Νέα

Γιατί οι άντρες πληρώνουν για να γαμήσουν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexoula
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 318K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
σαντμαν σου απαντησα σε ποια στρατοπεδα καυλαντιζαμε με περαστικες,
μπορω να σου πω και ποσα τηλεφωνα και ποσα ραντεβου και ποσες τελικα πηδηξα χαρη στην θητεια.
εσενα σε ρωτησα ποσα 6ρια εφαγες και γιατι πιστευεις δεν εισαι τωρα με κανενα εξαρι και δεν απαντας?
να κανω οτι λεει ο σαββιδης αφου με γραφεις?
η γκομενα που ειχα εγω μεχρι τον ιουνιο ηταν ξανθια, πρασινοματα , 53 κιλα, χωρις κυτταριτιδες , σφικτη απο γυμναστηρια-κολυμβητηρια 41 ετων εγω την λεω 6-7,
εσυ τωρα στα λογια μπορει να πεις οτι επειδη ηταν κοντη 1,64 και 41 ετων ειναι 5ρι και οχι 6ρι, αν την εβλεπες ομως τι κωλαρακι ειχε θα τραβαγες μαλακία, απο πισω ηταν πορνοσταρ μιλφεηγ
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
δεν ειναι σαβουρογαμης οποιος γαμαει την σακιρα, την βανδη, την καλυ μινογκ, εσυ εισαι μαλακας και παλαβος και θεωρεις 6ρια απο ψηλη τσεχα και πανω.

Δεν μου αρέσουν οι κοντές.Κακό είναι;
 

harvardiotis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
281
μαγκες μην κοροιδευομαστε ρε
αυτα του τυπου ο αντρας δεν προσεγγιζει σωστα την κοπελα και παπαρια μαντολες
και οτι θελει τροπο και πουτσες μπλε
και οτι η γυναικα εχει τις ιδιες ορμες με τον αντρα ισως σε κανενα παραμυθι με δρακους να ισχυει
αλλα οχι στην πραγματικοτητα

τωρα ο καθενας μπορει να λεει οτι θελει
εγω οσες γνωρισα παντως εγω ΜΟΝΙΜΩΣ ημουνα ο καυλωμενος και επρεπε να περιμενω να ενωθουνε τα αστερια πανω
σε σχηματισμο αστερια για να ερθει ορεξη και στην αλλη την ξεκωλιαρα να πηδηχτουμε

αυτα οτι οι γυναικες παρακαλανε για γαμησι γινονται μονο με κατι τελευταιες του δρομου και αμα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τωρα ειμαι με μια κατω της βασης αν και εχει κανα δυο καλα χαρακτηριστικα, δεν το κρυβω δεν ειμαι φιγουρατζης αλλα προτιμω γυναικα απο την παλαμη μου δεν ειμαι μαλακας
 

harvardiotis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
320
Κριτικές
3
Like
151
Πόντοι
281
σαντμαν σου απαντησα σε ποια στρατοπεδα καυλαντιζαμε με περαστικες,
μπορω να σου πω και ποσα τηλεφωνα και ποσα ραντεβου και ποσες τελικα πηδηξα χαρη στην θητεια.
εσενα σε ρωτησα ποσα 6ρια εφαγες και γιατι πιστευεις δεν εισαι τωρα με κανενα εξαρι και δεν απαντας?
να κανω οτι λεει ο σαββιδης αφου με γραφεις?
η γκομενα που ειχα εγω μεχρι τον ιουνιο ηταν ξανθια, πρασινοματα , 53 κιλα, χωρις κυτταριτιδες , σφικτη απο γυμναστηρια-κολυμβητηρια 41 ετων εγω την λεω 6-7,
εσυ τωρα στα λογια μπορει να πεις οτι επειδη ηταν κοντη 1,64 και 41 ετων ειναι 5ρι και οχι 6ρι, αν την εβλεπες ομως τι κωλαρακι ειχε θα τραβαγες μαλακία, απο πισω ηταν πορνοσταρ μιλφεηγ

και απο μπροστα σακουλα ?
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
ειχε τα παντα, απο γριες με βυζαρες εξω και λατεξ παντελονια μεχρι "ανηλικα" πορνιδια 1,40 με σνικερς, αλογες με τακουνια και  μουναριδια μεσου υψους πολυ πραμα. Στανταρ οι μισες εψαχναν να τον φανε. Αλλα ο σαντμαν ηταν σπιτι. 

Σε καθε περιπτωση καλες ειναι για να σου ανοιγουν την ορεξη, και μετα μπουρδελακι για φαϊ. Δε δινουμε στις γκομενες καμια σημασια, δεν ξοδευουμε σε αυτες αξιοπρεπεια, χρονο, συναισθημα, χρημα. Πηδαμε στα μπουρδελα και το ανακοινωνουμε περηφανα, ή καπως ετσι.

Είχα βγει Θεσσαλονίκη την προηγούμενη βδομάδα.Είχε πολύ μουνί,αλλά δεν ψάχνονται να τον φάνε.Απλά θέλουν να καυλώνουν κόσμο.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Λαθος. Εντελως.

Οι γυναικες εχουν πιο μεγαλες ορμες απο εμας. Αυτο που λες ειναι αυτο θελουν εσυ να πιστευεις και να παπαγαλιζεις-διαδιδεις.

Ο άνθρωπος που δεν είχε κανένα ποστ, έκανε ένα ποστ για να γράψει ένα μανιφέστο που δεν ευσταθεί.

Φαντασου ψυχοσύνθεση...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δεν μου αρέσουν οι κοντές.Κακό είναι;
μαλακας εισαι οταν θεωρεις αποκλειστικο κριτηριο το υψος οταν η αλλη ειναι αντικειμενικα σεξυ,
εδω η καλυ μινογκ στα 33 της το 2001, επειδη ειναι ειναι μεταξυ 5 και 6 εμφανισιακα την βαλανε να διαφημιζει εσωρουχα.
λογικο ή μαλακια πως σου ακουγεται μια 5-6 εμφανισιακα να διαφημιζει εσωρουχα αντι μια 10ρα?
 

Starhidas

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2019
Μηνύματα
22
Like
4
Πόντοι
0
ειχε τα παντα, απο γριες με βυζαρες εξω και λατεξ παντελονια μεχρι "ανηλικα" πορνιδια 1,40 με σνικερς, αλογες με τακουνια και  μουναριδια μεσου υψους πολυ πραμα. Στανταρ οι μισες εψαχναν να τον φανε. Αλλα ο σαντμαν ηταν σπιτι.  

Σε καθε περιπτωση καλες ειναι για να σου ανοιγουν την ορεξη, και μετα μπουρδελακι για φαϊ. Δε δινουμε στις γκομενες καμια σημασια, δεν ξοδευουμε σε αυτες αξιοπρεπεια, χρονο, συναισθημα, χρημα. Πηδαμε στα μπουρδελα και το ανακοινωνουμε περηφανα, ή καπως ετσι.

Χαχαχα... καλά ρε, εσύ τις γριές κοιτούσες; Τόσα μωρά περνούσαν με τις μπουτάρες τους όξω. Πρόσεξε όμως, μην κάνεις το λάθος να νομίζεις ότι οι μισές κοιτάνε να τον φάνε. Δεν κοιτάνει καθόλου να τον φάνε. Να επιδειχθούν θέλουν. Να τις δει ο "γαμιάς της γειτονιάς". Δεν ψάχνουν να τον φάνε από οπουδήποτε αλλά από συγκεκριμένους. Τον λαό από κάτω τον έχουν για την αυτοεπιβεβαίωσή τους. Εξού και γιατί πολύ σωστά στο τέλος καταληγεις ότι δεν τις χαρίζεις αυτή την αυτοεπιβεβαιωση και ούτε ξοδεύεις την αξιοπρέπειά σου, ούτε χρόνο, ούτε χρήμα. Εγώ προσωπικά όταν είδα την 15ή στη σειρά γκόμενα με τα μπούτια έξω και εκείνες τις μπότες πραγματικά αηδίασα. Όταν πάω στο μπουρδέλο δεν αηδιάζω, γιατί είναι ο χώρος και το επάγγελμα. Η πουτάνα όμως δεν κυκλοφορεί έτσι έξω σε κεντρικό δρόμο, είναι στο μπουρδέλο. Όταν βλέπεις το ξέκωλο να κυκλοφορεί σα τη πουτάνα και χειρότερα, τότε ναι, ο κόσμος αρμενίζει στραβά.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
η γκομενα που ειχα εγω μεχρι τον ιουνιο ηταν ξανθια, πρασινοματα , 53 κιλα, χωρις κυτταριτιδες , σφικτη απο γυμναστηρια-κολυμβητηρια 41 ετων εγω την λεω 6-7,
εσυ τωρα στα λογια μπορει να πεις οτι επειδη ηταν κοντη 1,64 και 41 ετων ειναι 5ρι και οχι 6ρι, αν την εβλεπες ομως τι κωλαρακι ειχε θα τραβαγες μαλακία, απο πισω ηταν πορνοσταρ μιλφεηγ

41 ετών,1.64 και 53 κιλά;

Αυτή είναι 7αρι;

:2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
σαντμαν περιμενω απαντηση σε κατι που σε ρωτησα πολλες φορες.
αντικειμενικα εισαι πιο ψηλος πιο λεπτος απο μενα, γιατι δεν εισαι με 6ρι και με ποσα 6ρια εχεις παει? τι ηλικια εισαι κιολας να δουμε μεσο ορο ποσοες γκομενες τελικα τουμπαρεις ανα ετος, μιση? ενα τεταρτο? 2? 3?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
41 ετών,1.64 και 53 κιλά;

Αυτή είναι 7αρι;

:2funny:
την καλυ μινογκ στα 45 της τι βαθμο της εβαζες που ειναι ακομη πιο κοντη?
εγω κατω απο 6 δεν μπορω να της βαλω ουτε αυτης ουτε της πρωην μου.
και πριν γελασεις σκεψου οτι εγω γαμαω ενω εσυ εισαι μαλακας
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
σαντμαν περιμενω απαντηση σε κατι που σε ρωτησα πολλες φορες.
αντικειμενικα εισαι πιο ψηλος πιο λεπτος απο μενα, γιατι δεν εισαι με 6ρι και με ποσα 6ρια εχεις παει? τι ηλικια εισαι κιολας να δουμε μεσο ορο ποσοες γκομενες τελικα τουμπαρεις ανα ετος, μιση? ενα τεταρτο? 2? 3?

Ρε φίλε το δικό σου 6αρι ούτε το κοιτάω  :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και εγω μεχρι το πανεπιστημιο την επεφτα μονο σε λεπτες με ωραιο προσωπο, μετα επαψα να ειμαι μαλακας,
γαμησα και λεπτες με ωραιο προσωπο αλλα στο ενδιαμεσο δεν ημουν μαλακας ωριμασα
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
και εγω μεχρι το πανεπιστημιο την επεφτα μονο σε λεπτες με ωραιο προσωπο, μετα επαψα να ειμαι μαλακας,
γαμησα και λεπτες με ωραιο προσωπο αλλα στο ενδιαμεσο δεν ημουν μαλακας ωριμασα

Εσύ είπες ότι είσαι κοντός και χοντρός

Ε προφανώς ωρίμασες όταν έπαψες να την πέφτεις σε λεπτές
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
5αρι και πολύ τη λεω στα 45 της.Στα 25 μπορεί να την έλεγα και 6αρι
μαλιστα, δηλαδη μια γυναικα που κανει καριερα με την εμφανιση της και την χουφτωσε ο πριγκηπας του μονακο αντι να πληρωσει καμμια διμετρη ρωσσιδα εσυ της βαζεις 5-6.
γελας φανταζομαι και με τον φουκαρα τον ποδοσφαιριστη που γαμαει την κοντοστουπα την σακιρα?
ενω εσυ με την μαλακια δεν εισαι για γελια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom