Νέα

Γεώργιος Τράγκας - Γνώμες, απόψεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bestman69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 995
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.257
Κριτικές
1
Like
160.580
Μα δεν είναι μόνο οι ιατρικοί λόγοι
Είναι και γενικά δεν σε ενημερώνουν για το τι κάνει το εμβόλιο τι παρενέργειες μπορεί να έχει απλά σου λένε κάντε το δεν χρειάζεται να ξέρεις γιατί το κάνεις απλά κάντε το για να χτίσουμε το τείχος ανοσιας που λένε
Έτσι και αλλιώς όσο πιο ψηλό είναι το τείχος ανοσιας τόσο πιο χάλια πανε με τα κρούσματα γιαυτό και βλέπουμε αρκετες χώρες με υψηλό ποσοστό εμβολιασμού να μπαίνουν σε λοκνταουν
Τώρα στο άλλο κομμάτι με τους αρνητές η ότι δεν υπάρχει Κορωναίος η ότι το εμβόλιο θα αλλάξει το DNA σου η θα σου βάλουν τσιπάκι να σε παρακολουθούν (λες και αν θέλει κάποιος να σε παρακολουθήσει δεν μπορεί αλλά τεσπα) και άλλες τέτοιες παπαριες τα θεωρώ και εγώ χάσιμο χρόνου να ασχοληθεί κάποιος με αυτά
...μπράβο για το πόσο όμορφα και ήρεμα θέτεις έστω και την αντίθετη άποψη σου..
 
Τελευταία τροποποίηση:

spider333

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
135
Like
57
Πόντοι
1
Για τον ευατο σου να το λες. 11 χρονια 100 μηνυματα. Ποσους κλωνους εχεις ρε ψυχικα αρρωστεεκιπα

Για τον ευατο σου να το λες. 11 χρονια 100 μηνυματα. Ποσους κλωνους εχεις ρε ψυχικα αρρωστε
Έχω και ζωή ρε μαλακα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Καλα εσυ πονας που βλεπεις τα χαλια σου καθε μερα στον καθρεπτη. Καταντησες αηδια αποψε και το ξερεις. Τα ψυχοφαρμακα σου πιστευω να τα παιρνεις και να μην τα εκοψες
Γελάει μαζί σου όλο το σάιτ, σκέψου για ένα ακόμα βράδυ πόσο ναυάγιο είσαι και χτύπα το κεφάλι σου στον τοίχο για την κριτική που έγραψες...
 

anonymous87

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
158
Like
143
Πόντοι
1
...μπράβο για το πόσο όμορφα και ήρεμα θέτεις έστω και την αντίθετη άποψη σου...
Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια απλη κουβέντα κάνουμε δεν μου αρέσει να τσακωνομαι με άλλους άσχετα αν είναι αντίθετοι στην άποψη μου (αυτό πρεσβεύει η δημοκρατία εξάλλου)
Και δεν είμαι αρνητής ούτε του ιού αλλά ούτε του εμβολίου (μάλιστα σύντομα θα κάνω 1η δοση) αλλά απλώς είπα μα υποστηρίξω την αντίθετη γνώμη που αν το δεις και αντικειμενικά θα δεις ότι οι περισσότεροι δεν κάνουν το εμβόλιο επειδή φοβούνται τις παρενέργειες και δεν υπάρχει κατάλληλη ενημέρωση για το θέμα αυτο
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Tην Καλησπερα στους Φιλους......αντε...να πω και εγω τα δικα μου......
Δεν με ενδιεφερε σε ποιον πολιτικο χωρο ανηκε ο Γιωργαρας......ουτε αν ειχε χρηματα και πως τα απεκτησε.....αδιαφορο....
καποτε σε καποια εκπομπη ειχε αναφερει οτι η γειτονια του ηταν η Κουμουνδουρου.....η πλατεια Καραισκακη....το Μεταξουργειο... γενικα... και την εφηβεια του την περναγε στα σφαιριστηρια(μπιλιαρδαδικα) και τις πρωτες ερωτικες εμπειριες....ισως και τις δευτερες....τις ειχε στα Εργαζομενα Κοριτσια στην Ακομινατου ηταν ενας απο εμας......ισως αν δεν ειχε ακολουθησει τον δρομο της οικογενειας να ητανε και ρεπορτερ δικος μας......
Απο τους λιγους" Επωνυμους" που ειπε οτι υπηρξε Μπουρδελιαρης.......οι πιο πολλοι λενε....."τι Μπουρδελα????εγω δεν εχω παει ποτε......εγω γαμαγα με την γοητεια μου......"
Για μενα εφυγε ενα ΜΕΛΟΣ.....εστω και για ενα διαστημα.....αλλα ηταν ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ.....
Καλα να περνατε......
υσ.Γιωργαρα.... αν τυχων και δεν πας πως τα πανω και βρεθουμε στα κατω ευχαριστως να παμε μια τσαρκα στα Μπουρδελα της Κολασεως.....
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
Tην Καλησπερα στους Φιλους......αντε...να πω και εγω τα δικα μου......
Δεν με ενδιεφερε σε ποιον πολιτικο χωρο ανηκε ο Γιωργαρας......ουτε αν ειχε χρηματα και πως τα απεκτησε.....αδιαφορο....
καποτε σε καποια εκπομπη ειχε αναφερει οτι η γειτονια του ηταν η Κουμουνδουρου.....η πλατεια Καραισκακη....το Μεταξουργειο... γενικα... και την εφηβεια του την περναγε στα σφαιριστηρια(μπιλιαρδαδικα) και τις πρωτες ερωτικες εμπειριες....ισως και τις δευτερες....τις ειχε στα Εργαζομενα Κοριτσια στην Ακομινατου ηταν ενας απο εμας......ισως αν δεν ειχε ακολουθησει τον δρομο της οικογενειας να ητανε και ρεπορτερ δικος μας......
Απο τους λιγους" Επωνυμους" που ειπε οτι υπηρξε Μπουρδελιαρης.......οι πιο πολλοι λενε....."τι Μπουρδελα????εγω δεν εχω παει ποτε......εγω γαμαγα με την γοητεια μου......"
Για μενα εφυγε ενα ΜΕΛΟΣ.....εστω και για ενα διαστημα.....αλλα ηταν ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ.....
Καλα να περνατε......
υσ.Γιωργαρα.... αν τυχων και δεν πας πως τα πανω και βρεθουμε στα κατω ευχαριστως να παμε μια τσαρκα στα Μπουρδελα της Κολασεως.....
Και ο βλακας ο Χαικαλης ειχε πει οτι γαμουσε στα σπιτακια...
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.087
Πόντοι
3.936
Βρε γεροανικανε αυτιστικε κυριε μικροπουλη, δεν ξερω τι ειναι πιο γελοιο μια δηθεν κριτικη που κατασκευασες εσυ με το αρρωστο μυαλο σου, Ή οταν στον εχωνε γλυκα απο πισω ο π/μεταναστης
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.519
Πόντοι
3.656
Δεν ειμαι αρνητης. Καμμια σχεση. Δεν ειμαι κατα των εμβολιων. Απλα για το συγκεκριμενο εχω τις επιφυλαξεις μου. Σε ολα τα υπολοιπα σχεδον, βαζεις ενα και τελειωσε. Τωρα βαζεις 1,2,3,4 μεθαυριο 5,6,7. Επειδη το ειπε ποιος; ενας τυπος με ασπεργκερ που ειναι στην κορυφη της πυραμιδας; Γουάι
εξήγησέ μας τις επιφυλάξεις σου. Εδώ και ένα χρόνο που άρχισαν οι εμβολιασμοί, έχουν γίνει δισεκατομμύρια δόσεις σε όλες τις χώρες του κόσμου. Αν υπάρχουν σοβαρές παρενέργειες, πως καταφέρνουν και τις καλύπτουν, ΕΙΔΙΚΑ τη σημερινή εποχή
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.257
Κριτικές
1
Like
160.580
Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια απλη κουβέντα κάνουμε δεν μου αρέσει να τσακωνομαι με άλλους άσχετα αν είναι αντίθετοι στην άποψη μου (αυτό πρεσβεύει η δημοκρατία εξάλλου)
Και δεν είμαι αρνητής ούτε του ιού αλλά ούτε του εμβολίου (μάλιστα σύντομα θα κάνω 1η δοση) αλλά απλώς είπα μα υποστηρίξω την αντίθετη γνώμη που αν το δεις και αντικειμενικά θα δεις ότι οι περισσότεροι δεν κάνουν το εμβόλιο επειδή φοβούνται τις παρενέργειες και δεν υπάρχει κατάλληλη ενημέρωση για το θέμα αυτο
Αν και δεν το συνηθίζει εδω εργαζόμενη να μπαίνει και να παραθέτει σε διάφορα νήματα ,εγώ το κάνω, μου αρέσει πολύ ο διάλογος ,η ενημέρωση ακόμα και ο αντίλογος τον θεωρώ υγιή αρκεί να μην ξεφεύγει και γίνεται προσβλητικός .Με το καλό η 1 δόση λοιπόν,όλα μια χαρά θα πανε!!
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Βρε γεροανικανε αυτιστικε κυριε μικροπουλη, δεν ξερω τι ειναι πιο γελοιο μια δηθεν κριτικη που κατασκευασες εσυ με το αρρωστο μυαλο σου, Ή οταν στον εχωνε γλυκα απο πισω ο π/μεταναστης
Το άλλαξες το παραμύθι...
Άλλα έλεγες παλιά...
:alivedick::alivedick::alivedick::takethis::takethis::takethis:

Screenshot_2021-12-12-09-22-01-947_com.duckduckgo.mobile.android.jpg
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Όπως είπε ο γιατρός του, ο Γιώργος Τράγκας :
«Ήταν μία παρέα δημοσιογράφων που κόλλησαν. Και μετά γελάγανε. Το πήραν αστεία! Την ημέρα που νόσησε, με πήρε τηλέφωνο και με ρώτησε εάν πρέπει να πάρουμε μονοκλωνικά. Επιπολαιότητες ανθρώπων που δεν είχαν συνειδητοποιήσει τη σοβαρότητα. Το περιβάλλον φταίει που δεν πίστευε στον κορωνοϊό»
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Eγώ νομίζω ήταν όλοι ανήλικοι και δεν μπορούσαν να πάρουν απόφαση, έπρεπε οι κηδεμόνες τους να τους εμβολιάσουν με το ζόρι.
 

anonymous87

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
158
Like
143
Πόντοι
1
Αν και δεν το συνηθίζει εδω εργαζόμενη να μπαίνει και να παραθέτει σε διάφορα νήματα ,εγώ το κάνω, μου αρέσει πολύ ο διάλογος ,η ενημέρωση ακόμα και ο αντίλογος τον θεωρώ υγιή αρκεί να μην ξεφεύγει και γίνεται προσβλητικός .Με το καλό η 1 δόση λοιπόν,όλα μια χαρά θα πανε!!
Σε ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου
Παρόλα αυτά και από τις απαντήσεις σου καταλαβαίνει κάποιος ότι δεν είσαι σαν τις άλλες εργαζόμενες και αυτό γενικά που μπαίνεις στα νήματα και εκφράζεις μια άποψη είναι καλό θεωρώ αλλά πάντα μέσα στα όρια του διαλόγου και να μην ξεφεύγει κάνεις από τις δύο πλευρές και γίνεται προσβλητικος
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.257
Κριτικές
1
Like
160.580
Ειμαι αλλο φρούτο εγώ χαχαχαχα!!
Όταν προσβάλλομαι η αλήθεια είναι ότι λειτουργώ εγωιστικά και ριχνω λιγο το επίπεδο μου..το "ρεγουλαρω" όμως ?
Λοιπόν ,χάρηκα και ελπίζω και σε άλλο νήμα να έχουμε διάλογο αναλόγου πολιτισμενου ύφους!
Σε ευχαριστώ πολύ για την ευχή σου
Παρόλα αυτά και από τις απαντήσεις σου καταλαβαίνει κάποιος ότι δεν είσαι σαν τις άλλες εργαζόμενες και αυτό γενικά που μπαίνεις στα νήματα και εκφράζεις μια άποψη είναι καλό θεωρώ αλλά πάντα μέσα στα όρια του διαλόγου και να μην ξεφεύγει κάνεις από τις δύο πλευρές και γίνεται προσβλητικος
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom