Νέα

Γάμος vs εργένικη ζωή.....

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poly omorfos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 282
  • Εμφανίσεις 21K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
ετσι παμφαγα ζωα

λεφτα τρωνε

σπιτια τρωνε

αυτοκινητα τρωνε

@ουτσες τρωνε

την ψυχη σου να φυλας γιατι οι δικες μας κατεχονται απο Αλλον με περιεργες δοσοληψιες :grin:
κουβαλα και κανα σκορδο οποτε βλεπεις μουνι και μια πρεζα αλατι να ριχνεις απο πισω....
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.406
Κριτικές
5
Like
65.746
Πόντοι
12.056
Ρε τι μαθαινουμε εδω περα.... :tooth: :tooth:
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
ειναι επισης αληθεια οτι οταν ερθει η ωρα του διαζυγιου πεφτουν οι μασκες και βγαινουν ολες οι μικροπρεπειες, κομπλεξ και σκατα που κουβαλαει ο καθενας στο μυαλο και στη ψυχη του. οποιος εχει φιλους δικηγορους, θα εχει ακουσει απιθανα πραγματα και εχει δει ανθρωπους να πεφτουν απισταευτα χαμηλα. That's life.

το σημαντκο ειναι να εχεις μια τετοια συμπεριφορα ωστε να μπορεις να αντικρυζεις τα παιδια σου στα ματια αργοτερα που θα εχουν πληρη εικονα χωρις να ντρεπεσαι.

Τα προγαμιαία, ειναι σαφως μια καλη λυση.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
υπομονη μεχρι το επομενο supernova :grin:

δεν μπορω μεχρι τοτε ειμαι ανυπομονος

εδω και τωρα τρυπουλα εχεις ωρα;;; για ενα γρηγορο και στα ορθια η και στα 4 no problem  :2funny: :2funny: :2funny:

σα δεν ντρεπομε μεγαλος ανθρωπος
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.406
Κριτικές
5
Like
65.746
Πόντοι
12.056
ειναι επισης αληθεια οτι οταν ερθει η ωρα του διαζυγιου πεφτουν οι μασκες και βγαινουν ολες οι μικροπρεπειες, κομπλεξ και σκατα που κουβαλαει ο καθενας στο μυαλο και στη ψυχη του. οποιος εχει φιλους δικηγορους, θα εχει ακουσει απιθανα πραγματα και εχει δει ανθρωπους να πεφτουν απισταευτα χαμηλα. That's life.

το σημαντκο ειναι να εχεις μια τετοια συμπεριφορα ωστε να μπορεις να αντικρυζεις τα παιδια σου στα ματια αργοτερα που θα εχουν πληρη εικονα χωρις να ντρεπεσαι.

Τα προγαμιαία, ειναι σαφως μια καλη λυση.


Συμφωνω απολυτα...
Το προγαμιαιο δεν μου λεει τιποτα...
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
δεν μπορω μεχρι τοτε ειμαι ανυπομονος

εδω και τωρα τρυπουλα εχεις ωρα;;; για ενα γρηγορο και στα ορθια η και στα 4 no problem  :2funny: :2funny: :2funny:

εχω βαλει στο ματι εναν ματσωμενο και του κανω γουστα και βιτσια με σκοπο να του τα παρω ολα...δεν προλαβαινω :P
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
την ψυχη σου να φυλας γιατι οι δικες μας κατεχονται απο Αλλον με περιεργες δοσοληψιες :grin:
κουβαλα και κανα σκορδο οποτε βλεπεις μουνι και μια πρεζα αλατι να ριχνεις απο πισω....
οταν λες πισω ????
κολος αλατισμενος οπως λεμε ????  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom