Νέα

Γεώργιος Τράγκας - Γνώμες, απόψεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bestman69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 995
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
θα διαφωνήσω μόνο στο "δεν έκανε τίποτα".
έκανε και μάλιστα πολύ κακό.
κάτι μουνόπανα σαν το συγχωρεμένο τρέλαναν τον κόσμο στην κρίση λέγοντας μαλακίες για προτεκτοράτα κτλ και αντί να εφαρμόσουμε το μνημόνιο και να ξεμπερδέυουμε σε 2-3 χρόνια όπως όλοι (Ισπανία, Πορτογαλλία Κύπρος κτλ) κάτσαμε 10 χρόνια με παλινοδίες πορείες και ψεκασμούς και καταστραφήκαμε. Μόνο και μόνο για να ξαναβγει στην επικαιρότητα τότε.
Και στον κοροναιο έκανε τα ίδια αλλά το το χρώσταγε ο θεός να τον γαμήσει.

Κάτι τέτοια μουνόπανα εξέθρεψαν όλους τους ψεκ αλλά τώρα δεν έιχε να κάνει με πολιτικούς αλλά με τον ιό που δεν συγχωρεί

Ε καλά,δεν φταίει ο Τράγκας που ο Έλληνας είχε μάθει 30 χρόνια να κανει ζωάρα με δανεικά.Και να πιστεύει τον κάθε απατεώνα που του λεγε λεφτά υπάρχουν ή θα σκιζε τα μνημόνια
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
Θα παίξει πριβε στη σπηλιά του Νταβέλη...
εχουν καγκελα φιλε την εχουν κλεισει...αντιπροτεινω χιονοπαρτυ με βοτκες απο τα λιντλ Παρνηθα :wanker:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και ομως κατι μου λεει οτι παλι θα βγεις και θα το ποσταρεις, με μεγαλυτερη χαρα ομως :confused:
ποσταρω την χαρα και την ευλογια του ΚΥΡΙΟΥ ΜΠΟΥΡΛΑ...εσυ κοιτα να προσεχεις γιατι θεριζει ο κορωνας...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
Ε καλά,δεν φταίει ο Τράγκας που ο Έλληνας είχε μάθει 30 χρόνια να κανει ζωάρα με δανεικά.Και να πιστεύει τον κάθε απατεώνα που του λεγε λεφτά υπάρχουν ή θα σκιζε τα μνημόνια
Όλοι αυτοί Τραγκας Λαζο κλπ κάνουν το ίδιο λάθος
Αθωωνουν τον λαό. Του δίνουν υπέροχα χαρακτηριστικά
Φυσικά όλα είναι μλκιες Μία από τις πιο κωλοφαρες της Ευρώπης είναι και η δική μας
Ωφελιμιστες παρτακηδες φυγοπονοι φαντασιοπληκτοι αριβιστες κλπ κλπ. Είναι τα βασικά χαρακτηριστικά της φυλής μας ειδικά από το 80 κ μετά...
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Όλοι αυτοί Τραγκας Λαζο κλπ κάνουν το ίδιο λάθος
Αθωωνουν τον λαό. Του δίνουν υπέροχα χαρακτηριστικά
Φυσικά όλα είναι μλκιες Μία από τις πιο κωλοφαρες της Ευρώπης είναι και η δική μας
Ωφελιμιστες παρτακηδες φυγοπονοι φαντασιοπληκτοι αριβιστες κλπ κλπ. Είναι τα βασικά χαρακτηριστικά της φυλής μας ειδικά από το 80 κ μετά...
Ο Μήτσος είναι η απάντηση στη λασπολογία σου...
 

nikolakis66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
4
Like
851
Πόντοι
376
Δεν ειμαι αρνητης. Καμμια σχεση. Δεν ειμαι κατα των εμβολιων. Απλα για το συγκεκριμενο εχω τις επιφυλαξεις μου. Σε ολα τα υπολοιπα σχεδον, βαζεις ενα και τελειωσε. Τωρα βαζεις 1,2,3,4 μεθαυριο 5,6,7. Επειδη το ειπε ποιος; ενας τυπος με ασπεργκερ που ειναι στην κορυφη της πυραμιδας; Γουάι
το εμβολιο της γριπης το εχεις ακουστα; το κανουνε χρονια τωρα ΚΑΘΕ φορα πριν αρχισει η επιδημια της γριπης. αν εφαρμοσουμε την ιδια λογικη τοτε σε καθε κυμα κορονοιου θα πρεπει να κανουμε εμβολιο.
η λογικη σου ειναι τελειως λαθος.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
το εμβολιο της γριπης το εχεις ακουστα; το κανουνε χρονια τωρα ΚΑΘΕ φορα πριν αρχισει η επιδημια της γριπης. αν εφαρμοσουμε την ιδια λογικη τοτε σε καθε κυμα κορονοιου θα πρεπει να κανουμε εμβολιο.
η λογικη σου ειναι τελειως λαθος.
Δεν είναι εμβόλια αυτά με την παροδοσιακη έννοια του ορου
Τα mRna
Παροδοσιακα είναι της sinovacκι ίσως κατά ένα μέρος το Johnson
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Δεν είναι εμβόλια αυτά με την παροδοσιακη έννοια του ορου
Τα mRna
Παροδοσιακα είναι της sinovacκι ίσως κατά ένα μέρος το Johnson
Είσαι της παράδοσης εσύ....

%25CF%2587%25CE%25BF%25CF%2581%25CE%25BF%25CE%25B92.jpg
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.880
Πόντοι
12.756
Δεν είναι εμβόλια αυτά με την παροδοσιακη έννοια του ορου
Τα mRna
Παροδοσιακα είναι της sinovacκι ίσως κατά ένα μέρος το Johnson
τα mrna ειναι το μελλον...ηδη εμβολιο κατα του ειντζ πολυ ελπιδοφορο βασιζεται σε αυτο και ολα τα εμβολια θα ειναι τετοια πλεον
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.641
Like
11.533
Πόντοι
2.406
τα mrna ειναι το μελλον...ηδη εμβολιο κατα του ειντζ πολυ ελπιδοφορο βασιζεται σε αυτο και ολα τα εμβολια θα ειναι τετοια πλεον
Συμφωνώ... Ζωή σε σας
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είσαι της παράδοσης εσύ....

%25CF%2587%25CE%25BF%25CF%2581%25CE%25BF%25CE%25B92.jpg
Εννοείται
Πατρίς θρησκεία οικογένεια και ρωσιδες
Αυτές είναι αξιες
 

jaitornunez

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2021
Μηνύματα
45
Like
194
Πόντοι
0
Ε καλά,δεν φταίει ο Τράγκας που ο Έλληνας είχε μάθει 30 χρόνια να κανει ζωάρα με δανεικά.Και να πιστεύει τον κάθε απατεώνα που του λεγε λεφτά υπάρχουν ή θα σκιζε τα μνημόνια
στο 2ο σκέλος φταίει και αυτός και πολλοί άλλοι.
αν δεν υπήρχαν Τράγκες θα είχαμε γλιτώσει 7-8 χρόνια ζωής.
η γενιά μου έφτασε 30-35 χρονών χωρίς ζωή επειδή κάτι τέτοια μουνόπανα φούσκωναν τα μυαλά του κόσμου ότι υπήρχε μαγική λύση να ζούμε μια ζωή με δανικά.
εγώ ευτυχώς βρήκα δουλειά στα 26 (2012) και ξεκίνησα τη ζωή μου αλλά πολλοί φίλοι και γνωστοί είτε ήταν άνεργοι είτε παίρναν 500€ μέχρι τα 30 επειδή ο Τράγκας ο Καμένος ο Τσίπρας ο Μπαρουφάκης και διάφοροι άλλοι δεν άφηναν το κόσμο να κάνει υπομονή 2-3 χρόνια να τελειώνουμε και τώρα κάνουν το ίδιο με τον κόβιντ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom