Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 308K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.153
Like
3.191
Πόντοι
456
Πιστεύω ότι το φλερτ είναι κάτι που άμα δε πάρεις αέρα από μικρός μετά απλά δε το έχεις. Εγώ στη δευτέρα λυκείου έτυχε να " φασωθώ " με 2/3 αλλά μετά αφιερώθηκα στο διάβασμα και αμέσως στις σπουδές μου. Ως το 2021 που πείρα το πτυχίο μου ήμουν κολλημένος στο χαρτί.

Μετά έκανα κάνα δυο προσπάθειες κατέληξα με τη μία να παίζει με τα συναισθήματα μου σε παλαβό σημείο , η άλλη από καθαρά δικιά μου μαλακία να με αφήσει στο τόπο και τώρα να μη μου λέει ούτε γεια , έφαγα και κάνα 2 άκυρα ακόμα.

Μη λέω μαλακίες θα μου άρεσε μια σχέση , με Ελληνίδα , Ρωσίδα , Ρουμάνα οτιδήποτε ( εκτός από αλβανίδες μου χαλάει φοβερά η φάτσα τους ) αλλά οι μόνες που έχω " καταφέρει " ( με την έννοια ότι με γούσταραν ) ήταν η άσχημες , η χαζές η ο συνδιασμός.

Δε θα το έκανα ποτέ αυτό στον εαυτό μου , δε θα πήγαινα ποτέ να γαμήσω μια κακάσχημη και όσοι το κάνουν είναι λάθος. Μερικά γονίδια απλά δε πρέπει να συνεχίζονται.

Από το Φθινόπωρο του 2022 που πήγα πρώτη φορά απλά κόλλησα με τις πουτάνες. Βάζω ένα όριο με τα χρήματα και τελειώνει η υπόθεση.

Δε λέω είναι καλά αλλά λέω πως είναι πολύ καλύτερα για εμένα και το κεφάλι μου. Δε κάνω καμιά να κλάψει , ούτε εγώ δε κλαίω για καμιά και τελειώνει εκεί το ριφιφι.

Αυτό που δε μπορώ να εξηγήσω είναι πως γίνεται από τότε που ξεκίνησα να πληρώνω για να γαμάω να έχω και μια επιτυχία στο τζάμπα.
Άσε μα βρε φιλαράκι..σε χαλάει η φάτσα της αλβανίδας
.αλλά δε σε χαλάνε οι άσχημο φάτσες των ελλεινιδων?οι αλβανίδες έχουν ωραία φάτσα συνήθως
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
146
Πόντοι
0
Άσε μα βρε φιλαράκι..σε χαλάει η φάτσα της αλβανίδας
.αλλά δε σε χαλάνε οι άσχημο φάτσες των ελλεινιδων?οι αλβανίδες έχουν ωραία φάτσα συνήθως
Οι Αλβανίδες αδερφέ έκτος ότι έχουν καυλοφατσα και τουπέ ξεκωλιαρικο Φουλ , εγω προσωπικά όταν ακούω ότι η άλλη είναι Αλβανίδα καυλωνω μόνο και μόνο επειδή είναι Αλβανίδα
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.107
Κριτικές
5
Like
6.728
Πόντοι
2.306
Πιστεύω ότι το φλερτ είναι κάτι που άμα δε πάρεις αέρα από μικρός μετά απλά δε το έχεις. Εγώ στη δευτέρα λυκείου έτυχε να " φασωθώ " με 2/3 αλλά μετά αφιερώθηκα στο διάβασμα και αμέσως στις σπουδές μου. Ως το 2021 που πείρα το πτυχίο μου ήμουν κολλημένος στο χαρτί.

Μετά έκανα κάνα δυο προσπάθειες κατέληξα με τη μία να παίζει με τα συναισθήματα μου σε παλαβό σημείο , η άλλη από καθαρά δικιά μου μαλακία να με αφήσει στο τόπο και τώρα να μη μου λέει ούτε γεια , έφαγα και κάνα 2 άκυρα ακόμα.

Μη λέω μαλακίες θα μου άρεσε μια σχέση , με Ελληνίδα , Ρωσίδα , Ρουμάνα οτιδήποτε ( εκτός από αλβανίδες μου χαλάει φοβερά η φάτσα τους ) αλλά οι μόνες που έχω " καταφέρει " ( με την έννοια ότι με γούσταραν ) ήταν η άσχημες , η χαζές η ο συνδιασμός.

Δε θα το έκανα ποτέ αυτό στον εαυτό μου , δε θα πήγαινα ποτέ να γαμήσω μια κακάσχημη και όσοι το κάνουν είναι λάθος. Μερικά γονίδια απλά δε πρέπει να συνεχίζονται.

Από το Φθινόπωρο του 2022 που πήγα πρώτη φορά απλά κόλλησα με τις πουτάνες. Βάζω ένα όριο με τα χρήματα και τελειώνει η υπόθεση.

Δε λέω είναι καλά αλλά λέω πως είναι πολύ καλύτερα για εμένα και το κεφάλι μου. Δε κάνω καμιά να κλάψει , ούτε εγώ δε κλαίω για καμιά και τελειώνει εκεί το ριφιφι.

Αυτό που δε μπορώ να εξηγήσω είναι πως γίνεται από τότε που ξεκίνησα να πληρώνω για να γαμάω να έχω και μια επιτυχία στο τζάμπα.
Εσύ, παρά τα νιάτα σου, είσαι πολύ προσγειωμένος και τρομερά συνειδητοποιημένος.
Όντως, αν δεν το έχεις από μικρός με το φλερτ, δεν το αποκτάς αργότερα.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.107
Κριτικές
5
Like
6.728
Πόντοι
2.306
Οι Αλβανίδες αδερφέ έκτος ότι έχουν καυλοφατσα και τουπέ ξεκωλιαρικο Φουλ , εγω προσωπικά όταν ακούω ότι η άλλη είναι Αλβανίδα καυλωνω μόνο και μόνο επειδή είναι Αλβανίδα
Έτσι.
Παπούτσι από τον τόπο σου!
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.153
Like
3.191
Πόντοι
456
Έτσι.
Παπούτσι από τον τόπο σου!
Ρε πόσο σας τσουζειε που οι αλβανίδες είναι πιο ωραίες γυναίκες απο τις ελλεινιδες?και πιο εργατικές και πιο νοικυρες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οι Αλβανίδες αδερφέ έκτος ότι έχουν καυλοφατσα και τουπέ ξεκωλιαρικο Φουλ , εγω προσωπικά όταν ακούω ότι η άλλη είναι Αλβανίδα καυλωνω μόνο και μόνο επειδή είναι Αλβανίδα
Φίλε οι αλβανίδες είναι από τις πιο όμορφες στο πλανήτη τι να λέμε τώρα φαντάσου την Ελλάδα χώρις αλβανιδες!φρίκη θα ήτανε!
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.107
Κριτικές
5
Like
6.728
Πόντοι
2.306
Ρε πόσο σας τσουζειε που οι αλβανίδες είναι πιο ωραίες γυναίκες απο τις ελλεινιδες?και πιο εργατικές και πιο νοικυρες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Φίλε οι αλβανίδες είναι από τις πιο όμορφες στο πλανήτη τι να λέμε τώρα φαντάσου την Ελλάδα χώρις αλβανιδες!φρίκη θα ήτανε!
Χύστε αβερτα μέσα τύπε.
Να κάνετε πολλά παιδιά να μην υπάρχει ούτε ένας Έλληνας σε 30 χρόνια.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.153
Like
3.191
Πόντοι
456
Χύστε αβερτα μέσα τύπε.
Να κάνετε πολλά παιδιά να μην υπάρχει ούτε ένας Έλληνας σε 30 χρόνια.
Θα γίνει ωραία ελληνοαλβανική φυλη.με την εργατικότητα των αλβανιδων και τα πολλά παιδιά που θα κάνουνε θα γίνει η Ελλάδα ο λιντερ της περιοχής..μια νεα χώρα!!οι ελλεινιδες ας πάρουν αφρικανους.who cares?
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
146
Πόντοι
0
Ρε πόσο σας τσουζειε που οι αλβανίδες είναι πιο ωραίες γυναίκες απο τις ελλεινιδες?και πιο εργατικές και πιο νοικυρες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Φίλε οι αλβανίδες είναι από τις πιο όμορφες στο πλανήτη τι να λέμε τώρα φαντάσου την Ελλάδα χώρις αλβανιδες!φρίκη θα ήτανε!
Δεν ξέρω αν είναι από τις πιο όμορφες , αλλά σίγουρα από τις πιο ξεκωλιαρες !
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.628
Κριτικές
8
Like
11.719
Πόντοι
3.786
Ερωτεύτηκα μία κοπέλα. Αυτή με απέρριψε και τα έφτιαξε με άλλον. Έτσι είναι η ζωή. Να τη βιάσω, να σκοτώσω τον άλλο; Τι είμαστε, πρωτόγονοι;
Ας μου καθόταν να μην πήγαινα με πουτάνες.
Υπάρχει η απάντηση "καλά μόνο αυτή η μία υπάρχει, κάνε σχέση με μία άλλη πιο χαλαρά". Σωστό, αλλά δεν ήμουν ποτέ σαβουρογάμης και επίσης μετά τα 40 είναι δύσκολο να ξεκινήσεις σχέση. Ή θα πέφτεις όλο σε χωρισμένες με παιδιά ή σε τίποτα τρελές ή σε άλλες που θέλουν τον άντρα τέλειο. Έχω δοκιμάσει με πολλές ,δε μου βγήκε.

Για μένα ήταν δηλαδή θέμα εναλλακτικής επιλογής. Όσο είχα σχέσεις που με κάλυπταν σεξουαλικά δεν πήγαινα με άλλες. Όσο έτρωγα απορρίψεις ή με τις σχέσεις δε βρίσκαμε χρόνο και καμάκι έκανα και με πουτάνες πήγαινα.

@Ναυτιλλόμενος είσαι μικρός ακόμα και έχεις απόλυτες απόψεις. Όσο αποκτάς εμπειρίες θα δεις ότι δεν είναι άσπρο μαύρο τα πράγματα. Βρες καμιά φοιτήτρια στην ηλικία σου και αν δε σας βγει, χωρίζετε. Στην ηλικία που είσαι η γυναίκα δεν ψάχνει γάμο, οπότε όλα καλά.
Και οι επί πληρωμή δεν είναι όλες ίδες, κάποιες είναι ψυχρές και σε κάνουν να αισθάνεσαι σκουπίδι, κάποιες είναι ηφαίστεια και σε κάνουν να αισθάνεσαι Ρόκο Σιφρέντι. Από όλα έχει η ζωή μας φίλε.
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
146
Πόντοι
0
Έτσι.
Παπούτσι από τον τόπο σου!
Αδερφέ εγώ προσωπικά είμαι Φουλ στα αρχιδια μου για την εθνικότητα , όταν πρόκειται για γκομενα , το μουνι είναι μουνι και στο μουνι δεν κάνω διακρίσεις . Ωστόσο δεν θα παντρεύομουν ή θα έκανα παιδι με Αλβανίδα .
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.617
Κριτικές
21
Like
10.224
Πόντοι
3.346
Εσύ, παρά τα νιάτα σου, είσαι πολύ προσγειωμένος και τρομερά συνειδητοποιημένος.
Όντως, αν δεν το έχεις από μικρός με το φλερτ, δεν το αποκτάς αργότερα.
Γεγονός! Το φλερτ δεν είναι για όλους, όπως και το κάθε τι ξεχωριστά δεν είναι για όλους. Δυστυχώς ή ευτυχώς, πάντα θα υπάρχουν άντρες εκεί έξω που θα είναι πιο ποθητοί στις γυναίκες από κάποιους άλλους, εξαιτίας πολλών παραγόντων. ΟΜΩΣ, αυτό δε σημαίνει ότι είναι και ιδανικοί σύντροφοι (ή γαμιάδες).
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2022
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
146
Πόντοι
0
Ερωτεύτηκα μία κοπέλα. Αυτή με απέρριψε και τα έφτιαξε με άλλον. Έτσι είναι η ζωή. Να τη βιάσω, να σκοτώσω τον άλλο; Τι είμαστε, πρωτόγονοι;
Ας μου καθόταν να μην πήγαινα με πουτάνες.
Υπάρχει η απάντηση "καλά μόνο αυτή η μία υπάρχει, κάνε σχέση με μία άλλη πιο χαλαρά". Σωστό, αλλά δεν ήμουν ποτέ σαβουρογάμης και επίσης μετά τα 40 είναι δύσκολο να ξεκινήσεις σχέση. Ή θα πέφτεις όλο σε χωρισμένες με παιδιά ή σε τίποτα τρελές ή σε άλλες που θέλουν τον άντρα τέλειο. Έχω δοκιμάσει με πολλές ,δε μου βγήκε.

Για μένα ήταν δηλαδή θέμα εναλλακτικής επιλογής. Όσο είχα σχέσεις που με κάλυπταν σεξουαλικά δεν πήγαινα με άλλες. Όσο έτρωγα απορρίψεις ή με τις σχέσεις δε βρίσκαμε χρόνο και καμάκι έκανα και με πουτάνες πήγαινα.

@Ναυτιλλόμενος είσαι μικρός ακόμα και έχεις απόλυτες απόψεις. Όσο αποκτάς εμπειρίες θα δεις ότι δεν είναι άσπρο μαύρο τα πράγματα. Βρες καμιά φοιτήτρια στην ηλικία σου και αν δε σας βγει, χωρίζετε. Στην ηλικία που είσαι η γυναίκα δεν ψάχνει γάμο, οπότε όλα καλά.
Και οι επί πληρωμή δεν είναι όλες ίδες, κάποιες είναι ψυχρές και σε κάνουν να αισθάνεσαι σκουπίδι, κάποιες είναι ηφαίστεια και σε κάνουν να αισθάνεσαι Ρόκο Σιφρέντι. Από όλα έχει η ζωή μας φίλε.
Το ότι είμαι ακόμα μικρός και έχω πολλά να δω το δέχομαι Φουλ , ωστόσο λεω αύτα που έχω δει μέχρι τώρα στην μικρή μου ζωή και βγάζω το συμπέρασμα ότι είναι τρέλες.
Δεν τα έχω μπλέξει με νορμαλ γκομενα ακόμα , η πιο πρόσφατη σχέση που είχα έληξε μόλις πριν 1.5 μήνα , η τρελή μου είχε ανοίξει το tracker στο κινητό και με έβλεπε που πήγαινα στα στριπτιτζαδικα , είχε κλέψει κωδικούς από το messenger μου και έβλεπε τα μήνυματα μου .
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.955
Like
16.865
Πόντοι
3.656
Όντως, αν δεν το έχεις από μικρός με το φλερτ, δεν το αποκτάς αργότερα.

Το'χεις δεν το'χεις,όλη η ιστορία είναι να θέλει η άλλη να γνωριστεί

Άμα δε θέλει,δε γίνεται τίποτα,δεν πα να'σαι κι επαγγελματιας PUA
 

BMWlover

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2024
Μηνύματα
274
Like
193
Πόντοι
1
Ρε πόσο σας τσουζειε που οι αλβανίδες είναι πιο ωραίες γυναίκες απο τις ελλεινιδες?και πιο εργατικές και πιο νοικυρες?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Φίλε οι αλβανίδες είναι από τις πιο όμορφες στο πλανήτη τι να λέμε τώρα φαντάσου την Ελλάδα χώρις αλβανιδες!φρίκη θα ήτανε!
Οι αλβανεζες πάνε με αλήτες χειρότερες από τις Ελληνίδες είναι οι Ελληνίδες δε πάνε όλες με μαλακές πάνε οι περισσότερες οι αλβανεζες πάνε όλες με μαλακές.
 

CaptainNemo

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2017
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
120
Πόντοι
0
Καλές οι πουτανες μάγκες , αλλά δυστυχως δεν είναι αρκετές (μακάρι να ήταν ) γιατί όταν γαμας μια γκομενα θες στο μυαλό σου να σκέφτεσαι ότι την γαμαω επειδή ειχα τα αρχιδια και την έριξα , την γαμαω επειδή με γουστάρει , γουστάρει να γαμιεται μαζί μου. Με λίγα λόγια θελουμε να αισθανόμαστε επιθυμητόι και ότι η άλλη γαμιεται μαζί μας επειδή γουστάρει να γαμιεται μαζι μας και όχι για τα λεφτά.
Εγώ προσωπικά όσες φορές έχω γαμησει πουτανες προφανώς εκείνη την στιγμή περνάω γαματα , αλλά μετά αισθάνομαι σκουπίδι , γιατί λέω στον εαυτό μου ότι πάλι έφτασα σε επίπεδο να πρέπει να πληρώσω για να γαμησω . Πιστεύω όλοι πάνω κάτω παρόμοια αισθανόμαστε.
Μπορεί και όχι , προχωράμε
Φίλε καταλαβαίνω πως το νεαρό της ηλικίας σου και πιθανώς οι δικές σου προκαταλήψεις ΔΕΝ σου επιτρέπουν να αντιμετωπίζεις με ειλικρίνεια τα όσα συμβαίνουν στη ζωή σου.
Τι θέλω να πω.
Ζεις σε μια σχετικά μικρή χώρα της οποίας οι άρρενες κάτοικοι δεν ξέρουν τι θέλουν απ την ζωή τους.
Την Δευτέρα, όλοι βρίζουν τις Ελληνίδες χαρακτηρίζοντας τες "ψωνάρες", "ντίβες", "δύσκολες" κλπ, ενώ την Τρίτη τις χαρακτηρίζουν "πουτάνες" επειδή έκατσαν σε κάποιον άλλο.
Οι Ελληνίδες ζουν και μεγαλώνουν στη ίδια χώρα με τους Έλληνες.
Κινούνται και συμπεριφέρονται σύμφωνα με αυτά που τους επιτρέπει η "κουλτούρα" του Έλληνα, όπως πρέπει δηλαδή για να μπορέσουν να ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της κοινωνίας τους.
Είναι αδερφές μας, κόρες μας, μάνες μας, ξαδέρφες μας.
Αφού εμείς ΔΕΝ είμαστε έτοιμοι να χειραφετήσουμε τις γυναίκες γύρω μας, ώστε να ζουν ελεύθερες και να κάνουν ότι γουστάρουν, πως μπορεί να έχουμε την απαίτηση να συμπεριφέρονται διαφορετικά;
Αν θέλεις η Ελληνίδα να φέρεται σαν Σουηδή, θα πρέπει και εσύ να φέρεσαι σαν Σουηδός.
Θα πρέπει να αποδεχτείς πως η γυναίκα που αργότερα θα παντρευτείς για να κάνεις οικογένεια - αν έχεις τέτοιο στόχο - θα έχει γνωρίσει / πηδηχτεί, τουλάχιστον με 50-60 πριν από εσένα, χωρίς αυτό να σε πειράζει.
Θα πρέπει να μάθεις να μην σου κακοφαίνεται αν η κοπέλα στο απέναντι διαμέρισμα φέρνει άλλον γκόμενο κάθε 2 βράδια, να το θεωρείς φυσικό και να μην σε νοιάζει.
Και κυρίως αν μεθαύριο τύχει να κάνεις σχέση μαζί της, να μην σκέφτεσαι αρνητικά την εικόνα που είχες για εκείνη όσο ζούσες απέναντι.
Εσύ όμως - όπως και οι περισσότεροι από μας - δεν θα το κάνεις αυτό. Δεν είσαι έτοιμος και δεν ξέρω αν θα γίνεις ποτέ.
Θα καταλάβεις όμως κάποτε πως οι Ελληνίδες, συμπεριφέρονται όπως πρέπει ώστε και να μπορούν να ζουν τη ζωή τους "ελεύθερα" αλλά και να μην δίνουν στόχο στους αδελφούς, γονείς, ξαδέλφους που τις παρακολουθούν με ένα μάτι, και είναι οι κύριοι υπαίτιοι που οι γυναίκες στην Ελλάδα μεγαλώνουν ως "μικρές πριγκίπισσες" και μετά τους κάνει εντύπωση το γιατί έχουν καβαλήσει το καλάμι.

Αυτό που λες πως θες να ζήσεις, αν θέλεις να το ζήσεις πρέπει να πας σε μια άλλη χώρα η οποία θα έχει άλλη κουλτούρα. Απλά πράγματα.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
2.447
Like
2.603
Πόντοι
456
Οι αλβανεζες πάνε με αλήτες χειρότερες από τις Ελληνίδες είναι οι Ελληνίδες δε πάνε όλες με μαλακές πάνε οι περισσότερες οι αλβανεζες πάνε όλες με μαλακές.
Άρα ψόφο και στις Αλβανές που πάνε με αλήτες;
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.607
Like
7.695
Πόντοι
2.306
Εγώ έχω δει και μερικά καλά από Αλβανίδες. Δε θα πω κακή κουβέντα, 2/3 ήταν καλές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom