Νέα

Γεώργιος Τράγκας - Γνώμες, απόψεις

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bestman69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 995
  • Εμφανίσεις 62K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.312
Πόντοι
25.467
Τι μας λες. Φαντάζομαι έχεις στοιχεία για όσα λες.

Ατράνταχτα κιόλας!

Του το είπε η μπατζανάκισσα της δεύτερης του ξαδέλφης, που γαμπρός της έχει εκεί μια γκόμενα που δουλεύει στα πλυντήρια.
 

Great Awakening

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2021
Μηνύματα
2.133
Like
2.086
Πόντοι
396
ΡΙΠ στο σε ενα απο τα μεγαλύτερα αρχιλαμογια αν οχι το μεγαλύτερο της ελληνικής δημοσιογραφίας! Ειχε φαει χρήματα απο φιλο μου σε μια δουλειά που του εκανε σε ενα τηλεοπτικο καναλι που ειχε κάποτε. Επαιξε το χαρτι του αντιεμβολιαστη μπας και τσιμπήσει κανας ψεκ και τον ψηφήσει στης επόμενες εκλογες και μπει στην Βουλη να τα κονομαει στην υγεία των κορόιδων αλλά τελικά την πάτησε!
Πολυ σωστός. Επίσης πήγε να διαίρεσει τον πατριωτικό χώρο και να διασπάσει τους δεξιους συντηρητικους και καλά για να την μπει στον κουλη και στην ΝΔ. Μέχρι πριν 5 χρόνια έκανε πιπες τον πρεζεμπορα και ξαφνικά θυμήθηκε να το παίξει πατριώτης...
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
ποσους πηρε στο λαιμο του να μην εμβολιαστουν ?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.086
Πόντοι
3.936
..;Τι παίζει,από περιέργεια και μονο ρωτώ..
Δεν ειμαι αρνητης. Καμμια σχεση. Δεν ειμαι κατα των εμβολιων. Απλα για το συγκεκριμενο εχω τις επιφυλαξεις μου. Σε ολα τα υπολοιπα σχεδον, βαζεις ενα και τελειωσε. Τωρα βαζεις 1,2,3,4 μεθαυριο 5,6,7. Επειδη το ειπε ποιος; ενας τυπος με ασπεργκερ που ειναι στην κορυφη της πυραμιδας; Γουάι
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Ρε μλκ Νιο έχεις χαζέψει όσο δεν πάει, 5 ποστ στη σειρά μόνος σου... :confused: :confused: :confused:
Ναυάγιο...
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.086
Πόντοι
3.936
Τί μάθημα να πάρουν,εδώ πάνω
Και καποιοι αλλοι γ@μιουνται στα τσιμπηματα με χ δοσεις στον οργανισμο τους επειδη τους το επιβαλλουν καποιοι. Ενω ταυτοχρονα καποιους αλλους τους εχουν αφησει και περιφερονται ανενοχλητοι σαν ιερες αγεγαδες με την δικαιολογια οτι δεν νοσουν.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Μου κωλοτριβεσαι ενα 2μηνο τωρα. Κα μ χεις ζαλισει τ @@. Παρτο αποφαση οτι δεν γ@μω βρωμοκ@λους παλιοπ@υστες σαν κι εσενα
Η αλήθεια είναι πως σ' έχω γαμήσει ένα δυο χρόνια τώρα και συνεχίζω κάθε μέρα, δεν χορταίνω να σε ξεκωλιάζω...:pipa3::pipa3::pipa3:
Σε τρυπάω πιο συχνά κι από τα εμβόλια του Μπουρλά....

ΝΙΟ ΠΟΡΤΑ.jpg
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.257
Κριτικές
1
Like
160.580
Δεν ειμαι αρνητης. Καμμια σχεση. Δεν ειμαι κατα των εμβολιων. Απλα για το συγκεκριμενο εχω τις επιφυλαξεις μου. Σε ολα τα υπολοιπα σχεδον, βαζεις ενα και τελειωσε. Τωρα βαζεις 1,2,3,4 μεθαυριο 5,6,7 επειδη το ειπε ποιος; ενας τυπος με ασπεργκερ που ειναι στην κορυφη της πυραμιδας; Γουάι
Ρε συ να σου πω,αρχικά πήγα να κάνω διάλογο μαζι σου όμορφα και ήρεμα και μόλις πέταξε μια μαλακια ο κλώνος ο Έλβις ,ετρεξες να συμπληρώσεις...Εκει ξενερώσά και άρχισα να σε τρολαρω και εγώ.. όσο για τα εμβόλια ,είναι τόσο μικρές οι δόσεις κάθε φορά και αυτό διότι πάνε συντηρητικά εφόσον δεν έχει κλινικές δοκιμές 5ετιας και,όπως τα γνωστά εμβόλια,το οποίο δεν μου λέει και τπτ,τόσα δις ανθρώπων εμβολιασμενοι σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα, μια χαρά ανεκτικότητα είχαν.
Ενμερωτικά και μου το είπε πελάτης μου ιατρός αυτό, το εμβόλιο πχ της ιλαράς που κάνουμε πιτσιρίκια, σε θέμα παρενεργειών είναι το 2πλασιο απ ότι τά εμβόλια κοβιντ που γίνονται ανά δόσεις.. Σε πληροφορώ ,σε καθε εμβόλιο μικρή εγώ, ανέβαζα πυρετό και εξανθήματα (είμαι γενικά αλλεργικό άτομο),και στα 2 εμβόλια Pfizer,δεν έπαθα τπτ πέραν πόνο στο χέρι..!Τεσπα, ο καθένας ας κάνει ότι τον φωτίσει ο Θεός και τό μυαλό του.
 

anonymous87

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
158
Like
143
Πόντοι
1
Δεν θα χαρακτηρίσω τον κύριο... Περιμένω όμως να μου δώσει την δικαιολογία του..αυτό ρωτώ εξάλλου κάθε ανεμβολιαστο,καθαρά από περιέργεια και μονο
Θα μπορούσε κάποιος ανεμβολιαστος να μην κάνει το εμβόλιο όχι επειδή είναι αρνητής αλλά επειδή είναι γενικά αλλεργικός στα φάρμακα αλλά και γενικά κάνεις δεν ξέρει κανείς τι παρενέργειες θα του βγάλει επειδή ο κάθε οργανισμός είμαι διαφορετικός
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.086
Πόντοι
3.936
Καταρχην σε γραφω στ ,@@ μ. Αυτο το εχεις φτιαξει εσυ και ειναι ψευτικο ψυχσθενη. Δεν υπαρχει τετοια κριτικη μ. Πες τωρα σε ολους για να γελασουν τη φαση οταν σου εβαζε υπνωτικο στο τσαι και σε γ@μαγε ο π/μεταναστης.Σου ξεσκιζε τη σουφρα παλιο καραφλα χοντρε.Στον ακουμπαγε και στα χειλακια εμαθα.
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.257
Κριτικές
1
Like
160.580
Θα μπορούσε κάποιος ανεμβολιαστος να μην κάνει το εμβόλιο όχι επειδή είναι αρνητής αλλά επειδή είναι γενικά αλλεργικός στα φάρμακα αλλά και γενικά κάνεις δεν ξέρει κανείς τι παρενέργειες θα του βγάλει επειδή ο κάθε οργανισμός είμαι διαφορετικός
Υπάρχει η δυνατότητα να τσεκάρει κάποιος με τις κατάλληλες εξετάσεις ,παράδειγμα η μητέρα μου με αλλεργία στο αίμα και σε 2 γνωστες αντιβιωσεις ,και όμως έκανε και τις 2 δόσεις κατόπιν εξετάσεων & συνεννόησης με παθολόγο της ,άλλο αυτό ,εξάλλου το έγραψα ήδη,όποιος δεν μπορεί για ΣΟΒΑΡΟΥΣ ιατρικούς λόγους να το κάνει, μην το κάνει. Από άρνηση και τσαμπουκά να πάει κόντρα όμως, μου τη σπάει, τέλος ,το θεωρώ ανευθυνότητα!
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Καταρχην σε γραφω στ ,@@ μ. Αυτο το εχεις φτιαξει εσυ και ειναι ψευτικο ψυχσθενη. Δεν υπαρχει τετοια κριτικη μ. Πες τωρα σε ολους για να γελασουν τη φαση οταν σου εβαζε υπνωτικο στο τσαι και σε γ@μαγε ο π/μεταναστης.Σου ξεσκιζε τη σουφρα παλιο καραφλα χοντρε.Στον ακουμπαγε και στα χειλακια εμαθα.
Πονάς μλκ υπάνθρωπε, κάστα χειρότερη από τους λάθρο Πακιστανούς ,Αφγανούς και Μπαγκλαντεζιανούς....

Τσίμπα παυσίπονα... :2on1: :2on1: :2on1:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.086
Πόντοι
3.936
Καλα εσυ πονας που βλεπεις τα χαλια σου καθε μερα στον καθρεπτη. Καταντησες αηδια αποψε και το ξερεις. Τα ψυχοφαρμακα σου πιστευω να τα παιρνεις και να μην τα εκοψες κυριε ζωο
 

anonymous87

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2019
Μηνύματα
158
Like
143
Πόντοι
1
Υπάρχει η δυνατότητα να τσεκάρει κάποιος με τις κατάλληλες εξετάσεις ,άλλο αυτό ,εξάλλου το έγραψα ήδη,όποιος δεν μπορεί για ιατρικούς λόγους να το κάνει, μην το κάνει. Από άρνηση και τσαμπουκά να πάει κόντρα όμως, μου τη σπάει, τέλος ,το θεωρώ ανευθυνότητα!
Μα δεν είναι μόνο οι ιατρικοί λόγοι
Είναι και γενικά δεν σε ενημερώνουν για το τι κάνει το εμβόλιο τι παρενέργειες μπορεί να έχει απλά σου λένε κάντε το δεν χρειάζεται να ξέρεις γιατί το κάνεις απλά κάντε το για να χτίσουμε το τείχος ανοσιας που λένε
Έτσι και αλλιώς όσο πιο ψηλό είναι το τείχος ανοσιας τόσο πιο χάλια πανε με τα κρούσματα γιαυτό και βλέπουμε αρκετες χώρες με υψηλό ποσοστό εμβολιασμού να μπαίνουν σε λοκνταουν
Τώρα στο άλλο κομμάτι με τους αρνητές η ότι δεν υπάρχει Κορωναίος η ότι το εμβόλιο θα αλλάξει το DNA σου η θα σου βάλουν τσιπάκι να σε παρακολουθούν (λες και αν θέλει κάποιος να σε παρακολουθήσει δεν μπορεί αλλά τεσπα) και άλλες τέτοιες παπαριες τα θεωρώ και εγώ χάσιμο χρόνου να ασχοληθεί κάποιος με αυτά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom