Νέα

Γεώργιος Τράγκας - Γνώμες, απόψεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bestman69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 995
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.353
Κριτικές
62
Like
45.016
Πόντοι
9.297
Για τον Τραγκα ανοιχθηκε νημα, για την Ροζιτα Σώκου στ' αρχιδια σας τύποι?
Οι μάζες μεγάλωσαν με Ελεονώρα Μελέτη ...σιγά μην την ξέρουν την Ροζίτα Σώκου.
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: fil69

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.353
Κριτικές
62
Like
45.016
Πόντοι
9.297

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.353
Κριτικές
62
Like
45.016
Πόντοι
9.297
στη 4 δοση θα λεει και το καλαμακι σουβλακι εχει παρει ασχημο δρομο
Οι Νότιοι που λένε το σουβλάκι καλαμάκι για ποιο όπλο βιολογικού πολέμου έπαιρναν αντίδοτο ;
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Τόσοι δικοί μας στην σώου μπηζ....αν κάναμε κομμα θα σαρωναμε!
Εμ δεν κατεβηκε ο εθνικογαμιστης Δημητρακης να τον βαλουμε βουλη.Τωρα λεει ειναι ιδιωτικος πηδηχτης :confused: :confused: :confused:

 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.353
Κριτικές
62
Like
45.016
Πόντοι
9.297
Συμφωνώ... Ζωή σε σας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εννοείται
Πατρίς θρησκεία οικογένεια και ρωσιδες
Αυτές είναι αξιες
Συγκινήθηκα ρε.... :alivedick:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εμ δεν κατεβηκε ο εθνικογαμιστης Δημητρακης να τον βαλουμε βουλη.Τωρα λεει ειναι ιδιωτικος πηδηχτης :confused: :confused: :confused:

Κρίμα....πρέπει να ενωθουμε.
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.037
Πόντοι
86
εξήγησέ μας τις επιφυλάξεις σου. Εδώ και ένα χρόνο που άρχισαν οι εμβολιασμοί, έχουν γίνει δισεκατομμύρια δόσεις σε όλες τις χώρες του κόσμου. Αν υπάρχουν σοβαρές παρενέργειες, πως καταφέρνουν και τις καλύπτουν, ΕΙΔΙΚΑ τη σημερινή εποχή
Λες να μην υπάρχουν; Εγώ πάντως έχω σχεδόν μισό χρόνο τώρα. Ούτε αρνητής είμαι, σκέφτομαι να κάνω σοβαρά την 3 αλλά φοβάμαι τις παρενέργειες. Ψάξτε και λίγο παραπέρα και όχι μόνο ό,τι πλασάρουν στην τηλεόραση. Για παράδειγμα η παρακάτω ιστοσελίδα με προσωπικές ιστορίες δεκάδων ανθρώπων με σοβαρότατες παρενέργειες. Ένας από αυτούς κι εγώ. 818 σελίδες και συνεχίζει. Οι περισσότεροι γιατροί τις θάβουν. ΟΚ, κατανοητό για προώθηση του εμβολιασμού αλλά έτσι δε βελτιώνεις τα εμβόλια.


Πολλοί δεν μπορούν ούτε από το κρεβάτι να σηκωθούν, έχασαν δουλειά, κοινωνική και φυσιολογική ζωή. Κατά τα άλλα εξετάσεις κ.λπ όλα καλά. Οι γιατροί δύσκολα μπορούν να βρουν τι φταίει με την πρωτεΐνη ακίδα. Λίγες κλινικές στη Γερμανία π.χ. έχουν αναπτύξει κάποιες μεθόδους που βρίσκουν μικροθρόμβους που ευθύνονται για πολλές από τις παρενέργειες. Όλα ακόμη είναι υπό μελέτη. Μιλάμε για σκατοϊό και εμβόλια που θέλουν βελτίωση. Δύσκολος «πόλεμος» δυστυχώς.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.087
Πόντοι
3.936
Ποσων χρονων εισαι 65?
Δες πρωτα το πουλακι σου το κλουβιο που εχει πεσει σε μαρασμο και μην ασχολεισαι με τις τσάρεςπου των αλλων. Κοψε τα ληγμενα με τις μυθοπλασιες.Δεν χρειαζομαι Αμαλία στ' @@ μ. Καταλαβαμε ποσο χρονων εισαι και ποια εισαι καραφλη εμμονική παλιογρια. Μονη σου δινεσαι μαζι με τις αλλες δυο που σου κανουν δηθεν λάικ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.087
Πόντοι
3.936
αλλά οι τράπεζες είναι όλη η οικονομία της χώρας, αν δεν σωζόνταν τότε θα ζούσαμε χειρότερα
Και αφου σωθηκαν σε βαρος των ελληνων φορολογουμενων πολιτων (οπως λεει και ο μπουκλακιας) γιατι δεν εγινε μετα και μια επανεκινηση στις ζωες των πολιτων. Δηλαδη να δωσουν πισω τα κομμενα, και να φερουν πισω τα κλεμμενα
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.435
Πόντοι
456
Σημεία των καιρών.
Ο Τράγκας, ο Θεός να τον συγχωρέσει, είχε δημόσια παρουσία 40 χρονών έφυγε 72 χρονών και κρίνεται για τη στάση του κυρίως τον τελευταίο χρόνο απέναντι στον ιό και στο εμβόλιο.
Όλη η υπόλοιπη δράση του, καλή ή κακή, σαν να μην υπήρξε. Μηδέν.
 

ririkonav

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
6.037
Κριτικές
48
Like
6.426
Πόντοι
11.445
Σημεία των καιρών.
Ο Τράγκας, ο Θεός να τον συγχωρέσει, είχε δημόσια παρουσία 40 χρονών έφυγε 72 χρονών και κρίνεται για τη στάση του κυρίως τον τελευταίο χρόνο απέναντι στον ιό και στο εμβόλιο.
Όλη η υπόλοιπη δράση του, καλή ή κακή, σαν να μην υπήρξε. Μηδέν.
H δραση του ? :think: :think:
 

nikolakis66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
4
Like
851
Πόντοι
376
Δεν είναι εμβόλια αυτά με την παροδοσιακη έννοια του ορου
Τα mRna
Παροδοσιακα είναι της sinovacκι ίσως κατά ένα μέρος το Johnson
κανεις λαθος. ο ορισμος του εμβολιιου ειναι οτι σου παρεχει αντισωματα και σου παρεχει ανοσια εναντι μιας ασθενειας. εννοεις οτι δεν περιεχει εξασθενημενο ιο. τπ az και to jj εχουν τη λογικη αυτη αλλα ειχαν και τις θρομβωσεις. το cinovac ως γνωστο δεν εχει εγκριθει ευρωπη και ηπα αφου αμφισβητουνται τα δεδομενα των εργαστηριακων τεστ
 

nikolakis66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
4
Like
851
Πόντοι
376
Εχω κανει 3 εμβολια γριπης. Το ενα με επιασε τα αλλα δυο οχι. Αλλα δεν ηταν δοση 1,2,3,4 ..5,6,7. Τα συμπερασματα δικα σου
ειναι ΜΙΑ ΔΟΣΗ πριν εμφανιστει η γριπη. η γριπη εμφανιζεται φθινοπωρο και κραταει η επιδημια 3-4 μηνες.
ο covid ειναι ετησιος και το εμβολιο ειναι ανα εξαμηνο.
το συμπερασμα ειναι προφανες.
απλα εσυ δεν μπορεις ή δεν θελεις να το δεις.
 

nikolakis66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
4
Like
851
Πόντοι
376
Λες να μην υπάρχουν; Εγώ πάντως έχω σχεδόν μισό χρόνο τώρα. Ούτε αρνητής είμαι, σκέφτομαι να κάνω σοβαρά την 3 αλλά φοβάμαι τις παρενέργειες. Ψάξτε και λίγο παραπέρα και όχι μόνο ό,τι πλασάρουν στην τηλεόραση. Για παράδειγμα η παρακάτω ιστοσελίδα με προσωπικές ιστορίες δεκάδων ανθρώπων με σοβαρότατες παρενέργειες. Ένας από αυτούς κι εγώ. 818 σελίδες και συνεχίζει. Οι περισσότεροι γιατροί τις θάβουν. ΟΚ, κατανοητό για προώθηση του εμβολιασμού αλλά έτσι δε βελτιώνεις τα εμβόλια.


Πολλοί δεν μπορούν ούτε από το κρεβάτι να σηκωθούν, έχασαν δουλειά, κοινωνική και φυσιολογική ζωή. Κατά τα άλλα εξετάσεις κ.λπ όλα καλά. Οι γιατροί δύσκολα μπορούν να βρουν τι φταίει με την πρωτεΐνη ακίδα. Λίγες κλινικές στη Γερμανία π.χ. έχουν αναπτύξει κάποιες μεθόδους που βρίσκουν μικροθρόμβους που ευθύνονται για πολλές από τις παρενέργειες. Όλα ακόμη είναι υπό μελέτη. Μιλάμε για σκατοϊό και εμβόλια που θέλουν βελτίωση. Δύσκολος «πόλεμος» δυστυχώς.
παω στοιχημα οτι δεν εχεις διαβασει καν αυτο που ανεβασες. που μιλαει για συμπτωματα απωλειας ακοης μετα το εμβολιο.και που καταληγει οτι το ποσοστο απωλειας ειναι μικροτερο ή ισο με το αντιστοιχο του γενικου πληθυσμου και επομενως δεν υπαρχει παρενεργεια.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.305
Κριτικές
1
Like
35.343
Πόντοι
6.256
Το ναχεις λεφτά αε οφ σορ δεν είναι το αρνί στην πλατη
Αρνινστην πλάτη είναι να κάνεις αναθέσεις σε έργα του δημοσίου χωρίς διαγωνισμό να δημιουργείς φωτογραφικές διαταξεις για προμήθειες και άλλα τέτοια τριτοκοσμικά καραγκιοζηλικια
Νιβαρτις ζιμενς ολυμπιακα έργα Αττική οδός κλπ κλπ.
Αυτα τα κανουν γαργάρα σε αναπτυσόμενες χωρες οπως η ελλαδα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
ειναι ΜΙΑ ΔΟΣΗ πριν εμφανιστει η γριπη. η γριπη εμφανιζεται φθινοπωρο και κραταει η επιδημια 3-4 μηνες.
ο covid ειναι ετησιος και το εμβολιο ειναι ανα εξαμηνο.
το συμπερασμα ειναι προφανες.
απλα εσυ δεν μπορεις ή δεν θελεις να το δεις.
Φίλε μου ο Νίο είναι ιδρυματικο μέλος λόγω μιας κοινωνικής δράσης του μπουρδέλα με το Νταού Πεντέλης.
 

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
518
Κριτικές
3
Like
1.037
Πόντοι
86
παω στοιχημα οτι δεν εχεις διαβασει καν αυτο που ανεβασες. που μιλαει για συμπτωματα απωλειας ακοης μετα το εμβολιο.και που καταληγει οτι το ποσοστο απωλειας ειναι μικροτερο ή ισο με το αντιστοιχο του γενικου πληθυσμου και επομενως δεν υπαρχει παρενεργεια.
Λες να μην το έχω διαβάσει ρε φίλε. Το έχω διαβάσει όλο από περίπου την 300 σελίδα. Οι παρενέργειες σε μεγάλο βαθμό είναι κόπωση, ζαλάδες, ναυτία, θολούρα, θολή όραση, έντονοι παλμοί, πόνος στο στήθος και αλλού, πίεση εγκεφάλου. Κυρίως αυτές. Σε αριθμό χιλιάδων από άλλο επίσημο σαιτ καταγραφης παρενεργειών είναι κυρίως κόπωση και θολούρα, ζάλη. Όλα αυτά κρατάνε μήνες. Να σε δω τι θα έλεγες αν τα είχες οκά αυτά σε καθημερινή βάση για 6, 8 μήνες και βάλε. Όλα μοιάζουν με long Covid μόνο που προκλήθηκαν από το εμβόλιο είτε mRNA είτε κλασικό. Η απώλεια ακοής αναφέρεται στις τελευταίες σελίδες. Εξυπνάδες αλλού λοιπόν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

George_1969

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Νοε 2021
Μηνύματα
177
Κριτικές
50
Like
4.261
Πόντοι
11.461
παρενέργειες μπορει να υπάρξουν. Η πιθανότητα για σοβαρές ειναι πολυ μικρή. Οπως με ολα τα εμβόλια. Αν κανείς τα ζυγίσει, ΙΜΟ, το να εμβολιαστείς έχει πολλα περισσότερα +. Πχ οι θρομβωσεις αz/jj, οι εμβοες κλπ - αν κολήσεις τον covid ανεμβολίαστος, εχεις 100 φορες μεγαλυτερες πιθανοτητες για θρομβωσεις, εμβοές, κλπ., φτερουγισματα στην καρδια και επεκταση σε αλλα οργανα

Οσοι το κολάνε κάπως δυνατα - οχι ασχημα - αλλα σε σημειο να πανε νοσοκομειο 3η-4η μερα χωρις να τους κρατησουν μεσα, δινουν zythromax(αντιβιωση), αντιθρομβωτικες ενεσεις στην κοιλιά, 2 σπρει κορτιζονης ενα μυτη, ενα στομα, και κατι αλλα ψιλα.....
Αυτοι με καθαρα πνευμονια ακομα και νωρις νωρις σε μια μερα μετά αναστένονται με τα παραπάνω.....

Οι παθολογοι λιγο ασχετοι διναν μονο C, D.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom