Νέα

Γλωσσόφιλα και πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
συμβαινει συνεχεια...απο τις τελευταιες φορες θυμαμαι τη ντανιελα φυλης,μπαρμπαρα φυλης,αννα πιπινου,αννα φυλης 65 πανω και αλλες πολλες...μια περσυ το καλοκαιρι στην αδανων με ειχε ταραξει στα γλωσσοφιλα,απο την αρχη μεχρι το τελος...δεν θυμαμαι ονομα ομως...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Κάποιοι Πακιστανοί στο Μεταξουργείο προσφέρουν 20 ευρώ για γλωσσόφιλο, αν συναντήσουν άρνηση γίνεται 30.
Όταν είναι μόνοι στο σαλόνι δύσκολο να προβλέψει κανείς αν τελικά ενδίδει η κοπέλα.
σιγα μην δωσει ο πακιστανος τοσα λεφτα ρε τυπε
εδω κανουν παζαρια να ριξει την τιμη απο 15 στα 13 η τσατσα :2funny:
μια φορα ειχα πετυχει και εναν που ελεγε οτι ειχε 12,70 πανω του και ζητηγε να γαμησει
οχι του ειπε η τσατσα δεν ειμαστε σουπερ μαρκετ :2funny:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Γεια σας από Βερολίνο.

Εδώ στο Βερολίνο το γλωσσόφιλο είναι εξτρά συνήθως 10 με 20 € και προσφέρεται με τον όρο της συμπάθειας.

Από την εμπειρία μου δεν υπήρχε εργαζόμενο κορίτσι εδώ που να αρνήθηκε να μου το δώσει.

Σημειωτέον, είμαι 33 ετών, αθλητικός με μαύρα μαλλιά και καφέ μάτια, η ονείρωξη της μέσης Γερμανίδας.

Σαφώς και στον αγοραίο έρωτα παίζει ρόλο από πλευράς τους η χημεία, το ποιος είσαι απέναντι της.

Πάντως για μένα, πέραν των ιατρικών επιφυλάξεων οι οποίες είναι σεβαστές, σεξ (έστω και αγοραίο) ΧΩΡΙΣ γλωσσόφιλο, χάδι προς και από την γυναίκα και κοίταγμα στα μάτια δεν είναι σεξ αλλά μορφή αυνανισμού παρουσία γυναικός.

Μετά τιμής.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Γεια σας από Βερολίνο.

Εδώ στο Βερολίνο το γλωσσόφιλο είναι εξτρά συνήθως 10 με 20 € και προσφέρεται με τον όρο της συμπάθειας.

Από την εμπειρία μου δεν υπήρχε εργαζόμενο κορίτσι εδώ που να αρνήθηκε να μου το δώσει.

Σημειωτέον, είμαι 33 ετών, αθλητικός με μαύρα μαλλιά και καφέ μάτια, η ονείρωξη της μέσης Γερμανίδας.

Σαφώς και στον αγοραίο έρωτα παίζει ρόλο από πλευράς τους η χημεία, το ποιος είσαι απέναντι της.

Πάντως για μένα, πέραν των ιατρικών επιφυλάξεων οι οποίες είναι σεβαστές, σεξ (έστω και αγοραίο) ΧΩΡΙΣ γλωσσόφιλο, χάδι προς και από την γυναίκα και κοίταγμα στα μάτια δεν είναι σεξ αλλά μορφή αυνανισμού παρουσία γυναικός.

Μετά τιμής.
συμφωνω πολυ ειδικα με το τελευταιο,ετσι ειναι...sad but true :knockinb:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Τι τραβάνε και αυτοι οι πάκιδες σουτάρισμα τρωνε παντου  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DEPP

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2010
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
ναι ναι γλώσοφιλα 5 λεπτα πριν εγλειφε τα αρχιδια του αλλου η εκανε ακαποτο  :think:
 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
αντε κανε τον πειρατη ρε που θα μιλησεις κιολας...γλωσσοφιλο επιβαλλεται ,αλλιως τι πας... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
συμφωνω πολυ ειδικα με το τελευταιο,ετσι ειναι...sad but true :knockinb:

Φιλε dimmits, δεν ήθελα να σε στεναχωρήσω ούτε εσένα ούτε κανένα άλλο παιδί εδώ μέσα.

Απλά έχοντας μπλέξει και εγώ με τον αγοραίο έρωτα εδώ στο Βερολίνο (λόγω διαζυγίου και τρομερά ποιοτικής προσφοράς εδώ, αν και λίγο ακριβής για τα ελληνικά δεδομένα) έχω καταλάβει κάποια πράγματα σχετικά με το τι ζητάμε και τι ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΖΗΤΑΜΕ από μία γυναίκα οι άνδρες.

Με μία γυναίκα λοιπόν (έστω και ιερόδουλο) δεν πας για να χύσεις. Πας για ΑΙΣΘΑΝΘΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ. Με ότι αυτό συνεπάγεται σε αίσθηση και καύλα.

Πολλοί δυστυχώς σε αυτό το site δεν το καταλαβαίνουν αυτό γιατί στην ζωή τους (και ελπίζω να μην προσβάλλω κανέναν τώρα) ενδεχομένως να πήγαν πιο πολλές φορές επί πληρωμή παρά άνευ. Αυτό μπορεί να είναι πολύ επικίνδυνο για την ψυχοσύνθεση του κάθε άνδρα αλλά άστο αυτό να μην το αναλύσουμε τώρα.

Πάντως εσύ από το σχόλιο σου δεν φαίνεται οτι ανήκεις σε αυτή την κατηγορία και σε ευχαριστώ που πιάνεις τα ευαίσθητα νοήματα.

Μπορείς να διαβάσεις κάποια από τα λίγα posts μου (είμαι νέος στο σαιτ) για να καταλάβεις τις απόψεις μου επί των σχετικών θεμάτων.

Σε χαιρετώ.

Μετά τιμής.
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
φιλε jaygatsby εχω παει αρκετες φορες Γερμανια...μαλιστα ταξιδευω εκει απο το 1990,εχω συγγενεις κ παω συχνα...πιο πολυ Μοναχο μερια κ μια φορα Βερολινο(περυσι)..δεν εχει παει ουτε σε στουντιο εκει,ουτε σε μπουρδελα κ τα συναφη,αλλα πηγαίνωντας τοσα χρονια κ βλέποντας το επιπεδο ζωής των Γερμανων το μονο που μπορω να συμπαιρανω ειναι οτι στανταρ στον αγοραίο ερωτα θα υπαρχει υψηλο επίπεδο.
Συμφωνω με αυτα που λες κ γω καπως ετσι το βλέπω το θέμα (δεν ειμαι αγαπουλης-αυτο το λεω για τους κακεντρεχεις),θελω την γυναικα να την αισθανομαι με οτι συνεπαγεται αυτο...για αυτο πολλες φορες την ψαχνω την δουλεια ειδικα στον αγοραίο ερωτα...εγω fast food γαμησι,μπες-βγες,δεν μου αρεσει,σε οποιον αλλο αρεσει,περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.για αυτο γουσταρω κ τα γλωσσοφιλα κ τα 69 κτλ...οι περισσοτεροι εδω μεσα ειναι κατα του γλωσοφιλου με εργαζομενα κοριτσια,αλλα απο την αλλη πολλοι απ αυτους κανουν 69 χωρις κανενα προβλημα...(οποτε τι ειναι χειροτερο,ας μας πουν οι ιδιοι...).
Εχω 10 κ βαλε χρονια που παω τσαρκες κ κανω οτι κανω κ απο θεμα υγειας-ευτηχως-δεν επαθα ποτε τιποτα...οποτε φιλτατοι ολα ειναι σχετικα κ τυχερα καμμια φορα.
 

Makis89

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
652
Like
3
Πόντοι
6
Ε οχι και γλωσσοφιλα γαμω το κερατο μου γαμω,καντε κατι αλλο οπως να τη φιλησεται στο λαιμο αλλα οχι και γλωσσοφιλο.
 

Επισκέπτης
Μ'αυτα που διαβαζουμε  εδω περα , θα μας κανετε  καθε φορα που φιλαμε εναν τυπα να σκεφτομαστε ποσους πουτσους τσιμπουκωνουμε αυτη τη στιγμη :2funny: :2funny: :2funny:

 

pireas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.526
Like
0
Πόντοι
16
Μ'αυτα που διαβαζουμε  εδω περα , θα μας κανετε  καθε φορα που φιλαμε εναν τυπα να σκεφτομαστε ποσους πουτσους τσιμπουκωνουμε αυτη τη στιγμη :2funny: :2funny: :2funny:
κι εμεις οταν φιλαμε μια γκομενα σκεφτομαστε ποσους εχει τσιμπουκωσει ακαποτα...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μ'αυτα που διαβαζουμε  εδω περα , θα μας κανετε  καθε φορα που φιλαμε εναν τυπα να σκεφτομαστε ποσους πουτσους τσιμπουκωνουμε αυτη τη στιγμη :2funny: :2funny: :2funny:
Εισαι πολυμηχανημα εσυ  :grin: :grin:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
ετσι κ αλλιως αν ξεκινατε με γλωσσοφιλα,μετα ακουλουθουν κ τα τσιμπουκια...no offence..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom