει καποιον και μαλλον ειχε κολλησει ερπη στα χειλη.... Φυσικα δεν την φιλησα ΠΟΤΕ!

Τωρα αν ομως πας και το κανεις στα μπουρδελα αυτο.. τοτε απλα παιζεις με την τυχη σου...Αλλα ο καθενας κανει οτι γουσταρει αρκει να ειναι υπευθυνος μετα και να ενημερωνει
βλεπετε οτι μπορει να τυχει κ με μια γκομενα απλη?ποτε δεν ξερετε λοιπον...βγαζετε τα ματια σας κ ξαφνικα μετα παιρνετε χαμπαρι οτι κατι συμβαινει..δεν χρειαζεται να το παθεις στα μπουρδελα..ο κινδυνος ελλοχευει παντου.
απο την αλλη,καποια πραγματα δεν μου καθονται καλα...διαβαζω ποστ εδω μεσα ,οτι ολοι σχεδον γλωσσοφιλανε τις ct-ριστριες κ τις ανεξαρτητες,αλλα στο μπουρδελο φοβουντε να το κανουν μην κολλησουν τιποτα... :idiot: :idiot: :idiot:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Φιλε dimmits, δεν ήθελα να σε στεναχωρήσω ούτε εσένα ούτε κανένα άλλο παιδί εδώ μέσα.



Με μία γυναίκα λοιπόν (έστω και ιερόδουλο) δεν πας για να χύσεις. Πας για ΑΙΣΘΑΝΘΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ. Με ότι αυτό συνεπάγεται σε αίσθηση και καύλα.

Πολλοί δυστυχώς σε αυτό το site δεν το καταλαβαίνουν αυτό γιατί στην ζωή τους (και ελπίζω να μην προσβάλλω κανέναν τώρα) ενδεχομένως να πήγαν πιο πολλές φορές επί πληρωμή παρά άνευ. Αυτό μπορεί να είναι πολύ επικίνδυνο για την ψυχοσύνθεση του κάθε άνδρα αλλά άστο αυτό να μην το αναλύσουμε τώρα.


Εισαι αρχηγος  :rockon: :rockon: :rockon:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
βλεπετε οτι μπορει να τυχει κ με μια γκομενα απλη?ποτε δεν ξερετε λοιπον...βγαζετε τα ματια σας κ ξαφνικα μετα παιρνετε χαμπαρι οτι κατι συμβαινει..δεν χρειαζεται να το παθεις στα μπουρδελα..ο κινδυνος ελοχευει παντου.

Ναι τυπε... αλλα για να το μαθω εγω αυτο το πραγμα εκανα πολυ προσεκτικη συζητηση μαζι της και της εκανα ερωτησεις ουσιωδεις... εσυ ποσοι πιστευεις οτι κανουν τετοια συζητηση με τις γκομενες.... εκτος αυτου οσο για αυτο που ειπες οτι ο κινδυνος ελοχευει παντου.. ενταξει και εγω των μπουρδελων ειμαι και οχι κανας πουριτανος - υποχονδριος που θα κανει κυρηγματα αλλα ας μην γελιομαστε... στα μπουρδελα ο κινδυνος αυτος ειναι ενα 80% ενω εξω ενα 30%
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Μια ιεροδουλος κανει εξετασεις τακτικα.
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
να μιλησουμε και λιγο σοβαρα,γλωσσοφιλα και ακαποτα απλως παιζεις με την τυχη σου...το αν παρασυρθεις η οχι ειναι δικο σου θεμα αλλα στην ουσια απλως το ρισκαρεις...
οσον αφορα τις ΄΄κανονικες΄΄ γυναικες,μια χαρα αρπαζεις το παρασημο αν σκεφτεις οτι ΟΛΕΣ ακαποτο σε τσιμπουκωνουν...ασε που δε ξερεις με ποσους παιρνεται και τι εχουν αυτοι...
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
286
Κριτικές
1
Like
672
Πόντοι
81
γιατί γαμάτε συνέχεια το θέμα; η αρχική ερώτηση είναι ποιές πουτάνες δίνουν γλωσσόφιλλα. λετε να μη ξέρουν όλοι εδω μέσα αν υπάρχει κίνδυνος ή όχι; όλοι προσπαθούν να το παίξουν λογικοί και σωστοί μα καταλήγουν μαλάκες. όποιος ξέρει ας δώσει πληροφορίες ειδάλλος ας ανοίξει ένα άλλο thread για τους κινδύνους. αντε γιατί το γαμήσατε και ψώφησε
 

Επισκέπτης
κι εμεις οταν φιλαμε μια γκομενα σκεφτομαστε ποσους εχει τσιμπουκωσει ακαποτα...

Κοιτα φιλος εγω θα συχαινομουν περισσοτερο να φαω σε ενα φαστφουνταδικο παρα σε μια καλη ταβερνα. Σε κανενα απο τα δυο δεν ειμαι σιγουρη αν φτυνει η οχι ο μαγειρας στο φαϊ. Αλλα το ενα ειναι φαστφουνταδικο , οσο και να θελω να το βαφτισω εστιατοριο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
γιατί γαμάτε συνέχεια το θέμα; η αρχική ερώτηση είναι ποιές πουτάνες δίνουν γλωσσόφιλλα. λετε να μη ξέρουν όλοι εδω μέσα αν υπάρχει κίνδυνος ή όχι; όλοι προσπαθούν να το παίξουν λογικοί και σωστοί μα καταλήγουν μαλάκες. όποιος ξέρει ας δώσει πληροφορίες ειδάλλος ας ανοίξει ένα άλλο thread για τους κινδύνους. αντε γιατί το γαμήσατε και ψώφησε

Σωστος
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
γιατί γαμάτε συνέχεια το θέμα; η αρχική ερώτηση είναι ποιές πουτάνες δίνουν γλωσσόφιλλα. λετε να μη ξέρουν όλοι εδω μέσα αν υπάρχει κίνδυνος ή όχι; όλοι προσπαθούν να το παίξουν λογικοί και σωστοί μα καταλήγουν μαλάκες. όποιος ξέρει ας δώσει πληροφορίες ειδάλλος ας ανοίξει ένα άλλο thread για τους κινδύνους. αντε γιατί το γαμήσατε και ψώφησε
Φιλε το πιο εγκυρο ειναι το Center of Disease Control
των ΗΠΑ .Βαλε cdc.gov σαν λεξη κλειδι.
 

Επισκέπτης
είσαι βλαμμένη ρε χλεπίτσα...

γάματο ..΄'εφαγε delete

Συγκρινεις τα γλωσσοφιλα με το φιλι που μπορει να δωσει καποιος στο παιδι του ρε λοβοτομημενε? Κανε καμια βουτια και στο μυαλο σου μεσα πριν πεις την παπαρια σου.Μαθατε ολοι πεντε ανεκδοτα και μας τα φερνετε γυρα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρωτα τη μανα σου σοβαρε τυπε. Σταματησε να σε φιλα ποτε?

Μονιμως επιθετικη εισαι τι διαολο σου συμβαινει???

Οσο για την ουσια του θεματος... απο οσο εχω ακουσει γιατι δεν πηγαινω και καθε βδομαδα στα μπουρδελα (τουλαχιστον οχι στην παρουσα φαση)

Η ντενιζα και η μπαρμπορα.... Βεβαια για την μπαρμπορα θα σε συμβουλευα να μην το επιχειρησεις... γιατι μαλλον ειναι θεοτρελη και δεν ξερει ουτε και η ιδια τι κανει και τι κουβαλαει πανω της...Επισης μια μπουρδελοτσαρκα που ειχε γινει πριν απο 10 μερες μαζι με μενα και αλλον εναν φιλο μου στο 84Β βγηκε μια τυπισσα εξω και αρχισε να του κολοτριβεται και να τον χουφτωνει... μας ειπε πως αν θελουμε μας παιρνει και τους 2 σε παρτουζα και οτι ειμαι τρελη λεει εγω... αρα και αυτη θα δινει γλωσοφυλα... απογευματινη βαρδια αλλα ονομα δεν θυμαμαι η επισκεψη εγινε κατα τις 10 - 11 βραδυ
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Συγκρινεις τα γλωσσοφιλα με το φιλι που μπορει να δωσει καποιος στο παιδι του ρε λωβοτομημενε? Κανε καμια βουτια και στο μυαλο σου μεσα πριν πεις την παπαρια σου.Μαθατε ολοι πεντε ανεκδοτα και μας τα φερνετε γυρα.

ασ'το γιατί ψάχνεσαι και δεν θα βγάλουμε πόρισμα..γάματο λέμε...κάνε ρεφρες κι όλα καλά
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Κοιτα φιλος εγω θα συχαινομουν περισσοτερο να φαω σε ενα φαστφουνταδικο παρα σε μια καλη ταβερνα. Σε κανενα απο τα δυο δεν ειμαι σιγουρη αν φτυνει η οχι ο μαγειρας στο φαϊ. Αλλα το ενα ειναι φαστφουνταδικο , οσο και να θελω να το βαφτισω εστιατοριο.
σκατα ειναι και τα δυο...απλως στο ενα πληρωνεις παραπανω!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom