Νέα

Γλωσσόφιλα και πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
γλωσσοφιλο στο μεταξι ρε,με φαφουτα ρουμανα να σου λεει ελα να θε φιλιθθω ...χλααααπ :s&m_1: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Παντου παίζουν γλωσσόφιλα.
Έρπη έχει ένα πολύ μεγάλο ποσοστό του πληθυσμού, οπότε αυτό δεν μας απασχολεί
Το μόνο που απομένει είναι πότε θα μας κάτσει η στραβή και θα κολλήσουμε κάτι περισσότερο.
Μήπως οι στριπτιζούδες που γλείφουν τον καθένα είναι πιο καθαρές?
Πριν καιρό μπήκα με τη μηχανή στον πεζόδρομο εκεί στο μετάξι που ειναι τα μπουρδέλα, δε θυμάμαι όνομα.
Οι Πακηδες μπαινόβγαιναν σα σμήνος από το ένα στο άλλο.
Αν πάτε εκει και ζητάτε γλωσσόφιλα και γλυφομούνια, κάντε και τη διαθήκη σας καλου κακου....
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
εχμ ειχα παει μια φορα , αλλα δεν μου κανε πριβε καμια και δεν ξερω  :cheesy:


Άν σε πήγαινε η σχέση σου σε στριπ και μαζί σου καλούσε στριπιτζού στα πριβέ και σου πρότεινε λίγο απο κοινού μπαλαμούτι , πως θα αντιδρούσες ?



 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Άν σε πήγαινε η σχέση σου σε στριπ και μαζί σου καλούσε στριπιτζού στα πριβέ και σου πρότεινε λίγο απο κοινού μπαλαμούτι , πως θα αντιδρούσες ?
στεφανε πολυ φαντασια εχεις παιδι μου..... :headbang: :headbang: :headbang:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Το γαμήσατε εμεις λεμε για υψηλοβαθμα στελέχη του αγοραιου έρωτα και εσεις λετε για μεταξουργειο  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
να παρεις γκομενα σου σε στριπτιζαδικο?ε και?το πιο πιθανο ειναι οτι αν εχει λιγο μυαλο θα πει ''τι κανει ο μαλακας για να με εντυπωσιασει''...εκτος κι αν οντως γουσταρει πριβε εκει αλλαζει....η αν ειναι απ αυτες που το παιζουν ζωηρουλες και θελουν να πανε για την ''εμπειρια''...
 

Επισκέπτης
Άν σε πήγαινε η σχέση σου σε στριπ και μαζί σου καλούσε στριπιτζού στα πριβέ και σου πρότεινε λίγο απο κοινού μπαλαμούτι , πως θα αντιδρούσες ?

Πρωτον δεν εχω λεσβιακες τασεις (δυστυχως για πολλους) αρα περαν απο το να θαυμαζω τις ωραιες γκομενες που βλεπω , δεν θελω να τις μπαλαμουτιασω. Αν ηθελε να μπαλαμουτιασει αυτος δεν θα μου αρεσε και θα ξενερωνα. Ξεμαλιασμα και σκηνικλα δημοσια δεν παιζουν.
 

Επισκέπτης
να παρεις γκομενα σου σε στριπτιζαδικο?ε και?το πιο πιθανο ειναι οτι αν εχει λιγο μυαλο θα πει ''τι κανει ο μαλακας για να με εντυπωσιασει''...εκτος κι αν οντως γουσταρει πριβε εκει αλλαζει....η αν ειναι απ αυτες που το παιζουν ζωηρουλες και θελουν να πανε για την ''εμπειρια''...

Μα περαν απο τα πριβε και λοιπα , εγω δεν βρισκω καμια διαφορα να πινω το ποτο μου και να ξεβρακωνεται μια τυπισσα μπροστα μου (αμα το κανει και με αεροπλανικα ενθουσιαζομαι κιολας :cheesy: ) στο στριπ κλαμπ , απο το να πινω το ποτο μου στο κλαμπ και να χορευει μια τυπισσα μες στο κλουβι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom