Νέα

Γαμήσια... χωρίς χρήματα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SMARTBOY
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 595
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Άσε μας ρε τύπε και εσύ γαμαγες μουνάρες.. Και γιατί σταμάτησες τότε αφού είσαι. Και όμορφος όπως μας λες?? Μόνος σου τα λες οι ελλεινιδες δεν είναι καλές και ειναι κενές, ενώ τόσες σελίδες μας λες ότι εμείς είμαστε τρελοί και ότι οι ελλεινιολες είναι πολύ καλες?
Ποιος σου ειπε οτι σταματησα !! Οτι μπορω κανω χαχα Οι Ελληνιδες Γνωστες ειπα (Οχι ολες αρκετες) οτι ειναι κενες μην διαβαζεις... τα μισα
Ουτε ειπα οτι οι μη Γνωστες ειναι καλες υπαρχουν και καλες και κακες οπως... και οι Αντρες χαχα
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.068
Κριτικές
123
Like
50.909
Πόντοι
27.261
Παίζω καλή μπάλα εδώ και χρόνια. Έχω χαρίσει δεκάδες οργασμόυς σε θυληκα που δεν θα τα έβλεπαν καν. Κι όμως κι εκείνα μου έχουν δωρίσει τα καλύτερα χυσιματα της ζωής μου κύριοι.
ο καλυτερος του στρουμφοχωριου εισαι παιχτη.
συνεχυσε ακαθεκτος :thumbsup:
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Καμμιά αγαμητη.
Αυτό είναι το μότο μου.
Οχι μονο συμφωνεις με τον τιτλο του Thread "Γαμησια χωρις χρηματα" αλλα το πραττεις κιολας 100%
Μπραβο σου και για την ειλικρινεια σου... Καποιοι στην αρχη οχι μονο δεν το παραδεχοταν αλλα το μονο που δεν εκαναν ειναι να με... μαχαιρωσουν χαχα
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Ότι δεν θα γύριζες να κοιταξεις εσύ εγώ το βλέπω ξερολουκουμο.
Ο μεγαλος παιχτης αποδιδει σε ολα τα πρωταθληματα αλλα και με την εθνικη του . Σωστο σε βρισκω κ σου βγαζω το καπελο τυπε μου :hi:
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Έχω μια αποστολή σε αυτή τη γη. Να αγαπήσω ότι δεν αγαπιέται. Και θα το κάνω.
Πολυ σοβαρη κουβεντα αυτη !! Στο ευχομαι ολοψυχα
Και να να εισαι σιγουρος οτι θα Αγαπηθεις εξισου... αν οχι περισσοτερο
Συγχαρητηρια Αρχοντομαγκα μου !!
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Iatropedia
 

Συνημμένα

  • 123.png
    123.png
    142,8 KB · Εμφανίσεις: 66

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.066
Κριτικές
10
Like
13.062
Πόντοι
3.846
το κρεβάτι του σαβουρογάμη δεν αδειάζει ποτέ - παλιά παροιμία και μελετημένη.

Όσο μεγαλώνεις όμως γίνεσαι πιο εκλεκτικός. Σε όλα, από το φαγητό μέχρι τη γυναίκα, την ψυχαγωγία, όλα. Αποκτάς εμπειρίες και τα βλέπεις αλλιώς τα πράγματα. Εγώ ας πούμε προτιμώ ποιότητα και όχι ποσότητα. Αλλά δικαίωμα του καθένα να παίζει μπάλα όπως θέλει.
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
το κρεβάτι του σαβουρογάμη δεν αδειάζει ποτέ - παλιά παροιμία και μελετημένη.
Εχω την εντυπωση οτι οι περισσοτεροι λενε οτι δεν Γαμανε Τι εννοουν ? Οτι δεν Γαμουν τις Υπεργκομενες ? Η οτι δεν Γαμουν καθολου ?
Αν δεν κανω λαθος για να γαμησουμε Υπεργκομενα θα πρεπει κατα καποιο τροπο να το υποστηριζουμε και εμεις... λιγο πολυ να ειμαστε... Υπεργκομενοι
Η κανω λαθος ?
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.066
Κριτικές
10
Like
13.062
Πόντοι
3.846
H απάντηση στην ερώτηση "γαμάς καθόλου;" είναι αν κάνεις σεξ χωρίς αμοιβή.
Η ομορφιά είναι και υποκειμενική υπόθεση επίσης. Για μένα πρέπει να περιποιείσαι την εμφάνισή σου κυρίως για σένα.
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Οσο μεγαλωνεις δυσκολευει, αλλα σιγουρα ειτε μεσα απο την δουλεια σου, ειτε μεσα απο παρεες, ειτε μεσα απο πεσιματα, ειτε μεσα απο εφαρμογες σιγουρα μπορεις να βρεις να φας κατι. Μερικες φορές θα ειναι καλο, αλλες μετριο.. Παντως για ατομα που δεν ειναι τοπ σε εμφανιση π.χ. εγω ειναι πιο ευκολο να φαω μεσα απο τον κοινωνικο κυκλο εχω φαει και συναδελφους παντρεμενες και πολυ ομορφες γιατι ισως ημουν και η μονη λυση για αυτες για να απτησουν τον αντρα τους! χαχαχ
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Εχω την εντυπωση οτι οι περισσοτεροι λενε οτι δεν Γαμανε Τι εννοουν ? Οτι δεν Γαμουν τις Υπεργκομενες ? Η οτι δεν Γαμουν καθολου ?

Εγώ δεν έχω ακούσει κανέναν να λέει 'δε γαμάω' :2funny:

Όλοι γαμάνε σ'αυτή τη χώρα...:bigdick:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.001
Like
22.765
Πόντοι
5.506
τυπε μ' ενδιαφερει η γνωμη σου

γιατι με μπερδευουν τοσοι πολλοι με τον fylobios???

εγω τον διαβαζα ως..λαθραναγνωστης :hi:
Δεν ξέρω τύπε, τηλεκοντρόλ έχεις μπόλικα στο σπίτι;
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
H απάντηση στην ερώτηση "γαμάς καθόλου;" είναι αν κάνεις σεξ χωρίς αμοιβή.
Η ομορφιά είναι και υποκειμενική υπόθεση επίσης. Για μένα πρέπει να περιποιείσαι την εμφάνισή σου κυρίως για σένα.
Αρα τοτε ολοι αυτοι που το λενε οτι Γαμουν πληρωνουν και Γαμουν... διοτι ελαχιστους εως κανενα δεν διαβασα να λεει οτι Γαμησε ανευ αμοιβης
Για την ομορφια συμφωνω ετσι ειναι πρωτα για εσενα και μετα για τους... αλλους
 
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Εμεις μιλαμε για Γαμησια χωρις χρηματα (Η τα ελαχιστα) και καποιοι στα Sugar Sites θελουν να Γαμησουν με 200 Euro (Και αν) κατι τελειωμενες
Εδω στο Burdela.com εχει πολυ πιο ωραια Κοριτσια και πιο οικονομικα (Το εχω ξανα γραψει) Αλλα καποιοι εχουν την εντυπωση οτι θα ειναι Fine χαχα
Θα πρεπει να ξερουν ολοι αυτοι οτι στο Seeking και ακομα χειροτερα στο Putanona αν Γαμησουν θα ειναι και οι... χειροτερες
Διοτι απλα οι πολυ δυνατες ουτε καν μπαινουν χαχα
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
SMARTBOY

SMARTBOY

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.427
Like
835
Πόντοι
96
Να παω δηλαδη και να Γαμησω κατι "Φρικουλα" και να πληρωσω ?
Καλα ειναι για πολυ Γελιο αλλωστε αυτα εχω βαρεθει να τα Γραφω για τα Sugar ειναι... Απατη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom