Νέα

Γαμήσια... χωρίς χρήματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SMARTBOY
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 595
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Παίκτες μου αυτά ισχύουν γενικά, αλλά υπάρχουν και οι αποκλίσεις:

1. όλα για το χρήμα (και τα δύο φύλα)
2. Γυναίκα παρθένα θέλει οπωσδήποτε να βρει γκόμενο και πέφτει στον πρώτο που θα της την πέσει με ωραίο τρόπο. Μετά της προσφέρει τόσα πολλά που δένεται μαζί του.
3. Άντρας σαβουρογάμης που δε δέχεται να χωρίσει γιατί θα πέσει στην αγαμησιά και στην αβεβαιότητα.
4. Σχέσεις συμφέροντος
5. Γυναίκες που γουστάρουν αρκετά μεγαλύτερους άντρες (+10 χρόνια διαφορά)

Η αλήθεια είναι ότι όταν βλέπουμε να μην υπάρχει ισορροπία στην εξωτερική εμφάνιση υποψιαζόμαστε ότι κάτι άλλο παίζει (φράγκα, καριέρα). Δε μπορείς να μην το σκεφτείς.
Ναι λιγο πολυ με βρισκεις να συμφωνω σε αυτα
Ειναι και αλλα βεβαια αλλα Ok
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Πάντως εμένα προσωπικά με φτιάχνει υπερβολικά να ξέρω ότι η άλλη είναι καραπορνιδιο και πηδιεται με ολους , με αναβει υπερβολικα
Πιο εύκολο να γαμησω μέτρια πουτανα παρά μια άκυρη μέτρια που θα γνωρίσω στο ακυρο
Ε...τοτε γιατι συναντας δυσκολιες ?
Οι πιο πολλες ετσι ειναι χαχα
Οχι το Styl Lolita οι αλλες
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Συναντάω δυσκολίες γιατί πρέπει να έχω κέφια , είμαι υπερβολικά εσωστρεφής και αντικοινωνικός και τις περισσότερες φορές απλά θέλω την ησυχια μου , διαφορετικά κάθε μέρα θα πήδαγα και διαφορετική χωρίς χρηματα
Παντα χωρις φραγκα μιλαω !!
Γαμησι και Γενικοτερα κατ επεκταση... σχεση χωρις χρηματα
Ολα τα αλλα ειναι του Κωλου χαχα
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Εντωμεταξύ λέμε για τους πελάτες , αλλά γενικά και στις πουτανες είναι μέτριο το επίπεδο εμφανισιακά , εκτός αν σκασεις τίποτα 400αρια για ινσταγκραμ ινφλουενσερς
Εγω εχω κολλητες Instagramers και σου λεω δεν ειναι αυτο που νομιζεις
Ok ειναι Μουνες αλλα οχι ...Υπερμουνα
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Αν σου πω ότι αρκετές φορές έχω βγει και χωρίς να πω καν γεια , απλά δίνω το κινητό μου στην άλλη και γράφει τον αριθμό της , απλά αυτές συνήθως είναι 6-7αρια μαξ , αλλά για όλα αυτά πρέπει να έχεις όρεξη και διάθεση , εγώ δεν θέλω να βλέπω άνθρωπο χαχα
Πολλες φορες το παθαινω και εγω... Εκανα Πρωτοχρονια με την Δικια μου και 3 Φιλες της και με αρρωστησαν
Συνεχεια μιλουσαν για Μαλλια κτλ και εγω κοιτουσα τα φουστανακια τους Supermini μεχρι το μουνι και καταλαβαινεις τωρα χαχα
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Παντως ειναι κοτες πολλοι αντρες , εγω εχω παει σε αρκετους μασημενη τροφη σε εξοδους και κολωνανε να μιλησουνε . Μιλαω για γκομενες που εφερνα εγω στη παρεα μας αφου πηγαινα και τους μιλαγα πχ σε ενα κλαμπ . Ειναι κακο αν εχεις εμπειριες μονο απο πληρωμενο ερωτα , χρειαζεται επαφη με το αλλο φυλο , να χεις φλερταρει να χεις φαει τα μουτρα σου , να αλλαξεις τη τακτικη σου και εν τελει με τη πολυ τριβη διαμορφωνεις το τροπο προσεγγισης και αποκτας ανεση . Καλο το πληρωμενο σεξ αλλα δεν αρκει για να μαθεις να προσεγγιζεις τις γυναικες
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Παντως ειναι κοτες πολλοι αντρες , εγω εχω παει σε αρκετους μασημενη τροφη σε εξοδους και κολωνανε να μιλησουνε . Μιλαω για γκομενες που εφερνα εγω στη παρεα μας αφου πηγαινα και τους μιλαγα πχ σε ενα κλαμπ . Ειναι κακο αν εχεις εμπειριες μονο απο πληρωμενο ερωτα , χρειαζεται επαφη με το αλλο φυλο , να χεις φλερταρει να χεις φαει τα μουτρα σου , να αλλαξεις τη τακτικη σου και εν τελει με τη πολυ τριβη διαμορφωνεις το τροπο προσεγγισης και αποκτας ανεση . Καλο το πληρωμενο σεξ αλλα δεν αρκει για να μαθεις να προσεγγιζεις τις γυναικες
Capo εσυ λες αυτο αλλα εγω ειδα μια καινουργια Φιλη της δικης μου 1.8 υψος με Supermini του κερατα και μου την ειπε καθαρα να την βρουμε και να μην της πω τιποτα
Και εχω παθει την πλακα μου Ειναι χειροτερη απο την δικη μου αλλα πιο Καβλε... πεθαινω ασε
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Capo εσυ λες αυτο αλλα εγω ειδα μια καινουργια Φιλη της δικης μου 1.8 υψος με Supermini του κερατα και μου την ειπε καθαρα να την βρουμε και να μην της πω τιποτα
Και εχω παθει την πλακα μου Ειναι χειροτερη απο την δικη μου αλλα πιο Καβλε... πεθαινω ασε
Μετανιωσε το αλλα αφου τη πηδηξεις φιλε
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Μετανιωσε το αλλα αφου τη πηδηξεις φιλε
Ξερεις τι παιζει μιλαμε για 18 και 19 χρονων Κοριτσια και δεν μου αρεσει αυτο
Αν ηταν πιο μεγαλες Ok αλλα σου λεω Lolites Αρα καταλαβαινεις
Αλλος Βεβαια θα προχωρουσε χαχα
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Οι άντρες φοβούνται την απόρριψη υπερβολικά , μάλλον οι περισσότεροι δεν εχουνε ζήσει αληθινές δυσκολιες , για αυτό. Αν όμως έχεις ζήσει έντονα , ούτε που σε νοιαζει
Αυτο Φιλε Gamiseta πες το να το ακουσουν καποιοι εδω μηπως και ξυπνησουν απο τον ληθαργο τους
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Ξερεις τι παιζει μιλαμε για 18 και 19 χρονων Κοριτσια και δεν μου αρεσει αυτο
Αν ηταν πιο μεγαλες Ok αλλα σου λεω Lolites Αρα καταλαβαινεις
Αλλος Βεβαια θα προχωρουσε χαχα
2 γυναικες δεν υπαρχουν για μενα . Γυναικες που δουλευουν στην εταιρια μου την οικογενειακη και γυναικες φιλων . Τα μεγαλυτερα θεομουνα να ναι δε τις ακουμπαω αυτες τις 2 κατηγοριες , αφενος γιατι τιμαω τους ανθρωπους που βγαζουν το ψωμι τους και αφετερου γιατι τιμαω τους φιλους μου . Εγω δε θα χα αλλα αν εχεις ηθικους ενδοιασμους αδερφε να μη το κανεις , καλα με τη συνειδηση σου να τα χεις πρωτιστως

Μεγαλωσα με την ατακα " τι κι αν σε δερνουν δεκατρεις αν δε σε δερνει ο νους σου"
Μεγαλη κουβεντα
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Εγω εχω φαει αλλο σκαλωμα... λογο που τα τελευταια χρονια παιζω μονο με Styl Lolita βλεπω πολλες Φιλες μου αλλα και Αγνωστες μεγαλες και δεν μου Αρεσουν
Ενω αντικειμενικα ειναι πολυ ωραιες δηλαδη βλεπω 25 και 30 χρονων και στα παντελονια που φοραω σας το λεω τις βλεπω... Ηλικιωμενες
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Δεν είναι κακό αυτό απαραιτητα
Απλά μην σε πιάσει ο πατέρας καμιας και σου κόψει την πουτσα χαχα
Η εμφανιση μου παραπεμπει σε Αθλητη περιπου 30-35 χρονων Υγιεστατο Ενω ειμαι μεγαλυτερος
Διπλα σε αυτα τα Κοριτσια περναω σχεδον απαρατηρητος οσον αφορα την Ηλικια... Δηλαδη δεν μου φαινεται
Αλλωστε μου το λενε ολες
Πριν απο 6-7 χρονια ειχα μια που μου ειπε οτι ηταν 18 και τελικα ηταν ουτε 16 χρονων Ειχαμε σχεση 5-6 Μηνες δεν ειχα παρει χαμπαρι τιποτα
Πως και δεν με γαμησαν τι να πω ?
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Εγω εχω φαει αλλο σκαλωμα... λογο που τα τελευταια χρονια παιζω μονο με Styl Lolita βλεπω πολλες Φιλες μου αλλα και Αγνωστες μεγαλες και δεν μου Αρεσουν
Ενω αντικειμενικα ειναι πολυ ωραιες δηλαδη βλεπω 25 και 30 χρονων και στα παντελονια που φοραω σας το λεω τις βλεπω... Ηλικιωμενες
Ενταξει λογικο αν συνηθιζεις κατι δυσκολα αλλαζεις γιατι συνηθιζεις και τις συμπεριφορες , το τροπο σκεψης και τις εννοιες που εχουν οι γυναικες σε αυτο το range που προσεγγιζεις πχ στα 18,19 που λες . Αφου δεν εισαι παντρεμενος ομως αρχοντας παιξε με οποιες θες . Εγω δε μπορω τοσο μικρες πλεον , προτιμω να χουν πατησει τα 25 . Τελευταια φορα που ειχα μια 19χρονη σταθερη γκομενα πριν χρονια με θαυμαζε γτ ημουν πιστος ελεγε. Δε πρεπει να υπηρξε ανθρωπος στο πλανητη να χε φαει περισσοτερο κερατο
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Ενταξει λογικο αν συνηθιζεις κατι δυσκολα αλλαζεις γιατι συνηθιζεις και τις συμπεριφορες , το τροπο σκεψης και τις εννοιες που εχουν οι γυναικες σε αυτο το range που προσεγγιζεις πχ στα 18,19 που λες . Αφου δεν εισαι παντρεμενος ομως αρχοντας παιξε με οποιες θες . Εγω δε μπορω τοσο μικρες πλεον , προτιμω να χουν πατησει τα 25 . Τελευταια φορα που ειχα μια 19χρονη σταθερη γκομενα πριν χρονια με θαυμαζε γτ ημουν πιστος ελεγε. Δε πρεπει να υπηρξε ανθρωπος στο πλανητη να χε φαει περισσοτερο κερατο
Να παιξω ? Πλακα κανεις ? Ξερεις τι ζηλιαρες ειναι οι Lolites... Σου βγαζουν τα ματια τι λες τωρα
Ασε μην μου κανουν και καμμια Μαλακια... και τρεχω
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Φίλε ότι εμφάνιση και να έχεις
Όσο και αν το κρύβεις πάλι φαίνεται η διαφορα
Έχω κάνει διατριβή πάνω στην περιποίηση του προσώπου ότι ενυδατική κρέμα φανταστείς , toners , αντηλιακής , μάσκες , βιταμίνες , ρετινολες , exfoliation , ξοδεύω 45 λεπτά κάθε πρωί για το πρόσωπο και 30 λεπτά το απόγευμα , και πάλι με baby face από 32 με κάνουνε 27 .
Δεν μπορείς να κρύψεις πάνω από 5 χρονια
Ξερεις πιστευω πια ειναι η Διαφορα ενος Look αθλητη 30 χρονων απο καποιον που καθετε ολη Μερα Ετσι δεν ειναι?
Δεν λεω οτι φαινομαι για 20 χρονων... ουτε αυτες το θελουν χαχα
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Φίλε ότι εμφάνιση και να έχεις
Όσο και αν το κρύβεις πάλι φαίνεται η διαφορα
Έχω κάνει διατριβή πάνω στην περιποίηση του προσώπου ότι ενυδατική κρέμα φανταστείς , toners , αντηλιακής , μάσκες , βιταμίνες , ρετινολες , exfoliation , ξοδεύω 45 λεπτά κάθε πρωί για το πρόσωπο και 30 λεπτά το απόγευμα , και πάλι με baby face από 32 με κάνουνε 27 .
Δεν μπορείς να κρύψεις πάνω από 5 χρονια
Ανοιξε κανα blog ρε αρχοντα με τετοια αφου ξερεις τοσα , σε χαζευω οταν γραφεις αληθεια . Σου πα θα κανονισουμε μια Κυριακη βουλιαγμενη καφε ή φαγητο , θα φερω και την αδερφη μου να τα πειτε για μοδα που ολο με πρηζει , βαλε το ενα οχι αυτο δε παει με εκεινο , η ταση ειναι η ταδε τωρα κτλ
Να παιξω ? Πλακα κανεις ? Ξερεις τι ζηλιαρες ειναι οι Lolites... Σου βγαζουν τα ματια τι λες τωρα
Ασε μην μου κανουν και καμμια Μαλακια... και τρεχω
Τα χα με μικρες στο παρελθον , πολυ ζηλεια γιατι ειναι στο πικ της ανασφαλειας ακομη στα 18 και πολυ στενη επαφη που δε τα πολυαντεχω . Πολυ πρηξιμο δε τη παλευα αλλα αφου εχεις συνηθισει δωσε πονο μη μασας
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Αν ο αθλητής δεν έχει ρουτίνα καθημερινή για περιποίηση προσώπου γηραιότερος φαίνεται
Δεν το λέω για να στην μπω
Απλά να φανταστείς ότι το 97% της γήρανσης προέρχεται από τις ακτίνες του ηλίου , θέλει αντηλιακή κάθε μέρα βρέξει χιονιζει
Δες στο γιουτιουμπ σοβαρα άτομα που ασχολούνται με αυτό και σύγκρινε τα με τοπ αθλητες
Πάρε τον Κριστιάνο Ροναλντο
Σου φαινεται 27 ;
Οχι ρε δεν μιλαω για Αθλητες Επαγγελματιες Επιπεδου
Μιλαω μονο για την Υγεια που ορισμενοι εκπεμπουν ασχετα την Ηλικια τους
Σε αυτα που λες εγω δεν τα ηξερα αλλα μου τα εχουν μαθει ολα τα Κοριτσια χαχα
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Ναι η πλειοψηφία των αντρών νομίζει ότι η περιποίηση του προσώπου είναι μόνο για γυναίκες η gay
Τεταστιο λαθος
Είναι από τα πιο σημαντικά , αλλά αρκετά ακριβό σπορ , 300-400 ευρώ τον μήνα θες πάνω κάτω
Την επομενη Εβδομαδα θα φιλοξενησω μια Φιλη της δικης μου που ειναι στο Marie Claire θα την ρωτησω να Μαθω γιατι ειμαι ασχετος
Η δικη μου ειπε οτι αυτη ειναι Guru σε αυτα οπως τα λες και εσυ... εγω δεν ξερω
Και αυτο που λες για τους Gay μου την πεφτουν και δεν ξερω τι να κανω με αυτους Με εχουν κανει... Ρομπα
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Οι περισσότερες είναι άσχετες για αντρική περιποίηση , άλλο το γυναικείο άλλο το αντρικο
Σε αυτο εχεις δικιο μου το ελεγε και ενας Κομμωτης πουστης που ξερω
Μαλλον η δικη μου Μαλακιες μου λεει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom