Νέα

Γαμήσια... χωρίς χρήματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SMARTBOY
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 595
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Λέμε για τους άντρες , εδώ καλά καλά γυναίκες και δεν γνωρίζουνε ρε , κατάντια , νομίζει η άλλη θα βάλει μόνο μια ενυδατική κρέμα , θα φτιάξει βλεφαρίδες βάψιμο και ειναι οκ , η λέξη ρετινόλη ειναι άγνωστη λεξη
Αλλα αυτες μου λενε οτι τον Αντρα τον θελουν Αρρενωπο και οχι σε Στυλ Πουστακι
Ετσι μου λενε... τωρα αν μου λενε Μαλακιες δεν ξερω
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Πάντως προσωπικά για μένα εν έτη 2022 δεν νοείται να μην τα γνωρίζουμε αυτά , για αυτό η ηλικία δεν παίζει τόσο τεταστιο ρόλο , ποτέ δεν θα σκυλογερασεις όπως τα παλιά χρόνια , και δεν θες πλαστικές κτλπ , απλά καθημερινή περιποίηση προσώπου , στα 60 όντως μπορεί να φαίνεσαι 45 , αν εξαιρέσεις λαιμό και αγκώνες κτλπ
Μπα πολλοι Αντρες ειναι σαν Χιμπατζηδες !! Τι να σου κανουν οι κρεμες και αυτα
Θεωρω μονο στους Ωραιους οι αλλοι και να τα βαλουν ασε
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Το μούσι είτε θα είναι τριμαρισμενο αρκετα είτε στυλ τζονυ ντεπ , οι χιμπατζήδες μπορεί να εχουνε πέραση όσο είναι ακόμα μικροι , βρες μου χιμπατζή που γαμαει στα 60 επειδή φαινεται 40
Καλα οι χιμπατζηδες δεν Γαμουν καθολου ουτε στα 20 ουτε στα 120 απλα μονο με φραγκα
Αλλιως ασε αν δεν εχουν φραγκα τιποτα... Μαλακια και ολα καλα
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Ε


ειδικα όσοι δεν ξυρίζουνε τις τρίχες στον λαιμό και στην μύτη είναι σίχαμα , δεν κάθεται σοβαρή γκομενα
Χαχα σιγουρα πλακα κανεις αυτοι να ειναι για σοβαρη Γκομενα χαχα
Αυτοι ειναι μονο για τα Γηπεδα χαχα
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Και απο ποιον θα χτιζανε Πολυκατοικιες ? Απο τον φτωχο εργαζομενο π.χ τον Σακη η τον Λακη ?
Διοτι ο Φραγκατος Μακης επιλεγει... δεν τον επιλεγουν υπαρχει διαφορα σε αυτο
Οπως και ο Ωραιος ...Τακης (Που πολλες φορες δεν εχει τσιγαρο να καπνισει χαχα)
Καλά κρασιά με τέτοια πείνα μια χαρά λεφτά θα βγάλουν.. Άμα δουλεύεουν με εφοπλιστές πολιτικούς με νότια προάστια Εκάλη και βουλιαγμένη.. Στη τελική πάνε έξω Κατάρ, Κουβέιτ, Σαουδική Αραβία,ντουμπαι, Αμερική, Κίνα όπου έχει λεφτάδες..
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Εξαρταται μπρο
Αν πεσουνε σε Ελληνίδα με χαμηλή αυτοεκτίμηση που δεν σέβεται τον εαυτό της , μπορεί να γαμησουνε
Σοβαρή γκομενα ποτε
Εκει θα πεσουν γιατι δεν ειναι και για τιποτα παραπανω
Σοβαρη Γκομενα ? χαχα
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Καλά κρασιά με τέτοια πείνα μια χαρά λεφτά θα βγάλουν.. Άμα δουλεύεουν με εφοπλιστές πολιτικούς με νότια προάστια Εκάλη και βουλιαγμένη.. Στη τελική πάνε έξω Κατάρ, Κουβέιτ, Σαουδική Αραβία,ντουμπαι, Αμερική, Κίνα όπου έχει λεφτάδες..
Ναι Συμφωνω !! Σε σχεση με την Ελλαδα σιγουρα
Μονο που εκει για να πανε πρεπει και να μετρανε Δεν παει η καθε μια ...και το παιζει Μουνα
Αρα αυτες που εχουν τα προσοντα για να πανε ειναι πιο λιγες απο τις αλλες που μενουν εδω
Εδω οι Ασχημες Εκει οι Ομορφες Εδω Φτωχια Εκει Φραγκα
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Θα ξεκινάς από εκεί που τελειώνει το σαγόνι και με κυκλική κίνηση θα ξυρίζεις όλη την μαλακια κάτω από τον λαιμό , θα δεις θα φαίνεσαι 100 φορές πιο ωραιος
Αν το κανω αυτο δεν ξερω αν μου ξαναμιλησουν οι Γκομενες χαχα
Ελα ρε πλακα κανω χαχα
Αλλα εσυ ξερεις πολλα απο αυτα ουτε οι Γκομενες δεν τα ξερουν αυτα
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Θα ξεκινάς από εκεί που τελειώνει το σαγόνι και με κυκλική κίνηση θα ξυρίζεις όλη την μαλακια κάτω από τον λαιμό , θα δεις θα φαίνεσαι 100 φορές πιο ωραιος
Αδερφε αθλουμαι απο παιδι , ειμαι 1.83 και ακουω καλα λογια για την εμφανιση μου , 36 ειμαι τωρα . Κανω τζοκιν συνηθως μετα τη δουλεια κ λιγα βαρη κ προσεχω να μαι παντα καθαρος κ το ντυσιμο μ.

Ακουω τις συμβουλες σ και σε παω γτ εισαι μια κατηγορια μονος σου αλλα σκεφτομαι να σουν με γκομενα σπιτι σου , να χατε ενα μπανιο μονο και να σας περιμενα για εξοδο . Θα με ειχατε στησει ωρες και θα σας κρεμαγα απο κανα πολυφωτο
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Πέρα από την πλακα
Δοκίμασε το
Θα δεις αισθητή διαφορα
Απλά να είναι ομοιομορφο
Στην αρχή μπορεί να τα κανεις λιγο πουτανα
Τι να δοκιμασω εγω ασε σκεφτομαι την 19 χρονη Φιλη της δικη μου με το Supermini ...και εχω αρρωστησει
Ασε που εχω πιει και μισο μπουκαλι Grants
Εχω ψιλοκλασει χαχα
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Αφού με τις γκόμενες παίζουμε ξύλο γιατί στο μπάνιο δεν χωράνε πάντα όλες οι κρέμες , και πειράζω εγώ τα δικά τους και αυτές κάνουνε στην άκρη τα δικά μου , θέλω 50 τετραγωνικά μπάνιο να κάνω την δουλειά μου
Γενικά δεν στήνω αν με ενημερώσει ο άλλος 1 ώρα πριν
Το να μου πει ξεκινά τώρα σε 5 λεπτά έλα πολύ απλά δεν παίζει , μόνο η αντηλιακή θέλει εφαρμογή 15 λεπτά στο πρόσωπο πριν βγεις έξω για να έχει επιδραση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εγώ είμαι ικανός να παίζω ξύλο αν κάνει στην άκρη τα δικά μου για τα δικα της
Ολες τις ρουφιανες που με στηναν ατελειωτα εσενα επρεπε να χουν γκομενο να γευτουν τη γλυκα . Ανοιξε μπλογκ δε κανω πλακα , εγκυκλοπαιδεια εισαι ρε τρελε . Θεωρουσα οτι φροντιζω τον ευατο μου μεχρι να σε δω να γραφεις εδω
Τι να δοκιμασω εγω ασε σκεφτομαι την 19 χρονη Φιλη της δικη μου με το Supermini ...και εχω αρρωστησει
Ασε που εχω πιει και μισο μπουκαλι Grants
Εχω ψιλοκλασει χαχα
Εσυ ειπαμε να πηδηξεις αμαν πια φιλη της αλλης ειναι οχι δικη σου , θα αρνηθεις τα παντα αν γινει στραβη. Μνματα μη στελνεις , μονο τηλεφωνα για να μην εχει αποδειξεις αν θελησει να σε εκδικηθει
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Ρε τύπο διάβασα τόσες σελίδες. Μου βγήκανε τα μάτια τελικά βγάζω το. Συμπέρασμα ότι ούτε εσείς γαματε αλλιώς τώρα θα γαμαγανε αντί να γράφετε σεντονια???
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Ναι η πλειοψηφία των αντρών νομίζει ότι η περιποίηση του προσώπου είναι μόνο για γυναίκες η gay
Τεταστιο λαθος
Είναι από τα πιο σημαντικά , αλλά αρκετά ακριβό σπορ , 300-400 ευρώ τον μήνα θες πάνω κάτω
Ξεροχύνουμε για ανάλυση του ποσού και προϊόντα !!! Πες μας αρχοντα, φώτισε μας!
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Παντως χωρις πλακα ενα Κοριτσι 18 χρ σε σχεση με ενα Κοριτσι 26 χρονων Ρε Μαγκες Μερα με την Νυχτα οχι Μαλακιες
Η διαφορα ειναι... τεραστια
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Μάλλον πρέπει να σου ξέφυγε από τις σελίδες το εσωστρεφής και αντικοινωνικος μπρο
Καλα ρε και τα "Βιτσια" που εχεις στο Sex τους το λες απο την αρχη ? Η μετα και οτι γινει ?
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Για τον κάθε ένα είναι διαφορετικά μπρο
Εξαρτάται τι πρόσωπο έχει ο καθένας , αν έχει oily , normal , dry , sensitive , combination skin κτλπ
Πρεπει πρώτα κάποιος να δει τι τύπο προσωπου έχει και μετά να πάρει την ρουτινα προσωπου
Εγώ έχω normal skin , η γκομενα είχε τότε oily skin , σε συνδυασμό με την γυναικεία φόρμουλα , όπως είπα νόμιζα ότι είχα φάει σπερμα αλόγου στην μαπα
Δώσε μια καλή συνταγή για μένα, κανονικά δέρμα, μελαχρινός late 30s θέλω τούμπανο συνταγή όμως; Δεν είμαι πλεμπαίος !!!
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Ποτέ από την αρχή
Γιατί κάποιες μπορεί να αρχίσουν τα μα μου , εγώ δεν κτλπ
Τις φτιάχνω πρώτα και μετά δεν εχουνε πολλές επιλογές , τα δεχονται
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Φίλε είναι παρά πολλά , θέλει δικό του νήμα , πρέπει να γράψω εκθεση
Δεν πιστευω να λες για τιποτα Φρικουλα ? ε ?
Γιατι εγω θυμαμαι 2-3 που ειχα Γνωρισει και Γουσταραν αλλα εγω ειμαι ...Off
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Εγω παντως αν η Γκομενα δεν ειναι Lolita Styl... δεν κανω τιποτα
Παλια που δεν επαιζα ετσι πηγαινα και με "Ηλικιωμενες" 28 και 30 χρονων
Τωρα ουτε με... ενεσεις
Και μονο που ακουω τις Φωνες τους Καυλωνω Ενα τρομερο πραγμα τι να πω ?
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Φίλε βάλε από καφριλλιον το «ο γαμιας της γειτονιάς σας» , το extended version , σε μια φάση λέει « μας τσάκωσε ο γέρος στο ψυγείο να την γαμω , και με τον μπαλτά μου έκοψε το πέος , γεια σας ήμουνα ο γαμιας της γειτονιάς σας >
Προς το παρων ολα Ok ξερω και τους Γονεις της και με Γουσταρουν
Τωρα βεβαια αν κανω καμμια Μαλακια με την Φιλη της που μαλλον θα την κανω... μετα δεν ξερω
Αν δεις Ποδια θα βαρας μια Εβδομαδα Μαλακια ασε σου λεω... Αρρωστια (και ειναι πιο ασχημη απο την δικη μου)
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Εγώ στην φάση που είμαι
Περισσότερο θέλω μια 45αρα τώρα
Να πω τον Δεσπότη παναγιωτη
Να φύγω με πατερίτσες από το ραντεβού
Και παιζω μια στο Puta λεει 22 Μαλλον γυρω στα 30 θα ειναι Υπερμουνο
Αλλα σιγουρα την "Πινει" και καπου ειμαι... Off
Μην γινει και καμμια Μαλακια... και τρεχω
Δεν ειμαι για τετοια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom