Νέα

Γιατί δεν εκτιμώ τις γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 706
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
χμμμ λεπτες οι ισορροπιες φιλε

Εγω προτιμω να σκεφτομαι τις λιγοστες μου επιτυχιες.

Ποσοστο επιτυχιας πολυ χαμηλο 1/25 δλδ 4 στα 100.

Απο καμακι ομως γνωρισα

-μελαχοινη μουναρα αεροσυνοδο που γαμησα

-ξανθο αγγελο με ταλεντο στην πιπα που ν εκανε να παραμιλω

-μελαχροινο 25 χρονο κοριτσι με κορμαρα που εμοιαζε στη φουρειρα

-παρθενα που ξεπαρθενιασα και εζησα και αυτο το απωθημενο

-εκφυλη μιλφαρα απο τη λαρισα με πολλα γουστα κτλ

Και μια λιστα απο αλλες επιτυχιες που ειναι σταγονα στον ωκεανο των απορριψεων

Η σκεψη εχει ως εξης

Ειμαι αυτος που ειμαι.Οχι κανενας brad pitt αλλα ουτε και ο Μαυρος πητ.
Εχω ενα χαρακτηρα που ειναι αυτος που ειναι:οχι ο καλυτερος μαγκας ο πιο δημοφιλης τυπας,αλλα εχω χιουμορ και χαμογελο και μια αλφα γοητεια.

Ως εκει.

Ουτε και ο looser ειμαι που κλαιγεται για την κακη του τυχη.

Καθε μερα ευγνομονω το Θεο για ολα τα καλα που μου εδωσε.

Αρα με οτι εχω πορευομαι.Σε μια γυναικα που ψαχνει να εξημερωσει τον "ιστορια τατουαζακια αλητητιριο γκανγκστερ με γνωριμιες σε κλαμπ και μουτρο α λα μηδενιστη"δε θα αρεσω γιατι παραειμαι φλωρος σε σχεση με αυτο

Σε μια γυναικα που κοιταει εμφανιση χαρακτηρα και τροπους ισομοιρασμενα σε λογικα επιπεδα εχω καλρς ελπιδες να αρεσω

Οποτε για να συνοψισω:Δεν πλησιαζω με αρνητιλα μια γυναικα...αλλα με επιγνωση

Αυτα φιλαρακο μου.

Σε ευχαριστω για το βημα σου για γονιμο ευχαριστο διαλογο

Πολύ ωραίος...Μπράβο φίλε που έγραψες αυτά...Συμφωνώ απολύτος!
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Πέρσυ είχα αναφερθει κάπου κιόλας, είχα ένα αμόρε...
Έτσι το βρήκα, όπως αναφέρεσαι με καμάκι.
Ήμουν με το αμάξι, παρκάρω να πάρω καφέ, την κοιτάω και με κοιτάει, λέω αυθόρμητα καλησπέρα σου μαντάμ(25 ήταν) αλλά φαινόταν μεγαλύτερη, (λόγω ντυσίματος)χαμογελάει-απαντώντας καλησπέρα σας κύριε, δίνω παραγγελία, γυρίσω να την πω τι ωραία τα παπούτσια σου, κλπ, βλεπω να τελειώνει ο χρόνος μου(γιατί ετομάζόταν ο καφές, και μετά από 2 κουβέντες ζητάω τηλ μπάμ, δίνει, και αυτό ήταν...έδεσε το γλυκό.
Θέλει τόλμη και να μην φοβάσαι την απόρριψη.
Αν είχε απαντήσει δε μπορώ και μαλακίες, δε έτρεχε και κάτι, στα τέτοια μου, αλλά έκατσε η μπίλια και περάσαμε καλά μερικούς μήνες.
Τα σέβη μου!
 

thefemalecoach89

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2019
Μηνύματα
239
Like
320
Πόντοι
21
Το ότι οι περισσότερες γυναίκες είναι σήμερα έτσι οφείλεται σε μεγάλο βαθμό και σε μερικά τυπάκια που βγάζουν το τέρας από μέσα τους. Από τη μια έχουμε απελπισμένους τυπάδες που κάνουν θεά την κάθε μέτρια (σε όλα) και ψωνάρα του κερατά και από την άλλη έχουμε τυπάκια που καταφεύγουν σε επιθετικές και σεξιστικές συμπεριφορές για να υποδουλώσουν την γυναίκα στα θέλγητρα τους, υποτιμώντας την νοημοσύνη και την προσωπικότητα της με αποτέλεσμα ή άλλη να τους τζάσει κακήν κακώς--και να τους βγει και το όνομα του μισογύνη, μην πω και του κρυφόπουστα.

'Ετσι και ψιλιαστεί μια γυναίκα ότι την βλέπεις σκάλες ανώτερη ή κατώτερη σε αξία από σένα, πάει το χάσες....η γυναίκα θέλει αντιμετώπιση ίσος προς ίσο και αν δεν μπορείς να το καταφέρεις, θα είσαι πάντα χαμένος και θα μένεις με το τέτοιο σου στο χέρι.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Δεν τις εκτιμώ η αλήθεια είναι.

Όσο πιο πολύ τις γνώριζα τόσο γκρέμιζα την αρχική άποψή μου γι αυτές.

Ποιά είναι τα χαρακτηριστικά τους

1.Δεν έχουν μπέσα.Άλλα λένε άλλα πράττουν κι άλλα σκέφτονται.
Τα λόγια μιας γυναίκας έχουν αξία όσο ένα τρύπιο σεντ.
Πάρε στα σοβαρά τα λόγια μιας γυναίκας και να σαι σίγουρος για άσχημες εξελίξεις.

2.Είναι απίστευτα εγωκεντρικές και ματαιόδοξες.
Δείγμα αυτού είναι πόσο περιποιημένες θέλουν να είναι με μακιγιάζ,αρώματα,προκλητικά με το γάντι ντυσίματα.
Εντάξει δε λέω αυτό είναι καβλωτικό,αλλά είναι λόγος για να τις ΠΗΔΗΞΟΥΜΕ και όχι για να τις εκτιμήσουμε.
3.Είναι έστω και με το γάντι ευνουχιστικές για τον άνδρα που έχιυν δίπλα τους.
"Εκτίμησα το χαρακτήρα σου" θα σου πουν και όχι ότι είσαι ωραίος γκόμενος ή ψωλαράς

Κι αν αντιδράσεις γίνεσαι "ρηχός"

Μάλιστα μπορεί να σου πουν "τί χάλια πέρναγα με τον πρώην...απαίσιος χαρακτήρας...δε με καταλάβαινε...

Και με.πόναγε και στο σεξ...δεν είχα τελειώσει ούτε μια φορά μαζί του...πόναγα...την είχε τεράστια..."χα χαχα

4.Είναι απίστευτα σκληρές από μικρές.Ότι δε συμφωνεί με τα θέλω τους είναι σκάρτο,ανάξιο και προσπαθούν να το ταπεινώσουν.

Καταλήγουν στο τέλος να παντρεύοντα ι κάτι...κωμικό και να το...κερατώνουν έστω και στη σκέψη.

5.Σύστημα δικαιοσύνης για το πέος.

Μου χει τύχει αρραβωνιασμένη γκόμενα να μου στέλνει τον κώλο της φωτό αλλά να αποφεύγει συνάντηση μαζί μου γιατί "δεν κερατώνει"

Στην πραγματικότητα,με "επαιζε" για να ανεβαινει η αυτοεκτιμηση της και να λεει μεσα της "αρεσω" αλλα απο την αλλη δεν ηθελε να νοιωθει και τυψεις απεναντι στο θυμα που την ειχε αρραβωνιαστει

6.Η γυναικα μονο το παιδι της αγαπαει.
Αυτο καποτε στα ματια μου την εκανε αγια.Πλεον κατανοω πως ειναι τοσο εμετικο ον η γυναικα που μονο η φυση μπορει να την υποταξει και μονο το σπλαχνο της μπορει να.αγαπησει.

Τιποτε αλλο.

Ακομη και τον.πατερα του παιδιου της μπορει να προδωσει.

7.Αρκετες γυναικες χρησιμοποιουν τη γοητεια τους για να ανεβουν κοινωνικα και οικονομικα.Να πουλησουν τη σαρκα τους σε καποιο ισχυρο με οικονομικη δυναμη και κοινωνικη εξια αρσενικο.

Μου κανει εντυπωση πως ολες νιαουριζουν σα πεινασμενες γατες γυρω απο ψαραγορα οταν εντοπισουν τετοια περιπτωση.

Για ολους τους παραπανω λογους καταληγω τελικα να εκτιμω περισσοτερο απ ολες την πουτανα της οδου Φυλης.

Μαλιστα.

Γιατι ειναι η πιο ξεκαθαρη.

Δε θα σου πουλησει υπερβολες.

20 ευρω Κυριος για 10 λεπτα παραδεισο μαζι μου.Και μετα γεια σας.

Οτι λεει το εννοει.

Το τι σκεφτεται βεβαια αβυσσος...

Δε λεω πως κι αυτες ειναι αγγελουδια.

Απλα ειναι η πιο ξεκαθαρη συναλλαγη.

 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056
εγω δεν εκτιμω ουτε τους αντρες
τοξικα μπασταρδια που σε μαχαιρωνουν πισωπλατα σα μουνοπανα ολο μπουρου μπουρου χειροτερα απο κομμωτριες στη γλωσσοφαγια πουστρες ολες

γενικα γαμω τον πλανητη ολοκληρο και το καθε αρχιδι που αναπνεει πανω του γαμω το θεο του
(καθολικο λοκνταουν στη θεσσαλονικη day1)
 

matakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
129
Κριτικές
1
Like
145
Πόντοι
1
εγω δεν εκτιμω ουτε τους αντρες
τοξικα μπασταρδια που σε μαχαιρωνουν πισωπλατα σα μουνοπανα ολο μπουρου μπουρου χειροτερα απο κομμωτριες στη γλωσσοφαγια πουστρες ολες

γενικα γαμω τον πλανητη ολοκληρο και το καθε αρχιδι που αναπνεει πανω του γαμω το θεο του
(καθολικο λοκνταουν στη θεσσαλονικη day1)

Φοβάμαι τι θα γράψεις την ημέρα 14 της καραντίνας :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 131614

Επισκέπτης
[quote author=troubaman link= ]Δεν τις εκτιμώ η αλήθεια είναι.

Όσο πιο πολύ τις γνώριζα τόσο γκρέμιζα την αρχική άποψή μου γι αυτές.

Ποιά είναι τα χαρακτηριστικά τους

1.Δεν έχουν μπέσα.Άλλα λένε άλλα πράττουν κι άλλα σκέφτονται.
Τα λόγια μιας γυναίκας έχουν αξία όσο ένα τρύπιο σεντ.
Πάρε στα σοβαρά τα λόγια μιας γυναίκας και να σαι σίγουρος για άσχημες εξελίξεις.

2.Είναι απίστευτα εγωκεντρικές και ματαιόδοξες.
Δείγμα αυτού είναι πόσο περιποιημένες θέλουν να είναι με μακιγιάζ,αρώματα,προκλητικά με το γάντι ντυσίματα.
Εντάξει δε λέω αυτό είναι καβλωτικό,αλλά είναι λόγος για να τις ΠΗΔΗΞΟΥΜΕ και όχι για να τις εκτιμήσουμε.
3.Είναι έστω και με το γάντι ευνουχιστικές για τον άνδρα που έχιυν δίπλα τους.
"Εκτίμησα το χαρακτήρα σου" θα σου πουν και όχι ότι είσαι ωραίος γκόμενος ή ψωλαράς

Κι αν αντιδράσεις γίνεσαι "ρηχός"

Μάλιστα μπορεί να σου πουν "τί χάλια πέρναγα με τον πρώην...απαίσιος χαρακτήρας...δε με καταλάβαινε...

Και με.πόναγε και στο σεξ...δεν είχα τελειώσει ούτε μια φορά μαζί του...πόναγα...την είχε τεράστια..."χα χαχα

4.Είναι απίστευτα σκληρές από μικρές.Ότι δε συμφωνεί με τα θέλω τους είναι σκάρτο,ανάξιο και προσπαθούν να το ταπεινώσουν.

Καταλήγουν στο τέλος να παντρεύοντα ι κάτι...κωμικό και να το...κερατώνουν έστω και στη σκέψη.

5.Σύστημα δικαιοσύνης για το πέος.

Μου χει τύχει αρραβωνιασμένη γκόμενα να μου στέλνει τον κώλο της φωτό αλλά να αποφεύγει συνάντηση μαζί μου γιατί "δεν κερατώνει"

Στην πραγματικότητα,με "επαιζε" για να ανεβαινει η αυτοεκτιμηση της και να λεει μεσα της "αρεσω" αλλα απο την αλλη δεν ηθελε να νοιωθει και τυψεις απεναντι στο θυμα που την ειχε αρραβωνιαστει

6.Η γυναικα μονο το παιδι της αγαπαει.
Αυτο καποτε στα ματια μου την εκανε αγια.Πλεον κατανοω πως ειναι τοσο εμετικο ον η γυναικα που μονο η φυση μπορει να την υποταξει και μονο το σπλαχνο της μπορει να.αγαπησει.

Τιποτε αλλο.

Ακομη και τον.πατερα του παιδιου της μπορει να προδωσει.

7.Αρκετες γυναικες χρησιμοποιουν τη γοητεια τους για να ανεβουν κοινωνικα και οικονομικα.Να πουλησουν τη σαρκα τους σε καποιο ισχυρο με οικονομικη δυναμη και κοινωνικη εξια αρσενικο.

Μου κανει εντυπωση πως ολες νιαουριζουν σα πεινασμενες γατες γυρω απο ψαραγορα οταν εντοπισουν τετοια περιπτωση.

Για ολους τους παραπανω λογους καταληγω τελικα να εκτιμω περισσοτερο απ ολες την πουτανα της οδου Φυλης.

Μαλιστα.

Γιατι ειναι η πιο ξεκαθαρη.

Δε θα σου πουλησει υπερβολες.

20 ευρω Κυριος για 10 λεπτα παραδεισο μαζι μου.Και μετα γεια σας.

Οτι λεει το εννοει.

Το τι σκεφτεται βεβαια αβυσσος...

Δε λεω πως κι αυτες ειναι αγγελουδια.

Απλα ειναι η πιο ξεκαθαρη συναλλαγη.

[/quote]
Αυτές που ανέφερες δεν είναι γυναίκες, είναι παιδάκια :confused::confused:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.710
Κριτικές
6
Like
11.138
Πόντοι
3.936
Το ότι οι γυναίκες δεν είναι με όλους τους άντρες έτσι όπως περιγράφεις, κάτι σημαίνει αυτό για τους άντρες...
Με τον καιρό ολες μπορεί να εξελιχθούν έτσι, θέμα χρόνου είναι, γιατί είναι ανικανοποίητες απο την φύση τους και θέλουν πάντα το κάτι παραπάνω, είναι στο dna τους η τρέλα.
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
10
Like
2.560
Πόντοι
3.187
Τυπε, αυτές που περιγράφεις δεν είναι οι γυναίκες αλλά οι ελλεινίδες. υπάρχουν χαρακτήρες και χαρακτήρες. Κάποιες είναι ότι περιγράφεις, κάποιες άλλες οχι, κάποιες πολύ χειρότερα από αυτά. Τι να κάνουμε, κανείς δεν είναι τέλειος. Ούτε καν οι γυναίκες της οδου Φυλής. Και εκεί υπάρχουν πολλές που δεν εργάζονται για το 20ρικο που θα τους δώσεις. Ισως αν για κάθε τι που παρέχουν οι γυναίκες πληρώνονται τότε έχουν και διαφορετική αξία.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Οι γυναίκες είναι μεγάλες καριόλες, το ξέρουμε όλοι. Δεν είναι όμως ΟΛΕΣ έτσι. Δεν θα προσπαθήσω να πείσω κανέναν, απλά σκεφτείτε μόνο για ποιο λόγο όσοι τις βάζουν ΟΛΕΣ μέσα στο ίδιο τσουβάλι, τον πουτσοπαιχταρίζουν και με τα δυο χέρια για μήνες-χρόνια! :jerking2:

Κι ο καθένας τραβάει το δρόμο του, όπως στρώνεις κοιμάσαι! :grin:
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Το ότι οι γυναίκες δεν είναι με όλους τους άντρες έτσι όπως περιγράφεις, κάτι σημαίνει αυτό για τους άντρες...

Δεν είναι είτε γιατί οι ίδιοι άντρες δεν το διατυμπανίζουν,γιατί θα τους πείς και μαλάκες
μετά είτε γιατί δεν ήρθε η ώρα τους ακόμη.Εαν μπορώ να πιστέψω μια σχέση είναι αυτή
που είχανε δύο δεκαοχτάχρονα και τώρα είναι σαράντα κ είναι μαζί,εννοείται με ξεκωλιάσματα
και ξενογαμίσσα ο καθένας αλλά το μυαλό τους είναι στον σύντροφο,μετά τα 35 ή θα γίνεις χορηγός
ή θα γίνεις κερατάς χορηγός....-
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Το ότι οι γυναίκες δεν είναι με όλους τους άντρες έτσι όπως περιγράφεις, κάτι σημαίνει αυτό για τους άντρες...
Δεν είναι με όλους τους άνδρες το ίδιο φυσικά.

Θα είναι καλές προσωρινά με εκείνον που "τους κάνει".

Όπου εκεί βάλε στο νου σου ότι μπορεί να κατεβάσει η φαντασία σου κι ακόμη παραπέρα.

Το τι μπορεί να θέλει μια γυναίκα είναι απίστευτο και διαφέρει:
-κάποια ήθελε ισπανό.Λατίνο γενικά.Της μίλησε ένας γνωστός μου κοιλαράς 1,60 με φρύδια και ψωρίαση και την ξεμούνιασε σε τέτοιο βαθμό που αυτή και παντρεμένη πλεον έρχεται σε εκείνον και την κάνει να χύνει πολύ δυνατά.
-Κάποτε μια με ερωτεύτηκε επειδή βοήθησα μια γριούλα να ανέβει στο τραίνο.Έλεος.
-Κάποια άλλη γούσταρε συγκεκριμμένο ζώδιο
-μια γκόμενα που γαμούσα με παράτησε μόλις είδε το φτωχικό μου όχημα και ξενέρωσε όταν της είπα ότι πληρώνω ενοίκιο.
Ξαφνικά έπαψε να χύνει όταν τη γαμούσα και με παράτησε για άλλον
-άλλη είχε κόλημα με τους φαλακρούς και ξυρισμένους γιατί όπως μου είχε πει φαντάζεται ένα γιγαντιαίο φαλλό στη θέση του κεφαλιού τους και ερεθίζεται εγκεφαλικά.


Φυσικά όλα αυτά μπορούν να αλλάξουν
χωρίς προειδοποίηση ανά πάση στιγμή αλλάξει θέση ο κάλος που έχει η καθεμιά στον εγκέφαλο.

Επίσης δε παίζει ρόλο πόσο "κυριλέ" σοβαρή είναι,πόσο ευγενική η με τα νερά σου παει ή πόσο πουτανί είναι.

Τα είχα με σοβαρό κορίτσι πανεπιστημίου που δεν προκαλούσε ποτέ και ταιριάζαμε σε όλα.
Ήταν σοβαρή και δεν είχε δώσει δικαίωμα.
Ώσπου κάποια φορά πήγε στο γυναικολόγο της μετά από διακοπές 1 μήνα.Δεν ειχα κανει καθολου σεξ μαζι της.

Και ο γυναικολογος ζητησε επαναληψη στο παπ γιατι ο κυτταρολογος που το ειδε στο μικροσκοπιο ηταν γεματο σπερμα(οχι δικο μου προφανως)

Μετα απο εντονη πιεση παραδεχτηκε πως κοιμηθηκε με ενα τυπο που γνωρισε στις διακοπες.

Ομως ειπε το μετανοιωσε κι οτι εμεβα αγαπουσε.

Εννοειται εφαγε πουλο.

Πονεσε πολυ αυτο.

Θα μου πειτε μεμονομενη περιπτωση

Θα σας απαντήσω:

Δεν είναι έτσι Απλα αυτη με ξεγελασε

Ολες οι γυναικες εχουν μεσα στο μυαλο τους την πονηρια.

Δεν ειναι τυχαιο που η ευα παρασυρθηκε απο το φιδι και πηρε υο μηλο.Κι ο μαλακας ο Αδαμ της ειχε εμπιστοσυνη και το δαγκασε και χασαν τον παραδεισο.
 

BRAZILIAN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2010
Μηνύματα
162
Κριτικές
8
Like
485
Πόντοι
301
Τιμημένοι συναγωνιστές, καλημέρα! θά ήθελα νά καταθέσω καί εγώ τήν άποψή μου, η οποία είναι η ίδια μέ αυτήν πού διδάσκει η Αρχαία Σοφία....Ερώτηση: Αγαπούν οι γυναίκες τούς άνδρες? Απάντηση: ΟΧΙ!!! Δέν είναι στό DNA αυτού τού πλάσματος πού έχει αιδοίο καί περίοδο μία φορά τόν μήνα, νά αγαπάη έναν άνδρα...τά μόνα πράγματα πού αγαπάει αλλά καί επιζητεί μία γυναίκα είναι: Aσφάλεια, (λόγω τής ανασφαλούς σεληνιακής φύσεώς της), Δύναμη, (οικονομική, κλπ) καί Πλήρωση τού εγώ της, (π.χ. μέ τεκνοποίηση κλπ)...η ΣΧΕΤΙΚΗ αγάπη πού δείχνει σέ κάποιον άνδρα, είναι μόνον άν αυτός μπορή νά τής παρέχη τά τρία αυτά πράγματα...
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
[quote author=troubaman link= ]Δεν τις εκτιμώ η αλήθεια είναι.

Όσο πιο πολύ τις γνώριζα τόσο γκρέμιζα την αρχική άποψή μου γι αυτές.

Ποιά είναι τα χαρακτηριστικά τους

1.Δεν έχουν μπέσα.Άλλα λένε άλλα πράττουν κι άλλα σκέφτονται.
Τα λόγια μιας γυναίκας έχουν αξία όσο ένα τρύπιο σεντ.
Πάρε στα σοβαρά τα λόγια μιας γυναίκας και να σαι σίγουρος για άσχημες εξελίξεις.

2.Είναι απίστευτα εγωκεντρικές και ματαιόδοξες.
Δείγμα αυτού είναι πόσο περιποιημένες θέλουν να είναι με μακιγιάζ,αρώματα,προκλητικά με το γάντι ντυσίματα.
Εντάξει δε λέω αυτό είναι καβλωτικό,αλλά είναι λόγος για να τις ΠΗΔΗΞΟΥΜΕ και όχι για να τις εκτιμήσουμε.
3.Είναι έστω και με το γάντι ευνουχιστικές για τον άνδρα που έχιυν δίπλα τους.
"Εκτίμησα το χαρακτήρα σου" θα σου πουν και όχι ότι είσαι ωραίος γκόμενος ή ψωλαράς

Κι αν αντιδράσεις γίνεσαι "ρηχός"

Μάλιστα μπορεί να σου πουν "τί χάλια πέρναγα με τον πρώην...απαίσιος χαρακτήρας...δε με καταλάβαινε...

Και με.πόναγε και στο σεξ...δεν είχα τελειώσει ούτε μια φορά μαζί του...πόναγα...την είχε τεράστια..."χα χαχα

4.Είναι απίστευτα σκληρές από μικρές.Ότι δε συμφωνεί με τα θέλω τους είναι σκάρτο,ανάξιο και προσπαθούν να το ταπεινώσουν.

Καταλήγουν στο τέλος να παντρεύοντα ι κάτι...κωμικό και να το...κερατώνουν έστω και στη σκέψη.

5.Σύστημα δικαιοσύνης για το πέος.

Μου χει τύχει αρραβωνιασμένη γκόμενα να μου στέλνει τον κώλο της φωτό αλλά να αποφεύγει συνάντηση μαζί μου γιατί "δεν κερατώνει"

Στην πραγματικότητα,με "επαιζε" για να ανεβαινει η αυτοεκτιμηση της και να λεει μεσα της "αρεσω" αλλα απο την αλλη δεν ηθελε να νοιωθει και τυψεις απεναντι στο θυμα που την ειχε αρραβωνιαστει

6.Η γυναικα μονο το παιδι της αγαπαει.
Αυτο καποτε στα ματια μου την εκανε αγια.Πλεον κατανοω πως ειναι τοσο εμετικο ον η γυναικα που μονο η φυση μπορει να την υποταξει και μονο το σπλαχνο της μπορει να.αγαπησει.

Τιποτε αλλο.

Ακομη και τον.πατερα του παιδιου της μπορει να προδωσει.

7.Αρκετες γυναικες χρησιμοποιουν τη γοητεια τους για να ανεβουν κοινωνικα και οικονομικα.Να πουλησουν τη σαρκα τους σε καποιο ισχυρο με οικονομικη δυναμη και κοινωνικη εξια αρσενικο.

Μου κανει εντυπωση πως ολες νιαουριζουν σα πεινασμενες γατες γυρω απο ψαραγορα οταν εντοπισουν τετοια περιπτωση.

Για ολους τους παραπανω λογους καταληγω τελικα να εκτιμω περισσοτερο απ ολες την πουτανα της οδου Φυλης.

Μαλιστα.

Γιατι ειναι η πιο ξεκαθαρη.

Δε θα σου πουλησει υπερβολες.

20 ευρω Κυριος για 10 λεπτα παραδεισο μαζι μου.Και μετα γεια σας.

Οτι λεει το εννοει.

Το τι σκεφτεται βεβαια αβυσσος...

Δε λεω πως κι αυτες ειναι αγγελουδια.

Απλα ειναι η πιο ξεκαθαρη συναλλαγη.
Αυτές που ανέφερες δεν είναι γυναίκες, είναι παιδάκια :confused::confused: [/quote]Παιδάκια που παίζουν με.αισθήματα,με την τιμιότητα και τη μπέσα των άλλων σα να ναι παιχνιδάκια...και μόλις βαρεθούν αλλάζουν ρεπερτόριο..
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.921
Like
1.706
Πόντοι
216
Φίλε συγχαρητήρια για την περιγραφή της πραγματικότητας που κάνεις.

Έχεις δίκιο μέχρι και στην τελευταία λέξη.

Να σε προϊδεάσω για να ξέρεις τι να περιμένεις...

Τώρα θίγεις μουνόδουλους, αγαπουληδες και φεμινιστές.

Να περιμένεις αντιδράσεις, όχι γιατί εσύ λες κάτι το οποίο δεν ισχύει αλλά επειδή χαλάς το παραμυθάκι σε πολλούς.
 

Istioploos

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2012
Μηνύματα
201
Κριτικές
1
Like
311
Πόντοι
21
το έχετε κάψει... κατεστραμμένοι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom