Νέα

Γάμος vs εργένικη ζωή.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poly omorfos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 282
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.707
Κριτικές
6
Like
11.136
Πόντοι
3.936
Μόλις πριν λίγο ξύπνησα απο ένα όνειρο (εφιάλτη). Είχαν γίνει λέει, όλες οι προετοιμασίες για έναν πολιτικό γάμο σε δημόσιο χώρο, με μία γυναίκα γνωστή η οποία δεν μου άρεσε.  Και εγώ απροετοίμαστος, αναρωτιόμουν πότε έγινε αυτή η πρόταση γάμου, και πότε έγινε η μ@λακία που συναίνεσα, αφού δεν θυμόμουν κάτι τέτοιο. Και εκεί που θα παρουσιαζόμουν στον γάμο αλλά χωρίς ακόμη την νύφη, είχα ενα αίσθημα έντονης απογοήτευσης. Και μια άλλη φωνή (της συνείδησης αυτή την φορά)μου έλεγε: βλακεία, γιατί δεν έκανες καλύτερα σύμφωνο συμβίωσης, για να έχεις το κεφάλι σου πιο ήσυχο. Πριν νυμφευτώ(παντρευτώ) όμως ξύπνησα. Πέρασα μεγάλη αγωνία απόψε παιδιά, ευτυχώς όνειρο ήταν..   :tired:
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.484
Πόντοι
1.706
Μόλις πριν λίγο ξύπνησα απο ένα όνειρο (εφιάλτη). Είχαν γίνει λέει, όλες οι προετοιμασίες για έναν πολιτικό γάμο σε δημόσιο χώρο, με μία γυναίκα γνωστή η οποία δεν μου άρεσε.  Και εγώ απροετοίμαστος, αναρωτιόμουν πότε έγινε αυτή η πρόταση γάμου, και πότε έγινε η μ@λακία που συναίνεσα, αφού δεν θυμόμουν κάτι τέτοιο. Και εκεί που θα παρουσιαζόμουν στον γάμο αλλά χωρίς ακόμη την νύφη, είχα ενα αίσθημα έντονης απογοήτευσης. Και μια άλλη φωνή (της συνείδησης αυτή την φορά)μου έλεγε: βλακεία, γιατί δεν έκανες καλύτερα σύμφωνο συμβίωσης, για να έχεις το κεφάλι σου πιο ήσυχο. Πριν νυμφευτώ(παντρευτώ) όμως ξύπνησα. Πέρασα μεγάλη αγωνία απόψε παιδιά, ευτυχώς όνειρο ήταν..  :tired:
τυχερουλη, ξυπνησες κ γλυτωσες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom