Νέα

Γαμήσια... χωρίς χρήματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SMARTBOY
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 595
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Οι γινεκες τζάμπα γαμιουνται οπότε θέλουν και με όποιον θέλουν αυτές,η και με λεφτά ακόμα και τα κονόμα ε και χτίζουν πολικατικιες στι γλιφαδα με 2 χρόνια ερωτικηςκαριέρας σε Κατάρ, ντουμπαι.. Ο άντρας η δε γαμαει καθόλου τζάμπα η πρέπει να βάλει το χέρι στη τσέπη για να γαμησει..ισοτητα σου λένε μετά..
Εντοπιζω 3 θεματα στην τοποθετηση σου που διαφωνω (Δηλαδη σε ολα χαχα)
Οι Γυναικες Γαμιουντε με οποιον τις Παιρνει... οχι με ολους
Αρχιδια Πολυκατοικιες χτιζουν !! Οι πιο πολλες Βρακι στον Κωλο τους δεν εχουν (Μια στις 100 αν τα οικονομησει... χοντρα)
Ο Αντρας που μετραει Γαμει τζαμπα στο Υπογραφω (Και σε ελαχιστες περιπτωσεις μην σου πω οτι... τον πληρωνουν κιολας...με πολλους τροπους)
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Εντοπιζω 3 θεματα στην τοποθετηση σου που διαφωνω (Δηλαδη σε ολα χαχα)
Οι Γυναικες Γαμιουντε με οποιον τις Παιρνει... οχι με ολους
Αρχιδια Πολυκατοικιες χτιζουν !! Οι πιο πολλες Βρακι στον Κωλο τους δεν εχουν (Μια στις 100 αν τα οικονομησει... χοντρα)
Ο Αντρας που μετραει Γαμει τζαμπα στο Υπογραφω (Και σε ελαχιστες περιπτωσεις μην σου πω οτι... τον πληρωνουν κιολας...με πολλους τροπους)
Δεν έχουν λεφτά τυπε γιατί το δίνουν τζάμπα άμα χρεωνανε μια χαρά πολικατικιες θα χτιζανε.. Είναι και χαζές. Οι ελλεινιδες είναι δυνατόν να έχουν τέτοια τράπεζα στα πόδια τους και να το δίνουν τζάμπα στον άλλο επειδή έτυχε να είναι στον. Ιδιο. Κύκλο και στην. Ίδια παρέα? ??
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Δεν έχουν λεφτά τυπε γιατί το δίνουν τζάμπα άμα χρεωνανε μια χαρά πολικατικιες θα χτιζανε.. Είναι και χαζές. Οι ελλεινιδες είναι δυνατόν να έχουν τέτοια τράπεζα στα πόδια τους και να το δίνουν τζάμπα στον άλλο επειδή έτυχε να είναι στον. Ιδιο. Κύκλο και στην. Ίδια παρέα? ??
Και απο ποιον θα χτιζανε Πολυκατοικιες ? Απο τον φτωχο εργαζομενο π.χ τον Σακη η τον Λακη ?
Διοτι ο Φραγκατος Μακης επιλεγει... δεν τον επιλεγουν υπαρχει διαφορα σε αυτο
Οπως και ο Ωραιος ...Τακης (Που πολλες φορες δεν εχει τσιγαρο να καπνισει χαχα)
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Ο Αντρας περα απο το γεγονος αν ειναι Ασχημος η Μετριος (Σε παμπολλες περιπτωσεις) ειναι... και Κοτα Λυρατη !!
Γιατι το λεω αυτο ? Εχω πολλες Φιλες και εκτος αυτα που συνεχεια μου λενε (Μου εχουν πρηξει τα Αρχιδια) Το βλεπω κιολας ...Τι εννοω ?
Εχει μαθει στο "Ετοιμο" παρε 100 Euro και παμε να Γαμηθουμε !! Τον ιδιο Αντρα αμα τον δεις να Φλερταρει... θα κλασεις στο Γελιο
Και το αμα ειναι υποθετικο... διοτι απλα δεν θα τον δεις να φλερταρει
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Παρατηρω οτι ολοι λενε το ποσα λεφτα εδωσαν για να γαμησουν !! (Στα περισσοτερα Threads χαχα)
Υπαρχουν αλλοι που με τον ενα η αλλο τροπο γαμουν δωρεαν ? Γιατι αν δεν υπαρχουν να το ξερουμε να αλλαξουμε... φιλοσοφια ζωης χαχα
πουτάνες εννοεις?
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
πουτάνες εννοεις?
Οχι Αρχοντομαγκα μου Πουτανες !! Κοριτσια που δεν ειναι Πουτανες (Η ετσι νομιζουμε χαχα)
Η Γυναικες που δεν ειναι Πουτανες Υπαρχουν και τετοιες... δεν ειναι ολες Πουτανες
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Οχι Αρχοντομαγκα μου Πουτανες !! Κοριτσια που δεν ειναι Πουτανες (Η ετσι νομιζουμε χαχα)
Η Γυναικες που δεν ειναι Πουτανες Υπαρχουν και τετοιες... δεν ειναι ολες Πουτανες
ε γίνεται να μη βγάζουμε και καμια γκόμενα απεξω που και που?
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
ε γίνεται να μη βγάζουμε και καμια γκόμενα απεξω που και που?
Δυστυχως μονο αυτο γινεται !! Γκομενα απο εξω ελαχιστοι οι αλλοι μονο με Πουτανες και Αν
Αυτος που βγαζει Γκομενα απο εξω ξανα βγαζει χαλαρα ειναι Νομος Εκτος αν η Γκομενα που ειχε βγαλει ειχε αλλους 10
Τοτε τυχαια την εβγαλε και θα περιμενει την επομενη κληρωση του Lotto... μηπως και ξανα βγαλει
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Δυστυχως μονο αυτο γινεται !! Γκομενα απο εξω ελαχιστοι οι αλλοι μονο με Πουτανες και Αν
Αυτος που βγαζει Γκομενα απο εξω ξανα βγαζει χαλαρα ειναι Νομος Εκτος αν η Γκομενα που ειχε βγαλει ειχε αλλους 10
Τοτε τυχαια την εβγαλε και θα περιμενει την επομενη κληρωση του Lotto... μηπως και ξανα βγαλει
ανάλογα αλλοι βγάζουν συχνα,αλλοι μια στο τοσο,αλλοι εχουν μια εκει 500 χρονια..εγω φυσικα δεν μπορω να σου απαντησω γιατι δεν εχω ερθει ποτε στη θεση καποιου που να γαμάει μονο πουτάνες..ε οσο χαλιας και να εισαι δε μπορει,ολο και κατι θα κανεις
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
ανάλογα αλλοι βγάζουν συχνα,αλλοι μια στο τοσο,αλλοι εχουν μια εκει 500 χρονια..εγω φυσικα δεν μπορω να σου απαντησω γιατι δεν εχω ερθει ποτε στη θεση καποιου που να γαμάει μονο πουτάνες..ε οσο χαλιας και να εισαι δε μπορει,ολο και κατι θα κανεις
Χαλιας ? Και να βγαλει Γκομενα ? Καλα σιγουρα αστειευεσαι !!Αλλα αν συμφωνουσα εν μερη για χαρη της συζητησης αυτος δεν πρεπει να ειναι Κοτα
Η Γκομενα που θα βγαλει θα ειναι τρισαθλια που σημαινει οτι πολυ γρηγορα αυτη θα βλεπει Τουρκικες ταινιες στην Tv... και αυτος θα τρεχει στις Πουτανες
Η Γυναικα οσο πιο Ασχημη ειναι τοσο πιο Ομορφους Αντρες Θελει... Το ιδιο και ο Αντρας
Ειναι μια περιπτωση... που δυσκολευομαι να πω οτι ειναι μια Υγιης και σοβαρη σχεση αυτη
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Χαλιας ? Και να βγαλει Γκομενα ? Καλα σιγουρα αστειευεσαι !!Αλλα αν συμφωνουσα εν μερη για χαρη της συζητησης αυτος δεν πρεπει να ειναι Κοτα
Η Γκομενα που θα βγαλει θα ειναι τρισαθλια που σημαινει οτι πολυ γρηγορα αυτη θα βλεπει Τουρκικες ταινιες στην Tv... και αυτος θα τρεχει στις Πουτανες
Η Γυναικα οσο πιο Ασχημη ειναι τοσο πιο Ομορφους Αντρες Θελει... Το ιδιο και ο Αντρας
Ειναι μια περιπτωση... που δυσκολευομαι να πω οτι ειναι μια Υγιης και σοβαρη σχεση αυτη

Πώς τον εννοείς τον χάλια τύπε;

Γιατί εγώ πχ έχω δει άπειρους ασχημομούρηδες να έχουν γκομενάρες.

Στο τελευταίο θα συμφωνήσω.Οι άσχημες θέλουν ωραίους,και οι ωραίες άσχημους.Γι'αυτό το πρώτο το βλέπουμε πολύ πιο συχνά απ'το δεύτερο
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Πώς τον εννοείς τον χάλια τύπε;

Γιατί εγώ πχ έχω δει άπειρους ασχημομούρηδες να έχουν γκομενάρες.

Στο τελευταίο θα συμφωνήσω.Οι άσχημες θέλουν ωραίους,και οι ωραίες άσχημους.Γι'αυτό το πρώτο το βλέπουμε πολύ πιο συχνά απ'το δεύτερο
Ο Ασχημος θα ελεγα οτι ειναι Κατω απο 1.75 Πανω απο 90 κιλα μια μουρη σαν τον Τσακωνα η τον Χαικαλη...με ψευτικα δοντια και Αγυμναστος χαχα (Υπαρχουν Πολλοι)
Ασχημος και φτωχος ? Με Γκομεναρα ? Εχεις δει απειρους ? Ειναι μονο στις Ελληνικες Ταινιες αυτο το ξεχναμε !!
Μαλλον αναφερεσαι σε Μετριους... η Μετριοκακιστους χαχαχα (Κανω και λιγη πλακα μου αρεσει πολυ το χιουμορ)
Ασχημονιος* με φραγκα θα Συμφωνησω οτι "Του κανει Παρεα Γκομεναρα" αλλα καθαρα ως... Σπονσορας (Να πληρωνει τα παντα)


*Μου το λενε ξεκαθαρα τα Κοριτσια Φιλες μου που ορισμενες (Χαμουρες) το κανουν με Ασχημονιους Τους παιρνουν τα παντα για λιγο εως και καθολου Γαμησι καμμια φορα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Ο Ασχημος θα ελεγα οτι ειναι Κατω απο 1.75 Πανω απο 90 κιλα μια μουρη σαν τον Τσακωνα η τον Χαικαλη...με ψευτικα δοντια και Αγυμναστος χαχα (Υπαρχουν Πολλοι)
Ασχημος και φτωχος ? Με Γκομεναρα ? Εχεις δει απειρους ? Ειναι μονο στις Ελληνικες Ταινιες αυτο το ξεχναμε !!
Μαλλον αναφερεσαι σε Μετριους... η Μετριοκακιστους χαχαχα (Κανω και λιγη πλακα μου αρεσει πολυ το χιουμορ)
Ασχημονιος* με φραγκα θα Συμφωνησω οτι "Του κανει Παρεα Γκομεναρα" αλλα καθαρα ως... Σπονσορας (Να πληρωνει τα παντα)


*Μου το λενε ξεκαθαρα τα Κοριτσια Φιλες μου που ορισμενες (Χαμουρες) το κανουν με Ασχημονιους Τους παιρνουν τα παντα για λιγο εως και καθολου Γαμησι καμμια φορα

Δε μιλάω για Τσάκωνες αλλά εχω δει πολλούς που (να το πω κομψά) δεν τραβάνε βλέμματα έξω,να έχουν γκόμενες που τραβάνε.

Όπως και πολλούς ωραίους που τραβάνε βλέμματα,να είναι με γυναίκες που δεν τραβάνε.

Έχω δει ειδικά Θεσσαλονίκη,πολλές περιπτώσεις ψηλής-κοντύτερου και η ψηλή να τον φιλάει μπροστά σε όλους.Με τα γούστα των γυναικών δεν βγάζει κανεις άκρη.
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Ωραιος μπρο
Ξεκινα με τον ωραιο που ειναι εσωστρεφης και αντικοινωνικος που ειναι η κατηγορια μου
Σε αυτο δεν εχεις αδικο και για το Εσωστρεφης και για το Αντικοινωνικος οσον αφορα τον Ωραιο
Αλλα ξερεις γιατι συμβαινει αυτο ? Γιατι στα Κοριτσια δεν τις χαλαει τοσο και δεν του το λενε... καπου κολλανε
Ασε που κανουν οτι δεν Υπαρχει κατα καποιο Τροπο (Δηλαδη ενω Γουσταρουν το παιζουν οτι δεν τρεχει μια και το βραδυ παιζουν το Αγαμητο μουνακι τους)
Αυτος στον Κοσμο του αρα υπαρχει... Κενο
Καποιες φορες οταν το παρει ψιλοχαμπαρι... κατι κανει και ξεκολλαει απο την Μαλακια που τον δερνει... και τοτε ερχεται η Επιτυχια θα ελεγα
Αλλα γενικα ο ωραιος εχει πολυ υψηλα standards και ολα του φταινε
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Δε μιλάω για Τσάκωνες αλλά εχω δει πολλούς που (να το πω κομψά) δεν τραβάνε βλέμματα έξω,να έχουν γκόμενες που τραβάνε.

Όπως και πολλούς ωραίους που τραβάνε βλέμματα,να είναι με γυναίκες που δεν τραβάνε.

Έχω δει ειδικά Θεσσαλονίκη,πολλές περιπτώσεις ψηλής-κοντύτερου και η ψηλή να τον φιλάει μπροστά σε όλους.Με τα γούστα των γυναικών δεν βγάζει κανεις άκρη.
Ναι εχεις δει και εγω εχω δει (Ειμαι στην Νυχτα πανω απο 20-25 χρονια)
Αλλα δεν εχεις δει το Ε9 που εχουν η Αυτη η Αυτος Ετσι δεν ειναι ?
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Σε αυτό έχεις δικιο
Έχω ρίξει άπειρα άκυρα σε μέτριες που με παρακαλαγανε
Εγω που "Εχω πει απο την Αρχη" που μπηκα εδω σε τι κατηγορια ειμαι το βλεπω σχεδον... Καθημερινα
Ασε που με πρηζουν και με στεναχωρουν συνεχεια και ειναι Μικρες 18 - 20 χρονων με εχουν ...αρρωστησει
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Απλά συνήθως οι μέτριες κάνουνε σχεδόν πάντα καλύτερα γαμησια και δέχονται ότι ανωμαλία και να τους κανείς , μέχρι και κάτω να την βάλεις να την πατάς θα χαίρεται , οι πολύ ωραίες έχουνε φρακτη , δεν τα δεχονται
Αυτα ειναι Μαλακιες δεν ισχυει αυτο !!
Αν η Γκομενα σε Γουσταρει ολα παιζουν ...και ολα Γυριζουν οσο Υπερμουνο και να ειναι 100%
Δεν μιλαω για τιποτα αρρωστες καταστασεις ετσι ? Παντα μεσα στα ορια Αγαπαω Κοριτσι η Αγαπαω Γυναικα
Διοτι εχω Γνωμη για ολα αυτα ...και για Ελλαδα και Εκτος
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Πάντως πρέπει να παραδεχτούμε ότι η πλειοψηφία όσων πάνε με πουτανες είναι κυρίως άσχημοι προς μέτριοι , τις προάλλες είχε μείνει μια με το στόμα ανοιχτό όταν με είδε , και μου ελεγε «το πιστεύεις ότι στον δρόμο σκεφτόμουνα τι θα συναντήσω παλι…>
Και είδα επίσης έναν άλλον πριαμο 150 κιλά απεριποίητο κοντό ασχημο , γαμησε τα
Εγω αυτα "Φωναζω" και εχω τσακωθει με ολους εδω χαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ μιλάω για ανωμαλίες εξτριμ
Να δέχεται η άλλη μέχρι και κοπρολαγνεια
Να την κατουρας και να λέει ευχαριστώ χαχα
Οχι εγω δεν μιλαω για τετοια πραγματα ασε που για μενα ειναι και DEcavle
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.062
Πόντοι
3.846
Παίκτες μου αυτά ισχύουν γενικά, αλλά υπάρχουν και οι αποκλίσεις:

1. όλα για το χρήμα (και τα δύο φύλα)
2. Γυναίκα παρθένα θέλει οπωσδήποτε να βρει γκόμενο και πέφτει στον πρώτο που θα της την πέσει με ωραίο τρόπο. Μετά της προσφέρει τόσα πολλά που δένεται μαζί του.
3. Άντρας σαβουρογάμης που δε δέχεται να χωρίσει γιατί θα πέσει στην αγαμησιά και στην αβεβαιότητα.
4. Σχέσεις συμφέροντος
5. Γυναίκες που γουστάρουν αρκετά μεγαλύτερους άντρες (+10 χρόνια διαφορά)

Η αλήθεια είναι ότι όταν βλέπουμε να μην υπάρχει ισορροπία στην εξωτερική εμφάνιση υποψιαζόμαστε ότι κάτι άλλο παίζει (φράγκα, καριέρα). Δε μπορείς να μην το σκεφτείς.
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Παιζω μονο με Κοριτσια Styl Lolita και τις Αγαπω οπως πιστευω και αυτες
Οι Γυναικες 23+ χρονων δεν υπαρχουν για μενα ως Συντροφοι ως Φιλες εχω παρα πολλες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom