Νέα

Γκόμενες και αυτοκίνητο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα No_Guts_No_Sex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 317
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Αλλοι πανε γυμναστηρια,πλακωνονται στην κρεατινη να κανουν μπρατσα για να Γαμησουν.
Αλλοι αγοραζουν ακριβα ρουχα,τρεντυ κουρεματα,σκουλαρικια στα παπαρια για να ειναι ιν και να Γαμησουν.
Αλλοι πανε γηπεδο,ανηκουν σε κοινωνικες ομαδες βιας,ακουνε ιν κομματια και βαφουν τη μαπα τους για να Γαμησουν.
Αλλοι αγοραζουν και χρεωνονται ακριβα αμαξια,συχναζουν σε ακριβα μερη και εχουν υφος μπλαζε για να Γαμησουν.
Αλλοι δειχνουν την επαγγελματικη τους ιδιοτητα,τα ακινητα τους,τις καταθεσεις τους για να Γαμησουν.
Αλλοι πανε με 15 ευρω γαμανε για μιση ωρα και ξεχαρμανιαζουν.

Αναλογιζομενοι ομως το τι γαμησια εριξε ενας 150 κιλος ζαχοπουλος σε μια συμβασιουχο αναρωτιεμαι το εξης..

Οντως δε λεω Γαμας με πολλους τροπους σημερα,παλι καλα!

Ομως ΤΙ γαμας?

Γυναικες with no self respect που ερχονται για την υλικη απολαυση
η
για την ιδια σου την προσωπικοτητα και αξια?

Αν θες το πρωτο,γινε θυμα και τρεχα μια ζωη να βρεις το ψευτικο.
Αν θες το δευτερο,παιξε λοττο και αν σου κατσει θα εχεις μια συντροφο να σου στεκεται μεχρι
το τελος και ιδιαιτερα στις δυσκολες.
Εγω στο τζογο τεινω..
απο ολα τα παραπανω που ανεφερες εσυ τι κανεις?
ασχετα απο τον τζογο!!δεν πιστευω να γαμας ετσι?
αν ναι μαγκας!
 
OP
OP
N

No_Guts_No_Sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες θέλησα να καταγράψω μία πραγματικότητα και αμέσως κάποιοι "ακομπλεξάριστοι" καλοθελητές έπεσαν να με φάνε...

Πρώτον, η Άλφα μου είναι καλοδιατηρημένη, αξιοπρεπέστατη και σαν αμάξι διόλου ευκαταφρόνητη: έχει μοτεράκι boxer 1.7QV (οι alfisti που με διαβάζουν ας μπουν να εξηγήσουν περισσότερα σε όλους αυτούς τους ιερόσυλους που βρίζουν χωρίς να ξέρουν το θρύλο της 33 :rockon:-μπες ρε νεοκλή να τα πεις καλύτερα). Το μόνο που δείχνει είναι τα χρονάκια της. Δεν είναι FIAT RΙΤΜΟ ή YUGO ZASTAVA του '70.

Δεύτερον, είμαι όπως είπα με κοπέλα η οποία δεν κοιτάει τι αμάξι έχω. Και γι' αυτό νιώθω ικανοποίηση και ελπίδα που υπάρχουν ακόμη τέτοιες γυναίκες.

Αλλά έχω άδικο από την άλλη, όταν σαν νέος άντρας που είμαι, βλέπω κάτι μούναρους να μου (μισο)ανοίγουν τα πόδια τους αν με δουν σε ακριβό αμάξι; Συμφωνώ, είναι Για Τον Πούτσο. Γι' αυτό επαναλαμβάνω: αν θέλετε να βρείτε σοβαρή γκόμενα και έχετε ακριβό αμάξι, μην της το δείξετε αμέσως. Αν θέλετε να γαμήσετε δείχτε το ΠΡΩΤΟ. :rolleyes:

Εσάς δηλαδή όμως θα σας άφηνε αδιάφορους να σας φτύνει μία μουνάρα που θα ποθούσατε λόγω αμαξιού; Δεν θα σας προκαλούσε;

Άλλωστε πολλοί ήδη κάτι σχετικό το έχετε βιώσει.

Και τέλος, θα πάρω την ALFA GT όταν θα έχω εξασφαλίσει πρώτα άλλα πολύ σημαντικότερα πράγματα και τοις μετρητοίς, όχι σε 80 δόσεις. Και φυσικά για την καύλα μου ΜΟΝΟ. Στις γυναίκες θα φέρομαι όπως είμαι και τώρα. Νομοτελειακά όμως διαισθάνομαι ότι αν το επιδιώξω, θα έχω και περισσότερες επιτυχίες, έστω και με τις πιο πουτάνες. Αν με καβλώνουν και είμαι τότε μπάκουρος, καλοδεχούμενες. Reality sucks.

Μέχρι τότε όμως, Αλφα 33 και το κορίτσι μου. :birdman:

Πάρτε και μία Alfa GT, όσοι λέτε ότι η Alfa Romeo δεν βγάζει καλά αμάξια πια... :idiot:

URL]]
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Παιδια μην ποινικοποιουμε κιολας οτι ο αλλος εχει λεφτα. Σε καπιταλιστικο συστημα ζουμε και φυσικα τα λεφτα μετρανε (εστω και αν στην ιδανικη περιπτωση παιζουν μικρο ρολο) στις επιλογες που κανουμε. Τώρα αν θέλουμε να ισχυριζομαστε διαφορετικα αλλο καπέλο ...
 

Επισκέπτης
Οποιοι έχουν καλό και ακριβό αυτοκίνητο παρακαλώ να μου στείλουνε πμ.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οι φτωχομπινέδες ούτε για πλάκα..

ευχαριστώ :boobies: :boobies: :boobies:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Οποιοι έχουν καλό και ακριβό αυτοκίνητο παρακαλώ να μου στείλουνε πμ.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οι φτωχομπινέδες ούτε για πλάκα..

ευχαριστώ :boobies: :boobies: :boobies:

BMW 850 αλλα στην Γερμανια οχι εδω!ω :sunglasses:
εδω μια ταπεινη 320ci σου κανω?  :grin: :grin:  ;)
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
No_Guts_No_Sex πως μπορείς να εξηγήσεις οτι οι Alfa Romeo είναι έρωτας κ όχι μόνο ενα απλό μεταφορικό μέσο??? Κ ότι για κάποιους το αυτοκίνητο είναι άπόλαυση κ οχι μέσο επίδειξης πλούτου??? Οτι κ να πεις, όπως κ να το εξηγήσεις δεν θα το καταλάβουν οπότε  :badair:
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.379
Κριτικές
5
Like
64.781
Πόντοι
12.056
Εριν????
Εχω ενα ΔΧ και στο πλαι γραφει  ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ 'Ο ΜΗΤΣΟΣ' ψηνεσαι???  :P :P :2funny: :2funny:
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1

"" Οντως δε λεω Γαμας με πολλους τροπους σημερα,παλι καλα!

Ομως ΤΙ γαμας?

Γυναικες with no self respect που ερχονται για την υλικη απολαυση
η
για την ιδια σου την προσωπικοτητα και αξια?

Αν θες το πρωτο,γινε θυμα και τρεχα μια ζωη να βρεις το ψευτικο.
Αν θες το δευτερο,παιξε λοττο και αν σου κατσει θα εχεις μια συντροφο να σου στεκεται μεχρι
το τελος και ιδιαιτερα στις δυσκολες.
Εγω στο τζογο τεινω..""
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


Αυτά λέω και εγω οτι ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν μετραει η προσωπικοτητα ουτε αν εισαι σεβαστικος
και καλος..

Στις περισότερες περιπτωσεις μετρανε αλλα!! 

Οταν ειπα σε αλλο Thread οτι ..ειχα ποδηλατο..στην Αυστραλια για 5 χρόνια..
(ανοιχτε ενα thread¨  "Ποσες Ελληνιδες βγαινουν εξω με λεωφορειο /ποδηλατο)?? να δουμε ανταποκρισεις..

Μερικοι αρχισανε την ειρωνια..

Οτι βαζω με τις Ελληνιδες ..
 
 
 




 
 

Επισκέπτης
Θέλω και εξοχικό στη μύκονο ...ξέχασα... :grin:
 
OP
OP
N

No_Guts_No_Sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
No_Guts_No_Sex πως μπορείς να εξηγήσεις οτι οι Alfa Romeo είναι έρωτας κ όχι μόνο ενα απλό μεταφορικό μέσο??? Κ ότι για κάποιους το αυτοκίνητο είναι άπόλαυση κ οχι μέσο επίδειξης πλούτου??? Οτι κ να πεις, όπως κ να το εξηγήσεις δεν θα το καταλάβουν οπότε  :badair:

Πέστα φίλε μου. :thumbsup: Τόση ώρα προσπαθώ να δείξω σε μερικούς διακριτικά την καύλα μου και αυτοί αντί για τη βούρτσα μου τη λένε για την πούτσα! :uglystupid:

Ρε σεις, γιατί 2 χρόνια τώρα οδηγώ μία Alfa 15ετίας; Σημειωτέον, πιο πριν οδηγούσα Citroen ZX (με αυτό έμαθα να οδηγώ). Μετά πήρα την Άλφα33 του πορωμένου Alfista θείου μου (ευγενική παραχώρηση-με 120.000km μόνο, φυλαγμένη σε γκαράζ) και ΚΟΛΛΗΣΑ. Μέχρι τότε νόμιζα και εγώ ότι τα αμάξια είναι για να μετακινείσαι...

Τώρα ότι το θέμα του αυτοκινήτου ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΑ μλέκεται με το γκομενικό, είναι μία κυνική γνώμη που έχω σχηματίσει. Ωστόσο αυτό δεν με εμποδίζει να αγαπάω τις γυναίκες, ακόμη και με τα πάθη τους (που τα δύο κυριότερα είναι η ΜΑΤΑΙΟΔΟΞΙΑ και η ΠΟΥΤΑΝΙΑ).

Erinal_w πάμε μία βόλτα με την Άλφα μου την Παρασκευή το μεσημέρι;;; (η ΕΜΥ λέει ότι θα έχει καλό καιρό τότε-30 βαθμούς-, αλλά όπως έχω ήδη πει, η Αλφα μου δεν διαθέτει air-condition. A, και δεν έχω εξοχικό στη Μύκονο, αλλά στην Ερατεινή Φωκίδος.) :cool2:
 

Επισκέπτης
εσύ βρε γκατς θέλεις κακό κορίτσι σκυποπουτανο για σεξ .
Εγώ είμαι καλό παιδί...ξενέρωτο...χεχεχεχ
 

is2001

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
213
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
1
Παραθετω  απο αλλο  site..

"Κατά τα λοιπά ο έλληνας μεταξύ άλλων είναι κομπλεξικός γιατί εξαρτάται λέει η ψυχοσύνθεση του από το αν έχει αυτοκίνητο. Εμ όταν στρατιές ολόκληρες από γυναίκες πηδιούνται αποκλειστικά και μόνο με γνώμονα τι οδηγείς πώς να μην είναι καθοριστικός παράγοντας η ρόδα; Ναι ξέρω, οι συγκεκριμένες γυναίκες δεν είναι και πολύ συγκροτημένοι χαρακτήρες. ΟΚ αλλά αν το μόνο που σε νοιάζει είναι να πηδήξεις δεν σε ενδιαφέρει. Θα μου πεις γιατί να σε νοιάζει μόνο να πηδήξεις. Γιατί αλλιώς πως θα πουλήσει αυτοκίνητα η Mercedes; Έχετε δει κανέναν να πάει βόλτα τη γυναίκα του με την SLK; Όλοι για τις γκόμενες τις έχουν. Όλα στο βωμό της κατανάλωσης. Anyways ξέφυγα από το θέμα μου."

Tωρα εξηγητε  γιατι η LEXUS  δεν πουλαει στην Ελλάδα!!!!

Γιατί οποιος εχει LEXUS δεν γαμαει...την παιζει και εχει πληρωσει και 40,000 Ε :jerking:

Οι Μarketers της Lexus μετα τραβανε τις κωλοτριχες τους!!
 
OP
OP
N

No_Guts_No_Sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2008
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
εσύ βρε γκατς θέλεις κακό κορίτσι σκυποπουτανο για σεξ .
Εγώ είμαι καλό παιδί...ξενέρωτο...χεχεχεχ

Δεν μου απαντάς...

Who knows? Μπορεί να είσαι η εξαίρεση που να επιβεβαιώνει τον κανόνα. ;)
 

Επισκέπτης
Δεν μου απαντάς...

Who knows? Μπορεί να είσαι η εξαίρεση που να επιβεβαιώνει τον κανόνα. ;)

Είμαι καλο παιδί λεμε..... δεν μου άρεσαν αυτα που είπες...οποτε δεν πα και εξοχικο να ειχες στην λιον...δεν θα εμπλεκα ποτε μαζί σου.
 

DIKY

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.392
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16
Οποιοι έχουν καλό και ακριβό αυτοκίνητο παρακαλώ να μου στείλουνε πμ.  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οι φτωχομπινέδες ούτε για πλάκα..

ευχαριστώ :boobies: :boobies: :boobies:

λοιπον εχω καλο και ακριβο αμαξι , πες μου εσυ τι εχεις, αν εισαι επισης πολυ πλουσια θα σου στειλω Pm..δεν μου αρεσουν οι ενωσεις φτωχων και πλουσιων ταξεων, ξενερωνω και νοιωθω οτι δεν παω μπροστα ως προσωπικοτητα.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
να ενα ωραιο αυτοκινητο που θα παιρνα πιο μεγαλος και για να ξεχωρισω απο την μαζα που πανε και περνουνε τα στανταρ!
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Είπες τη μεγάλη λέξη, προσωπικότητα. Εδώ, μέχρι και πρότινως οι λέξεις προσωπικότητα, ιδιοσυγκασία κλπ εννοούντο ως κάτι αρνητικό, να τα έχουμε καλά με όλους, να βρίζουν και να χαμογελάμε. Επίσης όπως και το ζειμπέκικο στα μαγαζιά, κατάντησε να το επιδεικνύουν γυναίκες..

      http://[URL unfurl="true"]www.gourmed.gr/_data/images/recipes/photos/kokkinistomanitaria.jpg[/img[/URL]]
      kokkinistomanitaria.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom