Νέα

Γλειφομούνι σε μπουρδέλο-στούντιο;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα musician
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 244
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
ελευθερα και η παναγια μαζι σου

οχι ευχαριστω.

ειμαι κατα της πραγματικα στενης επαφης με πουτανες ;)

απλα πρεπει να καταλαβουμε καποια στιγμη οτι ολα αυτα,γλυφομουνια,γλυφοκωλια,ακαπωτες πιπες

στο μονο που οδηγουνε ειναι σε συλλογη ασθενειων ;)
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
μια φορά είχα πιάσει κουβέντα εκτός μπουρδελου με ένα τσατσο πουστης φυσικά, ``έρχονται και ζητάνε να κάνουν γλειφομούνι οι μαλάκες που να ξεραν που βάζουν τη γλώσσα τους μέσα στις κρέμες και τη βρομιά, καλύτερα να γλείψεις το μουνί της γιαγιά σου είναι πολύ πιο καθαρό'' μου έλεγε
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
μια φορά είχα πιάσει κουβέντα εκτός μπουρδελου με ένα τσατσο πουστης φυσικά, ``έρχονται και ζητάνε να κάνουν γλειφομούνι οι μαλάκες που να ξεραν που βάζουν τη γλώσσα τους μέσα στις κρέμες και τη βρομιά, καλύτερα να γλείψεις το μουνί της γιαγιά σου είναι πολύ πιο καθαρό'' μου έλεγε
ρε φιλε μας αηδιασες κι εσυ και τρωμε... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.111
Like
3.126
Πόντοι
456
ε καλα κ νομιζεις οτι θα λιωσει η επαγγελματιας?  :rolleyes:
Και εγω οταν ημουν πιο μικρος με καποιες που ειχα αναπτυξει
καποιες σχεσεις(εννοω φιλικες με επαγγελματιες)
με το γλυψειμο της ειχα κανει μερικες φορες να λιωσουν

Επειδη εισαι γυναικα σεβαστη μεν η γνωμη σου αλλα μην
εκφραζεσαι κατηγορηματικα για πραγματα που δεν
ξερεις ειναι ενοχλητικο ,δινει την αισθηση του ξερολα!

Τωρα για τα θεματα υγειας ο καθενας παιρνει την ευθυνη του

Βεβαια ημουν και τυχερος γιατι γυρω στα εικοσι μου δεν υπηρχε ακομη το
AIDS
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Ρε αφήστε μας να γλύψουμε με την ησυχία μας... :kissass2:
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
...ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!! Τί άλλο να κάνω με όλα τα παιδιάστικα μηνύματα ? ? ? Με έπιασε ο Γέλωτας !!!

Συνοψίζοντας:
"Δεν γαμώ κώλο που κλάνει και μουνί που κατουρεί μα την παίζω με το χέρι και την έχω καθαρή"...μπούχαχαχα

ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ? ? ? Άμα δεν κάνεις γλυφομούνι, γλυφοκώλι, ποδολαγνεία, να γλύφεις την γκόμενα από το
μικρό της δαχτυλάκι και να πηγαίνεις γλύφοντας μέχρι το μουνάκι και το κωλοτρυπίδι χωρίς η γλώσσα να
χάνει επαφή με το κορμί της, τή να την κάνεις την ζωή ας είναι κι άλλη τόση αν η πουτάνα η ψωλή δεν
θέλει να καβλώσει ? ? ? !!!

ΠΡΟΣΟΧΗ βέβαια οτι όλα αυτά δεν τα κάνουμε σε 'άγνωστές μας τάνες' αλλά σε τάνες που έχουμε πάει αρκετές φορές
και έχουμε διαπιστώσει οτι είναι 'καθαρές' (πλένονται καλά κ.λ.π.).
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.558
Κριτικές
4
Like
2.323
Πόντοι
506
...ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!! Τί άλλο να κάνω με όλα τα παιδιάστικα μηνύματα ? ? ? Με έπιασε ο Γέλωτας !!!

Συνοψίζοντας:
"Δεν γαμώ κώλο που κλάνει και μουνί που κατουρεί μα την παίζω με το χέρι και την έχω καθαρή"...μπούχαχαχα

ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ? ? ? Άμα δεν κάνεις γλυφομούνι, γλυφοκώλι, ποδολαγνεία, να γλύφεις την γκόμενα από το
μικρό της δαχτυλάκι και να πηγαίνεις γλύφοντας μέχρι το μουνάκι και το κωλοτρυπίδι χωρίς η γλώσσα να
χάνει επαφή με το κορμί της, τή να την κάνεις την ζωή ας είναι κι άλλη τόση αν η πουτάνα η ψωλή δεν
θέλει να καβλώσει ? ? ? !!!

ΠΡΟΣΟΧΗ βέβαια οτι όλα αυτά δεν τα κάνουμε σε 'άγνωστές μας τάνες' αλλά σε τάνες που έχουμε πάει αρκετές φορές
και έχουμε διαπιστώσει οτι είναι 'καθαρές' (πλένονται καλά κ.λ.π.).
έχουμε γυναίκες και γκόμενες που τις γλείφουμε και μας γλείφουν που τις καυλώνουμε και μας καυλώνουν δεν περιμένουν το κάθε βρωμόμουνο, ξέρεις υπάρχουν και άντρες που δεν πάνε μόνο με πουτάνες...
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
έχουμε γυναίκες και γκόμενες που τις γλείφουμε και μας γλείφουν που τις καυλώνουμε και μας καυλώνουν δεν περιμένουν το κάθε βρωμόμουνο, ξέρεις υπάρχουν και άντρες που δεν πάνε μόνο με πουτάνες...

...χαχαχαχαχα !!! Και το παιδάκι απάντησε !!!

Βρε ΟΥΦΟ αφού όπως λες 'σε καυλώνουνε' οι γκόμενές σου γιατί τότε πας στις 'πουτάνες' με τα 'βρωμόμουνα' ?
Ε ? ΟΕΟ ? ΑΕΑ ? ...μπούχαχαχαχαχαχα
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
τή να την κάνεις την ζωή ας είναι κι άλλη τόση αν η πουτάνα η ψωλή δεν
θέλει να καβλώσει ? ? ? !!!

Είπες τα πάντα όλα καυλιάγκουρα. :rockon: :rockon: :rockon:

Ποδολαγνεία με την καμία όμως σιχαίνομαι. *P
 

Επισκέπτης
έχουμε γυναίκες και γκόμενες που τις γλείφουμε και μας γλείφουν που τις καυλώνουμε και μας καυλώνουν δεν περιμένουν το κάθε βρωμόμουνο, ξέρεις υπάρχουν και άντρες που δεν πάνε μόνο με πουτάνες...

ο καθενας με τα γουστα του!Αλλος πουτανες αλλος σαν και του λογου σου γλυφοκωλια σε πακηδες!

Ηοτσκορπιε απεριοριστο ρεσπεκτ!Αμαν με τα φλωρακια που εχουν κατακλισει τα μπουρδελοθρεντ και μας δινουν συμβουλες υγιεινης!
Και εγω οταν παω με τανα της κανω λαμπικο τα ποδαρακια και μετα το μουνακι μεχρι να λιωσει στην γλωσσα μου!

Οι υπολοιποι πηγαινετε στο να κανεται σαν γιαγουλες :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
...ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ !!! Τί άλλο να κάνω με όλα τα παιδιάστικα μηνύματα ? ? ? Με έπιασε ο Γέλωτας !!!

Συνοψίζοντας:
"Δεν γαμώ κώλο που κλάνει και μουνί που κατουρεί μα την παίζω με το χέρι και την έχω καθαρή"...μπούχαχαχα

ΡΕ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ? ? ? Άμα δεν κάνεις γλυφομούνι, γλυφοκώλι, ποδολαγνεία, να γλύφεις την γκόμενα από το
μικρό της δαχτυλάκι και να πηγαίνεις γλύφοντας μέχρι το μουνάκι και το κωλοτρυπίδι χωρίς η γλώσσα να
χάνει επαφή με το κορμί της, τή να την κάνεις την ζωή ας είναι κι άλλη τόση αν η πουτάνα η ψωλή δεν
θέλει να καβλώσει ? ? ? !!!

ΠΡΟΣΟΧΗ βέβαια οτι όλα αυτά δεν τα κάνουμε σε 'άγνωστές μας τάνες' αλλά σε τάνες που έχουμε πάει αρκετές φορές
και έχουμε διαπιστώσει οτι είναι 'καθαρές' (πλένονται καλά κ.λ.π.).
ωραιος και μερακλης...εγκρινω...
 

diamantidis

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2007
Μηνύματα
254
Like
0
Πόντοι
1
εμενα η καυλα ειναι να γλυψω πουτανα μετα απο αλβανοπακιστανο :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom