Νέα

Γλωσσόφιλα και πουτάνες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 723
  • Εμφανίσεις 68K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Λογικο ειναι  να κοιτανε και το πορτοφόλι. Δηλαδη αμα ο αλλος δεν ειναι ο ωραιος και γκόμενος τι να κανει? Θα μου πεις αμα ειναι και ασχημος και φτωχός τι θακανει? Θα βρει μια ασκημη και φτωχια... Τινα κανουμε να του κατσει η Σκλεναρικοβα η η Σασα Μπαστα ?  Ε οχι δεν θα του κατσει. Θα μου πειτε τωρα οτι το καθε μπαζο νομιζει οτι ειναι θεα και θελει σπονσορα? Ε αστε τις αυτες να διαβαζουν Κοσμοπόλιταν καινα περιμενουν!
 

Επισκέπτης
μουν οπως ειπε κ η ευα αυτον που εσυ θεωρεις ιδανικο για μια κοπελα... δεν σημαινει οτι τον θεωρουν κ οι γυναικες

δεν μπορεις να κρινεις τα γυναικεια κριτηρια απ τη στιγμη που ως επι το πλειστον δεν καταλαβαινεις το γυναικειο σκεπτικο (οταν λεω εσυ δεν εννοω εσενα μιλαω γενικα)

μπορει ο αλλος να ειναι ο θεος κ να μην γουσταρει η γκομενα για Χ λογους κ να γουσταρει εναν αλλο που εκ πρωτης οψεως να σας φαινεται κουασιμοδος.. τι να κανουμε τωρα..

πολυ ωραια ολα αυτα πολυ λες αλλα εαν τα κριτηρια σας ειναι σαικο,δηλαδη ο κουσαιμοδος που ειναι κ λιγο σφυριγμενος, κ δεν ειναι κριτηρια η εξωτερικη εμφανιση,το μυαλο,η προσωπικοτητα,τα χομπυ,η μορφωση,η σοβαροτητα..
γιατι μετα οι αντρες να μην πανε στις πουτανες??γιατι να μην τις καψουρευονται???γιατι κ αυτοι να μην ειναι σαικο να γουσταρουμε ολοι μαζι??? :headbang:
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ναι τα κριτηρια μπορει να ναι η προσωπικοτητα το χιουμορ το μυαλο κλπ... μονο που προσωπικοτητα απο προσωπικοτητα διαφερουν

ενα απλουστευμενο παραδειγμα... μπορει να γνωρισω τον "τελειο" κ αν ανοιξει το στομα του κ αρχισει να μου λεει για θρησκειες κ χριστιανισμους κ εχει κ το χιουμορ του σεφερλη... θα ψαχνω μαχαιρι να κοπω χαχαχα κ εσυ ομως θα τον θεωρεις τον ιδανικο κ εμενα παραλογη

ειναι λιγο παθετικ να θεωρεις οτι οι ιεορδουλες ενδιαφερονται για σενα κ οχι οτι απλα κανουν την δουλεια τους. μπορεις να τις καψουρευτεις δεν το απαγορευσε κανεις
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
πολυ ωραια ολα αυτα πολυ λες αλλα εαν τα κριτηρια σας ειναι σαικο,δηλαδη ο κουσαιμοδος που ειναι κ λιγο σφυριγμενος, κ δεν ειναι κριτηρια η εξωτερικη εμφανιση,το μυαλο,η προσωπικοτητα,τα χομπυ,η μορφωση,η σοβαροτητα..
γιατι μετα οι αντρες να μην πανε στις πουτανες??γιατι να μην τις καψουρευονται???γιατι κ αυτοι να μην ειναι σαικο να γουσταρουμε ολοι μαζι??? :headbang:

δικαιωμα μας ειναι να ειναι τα κρητιρια μας οπως θελουμε, δεν θα δικιολογηθουμε κιολας γτ διαλεξαμε τον Χ κι οχι τον Υ. δεν καταλαβενεις οτι κι εσυ οπως κι εγω οπως κι ο καθε ανρωπος δεν ειναι δυνατον να αρεσει σε ολους τους αλλους, και απο τα κρητιρια που ειπες πιστεψε με ειναι κι αλλα πολυ σημαντικα που ουτε καν τα ανεφερες κι ουτε σου περναν απο το μυαλο και ισως να μην περιγραφονται και με λογια
 

staristo

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
433
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
η μπεζαντακου κανει γλωσσοφιλα!!Αρεσει σε κανεναν;;κ ειχε βγαλει κ ταριφουλα πιο παλια για 10 ευρω το γλωσσοφιλο.
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
ναι τα κριτηρια μπορει να ναι η προσωπικοτητα το χιουμορ το μυαλο κλπ... μονο που προσωπικοτητα απο προσωπικοτητα διαφερουν

ενα απλουστευμενο παραδειγμα... μπορει να γνωρισω τον "τελειο" κ αν ανοιξει το στομα του κ αρχισει να μου λεει για θρησκειες κ χριστιανισμους κ εχει κ το χιουμορ του σεφερλη... θα ψαχνω μαχαιρι να κοπω χαχαχα κ εσυ ομως θα τον θεωρεις τον ιδανικο κ εμενα παραλογη

ειναι λιγο παθετικ να θεωρεις οτι οι ιεορδουλες ενδιαφερονται για σενα κ οχι οτι απλα κανουν την δουλεια τους. μπορεις να τις καψουρευτεις δεν το απαγορευσε κανεις


ετσιιιιιιιιιιιιιιιι μπαιτ. οσο για τις ιεροδουλες, νομιζεις ρε αγορι μου οτι σε θυμαται μολις βγεις απο το δωματιο;; οπως κατι αλλοι παλαβοι στο chat  που μου εχουν μιλησει μια φορα και μετα εχουν την ελπιδα να τους θυμαμαι κιολας ενω μου εχουν πιασει την κουβεντα ταυτοχρονα αλλα 5 μελη, σαν πουτανα του chat νιωθω πια γι αυτο και το σταματησα :headbang: :headbang: :headbang:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
ναι τα κριτηρια μπορει να ναι η προσωπικοτητα το χιουμορ το μυαλο κλπ... μονο που προσωπικοτητα απο προσωπικοτητα διαφερουν

ενα απλουστευμενο παραδειγμα... μπορει να γνωρισω τον "τελειο" κ αν ανοιξει το στομα του κ αρχισει να μου λεει για θρησκειες κ χριστιανισμους κ εχει κ το χιουμορ του σεφερλη... θα ψαχνω μαχαιρι να κοπω χαχαχα κ εσυ ομως θα τον θεωρεις τον ιδανικο κ εμενα παραλογη

ειναι λιγο παθετικ να θεωρεις οτι οι ιεορδουλες ενδιαφερονται για σενα κ οχι οτι απλα κανουν την δουλεια τους. μπορεις να τις καψουρευτεις δεν το απαγορευσε κανεις

Σωστα, σχεδόν, αλλά τουλάχιστον περνάς ώρα ευχάριστα
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
ετσιιιιιιιιιιιιιιιι μπαιτ. οσο για τις ιεροδουλες, νομιζεις ρε αγορι μου οτι σε θυμαται μολις βγεις απο το δωματιο;; οπως κατι αλλοι παλαβοι στο chat  που μου εχουν μιλησει μια φορα και μετα εχουν την ελπιδα να τους θυμαμαι κιολας ενω μου εχουν πιασει την κουβεντα ταυτοχρονα αλλα 5 μελη, σαν πουτανα του chat νιωθω πια γι αυτο και το σταματησα :headbang: :headbang: :headbang:

Κακώς. Έξις δευτέρα φύσις :2funny: αγάπητη φοιτήτρια eva
 

Επισκέπτης
ναι τα κριτηρια μπορει να ναι η προσωπικοτητα το χιουμορ το μυαλο κλπ... μονο που προσωπικοτητα απο προσωπικοτητα διαφερουν

ενα απλουστευμενο παραδειγμα... μπορει να γνωρισω τον "τελειο" κ αν ανοιξει το στομα του κ αρχισει να μου λεει για θρησκειες κ χριστιανισμους κ εχει κ το χιουμορ του σεφερλη... θα ψαχνω μαχαιρι να κοπω χαχαχα κ εσυ ομως θα τον θεωρεις τον ιδανικο κ εμενα παραλογη

ειναι λιγο παθετικ να θεωρεις οτι οι ιεορδουλες ενδιαφερονται για σενα κ οχι οτι απλα κανουν την δουλεια τους. μπορεις να τις καψουρευτεις δεν το απαγορευσε κανεις

δεν με προσεξες καλα σε αυτο που ειπα,ειπα
ΕΜΦΑΝΙΣΗ--->εννοω να προσεχει τον εαυτο του,να γυμναζεται απλα πραγματα
ΜΥΑΛΟ-->παλι ειναι απλο εννοω να στροφαρει ο εκγεφαλος κ να ειναι προσεκτικος στο τι λεει,πως μιλαει,πως συμπεριφερεται
ΧΟΜΠΥ-->οτιδηποτε,διαβασμα αθλητισμος,ορειβασιες,αναριχησεις καταριχησεις
ΜΟΡΦΩΣΗ-->το να σου μιλησει για τον χριστιανισμο στο πρωτο ραντεβου,δεν προυποθετει μυαλο ;)αλλα ακυρωνει τα υπολοιπα,,,εγω παντως θα ηθελα μια κοπελα να εχει να μου πει κ δυο πραμγατα εκτος απο οτι πως βαφει τα νυχια της,τι κυλοτα αγορασε σημερα,κ εαν ταιραζει το μπουστακι με το μινι
ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ-->προυποθετει μυαλο ;)

εαν θεωρεις οτι απαντησες σε αυτο που εγραψα,σου λεω οτι απαντησες σε οτι ηθελες να απαντησεις εσυ κ δεν ηταν το ποστ μου αυτο...


υσ-->οι ιεροδουλες κανουν την δουλεια τους,αλλα μην ξεχνας οτι καμια γυναικα δεν θελει να ειναι μονη της στη ζωη,κ αυτες ψαχνονται οσο ψαχνεται η καθε γυναικα ο καθε ανθρωπος,δεν ειμαι υπερ αλλα με τα επειχηρηματα που μου λες,σου απανταω ;)
εαν ειστε εσεις σαικο θα σκεφτομαστε κ εμεις αναλογως.. :)
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
μουν επιμενω τα κριτηρια δεν ειναι απολυτως διακριτα κ δεν ειναι μαθηματικη πραξη το να αρεσεις κ να σου αρεσει ενας αλλος ανθρωπος
δεν ξερω τι αλλο να σου απαντησω... μπορει να εχει ολα αυτα που λες κ να ειναι ο πιο καταπιεστικος ανθρωπος στον κοσμο κ να μην δεχεται κουβεντα απ τη κοπελα του (κ εσυ ως μουν δεν θα το ξερεις γιατι τον ξερεις μονο ως φιλο οχι πως φερεται σε μια σχεση) παλι σε καποιες δεν θ αρεσει

θελω να σου πω οτι δεν ειναι παραλογα κ σαικο τα κριτηρια καθε γυναικας (εννοω με ενα Α αικιου) επειδη οι ανδρες δεν τα καταλαβαινουν ολα, αυτο που θα σου φαινεται εσενα ιδανικο μπορει κ να μην ειναι κ το αντιθετο
δεν μπορεις να ξερεις πως σκεφτεται ο καθε ανθρωπος ξεχωριστα




ετσιιιιιιιιιιιιιιιι μπαιτ. οσο για τις ιεροδουλες, νομιζεις ρε αγορι μου οτι σε θυμαται μολις βγεις απο το δωματιο;; οπως κατι αλλοι παλαβοι στο chat  που μου εχουν μιλησει μια φορα και μετα εχουν την ελπιδα να τους θυμαμαι κιολας ενω μου εχουν πιασει την κουβεντα ταυτοχρονα αλλα 5 μελη, σαν πουτανα του chat νιωθω πια γι αυτο και το σταματησα :headbang: :headbang: :headbang:

χαχαχαχα οσο γι αυτο... εγω τους γραφω να μην μου μιλανε πριβε γιατι βαριεμαι τα πριβε κ επιμενουν χαχα

παντως εναν τετοιο τυπο θα μπορουσα να τον εχω φιλο... να τον βλεπω λιγο κ τοσο οσο να μην μ ενοχλει η παρουσια του χα χα
 

Επισκέπτης
μουν επιμενω τα κριτηρια δεν ειναι απολυτως διακριτα κ δεν ειναι μαθηματικη πραξη το να αρεσεις κ να σου αρεσει ενας αλλος ανθρωπος

δηλαδη οταν μια φιλη σου,σου γνωριζει ενα αγορι εχεις κατσει κ εχεις αναλυσει ολα τα αλλα,εκτος απο αυτα που ανεφερα?
 

dISCO

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
294
Like
0
Πόντοι
1
δηλαδη οταν μια φιλη σου,σου γνωριζει ενα αγορι εχεις κατσει κ εχεις αναλυσει ολα τα αλλα,εκτος απο αυτα που ανεφερα?

καλα να σε ρωτησω κατι?
τι διαλογο μπορεις να κανεις με ¨γυναικες ¨ που ποσταρουν σε μπουρδελοσαιτ??????
πουτσα στο κωλο αντε και στο στομα και πολυ τους ειναι :tickedoff:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Από αυτούς που δεν μπορείς να κάνεις εσύ, μάλλον, με :boobies:

μουν επιμενω τα κριτηρια δεν ειναι απολυτως διακριτα κ δεν ειναι μαθηματικη πραξη το να αρεσεις κ να σου αρεσει ενας αλλος ανθρωπος
δεν ξερω τι αλλο να σου απαντησω... μπορει να εχει ολα αυτα που λες κ να ειναι ο πιο καταπιεστικος ανθρωπος στον κοσμο κ να μην δεχεται κουβεντα απ τη κοπελα του (κ εσυ ως μουν δεν θα το ξερεις γιατι τον ξερεις μονο ως φιλο οχι πως φερεται σε μια σχεση) παλι σε καποιες δεν θ αρεσει

Έτσι είναι, αλλά να μή συγχέουμε τι ισχύει στην Ελλάδα και σε άλλες φτωχομπινεδο με life-style χώρες, με νορμάλ συμπεριφορά
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
μερσι κωνσταντινος :)

δηλαδη οταν μια φιλη σου,σου γνωριζει ενα αγορι εχεις κατσει κ εχεις αναλυσει ολα τα αλλα,εκτος απο αυτα που ανεφερα?

αν μου γνωρισει καποιον κ μου αρεσει εμφανισιακα (με τα δικα μου κριτηρια εμφανισης παλι) γιατι δεν τον ξερω για να κρινω κατι αλλο, θα ασχοληθω να μαθω κ τα υπολοιπα που με ενδιαφερουν ν αναλυσω κ να κρινω για να δω αν μ αρεσει ή οχι, φανταζομαι το ιδιο θα κανει κ αυτος για μενα
απο πριν τι ν αναλυσω για καποιον αμα δεν τον ξερω? δεν σε καταλαβαινω..




 

Επισκέπτης
και βεβαια βριζεις τον εαυτο σου γτ και η αδερφη σου ελληνιδα ειναι και η μανα σου το ιδιο και η γιαγια σου και οι ξαδερφες σου, κι ολες αυτες κυριολεκτικα ειναι κομματι του εαυτου σου, αλλα προφανως δεν εχεις επιχηρειματα κι απλα πετας μια λεξη που ειναι της μοδας μεσα στο σαιτ, σε ολα τα θρεντ η συζητηση καταληγει παντα εκει, και ξερεις τι καταλαβενω; οτι ειστε ολοι σας ενα ματσο γκρινιαριδες, που αντι να κανουν κατι για να αλλαξουν αυτο που τους ενοχλει περιοριζονται στο να το συζηταν εδω μεσα, και σιγουρα δεν ξερετε να χανετε κι ουτε να φερεστε στις γυναικες γι αυτο στο τελος καταληγετε να τις λετε ολες ελλεινες. οπως του φερεστε ετσι θα σας φερθουν και οσο δεν θα βγαζετε αχνα γι αυτο που σας ενοχλει τοτε ποτε δεν θα αλλαξει τπτ; ποσοι απο σας φαγανε πακετο με ελληνιδα και με καναν απλα μοκο και φυγαν και μετα ηρθαν εδω να δειξουν το αντριλικι τους κι οτι ολες ειναι πατσαβουρες; βαρεθηκα να σας βλεπω να το παιζετε ολοι θυματα και οσιομαρτυρες, μονο αυτες φταινε δλδ; εσεις δεν εχετε καμια ευθυνη;;;

και οσο για εμενα μιας και αναφερθηκες προσωπικα σε εμενα, ουτε με ξερεις κι ουτε προκειται να με γνωρισεις ποτε και δεν αμφιβαλω οτι με την στενομυαλια που σε δερνει αυτο θες και στην τελικη.

Η αδελφή μου και η μάνα μου είναι ιερές,έχουν αρχές και δυστυχώς για εσένα δεν είναι όμοιές σου ούτε μπουρδολογούν σε μπουρδελοsite όπως κάνεις εσύ ακατάπαυστα και μας ζαλίζεις τα αρχίδια!!! :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Το τελευταίο σχόλιο σου ειδικά δεν το κατάλαβα.Άλλη έγνοια δεν είχα από το να σε γνωρίσω δηλαδή? :think: :think: :think: :headbang: :headbang: :headbang: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
γιατι μπαιτ εμεις σε καταλαβαμε ετσι οπως τα ειπες?
 

Επισκέπτης
Μπαιτ θα εχει φροντισει να χει κανει μπανιο με μπεταντιν πρωτα μην φοβασαι  :2funny: :2funny:



 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
ποιος καλε?

γιατι μπαιτ εμεις σε καταλαβαμε ετσι οπως τα ειπες?

τι ακαταλαβιστικο ειπα? ριξε μια εξηγα αμα θες διοτι ηταν κ προ ωρων αυτο που εγραψα, κ εγω ειμαι ζαλισμενη απ τα ποτα κ τα ξενυχτια *P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom