Νέα

Γλειφομούνι σε μπουρδέλο-στούντιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα musician
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 244
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
...χαχαχαχαχα !!! Και το παιδάκι απάντησε !!!

Βρε ΟΥΦΟ αφού όπως λες 'σε καυλώνουνε' οι γκόμενές σου γιατί τότε πας στις 'πουτάνες' με τα 'βρωμόμουνα' ?
Ε ? ΟΕΟ ? ΑΕΑ ? ...μπούχαχαχαχαχαχα
ποιος σου είπε ότι πάω; και αν θα πάω να γαμήσω όχι να αγαπήσω...
 

warrel1985

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2007
Μηνύματα
174
Like
0
Πόντοι
1
Γλυφομουνι , γλυφοκωλι , γλυφοπόδι ,γλυφοπουτσι , γλυφτάρχιδο, γλυφοταπανταόλα....το καλυτερο πλααααααααααααμα :fuck2:
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Και εγω οταν παω με τανα της κανω λαμπικο τα ποδαρακια και μετα το μουνακι μεχρι να λιωσει στην γλωσσα μου!

Τύπε μου αυτά δεν είναι σωστά. Σκέψου ότι κυκλοφορούν μικρόβια, κωλοβακτηρίδια, μυκητιάσεις, κάλοι, γρίπη των χοίρων/πουλερικών/τρελών αγελάδων... Άσε που μπορεί να'χει πατήσει αχινό και να σου μπει καμιά ακίδα. Ή να'χει να πλύνει τα πόδια της απ'τον κατακλυσμό του Νώε... :woldman:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
εμενα η καυλα ειναι να γλυψω πουτανα μετα απο αλβανοπακιστανο :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: παντως η μποχα και η ψαριλα σε μερικες δεν παλευεται....ουτε να μυρισεις...οχι να γλειψεις...και ειπαμε τρωμε....
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
ο καθενας με τα γουστα του!Αλλος πουτανες αλλος σαν και του λογου σου γλυφοκωλια σε πακηδες!

Ηοτσκορπιε απεριοριστο ρεσπεκτ!Αμαν με τα φλωρακια που εχουν κατακλισει τα μπουρδελοθρεντ και μας δινουν συμβουλες υγιεινης!
Και εγω οταν παω με τανα της κανω λαμπικο τα ποδαρακια και μετα το μουνακι μεχρι να λιωσει στην γλωσσα μου!

Οι υπολοιποι πηγαινετε στο να κανεται σαν γιαγουλες :2funny: :2funny: :2funny:

Πες τα βρε Whitey, και η πλάκα είναι οτι κάνουνε ΜΠΑΜ οι μαλακίες που λένε και δείχνουν οτι είναι παιδάκια,
και το ακόμα πιο αστείο είναι οτι τα ίδια άπειρα παιδάκια λένε μαλακίες και στα σεξουαλικά και στα πολιτικά θέματα.
...αχαχαχαχαχαχα
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Τύπε μου αυτά δεν είναι σωστά. Σκέψου ότι κυκλοφορούν μικρόβια, κωλοβακτηρίδια, μυκητιάσεις, κάλοι, γρίπη των χοίρων/πουλερικών/τρελών αγελάδων... Άσε που μπορεί να'χει πατήσει αχινό και να σου μπει καμιά ακίδα. Ή να'χει να πλύνει τα πόδια της απ'τον κατακλυσμό του Νώε... :woldman:
η καυλα αυτη ειναι!!!να μυριζει και λιγο τυρι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
και με την μαμά σου κάνω  :grin:

με την δικια σου μαμα δυστυχως δεν μπορω παντως γιατι ειναι αφιερωμενη σε ολους τους πακηδες της Αθηνας η καρκινιαρα :2funny: :2funny: :2funny:
Αιντε μην βγαλω στην φορα τα υβριστικα πμ που μου εστελνες αριστερατζα του κωλου και δουν ολοι τι κομπλεξικια εισαι :pipa2:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
μ αρέσει να γλείφω το μουνί
μα θέλω και τον κόλο
να της το κάνω σα χωνί
να της βρέχω όλο

να τη ποτίζω απο παντού
βυζιά και κολομέρια
να της ανοίγω τη μουνού
μα σε γνωστά λημέρια

 

Επισκέπτης
Πες τα βρε Whitey, και η πλάκα είναι οτι κάνουνε ΜΠΑΜ οι μαλακίες που λένε και δείχνουν οτι είναι παιδάκια,
και το ακόμα πιο αστείο είναι οτι τα ίδια άπειρα παιδάκια λένε μαλακίες και στα σεξουαλικά και στα πολιτικά θέματα.
...αχαχαχαχαχαχα

εχω βαρεθει συμβουλες απο θειτσες εδω μεσα!
Μεχρι και βυζι να πεις οτι γλειφεις θα πετακτουν μερικοι να φωναζουν :2funny: :2funny: :2funny:
Δεν υπαρχει πιο ωραιο πραγμα απο το γλειφοποδι και μετα καπακι γλειφομουνι μεχρι να λιωσει!
Ασε που κερδιζεις μετα και πολυ καλυτερη αντιμετωπιση απο τα κοριτσια περα απο μια ξεπετα του 10λεπτου!
Μεχρι και 25λεπτα καθονται μετα μερικες αμα τις περιποιησε οπως πρεπει!
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.126
Πόντοι
456
Τύπε μου αυτά δεν είναι σωστά. Σκέψου ότι κυκλοφορούν μικρόβια, κωλοβακτηρίδια, μυκητιάσεις, κάλοι, γρίπη των χοίρων/πουλερικών/τρελών αγελάδων... Άσε που μπορεί να'χει πατήσει αχινό και να σου μπει καμιά ακίδα. Ή να'χει να πλύνει τα πόδια της απ'τον κατακλυσμό του Νώε... :woldman:
Το σεξ παντα εμπεριεχει τον κινδυνο
Εξ ορισμου
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Παιδιά, κάντε ό,τι κάνετε, ΧΕΣΤΗΚΑΜΕ βασικά, αλλά παραδεχτείτε τουλάχιστον ότι είναι επικίνδυνο.
Whitey, στα Χανιά τους δέχονται τους Πακιστανούς στα σπίτια;
 

Επισκέπτης
Παιδιά, κάντε ό,τι κάνετε, ΧΕΣΤΗΚΑΜΕ βασικά, αλλά παραδεχτείτε τουλάχιστον ότι είναι επικίνδυνο.

για εμενα πιο επικινδυνο ειναι με το ξεκωλακι της γειτονιας απο οτι με μια πορνη που την ξερεις και πλενεται συχνα ανα πελατες,περναει καθε εβδομαδα γιατρους κτλ...

Whitey, στα Χανιά τους δέχονται τους Πακιστανούς στα σπίτια;

Δυστυχως στα περισσοτερα ναι >:(
Αλλα και οι περισσοτερες τανες ειναι τελειωμενες τελειως οποτε δεν θα ειχαν και πελατεια αλλιως...
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
για εμενα πιο επικινδυνο ειναι με το ξεκωλακι της γειτονιας απο οτι με μια πορνη που την ξερεις και πλενεται συχνα ανα πελατες,περναει καθε εβδομαδα γιατρους κτλ...

Έτσι Έτσι +1.000.000
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom