Νέα

Γκόμενες και αυτοκίνητο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα No_Guts_No_Sex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 317
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Πιστευω οτι με αυτο θα καλυψω Αρκετους!!!

Πριν πολλες δεκαετιες,
-εβγαινες για καφε και αφηνες πανω στο τραπεζακι τη μαρκα των αμερικανικων τσιγαρων ως δειγμα
κοινωνικης ενταξης σε μοδατο κοινωνικο συνολο!

-μετα επειδη τα τσιγαρα φτηνηναν αγοραζες ΑΚΡΙΒΟ ΑΝΑΠΤΗΡΑ για το τραπεζακι..

-μετα επειδη οι αναπτηρες φτηνηναν και πληθηναν αγοραζες ενα ωραιο μπρελοκ!!!

-καπακι μοδα τα κινητα παντοφλα,το αγοραζες για το τραπεζακι του καφε να δει ο κοσμος οτι εχεις
1 αλλο μαλακα με την ιδια παντοφλα που τα λετε στο ΚΙΝΗΤΟ τηλεφωνο!

-Εξου και ο ρουχισμος,το κουρεμα,το αρωμα κτλ που οταν εβγαινες εξω τα πληρωνες για να δειξεις οτι εισαι μεσα
στο κοινωνικο συνολο που εντασεται στην μοδατη γενια,για να ΓΑΜΗΣΕΙΣ κανα γκομενακι..

-Ολα αυτα ΦΤΗΝΗΝΑΝ και ΠΛΗΘΗΝΑΝ
οποτε ανεβηκες ΕΠΙΠΕΔΟ και πας και κανεις 60 δοσεις για Ακριβο αμαξι,για να παρεις το καταλληλο μπρελοκ
για να τ0 αφησεις στο τραπεζακι για να γαμησεις το ψωλακι κτλ..

-επομενο βημα?
Ο καθενας μπορει να δει το τι ερχεται στο μελλον για την ΑΝΟΔΟ ΤΟΥ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥ ΣΤΑΤΟΥΣ του καθε
ανασφαλους ελληνα που θελει να κανει σχεση με women with no self respect που κοιτανε το τι
φαινεσθε..

Φαυλος κυκλος..

Καταναλωτισμος ακρατος,δανεισμος,λαθος επιλογες συντροφου,οικονομικη δυσχερεια,ελλειψη επικοινωνιας
κτλ ειναι τα συμπτωματα που ΑΥΞΑΝΟΝΤΑΙ..

Σημερα ΧΡΕΩΝΕΣΑΙ περισσοτερο για να γαμησεις απο οτι χτες..

Λιγοι τα αντιλαμβανονται τα πραγματα ετσι..
 

Επισκέπτης
Δεν επιασες το νοημα..
Γαμας με εναν απο τους παραπανω τροπους,eventually κατι θα κατσει.
Το ποστ εχει σχεση με το ΤΙ γαμας και το πως ολοκληρωνεσαι σα προσωπικοτητα.

Αλλοι τη βρισκουν με ψωλακια with no self respect και νιωθουν ωραια
αλλοι τη βρισκουν αφου τη ψαξουν και τη φιλοσοφησουν πρωτα το τι θα γαμησουν.
Διαλεγεις και περνεις.
Παντως μεγαλυτερη ξεφτιλα απο το να παρουσιασεις στον κυκλο σου ενα τετοιο ψωλακι
δεν υπαρχει για μενα..

Τωρα αν γαμαω η οχι επι του προσωπικου αν θες,θα σου απαντησω
επι του πληρωμενου ερωτα που ειναι και ο σκοπος του σαιτ.
Ναι μια φορα στις 7-10 μερες το ριχνω,ενεκεν γενετισιων ορμων.
Παντως την ολοκληρωση (που ολοι θελουν)την εχω πετυχει με μακροχρονια σχεση και νιωθω πολυ τυχερος γιαυτο που εχω εναν ανθρωπο διπλα μου που να μπορω να τη βρω οχι μονο σεξουαλικα.

Ειμαστε στην κοινωνια του ΤΙ ΦΑΙΝΕΣΘΕ!
Οχι το τι εισαι..

Ανηκω σε αυτους που θελουν το δευτερο(μειοψηφια).

Ευχαριστούμε που μας ενημέρωσες για την "ολοκλήρωμένη ζωή σου". Ενημέρωσε τώρα και την ολοκληρωμένη σου ζωή οτι την απατάς στα μπουρδέλα στις 7-10 μέρες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ω ρε ολοκλήρωση μετα..... :2funny: :2funny:
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ερχεται μια γκομενα μαζι σου..επειδη το αμαξι σου ειναι μπανικο..
Αααα...λεει...εδω ειμαστε..βρηκαμε τον τυπο να κανουμε κι εμεις το κοματι μας..να ανεβουνε οι μετοχες μας..
Βολτα χλιδατη αερατη και μουρατη..
Οταν θα ερθει η ωρα να την πηδηξεις..και..(λεμε τωρα)..βρωμανε τα χνωτα σου..η εισαι μικροτσουτσουνος..η σε παιρνει η μαμα σου τηλεφωνο να δει που εισαι...η εχεις κατεβει απο καμια τραχανοπλαγια και το λι το λες λιει..η δεν ξερεις πως να της συμπεριφερθεις στο κρεβατι...η να χυσεις πρωτος..κι αυτη να μεινει με το μουνι στο χερι...η να θελει..οπωσδηποτε να σε παντρευτει και να εχει κι ετοιμο το προγαμιαιο συμβολαιο..η να παθεις εμπλοκη..την ωρα που θες να της τον χωσεις,επειδη αργησες να επιστρεψεις το αυτοκινητο στον φιλο σου..και αλλα πολλα..εν τη περιπτωσι..
Τι θα πρεπει να κανει αυτη?

Να παει σφαιρα στο αυτοκινητο(απο εκει ξεκινησαν ολα)...να την βρει με τον λεβιε?
Να της μεινει και κατιτις να θυμαται τουλαχιστον...???
 

Επισκέπτης
οποια δεν γουσταρει,να μην σωσει να μπει μεσα!!εγω δεν το αλλαζω  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Συνημμένα

  • jacinto.jpg
    jacinto.jpg
    11,3 KB · Εμφανίσεις: 19

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
Να παει σφαιρα στο αυτοκινητο(απο εκει ξεκινησαν ολα)...να την βρει με τον λεβιε?
Να της μεινει και κατιτις να θυμαται τουλαχιστον...???

Καλύτερα να πάει κατευθείαν. Μπορεί και να τελιώσει και πιο εύκολα έτσι, αυτού του στυλ και του επιπέδου
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
αλλοι τη βρισκουν αφου τη ψαξουν και τη φιλοσοφησουν πρωτα το τι θα γαμησουν.

Άμα για να γ@@@@ω είναι να περιμένει το κάτω κεφάλι μου, τί θα φιλοσοφήσει το πάνω, @@@@ τα :rockon:

Κατά τα άλλα, συμφωνώ :boobies:
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
χιχι κατ στην περιπτωση αυτη ισχυει το αρχαιο ρητο .. καλυτερα να κλαιω την μοιρα μου μεσα σε μια Rolls Royce παρα μεσα σε ενα σεβρολε Ματιζ.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Ευχαριστούμε που μας ενημέρωσες για την "ολοκλήρωμένη ζωή σου". Ενημέρωσε τώρα και την ολοκληρωμένη σου ζωή οτι την απατάς στα μπουρδέλα στις 7-10 μέρες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ω ρε ολοκλήρωση μετα..... :2funny: :2funny:
Δεν απευθυνεται σε ΣΑΣ η σε ΕΣΕΝΑ το μνμ απευθυνεται σαυτον που ρωτησε.
Τωρα αν νομιζεις οτι το θεμα της ΑΠΙΣΤΙΑΣ δε σε κανει ολοκληρωμενο,τοτε δε ξερω αν εισαι ΑΡΣΕΝΙΚΟ
γιατι πολυ αμφιβαλλω αν υπαρχει εστω ενας που δεν ξενογαμαει η ΘΑ ηθελε να ξενογαμησει every now and then..

ΒΤW χαρηκα που σε εκανα να γελασεις με το ποστ μου..

Εγω να δεις τι γελιο ριχνω οταν καποιος μαλακας απο αυτα που γραφω
δεν καταλαβαινει τι διαβαζει(το νοημα) και κολλαει σε μια
ανευ σημασιας προταση στο τελος..

Μπερδεψες το ΑΣΤΕΙΟ με το ΓΕΛΟΙΟ..
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Άμα για να γ@@@@ω είναι να περιμένει το κάτω κεφάλι μου, τί θα φιλοσοφήσει το πάνω, @@@@ τα :rockon:

Κατά τα άλλα, συμφωνώ :boobies:
Φιλε αυτη ειναι η διαφορα αναμεσα στους ανδρες.
Το κατα ποσο καταφερνουν να ελεγχουν τις ορμες τους με το πανω κεφαλι.

Παντως αναδρομικα στην ιστορια
τα μεγαλυτερα εγκληματα ειναι απο αυτους που τους ελεγχει το ΚΑΤΩ..

κανενας δεν επαθε κακο οταν δουλεψε το πανω πρωτα.
Το μνι κτο πνι θελουν Υπομονη!!! :dancing:
και τσαρκες!
 

Επισκέπτης
πολύ ωραία αμάξια τα alfa romeo αλλα δεν έχουν καλά μοτέρ στα λίγα κυβικά.
πρεπει να ειναι απο 2000cc και πάνω. :rockon:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
δηλαδη για να εχουμε καλο ερωτημα.... πως θα βγαλετε γυναικα οταν εχετε καλο αυτοκινητο? :think:  εγω το εχω δοκιμασει και δεν πετυχαινει... ξερετε καποιο κολπο να μου πειτε?  :grin:
 

Ναψ

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
403
Like
3
Πόντοι
1
ρε μμικο δεν χρειάζεται, στην πέφτουν αυτές. Αν θέλεις τέτοιες βέβαια. Έχεις καιρό να δεις Ελληνίδα ε? χαχ
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Φιλε αυτη ειναι η διαφορα αναμεσα στους ανδρες.
Το κατα ποσο καταφερνουν να ελεγχουν τις ορμες τους με το πανω κεφαλι.

Μα, όταν θέλω μόνο να μαμήσω, δε με ενδιαφέρουν οι φιλοσοφίες...Κατά τα άλλα (όταν δεν καίγομαι να μαμήσω), με ενδιαφέρουν :rockon:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
ρε μμικο δεν χρειάζεται, στην πέφτουν αυτές. Αν θέλεις τέτοιες βέβαια. Έχεις καιρό να δεις Ελληνίδα ε? χαχ

για να σου πω την μαυρη μου αληθεια ... δεν θελω τετοιες... και θα σας προτεινα και σε εσας μην αποζητατε τετοιες γυναικες... αποψη μου βεβαια...
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
δηλαδη για να εχουμε καλο ερωτημα.... πως θα βγαλετε γυναικα οταν εχετε καλο αυτοκινητο? :think:  εγω το εχω δοκιμασει και δεν πετυχαινει... ξερετε καποιο κολπο να μου πειτε?  :grin:
Απλουστατο...θα πηγαινεις σε πιατσες ταξι..η σε στασεις λεωφορειων...η ακομα καλυτερα...θα κανεις 20 φορες γυρω-γυρω...την πλατεια στο μπουρναζι...χαχαχαχαχαχαχαχ...!!!
 

Επισκέπτης
ειχα alfa 75 πρίν το rallye..
το ποιό ώραιο alfa romeo ειναι το sz:
 

Συνημμένα

  • ALFA%20SZ%20MO%208X18%2010X18.jpg
    ALFA%20SZ%20MO%208X18%2010X18.jpg
    68,6 KB · Εμφανίσεις: 38

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
δηλαδη για να εχουμε καλο ερωτημα.... πως θα βγαλετε γυναικα οταν εχετε καλο αυτοκινητο? :think:  εγω το εχω δοκιμασει και δεν πετυχαινει... ξερετε καποιο κολπο να μου πειτε?  :grin:

Φιλε ειναι ΑΠΛΟ!
=Πας ταμαξι πουχεις χρεωθει για τα επομενα χρονια της ζωης σου να πληρωνεις τα μισα απο οτι βγαζεις
ΓΙΑ ΠΛΥΣΙΜΟ!

-Φορτωνεις στα 500αρια ηχεια που πιανουν το 40% του αυτοκινητου στο τερμα μουσικη
(προτιμηση λαικη καψουρικη) αν εισαι ΑΙΣΘΗΜΑΤΙΑΣ!

-Οπωσδηποτε ΦΙΜΕ τζαμι για να μη σε βλεπουν πως αντιδρας οταν τρως χριστοπαναγιες η δουλεμα απο τους εκαστοτε
ΜΑΛΑΚΕΣ που δεν δεχονται την καταπιεσμενη σου σεξουαλικη αντιδραση στον συνεχη αυνανισμο που σου εχουν βαρεσει
στον εγκεφαλο τα ΜΜΕ,οι παρεες κ.α

-Περνας απο ΠΛΑΤΕΙΕΣ οπου πας ΑΡΓΑ ταυτοκινητο για να ακουσουν και να δουν το ποσο ΓΑΜΑΤΟΣ ΕΙΣΑΙ!

-Δεν κανεις σταση ΠΟΤΕ μονο ΚΥΚΛΟΥΣ (3 φορες ειναι αρκετες!)

-Ανοιγεις την πορτα πανω στη πλατεια (βγαζοντας αλαρμ)
και διαλεγεις ποιο απο τα 535453465 μουνακια θελεις να μπει στην θεση του συνοδηγου!

-Αν εχεις καβλες πολλες,βαζεις αλλο ενα στον οποιο χωρο περισσευει για παρτουζομα βραδινο!

ΕΤΣΙ ΓΑΜΑΣ!!!!  :dancing:

 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Απλουστατο...θα πηγαινεις σε πιατσες ταξι..η σε στασεις λεωφορειων...η ακομα καλυτερα...θα κανεις 20 φορες γυρω-γυρω...την πλατεια στο μπουρναζι...χαχαχαχαχαχαχαχ...!!!
Πεστα Κατερινα! :2funny: :dancing:Στο δικο μου παντως που δεν ειναι μουρατο αλλα αλητικο εχω παρει αρκετη ηδονη στα καθισματα του :rockon:
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Απλουστατο...θα πηγαινεις σε πιατσες ταξι..η σε στασεις λεωφορειων...η ακομα καλυτερα...θα κανεις 20 φορες γυρω-γυρω...την πλατεια στο μπουρναζι...χαχαχαχαχαχαχαχ...!!!

νομιζεις δεν τα εχω δοκιμασει?  :grin: :grin: :grin:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom