Νέα

Γλωσσόφιλα και πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

biggest

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2007
Μηνύματα
252
Like
332
Πόντοι
21
Δεν ξέρω ρε μάγκες αλλά εγώ αν δεν φιλήσω την γκόμενα δεν μου κάνει κούκου.. :huh: πως το λένε και πάνω στο sex θέλω να το κάνω αυτό!Τι γνώμη έχετε για το γλώσσοφίλο  :-* σε ιερόδουλο…?

edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.

:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Kαι μόλις την φιλήσεις πήγαινε και από το νοσοκομείο να κάνεις έναν αντιτετανικό. :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.870
Πόντοι
6.925
Δεν βλέπεις από την κ...λα σου ότι ανοιγει ένα ίδιο θρεντ την ημέρα. Φίλα την μεγάλε αφού πρώτα διαβάσεις τα τόσα ποστς που έχουν γίνει ... μην πεις ότι δεν ήξερες.
 

hackertom

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2008
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
δηλ.φίλε free εχει ξανα ανοιχτεί το ιδιο θέμα...??
 

galder

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
208
Like
49
Πόντοι
1
δεν ξερω τι λετε ρε παιδια αλλα το γλωσοφιλο ειναι πολυ καλο, δινει και λιγο αισθημα. Ξερετε τι ωραια που ειναι εκει που της τα χωνεις αγρια και της δινεις και καμια σφαλιαρα να της πεις κι ενα "μωρο μου" με γλωσοφιλο?
Το να θελεις να γλωσοφιλησεις πουτανα μπορει να ερμηνευθει ως¨
-αγνοια (για τις πιθανες συνεπειες)
-απειρια/ελλειψη σχεσεων με φυσιολογικες γυναικες
-αφελεια(συνηθως λογω μικρης ηλικιας)
-εθελοτυφλεις(γνωριζεις δηλαδη τις συνεπειες αλλα πιστευεις οτι δεν θα συμβει σε σενα)
-μηδενικο IQ (προτιμας να ρισκαρεις την υγεια σου παροτι γνωριζεις τι μπορει να συμβει λεγοντας "δε γαμιεται -ας αρρωστησω/πεθανω μια ωρα αρχιτερα)
Τη στιγμη λοιπον που θα εισαι ετοιμος να γλωσοφλησεις μια πουτανα σκεψου για λιγα δευτερολεπτα τι εχει βαλει στο στομα της πριν απο σενα η συγκεκριμενη γυναικα και ποσα πραγματα μπορει να σου περασει και ισως σου φυγει η διαθεση.Αν παλι γουσταρεις να το παιξεις καμικαζι τοτε απλα εισαι αξιος της μοιρας σου
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.870
Πόντοι
6.925
Το να θελεις να γλωσοφιλησεις πουτανα μπορει να ερμηνευθει ως¨
-αγνοια (για τις πιθανες συνεπειες)
-απειρια/ελλειψη σχεσεων με φυσιολογικες γυναικες
-αφελεια(συνηθως λογω μικρης ηλικιας)
-εθελοτυφλεις(γνωριζεις δηλαδη τις συνεπειες αλλα πιστευεις οτι δεν θα συμβει σε σενα)
-μηδενικο IQ (προτιμας να ρισκαρεις την υγεια σου παροτι γνωριζεις τι μπορει να συμβει λεγοντας "δε γαμιεται -ας αρρωστησω/πεθανω μια ωρα αρχιτερα)

βάλε και - τρελλό θόλωμα από κ...λα
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Παλια παντως εχεις αναφερει οτι εχεις γλωσσοφιλιασει πουτανα σε μπουρδελο ή στουντιο νομιζω,κι εχεις γλυφοκωλιασει κιολας αν θυμαμαι καλα..απλα το αναφερω,διορθωσε με αν κανω λαθος..
Aπ οτι βλεπω δε με διορθωσες,αρα δεν κανω λαθος..οκ
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
Καλα ενταξει μαλακακηδες μου το παιζεται και μερικοι σοβαροι / ρε μαλακοπιτουρες ειναι δυνατον να γαμας μουναρα,να εχεις το προσωπο της μπροστα σου σε αποσταση αναπνοης και να μην πλακωθεις στα γλωσσιδια / μαλακες Ελληνες που ακομα και στο ιντερνετ ντρεπονται να παραδεχτουν μερικα αυτονοητα πραγματα - για αυτο και σαν λαος ειμαστε της πουτσας .... / εγω παω στοιχημα την πουτσα μου οτι οσοι λετε οτι δεν γλωσσοφιλατε εσεις ειστε που γλωσσοφιλατε ακομα και τις πατουσες της πουτανας / εγω παντως συνεχιζω κανονικα τα γλωσσιδια μου χωρις να εχω παθει τιποτα και ουτε προκειται ποτε να παθω ποτε / αντε γεια ......
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Καταρχην εγω αναφερομαι στις "φυλικες" πουτανες..
Και τη θεομουναρα να εχω μπροστα μου αμα σκεφτομαι οτι εχει παρει πιπα μολις 10 λεπτα πριν σε καποιον,ειτε ειναι πακιστανος ειτε ελληνας δε με εμπνεει..
Γενικα δε συχαινομαι παντως,μεχρι και το σκυλι μου γλωσσοφιλιαζω..
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
Καταρχην εγω αναφερομαι στις "φυλικες" πουτανες..
Και τη θεομουναρα να εχω μπροστα μου αμα σκεφτομαι οτι εχει παρει πιπα μολις 10 λεπτα πριν σε καποιον,ειτε ειναι πακιστανος ειτε ελληνας δε με εμπνεει..
Γενικα δε συχαινομαι παντως,μεχρι και το σκυλι μου γλωσσοφιλιαζω..

νατοι και οι ζωοφιλοι :grin:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Aπ οτι βλεπω δε με διορθωσες,αρα δεν κανω λαθος..οκ
Παλια παντως εχεις αναφερει οτι εχεις γλωσσοφιλιασει πουτανα σε μπουρδελο ή στουντιο νομιζω,κι εχεις γλυφοκωλιασει κιολας αν θυμαμαι καλα..απλα το αναφερω,διορθωσε με αν κανω λαθος..
Σε στουντιο.......
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Καλα ενταξει μαλακακηδες μου το παιζεται και μερικοι σοβαροι / ρε μαλακοπιτουρες ειναι δυνατον να γαμας μουναρα,να εχεις το προσωπο της μπροστα σου σε αποσταση αναπνοης και να μην πλακωθεις στα γλωσσιδια / μαλακες Ελληνες που ακομα και στο ιντερνετ ντρεπονται να παραδεχτουν μερικα αυτονοητα πραγματα - για αυτο και σαν λαος ειμαστε της πουτσας .... / εγω παω στοιχημα την πουτσα μου οτι οσοι λετε οτι δεν γλωσσοφιλατε εσεις ειστε που γλωσσοφιλατε ακομα και τις πατουσες της πουτανας / εγω παντως συνεχιζω κανονικα τα γλωσσιδια μου χωρις να εχω παθει τιποτα και ουτε προκειται ποτε να παθω ποτε / αντε γεια ......
εσυ μπορεί να της γλωσοφιλάς οι πουτάνες όμως το θέλουν αυτό ?
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.616
Κριτικές
41
Like
2.011
Πόντοι
8.235
εσυ μπορεί να της γλωσοφιλάς οι πουτάνες όμως το θέλουν αυτό ?

προφανως ρε φιλε αναφερομαι σε πουτανες που κανουν και οι ιδιες την κινηση να σε γλωσσοφιλησουν / με το ζορι τιποτα δε γινεται .....
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Γλειφομουνια και γλωσοφιλα με την γκομενα και μονο,
οι πουτανες ειναι αλλη φαση.
Στο παρελθον,απο 1998-2002 που πλακωνομουν εβδομαδιαιως στις βιζιτες επαιζα και γλωσσοφιλα.
Στην τελικη πλενει το στομα της με ενα αντισηπτικο στοματος.
Σε μπουρδελα και στουντιο το μουνι ειναι ακομα ζεστο απο τον προηγουμενο και εσεις μιλατε για γλωσσοφιλα?
Μονο σαν απειρια μπορω να το δεχθω,αντε και λιγο ρισκο,αλλα ΓΛΥΦΟΚΩΛΙΑ και πατουσες απο τις ΤΑΝΕΣ στα βρωμερα ρδελα  ΡΕ?

Ποσο καμμενοι ειστε επιτελους?
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
εμένα όσες φορές μου έκαναν την κίνηση οι πουτάνες ενέδωσα στης άλλες που δεν μου κάνουν κλικ δεν γουστάρω και ούτε θα κάνω κάτι μαζί τους (γλωσόφιλο) ποτέ δεν κάνω την πρώτη κίνηση . και που λέτε για πακιστανούς και μαλακίες σιγά μην γλωσοφιλήση η πουτάνα τον πακιστανό η τον αλβανό η δεν ξέρω εγώ ποιον . εκτός απο αυτών που την προσέχει (νταβατζής) και συμάζεψε τα .
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
εμένα όσες φορές μου έκαναν την κίνηση οι πουτάνες ενέδωσα στης άλλες που δεν μου κάνουν κλικ δεν γουστάρω και ούτε θα κάνω κάτι μαζί τους (γλωσόφιλο) ποτέ δεν κάνω την πρώτη κίνηση . και που λέτε για πακιστανούς και μαλακίες σιγά μην γλωσοφιλήση η πουτάνα τον πακιστανό η τον αλβανό η δεν ξέρω εγώ ποιον . εκτός απο αυτών που την προσέχει (νταβατζής) και συμάζεψε τα .
Που ξερεις δηλαδη αμα τον γλωσσοφιλησει?Νομιζεις οτι μονο εσενα φιλαει για τα ωραια σου τα ματια?
Και αν δεν το γλωσσοφιλησει τοτε σιγουρα θα τον πιπωσει..κι εστω πανω απο το λαστιχο εγω νιωθω σιχαμαρα..
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
Που ξερεις δηλαδη αμα τον γλωσσοφιλησει?Νομιζεις οτι μονο εσενα φιλαει για τα ωραια σου τα ματια?
Και αν δεν το γλωσσοφιλησει τοτε σιγουρα θα τον πιπωσει..κι εστω πανω απο το λαστιχο εγω νιωθω σιχαμαρα..
της πέρασες για μαλακισμένες άμα η βρωμιά είναι από τα 20 μέτρα φυσικά και δεν φιλήσουν κάποιον βρομιάρη μην τρελαινόμαστε τώρα αυτά τα πράγματα που λέμε είναι του δημοτικού και ακόμη καλύτερα πουτάνες που δεν δέχονται αλλοδαπούς . σε αυτό το θέμα θα ήταν καλύτερο να μπει μία ιερόδουλος να μας κατατοπίσει καλύτερα .
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Αμα εχουν αναδουλειες φιλτατε και τον Ταμτακο γλωσσοφιλανε..
Οντως αυτα που λεμε ειναι δημοτικου..
 

Επισκέπτης
πατε καλα μωρε?ειστε και μπουρδελιαρηδες τρομαρα σας...ποια καβλα κι αηδιες,θα φιλησεις την πουτανα που εχει γλυψει 40 ψωλες απο πριν??????
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom