Νέα

Γλωσσόφιλα και πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
free καλα δεν εισαι πανδρεμενος? (ετσι καταλαβα απ το αλλο τοπικ..)
δλδ οκ ρισκαρεις την υγεια σου οκ να μην το χαρακτηρισουμε... την υγεια της γυναικας σου ομως με ποιο δικαιωμα?

τι να πω.. μου κανει εντυπωση αυτη η εντελως ανευθυνη συμπεριφορα (μην παρεξηγηθειτε γιατι αληθεια ειναι) οχι του φρι ειδικοτερα.. ολων σας γενικοτερα που παιζετε ρωσικη ρουλετα μεχρι να φατε το κεφαλι σας κ να τρεχετε...

Δεν καταλαβαινω γιατι καποιοι κρινουν.............

Γουσταρουμε τα γλωσσοφιλα [σε στουντιο εννοειται]
Και γλυφομουνακι......... [σε στουντιο εννοειται]
Εγω προσωπικα εχω γλυψει και κωλαρακι τανας...[σε στουντιο εννοειται]

ναι το στουντιο νομιζεις θα κανει τη διαφορα
α ρε χρηστακη εισαι κ 19 χρονων κ ειναι κριμα να παιζεις ετσι ελαφρα τη καρδια με την υγεια σου
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.884
Πόντοι
6.925
free καλα κ εισαι κ πανδρεμενος? (ετσι καταλαβα απ το αλλο τοπικ..)
δλδ οκ ρισκαρεις την υγεια σου οκ να μην το χαρακτηρισουμε... την υγεια της γυναικας σου ομως με ποιο δικαιωμα?

Δεν το κάνω πιά, το έχω κάνει στο παρελθόν αρκετές φορές (γλωσόφιλα, ακάποτα κλπ.) όσο δεν υπήρχε οικογένεια έχοντας πλήρη επίγνωση των κινδύνων, υπερασπίζομαι όμως όσους θέλουν και μπορούν.
Την υγεία της γυναίκας/συντρόφου την θέτεις σε κίνδυνο όσο είστε μαζί αλλά και εσύ ο ίδιος κινδυνεύεις (π.χ. κόλλησα HPV από την γυναίκα μου) το οποίον σημαίνει ότι δεν μπορώ να πάω χωρίς προφύλαξη με άλλην γυναίκα ποτέ μου χωρίς να της τον μεταδόσω (πανευκολο από άνδρα σε γυναίκα). Αυτά έχει η συμβίωση. Το τί συνεπειες θα έχει στην σχέση/γάμο η αποκάλυψη τουμπουρδελιάρη μέσω της ασθένειας είναι άλλο πακέτο.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Σταματηστε το κυρηγμα λες και μιλατε σε δεκαχρονα..σε δεκαενιαχρονο μιλατε που ξερει τους κινδυνους,ποσο μαλλον ο αλλος που ειναι 40 χρονων..καθενας κανει οτι γουσταρει εχοντας επιγνωση των συνεπειων..
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.150
Κριτικές
150
Like
2.884
Πόντοι
6.925
τι να πω.. μου κανει εντυπωση αυτη η εντελως ανευθυνη συμπεριφορα (μην παρεξηγηθειτε γιατι αληθεια ειναι) οχι του φρι ειδικοτερα.. ολων σας γενικοτερα που παιζετε ρωσικη ρουλετα μεχρι να φατε το κεφαλι σας κ να τρεχετε...

ναι το στουντιο νομιζεις θα κανει τη διαφορα
α ρε χρηστακη εισαι κ 19 χρονων κ ειναι κριμα να παιζεις ετσι ελαφρα τη καρδια με την υγεια σου

Οι πιθανότητες για κάτι πολύ σοβαρό είναι πολύ μικρές. Μέγας κίνδυνος η ηπατήτιδα. Για αφροδίσια ναι είναι μεγάλος ο κίνδυνος αλλά το ρίσκο το αναλαμβάνει ο καθείς.

Βέβαια υπάρχουν εδώ μέσα άτομα τα οποία θεωρούν ότι έχουν ανοσία που τους την δίνει το νεαρό της ηλικίας αλλά υπάρχουν τόπικ για την υγεία στα οποία εχουν γίνει εκτενείς συζητήσεις για τους κινδυνους. Τωρα όποιος δεν θέλει να διαβάζει είναι στην ίδια μοιρα με αυτόν που κυκλοφορεί με μηχανή χωρις κράνος. Μπορεί να φαει το κεφάλι του.
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
μελ δεν ειναι κηρυγμα.. το οτι ξερουν τις συνεπειες (φανταζομαι αν κ δεν ειμαι κ σιγουρη για ολους) κ το κανουν ειναι το πιο παραδοξο

τεσπα.. φρι συζητας ωραια ρισπεκτ :) (ουτε αυτο το κανουν ολοι βλεπεις)
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Αν δε παθεις δε θα μαθεις δυστυχως..
 

dimis_kavlas

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2008
Μηνύματα
260
Κριτικές
3
Like
32
Πόντοι
1
Ρε παλικαρόπουλα να ρωτήσω κάτι? και βάζω και τον εαυτό μου μέσα, ξέρουμε η γυναίκες μας (αλήθεια όμως) αν πρίν επιστρέψουμε σπίτι πήρε πίπα στον μπακάλη και μετά μας φιλάει? ή ακόμα χειρότερα ξέρουμε αν έπλεινε τα χέρια της αφού κατεβασε τα σκουπίδια πριν μισή ώρα και τώρα που μπήκαμε στο σπίτι μας έριξε ένα γλωσσόφιλο και με το ίδιο χέρι μας έποιασε και τον πούτσο επειδή ήταν μοναδική ευκαιρία μιας και κοιμόταν το παιδι? Και πάμε και λίγο ποιό μακριά στην καντίνα που φάγαμε εκείνο το βρόμικο υπέροχο σάντουιτσ χτες βράδυ ξέρουμε αν η Αλβανέζα που το ετοίμασε έχει περάσει από γιατρούς? κι αν ΝΑΙ πότε? πριν από 10 μέρες ή πρίν από 23 μήνες και 25 μέρες γιατι ως γνωστόν τα "Βιβλιάρια υγείας" έχουν διάρκει 2 χρόνια, και ακόμα χειρότερα ξέρουμε ότι πρίν φτάσουμε εμείς στην Καντίνα αυτή μπορεί να έπερνε συνέντευξη στο αφεντικό κρατόντας το "Μικρόφωνο" με τα ίδια χέρια που έποιασε το κρεμιδάκι?
Οι κίνδυνοι είναι παντού και υπαρκτοί, απλά πρέπει να καταλάβουμε όλοι πώς το ρίσκο ίσως να είναι και μικρότερο από το να φάς ένα 2πιτο με γύρο από σουβλατζίδικο που δεν ξέρεις.
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
ναι το στουντιο νομιζεις θα κανει τη διαφορα
α ρε χρηστακη εισαι κ 19 χρονων κ ειναι κριμα να παιζεις ετσι ελαφρα τη καρδια με την υγεια σου
Σορυ αλλα εισαι λαθος.........

Υπαρχουν και πιο παλαιοι εδω μεσα που μπορουν να σου πουν γι'αυτα....

Εσυ νομιζεις οτι μιλας με ενα μαλακισμενο 19χρονο αλλα εισαι λαθος...
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Να κολλησεις μια τετοια σοβαρη αρρωστεια ειναι τοσο σπανιο οσο να πιασεις το τζοκερ..

50000 μελη ειμαστε εδω........

Αν εχει κανεις γνωστο που να εχει aids θα σου πω οτι εχεις δικιο....
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
να μου πουν τι?
ωραια τους ρωταω τοτε κ ας μου απαντησουν οι παλαιοι που ξερουν καλυτερα αν τα στουντιο ειναι σεηφ για να κανεις οτι σου καπνισει... εδω σε αλλο ποστ σου ελεγες οτι ειναι ολα κουλ γιατι οι κοπελες περνανε σιγουρα απο εξετασεις κ σου απαντησαν ολοι οτι αυτα που λες δεν ισχυουν, η δεν ισχυουν ακριβως ετσι. (δεν ειναι μονο το εητζ... δλδ θα σ αρεσε να κολλησεις ηπατιτιδα ή αφροδισια που μπορει να σε βασανιζουν κ μια ζωη?)

τπτ δεν ειναι σεηφ κατα τη γνωμη μου αλλα μειωνεις οσο μπορεις τις πιθανοτητες να παθεις κατι κ προσεχεις για να εχεις...

δεν σε θεωρω μλκσμενο 19χρονο απλα σε θεωρω 19χρονο οπως κ τα υπολοιπα που νομιζετε οτι ξερετε τα παντα λογω του νεαρου της ηλικιας σας κ δε δεχεστε κουβεντα διαφορετικη απο κανενα ;)
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
η αληθεια να λεγεται!
φαντασου να κολλησεις κανενα ερπη!
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Να κολλησεις μια τετοια σοβαρη αρρωστεια ειναι τοσο σπανιο οσο να πιασεις το τζοκερ..

50000 μελη ειμαστε εδω........

Αν εχει κανεις γνωστο που να εχει aids θα σου πω οτι εχεις δικιο....
Ωρε μη ξεστομητε τετοια πραματα ελευθερααα..μονο το aids υπαρχει?..Τελικα οντως δε ξερουν τις συνεπειες..
και οτι πας σε στουντιο δεν εχει καμια διαφορα απο τα μπουρδελα εκτος το οτι ειναι πιο καθαρα τα ΔΩΜΑΤΙΑ και τα κρεβατια..οι κοπελες ιδιες ειναι,ποσες φορες μεταφερονται κοπελες απο στουντια σε δελα?Πολλες..


Και δες αυτο.. αναφερεται σε πιατσες αλλα ειπες για τα μελη αν εχει κανεις γνωστο..
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16

50000 μελη ειμαστε εδω........

Αν εχει κανεις γνωστο που να εχει aids θα σου πω οτι εχεις δικιο....


 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Σταματηστε το κυρηγμα λες και μιλατε σε δεκαχρονα..σε δεκαενιαχρονο μιλατε που ξερει τους κινδυνους,ποσο μαλλον ο αλλος που ειναι 40 χρονων..καθενας κανει οτι γουσταρει εχοντας επιγνωση των συνεπειων..
Αυτα ειπα αλλα τελικα εκανα λαθος,δεν εχεις επιγνωση των συνεπειων..δεν υπαρχει μονο το ειτζ..
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
50000 μελη ειμαστε εδω........

Αν εχει κανεις γνωστο που να εχει aids θα σου πω οτι εχεις δικιο....
εσύ είσαι μεγάλος στόκος. Βρε παπάρα...άμα πεθάνεις μετά τι να το κάνεις να το κξέρεις από τι πεθανες; Και στο κάτω κάτω....αν εσύ έχεις έστω και έρπη...γιατί πρέπει να το κολλήσουνε και οι κοπέλες και οι άλλοι που πάνε μαζί τους
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.723
Πόντοι
606
η ντενιζα στη ρεμουνδου κανει σιγουρα γλωσσοφιλα.Αν ομως αισθανθειτε καμια τριχα στο στομα σας,να ξερετε οτι θα ειναι απο τ'αρχιδια του προηγουμενου πακιστανου  :2funny: :2funny: :2funny:
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
εσύ είσαι μεγάλος στόκος. Βρε παπάρα...άμα πεθάνεις μετά τι να το κάνεις να το κξέρεις από τι πεθανες; Και στο κάτω κάτω....αν εσύ έχεις έστω και έρπη...γιατί πρέπει να το κολλήσουνε και οι κοπέλες και οι άλλοι που πάνε μαζί τους
Τι λες ρε φιλε μας δουλευεις........

Εσεις ειστε τοσο ημιμαθεις που νομιζετε οτι οι αρρωστειες γεννιουνται απο ενα σωμα επειδη πηγε με πολλους............

Pussy ass bitch!
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Τι λες ρε φιλε μας δουλευεις........

Εσεις ειστε τοσο ημιμαθεις που νομιζετε οτι οι αρρωστειες γεννιουνται απο ενα σωμα επειδη πηγε με πολλους............

Pussy ass bitch!
ποιος σου είπε τέτοιο πράγμα;
οι αρρώστιες μεταδίδονται όμως και αν κάτσεις μια μέρα απέξω από ένα στουντιάκι να δεις τι μπαίνει μέσα δεν θα ξαναπάς από τους βρωμίλους που μπάινουνε μέσα. Τώρα αν εσένα σου αρέσει να φιλάς ένα στόμα που το έχει φιλήσει ρακοσυλλέκτης πιο πριν ή γύφτος που δεν ξέρεις τι ηπατίτιδα κουβαλά...πες μου σε ποιο μαρμαρά θες να σου κάνω πλάκα. Και επίσης προσευχήσου
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Τι λες ρε φιλε μας δουλευεις........

Εσεις ειστε τοσο ημιμαθεις που νομιζετε οτι οι αρρωστειες γεννιουνται απο ενα σωμα επειδη πηγε με πολλους............

Pussy ass bitch!
χρησταρα μην κανεις τον ξερολα ξεκολα απο καποια στανταρ που χεις στο κεφαλι σου!!
το πιο απλο ειναι ενας ερπης μια στοματητιδα μια μυκιτιαση να χει στα ποδια λογω ζεστης και καλοκαιριου τα πιο απλα σκεψου!!
με τις τανες φιλε δεν πας να κανεις ερωτα!!
εσενα μαλον αυτο σου λειπει
εσυ βασισου στα λεγομενα των αλλων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom